Cont

Rezultatele finale pentru Campionat national de copii 10 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m bras (10-13M custom)

1 Trotea Rebeca Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:43:62 Timp 10382 Cod 0 Puncte
1 Rusen Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:68 Timp 9865 Cod 0 Puncte
2 Radu Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:20 Timp 9862 Cod 0 Puncte
2 Stoica Elena Luciana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:45:25 Timp 9984 Cod 0 Puncte
3 Munteanu Alex. Adrian Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:43:63 Timp 9777 Cod 0 Puncte
3 Nae Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:46:41 Timp 8001 Cod 0 Puncte
4 Bonea Sabin Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:44:62 Timp 9982 Cod 0 Puncte
4 Rotaru Isabelle Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:47:11 Timp 9871 Cod 0 Puncte
5 Ionescu Denisa Stefania Liceul cu program sportiv Braila 00:47:90 Timp 9530 Cod 0 Puncte
5 Pech Eduard Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:45:03 Timp 9829 Cod 0 Puncte
6 Bodea Alisia Georgia Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:47:91 Timp 10121 Cod 0 Puncte
6 Mara Mihai As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 00:45:32 Timp 9891 Cod 0 Puncte
7 Julean Iulia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:48:18 Timp 9207 Cod 0 Puncte
7 Serban Mihai Denis Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:45:84 Timp 9981 Cod 0 Puncte
8 Rotaru Denis Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:46:62 Timp 9872 Cod 0 Puncte
8 Matei Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:49:15 Timp 10015 Cod 0 Puncte
9 Sas Dan Valentin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:46:97 Timp 10112 Cod 0 Puncte
9 Nedelea Cristina Raluca Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:49:27 Timp 9518 Cod 0 Puncte
10 Marchitan Teodor George Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:47:02 Timp 10324 Cod 0 Puncte
10 Marinescu Monica Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:49:41 Timp 9874 Cod 0 Puncte
11 Vladutu Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:49:44 Timp 9864 Cod 0 Puncte
11 Horeboiu Adrian Costin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:47:35 Timp 9028 Cod 0 Puncte
12 Topala Andrei Tudor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:47:50 Timp 9514 Cod 0 Puncte
12 Tache Alina Cristiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:49:49 Timp 10009 Cod 0 Puncte
13 Sallay Gergo Tamas Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:48:19 Timp 9427 Cod 0 Puncte
13 Stolojan Simina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:49:94 Timp 10226 Cod 0 Puncte
14 Nestor Vlad Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:49:13 Timp 9880 Cod 0 Puncte
14 Cozma Iosip Stephania Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:50:08 Timp 9841 Cod 0 Puncte
15 Lazar David Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:49:20 Timp 10358 Cod 0 Puncte
15 Harcaian Oana Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:50:70 Timp 10106 Cod 0 Puncte
15 Farkas Karla Venusz Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:50:70 Timp 10363 Cod 0 Puncte
16 Ion Alexandru Clubul Sportiv Scolar Resita 00:49:48 Timp 10240 Cod 0 Puncte
17 Boana Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:50:99 Timp 10235 Cod 0 Puncte
17 Dulu Costin Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:49:49 Timp 10004 Cod 0 Puncte
18 Pascale Vlad Tudor Asociatia "DELPHIN INOT" CONSTANTA 00:49:69 Timp 10303 Cod 0 Puncte
18 Stoican Ana Valeria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:51:15 Timp 9988 Cod 0 Puncte
19 Bajenaru Andrei Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:49:82 Timp 9994 Cod 0 Puncte
19 Vrabie Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:51:21 Timp 9960 Cod 0 Puncte
20 Constantinescu Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:49:86 Timp 10003 Cod 0 Puncte
20 Niculeasa Armega Ana Mari Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:51:43 Timp 10321 Cod 0 Puncte
21 Cirstoiu Ionela Fabiana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:51:76 Timp 9519 Cod 0 Puncte
21 Tincau Marius Alex. Clubul Sportiv Scolar Resita 00:50:36 Timp 10232 Cod 0 Puncte
22 Bordea Mara Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:51:82 Timp 10320 Cod 0 Puncte
22 Martin Radu Adrian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:50:53 Timp 10140 Cod 0 Puncte
23 Soava Daniel Viorel Clubul Sportiv Scolar Resita 00:50:55 Timp 10233 Cod 0 Puncte
23 Moldovan Andra Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:51:91 Timp 9822 Cod 0 Puncte
24 Vlad Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:50:88 Timp 9997 Cod 0 Puncte
24 Colti Dumitrescu Emilia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:52:53 Timp 10001 Cod 0 Puncte
25 Coromelcea Ioan Victor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:51:12 Timp 9358 Cod 0 Puncte
25 Bud Florina Lorena Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:52:58 Timp 9817 Cod 0 Puncte
26 Florea Madalina Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:52:61 Timp 9359 Cod 0 Puncte
26 Dancioiu Alex. Stefan Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:51:40 Timp 10046 Cod 0 Puncte
27 Andonie Andreea Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:52:67 Timp 9770 Cod 0 Puncte
27 Babau Cristina Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:52:67 Timp 10102 Cod 0 Puncte
27 Hasegan Vlad Sebastian Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:51:51 Timp 10260 Cod 0 Puncte
28 Diaconescu Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:51:52 Timp 10042 Cod 0 Puncte
29 Herman Alexandru Ionut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:51:55 Timp 9820 Cod 0 Puncte
29 Rotaru Cristina Maria Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 00:52:74 Timp 10026 Cod 0 Puncte
30 Mihaila Sebastian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:51:69 Timp 9808 Cod 0 Puncte
30 Onoiu Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:52:77 Timp 9861 Cod 0 Puncte
31 Manicea Carmen Andreea Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:53:25 Timp 10264 Cod 0 Puncte
31 Alexandrescu Marco Cristi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:51:81 Timp 9882 Cod 0 Puncte
32 Moraru Mihaela Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:53:52 Timp 10008 Cod 0 Puncte
32 Madaras Maria Anton Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:51:82 Timp 10049 Cod 0 Puncte
33 Ionascu Mihai Daniel Clubul Sportiv Scolar Resita 00:51:91 Timp 10241 Cod 0 Puncte
33 Avel Diana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Arad 00:53:56 Timp 10094 Cod 0 Puncte
34 Achimescu Cristian Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:52:20 Timp 10263 Cod 0 Puncte
34 Cirstea Maria Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:53:74 Timp 10000 Cod 0 Puncte
35 Mladin Paul Eugen Clubul Sportiv Municipal Arad 00:52:57 Timp 10091 Cod 0 Puncte
35 Popa Beatrix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:53:94 Timp 9843 Cod 0 Puncte
36 Madulare Andra Georgiana Liceul cu program sportiv Braila 00:54:22 Timp 9529 Cod 0 Puncte
36 Burcin Tudor Mihai Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:52:62 Timp 10150 Cod 0 Puncte
37 Verdes Maria Bianca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:54:26 Timp 9819 Cod 0 Puncte
37 Petras Razavan Vasile Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:52:69 Timp 10110 Cod 0 Puncte
