Cont
EJDC 2022

Rezultatele finale pentru Campionat national de seniori si juniori bazin 25m

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (17-99F custom)

1 Lacusta Larisa Elena Sport Club Municipal Bacau 01:11:06 Timp 1370 Cod 0 Puncte
1 Preda Valentin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:56 Timp 2316 Cod 0 Puncte
2 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:12:43 Timp 5894 Cod 0 Puncte
2 Nistor Catalin Clubul Sportiv Municipal Braila 01:02:97 Timp 684 Cod 0 Puncte
3 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 01:14:23 Timp 5043 Cod 0 Puncte
3 Revesz Levente Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:04:56 Timp 4407 Cod 0 Puncte
4 Leonte Cristina Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:13 Timp 5436 Cod 0 Puncte
4 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 01:05:20 Timp 5031 Cod 0 Puncte
5 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:97 Timp 5177 Cod 0 Puncte
5 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:06:61 Timp 3309 Cod 0 Puncte
6 Carp Iuliana Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:18:39 Timp 4690 Cod 0 Puncte
6 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:07:64 Timp 5968 Cod 0 Puncte
7 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:56 Timp 6556 Cod 0 Puncte
7 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:07:17 Timp 5100 Cod 0 Puncte
8 Radu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:97 Timp 2498 Cod 0 Puncte
8 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:21:41 Timp 7087 Cod 0 Puncte
9 Cosoreanu Andra Doriana Palatul copiilor Constanta 01:24:71 Timp 5851 Cod 0 Puncte
9 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:08:72 Timp 6239 Cod 0 Puncte
10 Ciurpan Alina Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:26:58 Timp 5951 Cod 0 Puncte
10 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:09:01 Timp 5338 Cod 0 Puncte
11 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:09:14 Timp 5783 Cod 0 Puncte
12 State Mihai Clubul WATER PITESTI 01:10:34 Timp 5892 Cod 0 Puncte
13 Anghelache Adrian Bogdan Palatul copiilor Constanta 01:10:98 Timp 5675 Cod 0 Puncte
14 Chirila Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:11:12 Timp 7174 Cod 0 Puncte
15 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:11:28 Timp 4792 Cod 0 Puncte
16 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:86 Timp 6069 Cod 0 Puncte
17 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:13:71 Timp 5509 Cod 0 Puncte
18 Chiriac Flavius Ghita Clubul Sportiv Scolar Resita 01:14:09 Timp 6380 Cod 0 Puncte
19 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:16:81 Timp 6570 Cod 0 Puncte

2. 50 m bras (19-99M custom)

1 Preda Valentin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:60 Timp 2316 Cod 0 Puncte
1 Lacusta Larisa Elena Sport Club Municipal Bacau 00:33:41 Timp 1370 Cod 0 Puncte
2 Nistor Catalin Clubul Sportiv Municipal Braila 00:28:84 Timp 684 Cod 0 Puncte
2 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 00:34:22 Timp 5043 Cod 0 Puncte
3 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:21 Timp 3309 Cod 0 Puncte
3 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:59 Timp 5894 Cod 0 Puncte
4 Revesz Levente Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:29:46 Timp 4407 Cod 0 Puncte
4 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:00 Timp 5177 Cod 0 Puncte
5 Leonte Cristina Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:27 Timp 5436 Cod 0 Puncte
5 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 00:29:79 Timp 5031 Cod 0 Puncte
6 Radu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:15 Timp 2498 Cod 0 Puncte
6 Carp Iuliana Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:52 Timp 4690 Cod 0 Puncte
7 Gutu Octavian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:50 Timp 8758 Cod 0 Puncte
7 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:73 Timp 6556 Cod 0 Puncte
8 Kormendi Daniel Marius Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:31:00 Timp 872 Cod 0 Puncte
8 Purcelea Liliana Roxana Clubul Sportiv Farul Constanta 00:37:65 Timp 3940 Cod 0 Puncte
9 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:21 Timp 5968 Cod 0 Puncte
9 Cosoreanu Andra Doriana Palatul copiilor Constanta 00:38:43 Timp 5851 Cod 0 Puncte
10 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:38:56 Timp 5962 Cod 0 Puncte
10 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:45 Timp 5338 Cod 0 Puncte
11 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:31:52 Timp 5100 Cod 0 Puncte
11 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:39:22 Timp 5099 Cod 0 Puncte
12 Ciurpan Alina Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:39:83 Timp 5951 Cod 0 Puncte
12 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:31:67 Timp 6239 Cod 0 Puncte
13 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 00:31:72 Timp 5475 Cod 0 Puncte
13 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:40:41 Timp 5924 Cod 0 Puncte
14 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:32:09 Timp 5783 Cod 0 Puncte
15 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:22 Timp 4792 Cod 0 Puncte
16 State Mihai Clubul WATER PITESTI 00:32:37 Timp 5892 Cod 0 Puncte
17 Chiriac Flavius Ghita Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:64 Timp 6380 Cod 0 Puncte
18 Chirila Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:32:74 Timp 7174 Cod 0 Puncte
19 Anghelache Adrian Bogdan Palatul copiilor Constanta 00:33:42 Timp 5675 Cod 0 Puncte
20 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:55 Timp 6570 Cod 0 Puncte