38 Bumbea Andrei Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:52:89 Timp 10227 Cod 0 Puncte
38 Boros Alexandra Paula Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:54:31 Timp 9842 Cod 0 Puncte
39 Ghergheli George Darius Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:52:90 Timp 10047 Cod 0 Puncte
39 Girbau Daiana Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:55:31 Timp 10389 Cod 0 Puncte
40 Szasz Niki Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:52:98 Timp 9804 Cod 0 Puncte
40 Dumitrescu Laura Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:55:37 Timp 10283 Cod 0 Puncte
41 Arba Adrian Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:53:04 Timp 10316 Cod 0 Puncte
41 Nindrescu Anna Maria Clubul Sportiv Scolar Resita 00:55:42 Timp 10239 Cod 0 Puncte
42 Peter Ruxandra Iulia Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:48 Timp 9827 Cod 0 Puncte
42 Suciu Razvan Adin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:53:09 Timp 10151 Cod 0 Puncte
43 Cojocari Diana Maria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:55:63 Timp 10336 Cod 0 Puncte
43 Vlad Victor Valentin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:53:11 Timp 10093 Cod 0 Puncte
44 Horvath Petra Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:55:92 Timp 10107 Cod 0 Puncte
44 Osan Paul Mihai Iacob Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:53:17 Timp 9860 Cod 0 Puncte
44 Lemnariu Lacramioara Clubul Sportiv Scolar Resita 00:55:92 Timp 10236 Cod 0 Puncte
45 Simian Bogdan Ionut Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:53:51 Timp 10048 Cod 0 Puncte
46 Petric David Ghita Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:53:58 Timp 9857 Cod 0 Puncte
46 Ioan Alexandra Diana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:56:07 Timp 10010 Cod 0 Puncte
47 Pendea Madalina Anamaria Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:56:11 Timp 10381 Cod 0 Puncte
47 Krecz Roland Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:53:61 Timp 10014 Cod 0 Puncte
48 Domnariu Ileana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:56:27 Timp 10036 Cod 0 Puncte
48 Marginean Emanuel Alex. Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:53:70 Timp 9824 Cod 0 Puncte
49 Ilie Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:53:80 Timp 9996 Cod 0 Puncte
49 Sutu Daniela Ionela Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:56:92 Timp 9818 Cod 0 Puncte
50 Stoica Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:53:89 Timp 10224 Cod 0 Puncte
50 Vescan Anna Maria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:57:01 Timp 10016 Cod 0 Puncte
51 Bodis Dragos Andrei Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:54:03 Timp 9826 Cod 0 Puncte
51 Ghentu Simona Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:57:06 Timp 9985 Cod 0 Puncte
52 Preotesescu Miruna Clubul Sportiv Scolar Resita 00:57:78 Timp 10243 Cod 0 Puncte
52 Mataoanu Andrei Catalin Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:54:18 Timp 10265 Cod 0 Puncte
53 Turjuc Roxana Clubul Sportiv Municipal Arad 00:58:45 Timp 10099 Cod 0 Puncte
53 Vlad Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:54:21 Timp 9998 Cod 0 Puncte
54 Campian Cosmin Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:54:27 Timp 9810 Cod 0 Puncte
54 Kovacs Karolina Agnes Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:58:56 Timp 9845 Cod 0 Puncte
55 Prodan George Asociatia "DELPHIN INOT" CONSTANTA 00:54:40 Timp 10302 Cod 0 Puncte
55 Manitiu Bernadett Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:58:57 Timp 10018 Cod 0 Puncte
56 Adjudeanu Edmond Patrik Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:54:44 Timp 10101 Cod 0 Puncte
56 Junc Ioana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Arad 00:58:70 Timp 10097 Cod 0 Puncte
57 Cazan Vlad Eduard Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:54:46 Timp 10045 Cod 0 Puncte
57 Gheorghe Madalina Sabina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:58:98 Timp 9844 Cod 0 Puncte
58 Dobrescu Ioana Teodora Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:59:39 Timp 9986 Cod 0 Puncte
58 Nan Daniel Alex. Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:54:53 Timp 10288 Cod 0 Puncte
59 Fratean Denisa Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:01:06 Timp 10032 Cod 0 Puncte
59 Nagy Csongor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:54:84 Timp 10292 Cod 0 Puncte
60 Szeica Paul Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 00:54:89 Timp 10024 Cod 0 Puncte
60 Borca Alina Raluca Clubul Sportiv Municipal Resita 01:01:72 Timp 10245 Cod 0 Puncte
61 Oanea Alexandru Adrian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:54:98 Timp 9858 Cod 0 Puncte
61 Marc Denisa Georgiana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:02:12 Timp 10155 Cod 0 Puncte
62 Comnea C-Tin Cristian Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:55:26 Timp 10262 Cod 0 Puncte
62 Ureche Simina As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 01:02:49 Timp 9889 Cod 0 Puncte
63 Tataru Andreea Roxana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:57 Timp 10005 Cod 0 Puncte
63 Fenyes Mihai Darian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:55:32 Timp 10242 Cod 0 Puncte
64 Cermac Alexandru Ioan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:55 Timp 9809 Cod 0 Puncte
64 Scarlatescu Sabrina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:61 Timp 9926 Cod 0 Puncte
65 Lazar Mihai Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:55:70 Timp 10296 Cod 0 Puncte
65 Tanasa Andreea Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:04:14 Timp 10286 Cod 0 Puncte
66 Bobic Roberta Iulia Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:67 Timp 10234 Cod 0 Puncte
66 Ploscar Goran Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:55:85 Timp 10315 Cod 0 Puncte
67 Apur Catalina Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:08:09 Timp 10284 Cod 0 Puncte
67 Iancu Octavian Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:55:91 Timp 10191 Cod 0 Puncte
68 Hrenciuc Larisa Ioana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:08:24 Timp 10007 Cod 0 Puncte
68 Florea Rares Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:56:24 Timp 9487 Cod 0 Puncte
69 Manea Romeo Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:56:37 Timp 10063 Cod 0 Puncte
69 Bratu Nicoleta Liceul cu program sportiv Braila 01:08:55 Timp 10051 Cod 0 Puncte
70 Dobra Andrei Darius Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:56:40 Timp 10044 Cod 0 Puncte
70 Lopata Bianca Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:50 Timp 8444 Cod 0 Puncte
71 Zabojszki David Iosif Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:56:60 Timp 10116 Cod 0 Puncte
71 Nastasa Adina Elena As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:10:67 Timp 9793 Cod 0 Puncte
72 Olaru Leonard Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:56:63 Timp 9475 Cod 0 Puncte
73 Rus Gabriel Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:56:90 Timp 10231 Cod 0 Puncte
74 Gherman Sergiu Nicolae Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:56:97 Timp 10384 Cod 0 Puncte
75 Serban Andrei Clubul Sportiv Municipal Arad 00:57:02 Timp 10095 Cod 0 Puncte
76 Jigovan Marcu Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:57:03 Timp 10108 Cod 0 Puncte
77 Zolya Robert Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:57:12 Timp 10377 Cod 0 Puncte
78 Marton Gergely Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:57:67 Timp 10017 Cod 0 Puncte
79 Damian Filip Cristian As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 00:57:69 Timp 9890 Cod 0 Puncte
80 Sirbulov Marian Sergiu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:57:84 Timp 10317 Cod 0 Puncte
81 Antal Musteti Alin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:58:36 Timp 10318 Cod 0 Puncte
82 Cioata Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:58:75 Timp 9983 Cod 0 Puncte
83 Itt Andrei Eugen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:58:86 Timp 10146 Cod 0 Puncte
84 Moldovan Bogdan Remus Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:58:99 Timp 10295 Cod 0 Puncte
85 Duma Patrick Romeo Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:59:18 Timp 10105 Cod 0 Puncte
86 Breaz Alexandru Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:59:25 Timp 10037 Cod 0 Puncte
87 Pirvu Razvan Valentin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:59:34 Timp 10039 Cod 0 Puncte
88 Alexa Andreas Catalin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:59:40 Timp 9855 Cod 0 Puncte
89 Viju Tiberiu George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:41 Timp 10011 Cod 0 Puncte
90 Iszlai Andras Erno Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:00:12 Timp 10019 Cod 0 Puncte
91 Gheorghe Francisc Nichola Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:23 Timp 9020 Cod 0 Puncte
92 Gradinaru Robert Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:00:32 Timp 10319 Cod 0 Puncte
93 Dumitrache Georgian G. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:53 Timp 9474 Cod 0 Puncte
94 Anton Stefan Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:00:54 Timp 9993 Cod 0 Puncte
95 Avasiloaie Sebastian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:01:03 Timp 10339 Cod 0 Puncte
96 Dula Florin Gabriel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:14 Timp 9806 Cod 0 Puncte
97 Neagu Andrei Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:01:15 Timp 10152 Cod 0 Puncte
98 Zaman Laurentiu C-Tin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:28 Timp 9999 Cod 0 Puncte
99 Muntean Tudor Dan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:01:35 Timp 10043 Cod 0 Puncte
100 Mazilu Andrei Lucian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:32 Timp 9484 Cod 0 Puncte
101 Timofte Claudiu Florin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:03:56 Timp 10341 Cod 0 Puncte
102 Cirlan Edenor Emanuel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:04:14 Timp 10153 Cod 0 Puncte
103 Onesim Ioan Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:04:90 Timp 10344 Cod 0 Puncte
104 Blotor Darius Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:06:31 Timp 10038 Cod 0 Puncte
105 Talpes Victor Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:06:43 Timp 10114 Cod 0 Puncte
106 Dobre Andrei Petrisor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:07:09 Timp 10194 Cod 0 Puncte
107 Giurgiu Alex Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:09:53 Timp 10294 Cod 0 Puncte
108 Ion Iulian Adelin Liceul cu program sportiv Braila 01:10:02 Timp 10064 Cod 0 Puncte
109 Marian Adrian Gabriel Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:14:01 Timp 10378 Cod 0 Puncte
110 Dumitru Ion Cosmin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:19 Timp 9002 Cod 0 Puncte
111 Scutelnicu C-Tin Ovidiu Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:21:51 Timp 10340 Cod 0 Puncte

2. 50 m fluture (10-12F custom)

1 Rusen Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:79 Timp 9865 Cod 0 Puncte
1 Bud Florina Lorena Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:37:19 Timp 9817 Cod 0 Puncte
2 Girbau Daiana Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:37:66 Timp 10389 Cod 0 Puncte
2 Madaras Maria Anton Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:34:81 Timp 10049 Cod 0 Puncte
3 Rotaru Isabelle Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:27 Timp 9871 Cod 0 Puncte
3 Nestor Vlad Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:21 Timp 9880 Cod 0 Puncte
4 Munteanu Alex. Adrian Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:36:66 Timp 9777 Cod 0 Puncte
4 Nae Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:19 Timp 8001 Cod 0 Puncte
5 Marinescu Monica Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:58 Timp 9874 Cod 0 Puncte
5 Rotaru Denis Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:69 Timp 9872 Cod 0 Puncte
6 Ionescu Denisa Stefania Liceul cu program sportiv Braila 00:41:89 Timp 9530 Cod 0 Puncte
6 Radu Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:20 Timp 9862 Cod 0 Puncte
7 Andonie Andreea Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:42:55 Timp 9770 Cod 0 Puncte
7 Topala Andrei Tudor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:37:89 Timp 9514 Cod 0 Puncte
8 Pech Eduard Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:39:17 Timp 9829 Cod 0 Puncte
8 Boana Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:42:60 Timp 10235 Cod 0 Puncte
9 Mara Mihai As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 00:39:25 Timp 9891 Cod 0 Puncte
9 Vladutu Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:43:21 Timp 9864 Cod 0 Puncte
10 Nedelea Cristina Raluca Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:43:74 Timp 9518 Cod 0 Puncte
10 Krecz Roland Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:40:09 Timp 10014 Cod 0 Puncte
11 Onoiu Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:44:01 Timp 9861 Cod 0 Puncte
11 Lazar David Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:41:19 Timp 10358 Cod 0 Puncte
12 Moldovan Andra Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:44:27 Timp 9822 Cod 0 Puncte
12 Beciu Alexadru Gabriel Clubul Sportiv Municipal Braila 00:41:47 Timp 9584 Cod 0 Puncte
13 Bonea Sabin Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:41:68 Timp 9982 Cod 0 Puncte
13 Peter Ruxandra Iulia Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:44:75 Timp 9827 Cod 0 Puncte
14 Szeica Paul Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 00:41:85 Timp 10024 Cod 0 Puncte
14 Niculeasa Armega Ana Mari Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:44:96 Timp 10321 Cod 0 Puncte
15 Stoica Elena Luciana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:45:01 Timp 9984 Cod 0 Puncte
15 Horeboiu Adrian Costin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:42:33 Timp 9028 Cod 0 Puncte
16 Cirstoiu Ionela Fabiana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:45:23 Timp 9519 Cod 0 Puncte
16 Suciu Razvan Adin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:42:96 Timp 10151 Cod 0 Puncte
17 Marchitan Teodor George Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:43:08 Timp 10324 Cod 0 Puncte
17 Florea Madalina Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:45:36 Timp 9359 Cod 0 Puncte
18 Olaru Leonard Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:43:42 Timp 9475 Cod 0 Puncte
18 Tache Alina Cristiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:45:72 Timp 10009 Cod 0 Puncte
19 Verdes Maria Bianca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:45:99 Timp 9819 Cod 0 Puncte
19 Serban Mihai Denis Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:43:70 Timp 9981 Cod 0 Puncte
20 Stolojan Simina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:46:11 Timp 10226 Cod 0 Puncte
20 Alexandrescu Marco Cristi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:43:89 Timp 9882 Cod 0 Puncte
21 Stoican Ana Valeria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:47:05 Timp 9988 Cod 0 Puncte
21 Achimescu Cristian Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:43:95 Timp 10263 Cod 0 Puncte
22 Ionascu Mihai Daniel Clubul Sportiv Scolar Resita 00:44:04 Timp 10241 Cod 0 Puncte
22 Julean Iulia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:47:16 Timp 9207 Cod 0 Puncte
23 Gradinaru Robert Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:44:06 Timp 10319 Cod 0 Puncte
23 Neculai Violeta Nicoleta Clubul Sportiv Municipal Braila 00:47:30 Timp 9586 Cod 0 Puncte
24 Bajenaru Andrei Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:44:13 Timp 9994 Cod 0 Puncte
24 Vescan Anna Maria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:47:32 Timp 10016 Cod 0 Puncte
25 Cioata Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:44:42 Timp 9983 Cod 0 Puncte
25 Moraru Mihaela Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:47:48 Timp 10008 Cod 0 Puncte
26 Hasegan Vlad Sebastian Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:70 Timp 10260 Cod 0 Puncte
26 Rotaru Cristina Maria Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 00:47:60 Timp 10026 Cod 0 Puncte
27 Zabojszki David Iosif Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:44:83 Timp 10116 Cod 0 Puncte
27 Colti Dumitrescu Emilia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:47:67 Timp 10001 Cod 0 Puncte
27 Soava Daniel Viorel Clubul Sportiv Scolar Resita 00:44:83 Timp 10233 Cod 0 Puncte
28 Kovacs Karolina Agnes Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:47:76 Timp 9845 Cod 0 Puncte
29 Matei Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:47:81 Timp 10015 Cod 0 Puncte
29 Ion Alexandru Clubul Sportiv Scolar Resita 00:44:85 Timp 10240 Cod 0 Puncte
30 Mataoanu Andrei Catalin Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:98 Timp 10265 Cod 0 Puncte
30 Manicea Carmen Andreea Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:48:38 Timp 10264 Cod 0 Puncte
31 Arba Adrian Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:45:11 Timp 10316 Cod 0 Puncte
31 Vrabie Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:48:65 Timp 9960 Cod 0 Puncte
32 Sintea Chira Teodora Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:49:39 Timp 10396 Cod 0 Puncte
32 Marginean Emanuel Alex. Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:45:77 Timp 9824 Cod 0 Puncte
33 Scarlatescu Sabrina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:49:43 Timp 9926 Cod 0 Puncte
33 Ghergheli George Darius Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:46:20 Timp 10047 Cod 0 Puncte
34 Domnariu Ileana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:49:63 Timp 10036 Cod 0 Puncte
34 Simian Bogdan Ionut Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:46:29 Timp 10048 Cod 0 Puncte
35 Pascale Vlad Tudor Asociatia "DELPHIN INOT" CONSTANTA 00:47:25 Timp 10303 Cod 0 Puncte
35 Bordea Mara Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:49:84 Timp 10320 Cod 0 Puncte
36 Stanese Sinziana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:49:94 Timp 10030 Cod 0 Puncte
36 Cazan Vlad Eduard Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:47:81 Timp 10045 Cod 0 Puncte
37 Trotea Rebeca Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:49:97 Timp 10382 Cod 0 Puncte
37 Cirstea Maria Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:49:97 Timp 10000 Cod 0 Puncte
37 Mihaila Sebastian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:48:05 Timp 9808 Cod 0 Puncte
38 Campian Cosmin Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:48:13 Timp 9810 Cod 0 Puncte
39 Mazilu Andrei Lucian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:48:26 Timp 9484 Cod 0 Puncte
39 Tataru Andreea Roxana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:50:90 Timp 10005 Cod 0 Puncte
40 Madulare Andra Georgiana Liceul cu program sportiv Braila 00:51:24 Timp 9529 Cod 0 Puncte
40 Diaconescu Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:48:46 Timp 10042 Cod 0 Puncte
41 Ioan Alexandra Diana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:51:25 Timp 10010 Cod 0 Puncte
41 Coromelcea Ioan Victor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:48:58 Timp 9358 Cod 0 Puncte
42 Nindrescu Anna Maria Clubul Sportiv Scolar Resita 00:51:43 Timp 10239 Cod 0 Puncte
42 Dancioiu Alex. Stefan Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:48:61 Timp 10046 Cod 0 Puncte
43 Bodis Dragos Andrei Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:48:89 Timp 9826 Cod 0 Puncte
43 Bobic Roberta Iulia Clubul Sportiv Scolar Resita 00:51:95 Timp 10234 Cod 0 Puncte
44 Stoica Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:49:01 Timp 10224 Cod 0 Puncte
44 Farkas Karla Venusz Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:52:15 Timp 10363 Cod 0 Puncte
45 Sirbulov Marian Sergiu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:49:20 Timp 10317 Cod 0 Puncte
45 Sutu Daniela Ionela Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:52:18 Timp 9818 Cod 0 Puncte
46 Fratean Denisa Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:52:30 Timp 10032 Cod 0 Puncte
46 Nan Daniel Alex. Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:49:23 Timp 10288 Cod 0 Puncte
47 Dumitrescu Laura Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:52:81 Timp 10283 Cod 0 Puncte
47 Lazar Mihai Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:49:33 Timp 10296 Cod 0 Puncte
48 Nagy Csongor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:49:60 Timp 10292 Cod 0 Puncte
48 Lemnariu Lacramioara Clubul Sportiv Scolar Resita 00:53:94 Timp 10236 Cod 0 Puncte
49 Zaman Laurentiu C-Tin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:50:08 Timp 9999 Cod 0 Puncte
49 Hrenciuc Larisa Ioana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:56 Timp 10007 Cod 0 Puncte
50 Popa Beatrix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:57:74 Timp 9843 Cod 0 Puncte
50 Herman Alexandru Ionut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:50:26 Timp 9820 Cod 0 Puncte
51 Marc Denisa Georgiana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:57:88 Timp 10155 Cod 0 Puncte
51 Gherman Sergiu Nicolae Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:50:68 Timp 10384 Cod 0 Puncte
52 Pendea Madalina Anamaria Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:57:92 Timp 10381 Cod 0 Puncte
52 Pirvu Razvan Valentin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:50:73 Timp 10039 Cod 0 Puncte
53 Zolya Robert Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:50:78 Timp 10377 Cod 0 Puncte
53 Negru Alina C-Tina. Liceul cu program sportiv Braila 00:58:04 Timp 10061 Cod 0 Puncte
54 Neagu Andrei Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:51:40 Timp 10152 Cod 0 Puncte
54 Dumitrescu Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:46 Timp 10006 Cod 0 Puncte
55 Dobrescu Ioana Teodora Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:58:91 Timp 9986 Cod 0 Puncte
55 Sava Adrian Gratianu Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 00:51:63 Timp 10025 Cod 0 Puncte
56 Gheorghe Madalina Sabina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:59:43 Timp 9844 Cod 0 Puncte
56 Serban Andrei Clubul Sportiv Municipal Arad 00:52:03 Timp 10095 Cod 0 Puncte
57 Tanasa Andreea Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:01:10 Timp 10286 Cod 0 Puncte
57 Marton Gergely Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:52:07 Timp 10017 Cod 0 Puncte
58 Cirlan Edenor Emanuel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:52:10 Timp 10153 Cod 0 Puncte
58 Ghentu Simona Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:01:50 Timp 9985 Cod 0 Puncte
59 Moldovan Bogdan Remus Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:52:11 Timp 10295 Cod 0 Puncte
59 Lopata Bianca Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:19 Timp 8444 Cod 0 Puncte
60 Borca Alina Raluca Clubul Sportiv Municipal Resita 01:03:32 Timp 10245 Cod 0 Puncte
60 Vlad Victor Valentin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:52:20 Timp 10093 Cod 0 Puncte
61 Raitaru Claudia Clubul Sportiv Municipal Resita 01:04:61 Timp 10249 Cod 0 Puncte
61 Adjudeanu Edmond Patrik Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:52:26 Timp 10101 Cod 0 Puncte
62 Apur Catalina Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:05:87 Timp 10284 Cod 0 Puncte
62 Dobra Andrei Darius Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:52:54 Timp 10044 Cod 0 Puncte
63 Oanea Alexandru Adrian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:52:78 Timp 9858 Cod 0 Puncte
63 Preotesescu Miruna Clubul Sportiv Scolar Resita 01:07:22 Timp 10243 Cod 0 Puncte
64 Fenyes Mihai Darian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:53:23 Timp 10242 Cod 0 Puncte
64 Ungureanu Cosmina Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:07:44 Timp 10342 Cod 0 Puncte
65 Itt Andrei Eugen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:53:68 Timp 10146 Cod 0 Puncte
66 Giurgiu Alex Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:53:74 Timp 10294 Cod 0 Puncte
67 Gheorghe Francisc Nichola Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:53:84 Timp 9020 Cod 0 Puncte
68 Burcin Tudor Mihai Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:54:11 Timp 10150 Cod 0 Puncte
69 Comnea C-Tin Cristian Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:54:51 Timp 10262 Cod 0 Puncte
70 Bumbea Andrei Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:54:85 Timp 10227 Cod 0 Puncte
71 Ion Iulian Adelin Liceul cu program sportiv Braila 00:54:89 Timp 10064 Cod 0 Puncte
72 Dula Florin Gabriel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:34 Timp 9806 Cod 0 Puncte
73 Anton Stefan Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:55:84 Timp 9993 Cod 0 Puncte
74 Antal Musteti Alin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:55:87 Timp 10318 Cod 0 Puncte
75 Breaz Alexandru Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:56:04 Timp 10037 Cod 0 Puncte
76 Manea Romeo Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:56:43 Timp 10063 Cod 0 Puncte
77 Ilie Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:56:64 Timp 9996 Cod 0 Puncte
78 Cermac Alexandru Ioan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:56:71 Timp 9809 Cod 0 Puncte
79 Ploscar Goran Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:57:23 Timp 10315 Cod 0 Puncte
80 Constantinescu Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:84 Timp 10003 Cod 0 Puncte
81 Viju Tiberiu George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:22 Timp 10011 Cod 0 Puncte
82 Vlad Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:53 Timp 9997 Cod 0 Puncte
83 Iszlai Andras Erno Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:00:52 Timp 10019 Cod 0 Puncte
84 Vlas Bogdan Constantin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:00:73 Timp 10021 Cod 0 Puncte
85 Vlad Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:74 Timp 9998 Cod 0 Puncte
86 Dumitrache Georgian G. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:27 Timp 9474 Cod 0 Puncte
87 Muntean Tudor Dan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:03:87 Timp 10043 Cod 0 Puncte
87 Dulu Costin Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:87 Timp 10004 Cod 0 Puncte
89 Dumitru Ion Cosmin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:89 Timp 9002 Cod 0 Puncte
90 Olteanu Florin Liceul cu program sportiv Braila 01:03:90 Timp 10062 Cod 0 Puncte
91 Iancu Octavian Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:05:20 Timp 10191 Cod 0 Puncte
92 Marian Adrian Gabriel Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:05:33 Timp 10378 Cod 0 Puncte
93 Dobre Andrei Petrisor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:07:26 Timp 10194 Cod 0 Puncte
94 Mustata Costel Liceul cu program sportiv Braila 01:07:93 Timp 10050 Cod 0 Puncte
95 Onesim Ioan Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:08:66 Timp 10344 Cod 0 Puncte
96 Martin Radu Adrian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:11:04 Timp 10140 Cod 0 Puncte
97 Avasiloaie Sebastian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:17:87 Timp 10339 Cod 0 Puncte
98 Florea Rares Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:90 Timp 9487 Cod 0 Puncte
99 Timofte Claudiu Florin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:18:50 Timp 10341 Cod 0 Puncte
100 Scutelnicu C-Tin Ovidiu Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:27:10 Timp 10340 Cod 0 Puncte

3. 50 m liber (10-13M custom)

1 Nae Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:27 Timp 8001 Cod 0 Puncte
1 Radu Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:96 Timp 9862 Cod 0 Puncte
2 Rusen Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:40 Timp 9865 Cod 0 Puncte
2 Rotaru Isabelle Ioana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:96 Timp 9871 Cod 0 Puncte
3 Bud Florina Lorena Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:35:29 Timp 9817 Cod 0 Puncte
3 Munteanu Alex. Adrian Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:32:51 Timp 9777 Cod 0 Puncte
4 Ionescu Denisa Stefania Liceul cu program sportiv Braila 00:35:39 Timp 9530 Cod 0 Puncte
4 Mara Mihai As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 00:33:48 Timp 9891 Cod 0 Puncte
5 Nestor Vlad Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:49 Timp 9880 Cod 0 Puncte
5 Stoica Elena Luciana Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:93 Timp 9984 Cod 0 Puncte
6 Vladutu Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:19 Timp 9864 Cod 0 Puncte
6 Pech Eduard Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:59 Timp 9829 Cod 0 Puncte
7 Topala Andrei Tudor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:42 Timp 9514 Cod 0 Puncte
7 Julean Iulia Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:36:22 Timp 9207 Cod 0 Puncte
8 Beciu Alexadru Gabriel Clubul Sportiv Municipal Braila 00:34:65 Timp 9584 Cod 0 Puncte
8 Andonie Andreea Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 00:36:51 Timp 9770 Cod 0 Puncte
9 Madaras Maria Anton Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:34:70 Timp 10049 Cod 0 Puncte
9 Verdes Maria Bianca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:36:60 Timp 9819 Cod 0 Puncte
10 Girbau Daiana Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:36:61 Timp 10389 Cod 0 Puncte
10 Krecz Roland Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:90 Timp 10014 Cod 0 Puncte
11 Bonea Sabin Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:12 Timp 9982 Cod 0 Puncte
11 Cozma Iosip Stephania Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:64 Timp 9841 Cod 0 Puncte
12 Rotaru Denis Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:38 Timp 9872 Cod 0 Puncte
12 Sintea Chira Teodora Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:36:71 Timp 10396 Cod 0 Puncte
13 Marinescu Monica Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:01 Timp 9874 Cod 0 Puncte
13 Alexandrescu Marco Cristi Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:43 Timp 9882 Cod 0 Puncte
14 Serban Mihai Denis Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:71 Timp 9981 Cod 0 Puncte
14 Vrabie Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:16 Timp 9960 Cod 0 Puncte
15 Tache Alina Cristiana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:37:17 Timp 10009 Cod 0 Puncte
15 Hasegan Vlad Sebastian Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:19 Timp 10260 Cod 0 Puncte
16 Boana Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:37:52 Timp 10235 Cod 0 Puncte
16 Arba Adrian Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:40 Timp 10316 Cod 0 Puncte
17 Simian Bogdan Ionut Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:36:44 Timp 10048 Cod 0 Puncte
17 Trotea Rebeca Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:37:97 Timp 10382 Cod 0 Puncte
18 Horeboiu Adrian Costin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:67 Timp 9028 Cod 0 Puncte
18 Moraru Mihaela Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:38:38 Timp 10008 Cod 0 Puncte
19 Soava Daniel Viorel Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:72 Timp 10233 Cod 0 Puncte
19 Onoiu Andreea Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:44 Timp 9861 Cod 0 Puncte
20 Nedelea Cristina Raluca Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:38:63 Timp 9518 Cod 0 Puncte
20 Lazar David Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:36:73 Timp 10358 Cod 0 Puncte
21 Marginean Emanuel Alex. Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:36:94 Timp 9824 Cod 0 Puncte
21 Bordea Mara Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:38:80 Timp 10320 Cod 0 Puncte
22 Pascale Vlad Tudor Asociatia "DELPHIN INOT" CONSTANTA 00:37:10 Timp 10303 Cod 0 Puncte
22 Matei Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:38:84 Timp 10015 Cod 0 Puncte
23 Comnea C-Tin Cristian Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:15 Timp 10262 Cod 0 Puncte
23 Visan Ana Catrinel As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 00:38:88 Timp 9277 Cod 0 Puncte
24 Kovacs Karolina Agnes Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:39:15 Timp 9845 Cod 0 Puncte
24 Sallay Gergo Tamas Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:37:29 Timp 9427 Cod 0 Puncte
25 Marchitan Teodor George Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:37:44 Timp 10324 Cod 0 Puncte
25 Manicea Carmen Andreea Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:20 Timp 10264 Cod 0 Puncte
26 Herman Alexandru Ionut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:37:53 Timp 9820 Cod 0 Puncte
26 Peter Ruxandra Iulia Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:39:24 Timp 9827 Cod 0 Puncte
27 Bajenaru Andrei Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:37:76 Timp 9994 Cod 0 Puncte
27 Scarlatescu Sabrina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:36 Timp 9926 Cod 0 Puncte
28 Olaru Leonard Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:05 Timp 9475 Cod 0 Puncte
28 Colti Dumitrescu Emilia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:39:66 Timp 10001 Cod 0 Puncte
29 Moldovan Andra Ioana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:39:71 Timp 9822 Cod 0 Puncte
29 Diaconescu Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:38:25 Timp 10042 Cod 0 Puncte
30 Cirstoiu Ionela Fabiana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:40:06 Timp 9519 Cod 0 Puncte
30 Coromelcea Ioan Victor Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:38:34 Timp 9358 Cod 0 Puncte
31 Rotaru Cristina Maria Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 00:40:07 Timp 10026 Cod 0 Puncte
31 Constantinescu Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:38:52 Timp 10003 Cod 0 Puncte
32 Serban Andrei Clubul Sportiv Municipal Arad 00:38:56 Timp 10095 Cod 0 Puncte
32 Vescan Anna Maria Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:40:21 Timp 10016 Cod 0 Puncte
33 Osan Paul Mihai Iacob Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:38:67 Timp 9860 Cod 0 Puncte
33 Madulare Andra Georgiana Liceul cu program sportiv Braila 00:40:22 Timp 9529 Cod 0 Puncte
34 Adjudeanu Edmond Patrik Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:38:79 Timp 10101 Cod 0 Puncte
34 Niculeasa Armega Ana Mari Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:40:40 Timp 10321 Cod 0 Puncte
35 Bodea Alisia Georgia Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:40:45 Timp 10121 Cod 0 Puncte
35 Zabojszki David Iosif Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:38:95 Timp 10116 Cod 0 Puncte
36 Ion Alexandru Clubul Sportiv Scolar Resita 00:38:99 Timp 10240 Cod 0 Puncte
36 Boros Alexandra Paula Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:40:49 Timp 9842 Cod 0 Puncte
36 Vlas Bogdan Constantin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:38:99 Timp 10021 Cod 0 Puncte
37 Stoican Ana Valeria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:71 Timp 9988 Cod 0 Puncte
38 Cazan Vlad Eduard Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:39:02 Timp 10045 Cod 0 Puncte
38 Florea Madalina Elena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:40:96 Timp 9359 Cod 0 Puncte
39 Cioata Andrei Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:39:12 Timp 9983 Cod 0 Puncte
39 Neculai Violeta Nicoleta Clubul Sportiv Municipal Braila 00:41:16 Timp 9586 Cod 0 Puncte
40 Fratean Denisa Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:41:22 Timp 10032 Cod 0 Puncte
40 Ghergheli George Darius Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:39:13 Timp 10047 Cod 0 Puncte
41 Dumitrescu Laura Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:28 Timp 10283 Cod 0 Puncte
41 Stoica Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:39:15 Timp 10224 Cod 0 Puncte
42 Lemnariu Lacramioara Clubul Sportiv Scolar Resita 00:41:59 Timp 10236 Cod 0 Puncte
42 Suciu Razvan Adin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:39:17 Timp 10151 Cod 0 Puncte
43 Szeica Paul Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 00:39:22 Timp 10024 Cod 0 Puncte
43 Popa Beatrix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:42:29 Timp 9843 Cod 0 Puncte
44 Zolya Robert Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:39:37 Timp 10377 Cod 0 Puncte
44 Nindrescu Anna Maria Clubul Sportiv Scolar Resita 00:42:67 Timp 10239 Cod 0 Puncte
45 Achimescu Cristian Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:44 Timp 10263 Cod 0 Puncte
45 Gheorghe Madalina Sabina Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:43:10 Timp 9844 Cod 0 Puncte
46 Ureche Simina As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 00:43:25 Timp 9889 Cod 0 Puncte
46 Jigovan Marcu Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:39:51 Timp 10108 Cod 0 Puncte
47 Domnariu Ileana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:43:31 Timp 10036 Cod 0 Puncte
47 Dancioiu Alex. Stefan Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:39:62 Timp 10046 Cod 0 Puncte
48 Mataoanu Andrei Catalin Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:67 Timp 10265 Cod 0 Puncte
48 Stanese Sinziana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:43:37 Timp 10030 Cod 0 Puncte
49 Sas Dan Valentin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:39:72 Timp 10112 Cod 0 Puncte
49 Marc Denisa Georgiana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:43:64 Timp 10155 Cod 0 Puncte
50 Bodis Dragos Andrei Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:39:76 Timp 9826 Cod 0 Puncte
50 Ghentu Simona Maria Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:43:92 Timp 9985 Cod 0 Puncte
51 Ungureanu Cosmina Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:44:08 Timp 10342 Cod 0 Puncte
51 Pirvu Razvan Valentin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:39:95 Timp 10039 Cod 0 Puncte
52 Lapusan Antonia Francesca Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:44:45 Timp 9839 Cod 0 Puncte
52 Manea Romeo Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:39:97 Timp 10063 Cod 0 Puncte
53 Zontea Malviana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:44:82 Timp 10366 Cod 0 Puncte
53 Horobet Claudiu Andrei Liceul cu program sportiv Braila 00:40:13 Timp 10060 Cod 0 Puncte
54 Lazar Mihai Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:40:22 Timp 10296 Cod 0 Puncte
54 Cirstea Maria Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:44:84 Timp 10000 Cod 0 Puncte
55 Gradinaru Robert Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:40:28 Timp 10319 Cod 0 Puncte
55 Cojocari Diana Maria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:45:32 Timp 10336 Cod 0 Puncte
56 Prodan George Asociatia "DELPHIN INOT" CONSTANTA 00:40:31 Timp 10302 Cod 0 Puncte
56 Farkas Karla Venusz Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:45:39 Timp 10363 Cod 0 Puncte
57 Ioan Alexandra Diana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:45:50 Timp 10010 Cod 0 Puncte
57 Mihaila Sebastian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:40:38 Timp 9808 Cod 0 Puncte
58 Sutu Daniela Ionela Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:45:61 Timp 9818 Cod 0 Puncte
58 Dula Florin Gabriel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:40:60 Timp 9806 Cod 0 Puncte
59 Anton Stefan Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:40:74 Timp 9993 Cod 0 Puncte
59 Hrenciuc Larisa Ioana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:45:67 Timp 10007 Cod 0 Puncte
60 Ploscar Goran Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:40:90 Timp 10315 Cod 0 Puncte
60 Stolojan Simina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:45:70 Timp 10226 Cod 0 Puncte
61 Marton Gergely Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:41:16 Timp 10017 Cod 0 Puncte
61 Tataru Andreea Roxana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:45:87 Timp 10005 Cod 0 Puncte
62 Junc Ioana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Arad 00:45:92 Timp 10097 Cod 0 Puncte
62 Antal Musteti Alin Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:41:17 Timp 10318 Cod 0 Puncte
63 Sirbulov Marian Sergiu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:41:20 Timp 10317 Cod 0 Puncte
63 Manitiu Bernadett Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:45:93 Timp 10018 Cod 0 Puncte
64 Dulu Costin Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:41:23 Timp 10004 Cod 0 Puncte
64 Pendea Madalina Anamaria Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:45:94 Timp 10381 Cod 0 Puncte
65 Banyai Denisa Daiano Clubul Sportiv Municipal Arad 00:46:52 Timp 10088 Cod 0 Puncte
65 Moldovan Bogdan Remus Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:24 Timp 10295 Cod 0 Puncte
66 Morari Bianca Maria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:46:68 Timp 10331 Cod 0 Puncte
66 Dobra Andrei Darius Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:41:40 Timp 10044 Cod 0 Puncte
67 Petras Razavan Vasile Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:41:47 Timp 10110 Cod 0 Puncte
67 Harcaian Oana Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:46:86 Timp 10106 Cod 0 Puncte
68 Nan Daniel Alex. Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:50 Timp 10288 Cod 0 Puncte
68 Negru Alina C-Tina. Liceul cu program sportiv Braila 00:47:14 Timp 10061 Cod 0 Puncte
69 Breaz Alexandru Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:41:51 Timp 10037 Cod 0 Puncte
69 Apur Catalina Maria Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:47:74 Timp 10284 Cod 0 Puncte
70 Tanasa Andreea Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:47:93 Timp 10286 Cod 0 Puncte
70 Cermac Alexandru Ioan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:41:57 Timp 9809 Cod 0 Puncte
71 Hodisan Andreea Raluca Clubul Sportiv Municipal Arad 00:48:03 Timp 10086 Cod 0 Puncte
71 Gheorghe Francisc Nichola Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:72 Timp 9020 Cod 0 Puncte
72 Cirlan Edenor Emanuel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:41:89 Timp 10153 Cod 0 Puncte
72 Bobic Roberta Iulia Clubul Sportiv Scolar Resita 00:48:38 Timp 10234 Cod 0 Puncte
73 Zaman Laurentiu C-Tin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:42:04 Timp 9999 Cod 0 Puncte
73 Gosav Teodora Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:48:90 Timp 9715 Cod 0 Puncte
74 Campian Cosmin Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:42:18 Timp 9810 Cod 0 Puncte
74 Dobrescu Ioana Teodora Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:49:16 Timp 9986 Cod 0 Puncte
75 Borca Alina Raluca Clubul Sportiv Municipal Resita 00:49:75 Timp 10245 Cod 0 Puncte
75 Raitaru Claudia Clubul Sportiv Municipal Resita 00:49:75 Timp 10249 Cod 0 Puncte
75 Verba Robert Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:42:61 Timp 9853 Cod 0 Puncte
76 Neagu Andrei Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:42:66 Timp 10152 Cod 0 Puncte
77 Turjuc Roxana Clubul Sportiv Municipal Arad 00:50:12 Timp 10099 Cod 0 Puncte
77 Duma Patrick Romeo Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:42:73 Timp 10105 Cod 0 Puncte
78 Oanea Alexandru Adrian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:42:77 Timp 9858 Cod 0 Puncte
78 Dumitrescu Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:50:13 Timp 10006 Cod 0 Puncte
79 Dan Silvana Ariana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:50:19 Timp 10033 Cod 0 Puncte
79 Burcin Tudor Mihai Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:43:00 Timp 10150 Cod 0 Puncte
79 Nagy Csongor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:43:00 Timp 10292 Cod 0 Puncte
80 Horvath Petra Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:50:39 Timp 10107 Cod 0 Puncte
81 Lopata Bianca Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:52:56 Timp 8444 Cod 0 Puncte
81 Szasz Niki Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:43:21 Timp 9804 Cod 0 Puncte
82 Bratu Nicoleta Liceul cu program sportiv Braila 00:52:83 Timp 10051 Cod 0 Puncte
82 Blotor Darius Andrei Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:43:30 Timp 10038 Cod 0 Puncte
83 Gavrila Corneliu Florin Liceul cu program sportiv Braila 00:43:33 Timp 10054 Cod 0 Puncte
83 Preotesescu Miruna Clubul Sportiv Scolar Resita 00:55:40 Timp 10243 Cod 0 Puncte
84 Mazilu Andrei Lucian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:43:37 Timp 9484 Cod 0 Puncte
84 Bulzan Ilin Adriana Clubul Sportiv Municipal Arad 00:57:44 Timp 10100 Cod 0 Puncte
85 Avel Diana Mihaela Clubul Sportiv Municipal Arad 00:57:98 Timp 10094 Cod 0 Puncte
85 Bumbea Andrei Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:43:61 Timp 10227 Cod 0 Puncte
86 Rosu Delia Gabriela Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:58:32 Timp 10392 Cod 0 Puncte
86 Timofte Claudiu Florin Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:43:62 Timp 10341 Cod 0 Puncte
87 Muntean Tudor Dan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:43:67 Timp 10043 Cod 0 Puncte
87 Ciltea Ioana Ruxandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:25 Timp 9900 Cod 0 Puncte
88 Tincau Marius Alex. Clubul Sportiv Scolar Resita 00:43:74 Timp 10232 Cod 0 Puncte
88 Socoliuc Andra Elena Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:13:52 Timp 10330 Cod 0 Puncte
89 Martin Radu Adrian Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:43:78 Timp 10140 Cod 0 Puncte
90 Mladin Paul Eugen Clubul Sportiv Municipal Arad 00:43:89 Timp 10091 Cod 0 Puncte
91 Rus Gabriel Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:44:02 Timp 10231 Cod 0 Puncte
92 Vlad Victor Valentin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:44:14 Timp 10093 Cod 0 Puncte
93 Itt Andrei Eugen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:44:18 Timp 10146 Cod 0 Puncte
94 Olteanu Florin Liceul cu program sportiv Braila 00:44:21 Timp 10062 Cod 0 Puncte
95 Vlad Gabriel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:44:33 Timp 9998 Cod 0 Puncte
96 Petric David Ghita Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:44:44 Timp 9857 Cod 0 Puncte
97 Onesim Ioan Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:44:53 Timp 10344 Cod 0 Puncte
98 Valean Vlad David Clubul Sportiv Municipal Arad 00:45:26 Timp 10085 Cod 0 Puncte
99 Fenyes Mihai Darian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:45:45 Timp 10242 Cod 0 Puncte
100 Ion Iulian Adelin Liceul cu program sportiv Braila 00:45:59 Timp 10064 Cod 0 Puncte
101 Gherman Sergiu Nicolae Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:45:61 Timp 10384 Cod 0 Puncte
102 Giurgiu Alex Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:45:95 Timp 10294 Cod 0 Puncte
103 Vlad Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:46:19 Timp 9997 Cod 0 Puncte
104 Florea Rares Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:46:24 Timp 9487 Cod 0 Puncte
105 Lazar Vlad Andrei Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:46:35 Timp 10109 Cod 0 Puncte
106 Alexa Andreas Catalin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:46:42 Timp 9855 Cod 0 Puncte
107 Ilie Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:46:61 Timp 9996 Cod 0 Puncte
108 Viju Tiberiu George Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:46:77 Timp 10011 Cod 0 Puncte
109 Dumitrache Georgian G. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:46:87 Timp 9474 Cod 0 Puncte
110 Avasiloaie Sebastian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:47:02 Timp 10339 Cod 0 Puncte
111 Popescu Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:47:13 Timp 9482 Cod 0 Puncte
112 Damian Filip Cristian As. Clubul Sportiv Aquatic Team Arad 00:47:23 Timp 9890 Cod 0 Puncte
113 Vajeiac Mihail Liceul cu program sportiv Braila 00:47:83 Timp 10056 Cod 0 Puncte
114 Iszlai Andras Erno Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:47:90 Timp 10019 Cod 0 Puncte
115 Iancu Octavian Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:48:14 Timp 10191 Cod 0 Puncte
116 Scutelnicu C-Tin Ovidiu Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:48:42 Timp 10340 Cod 0 Puncte
117 Pop Andrei Lucian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:48:47 Timp 9848 Cod 0 Puncte
118 Mustata Costel Liceul cu program sportiv Braila 00:48:75 Timp 10050 Cod 0 Puncte
119 Timaru Tamas Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:49:00 Timp 10362 Cod 0 Puncte
120 Marian Adrian Gabriel Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:49:19 Timp 10378 Cod 0 Puncte
121 Dinea Opris Alex. Gabriel Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:49:57 Timp 10104 Cod 0 Puncte
122 Talpes Victor Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:50:05 Timp 10114 Cod 0 Puncte
123 Dumitru Ion Cosmin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:50:10 Timp 9002 Cod 0 Puncte
124 Dobre Andrei Petrisor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:51:20 Timp 10194 Cod 0 Puncte
125 Rosu Sebastian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:53:69 Timp 9942 Cod 0 Puncte
126 Blaj Alexandru Daniel Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:57:34 Timp 10103 Cod 0 Puncte
127 Sava Adrian Gratianu Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 01:03:86 Timp 10025 Cod 0 Puncte

4. 50 m liber (10-12F custom)

1 Vladutu Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:24:98 Timp 9864 Cod 0 Puncte
1 Rusen Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:11:57 Timp 9865 Cod 0 Puncte
2 Verdes Maria Bianca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:29:91 Timp 9819 Cod 0 Puncte
2 Marginean Emanuel Alex. Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:28:40 Timp 9824 Cod 0 Puncte
3 Simian Bogdan Ionut Cl. Sp. Municipal SIBIU 02:30:38 Timp 10048 Cod 0 Puncte
3 Moraru Mihaela Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:34:96 Timp 10008 Cod 0 Puncte
4 Sintea Chira Teodora Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:36:60 Timp 10396 Cod 0 Puncte
4 Ion Alexandru Clubul Sportiv Scolar Resita 02:30:92 Timp 10240 Cod 0 Puncte
5 Boros Alexandra Paula Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:37:52 Timp 9842 Cod 0 Puncte
5 Achimescu Cristian Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:32:41 Timp 10263 Cod 0 Puncte
6 Constantinescu Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:34:46 Timp 10003 Cod 0 Puncte
6 Lemnariu Lacramioara Clubul Sportiv Scolar Resita 02:37:95 Timp 10236 Cod 0 Puncte
7 Madulare Andra Georgiana Liceul cu program sportiv Braila 02:49:50 Timp 9529 Cod 0 Puncte
7 Zabojszki David Iosif Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:36:69 Timp 10116 Cod 0 Puncte
8 Stanese Sinziana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:56:70 Timp 10030 Cod 0 Puncte
8 Suciu Razvan Adin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:41:99 Timp 10151 Cod 0 Puncte
9 Nae Andreea Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:03:86 Timp 8001 Cod 0 Puncte
9 Arba Adrian Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:43:45 Timp 10316 Cod 0 Puncte
10 Nagy Csongor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:44:41 Timp 10292 Cod 0 Puncte
10 Ioan Alexandra Diana Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:04:64 Timp 10010 Cod 0 Puncte
11 Banyai Denisa Daiano Clubul Sportiv Municipal Arad 03:07:31 Timp 10088 Cod 0 Puncte
11 Mihaila Sebastian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:44:70 Timp 9808 Cod 0 Puncte
12 Pirvu Razvan Valentin Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:44:87 Timp 10039 Cod 0 Puncte
12 Morari Bianca Maria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 03:16:57 Timp 10331 Cod 0 Puncte
13 Krecz Roland Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:46:40 Timp 10014 Cod 0 Puncte
14 Vlad Victor Valentin Clubul Sportiv Municipal Arad 02:48:97 Timp 10093 Cod 0 Puncte
15 Tincau Marius Alex. Clubul Sportiv Scolar Resita 02:49:42 Timp 10232 Cod 0 Puncte
16 Petric David Ghita Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:49:47 Timp 9857 Cod 0 Puncte
17 Horobet Claudiu Andrei Liceul cu program sportiv Braila 02:49:85 Timp 10060 Cod 0 Puncte
18 Florea Rares Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:55:20 Timp 9487 Cod 0 Puncte
19 Horeboiu Adrian Costin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:57:48 Timp 9028 Cod 0 Puncte
20 Marchitan Teodor George Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:57:68 Timp 10324 Cod 0 Puncte
21 Zaman Laurentiu C-Tin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:58:45 Timp 9999 Cod 0 Puncte
22 Duma Patrick Romeo Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 03:00:51 Timp 10105 Cod 0 Puncte
23 Dumitru Ion Cosmin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:25:94 Timp 9002 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

5. 4 X 50 m mixt (10-13M custom)

1 Rotaru Denis Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:29:65 Timp 9872 Cod 0 Puncte
1 Vladutu Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:47:54 Timp 9864 Cod 0 Puncte
2 Dobra Andrei Darius Cl. Sp. Municipal SIBIU 02:48:63 Timp 10044 Cod 0 Puncte