3. 200 m fluture (19-99M custom)

1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:18:32 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:59:25 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 02:03:75 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:29 Timp 5724 Cod 0 Puncte
3 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:57 Timp 5177 Cod 0 Puncte
3 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:03:80 Timp 4961 Cod 0 Puncte
4 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:06:26 Timp 5511 Cod 0 Puncte
4 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:24:13 Timp 5784 Cod 0 Puncte
5 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:08:65 Timp 5997 Cod 0 Puncte
5 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 02:31:25 Timp 5306 Cod 0 Puncte
6 Nicolae Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:32:85 Timp 6423 Cod 0 Puncte
6 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:15:44 Timp 5542 Cod 0 Puncte
7 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:18:87 Timp 4794 Cod 0 Puncte
7 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:32:60 Timp 5925 Cod 0 Puncte
8 Nuber Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:36:09 Timp 7432 Cod 0 Puncte
8 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:19:35 Timp 5509 Cod 0 Puncte
9 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:19:74 Timp 6527 Cod 0 Puncte
9 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:43:07 Timp 7087 Cod 0 Puncte
10 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:19:85 Timp 6652 Cod 0 Puncte
10 Cosoreanu Andra Doriana Palatul copiilor Constanta 02:45:91 Timp 5851 Cod 0 Puncte

4. 50 m fluture (17-99F custom)

1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:57 Timp 484 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:93 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:79 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:58 Timp 314 Cod 0 Puncte
3 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:90 Timp 4653 Cod 0 Puncte
3 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:36 Timp 2842 Cod 0 Puncte
4 Gutu Octavian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:26:03 Timp 8758 Cod 0 Puncte
4 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:92 Timp 4567 Cod 0 Puncte
5 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:15 Timp 4662 Cod 0 Puncte
5 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:04 Timp 5784 Cod 0 Puncte
6 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:26:16 Timp 535 Cod 0 Puncte
6 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:13 Timp 6556 Cod 0 Puncte
7 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:48 Timp 5997 Cod 0 Puncte
7 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:29 Timp 5925 Cod 0 Puncte
8 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:62 Timp 2500 Cod 0 Puncte
8 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:92 Timp 6833 Cod 0 Puncte
9 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 00:27:01 Timp 5475 Cod 0 Puncte
9 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:74 Timp 5903 Cod 0 Puncte
10 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:79 Timp 5306 Cod 0 Puncte
10 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:17 Timp 5827 Cod 0 Puncte
11 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:44 Timp 5557 Cod 0 Puncte
11 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:88 Timp 5962 Cod 0 Puncte
12 Predescu Petru Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:49 Timp 6047 Cod 0 Puncte
12 Cojocariu Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:33 Timp 7761 Cod 0 Puncte
13 Mihali Alexandru Petru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:73 Timp 5105 Cod 0 Puncte
13 Oprescu Mihaela Gabriela Palatul copiilor Constanta 00:31:80 Timp 6754 Cod 0 Puncte
14 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:91 Timp 6527 Cod 0 Puncte
14 Nicolae Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:49 Timp 6423 Cod 0 Puncte
15 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:07 Timp 5975 Cod 0 Puncte
15 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:92 Timp 5963 Cod 0 Puncte
16 Ungureanu Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:28:20 Timp 6260 Cod 0 Puncte
16 Ion Stefania Ecaterina Liceul cu program sportiv Braila 00:33:13 Timp 6730 Cod 0 Puncte
17 Neagu Vlad Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:25 Timp 6641 Cod 0 Puncte
17 Hanescu Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:14 Timp 7417 Cod 0 Puncte
18 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:41 Timp 4794 Cod 0 Puncte
18 Radaslavescu Raluca R. Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:72 Timp 4188 Cod 0 Puncte
19 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:58 Timp 5542 Cod 0 Puncte
19 Cosoreanu Andra Doriana Palatul copiilor Constanta 00:33:74 Timp 5851 Cod 0 Puncte
20 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:79 Timp 5509 Cod 0 Puncte
20 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:82 Timp 5924 Cod 0 Puncte
21 Leucuta Robert Octavian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:96 Timp 6951 Cod 0 Puncte
21 Popescu Andreea Maria Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 00:36:78 Timp 8364 Cod 0 Puncte
22 Teodoru Victor Lucian Liceul cu program sportiv Braila 00:29:03 Timp 6238 Cod 0 Puncte
22 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:38:49 Timp 7834 Cod 0 Puncte
23 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 00:29:06 Timp 5468 Cod 0 Puncte

5. 100 m liber (19-99M custom)

1 Gutu Octavian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:48:96 Timp 8758 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:55:35 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:92 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:64 Timp 314 Cod 0 Puncte
3 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:70 Timp 585 Cod 0 Puncte
3 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:30 Timp 5784 Cod 0 Puncte
4 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:17 Timp 4867 Cod 0 Puncte
4 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:50:70 Timp 484 Cod 0 Puncte
5 Benea Daniela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:01:24 Timp 4695 Cod 0 Puncte
5 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:50:73 Timp 2842 Cod 0 Puncte
6 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:53:86 Timp 4365 Cod 0 Puncte
6 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:01:58 Timp 5894 Cod 0 Puncte
7 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:52:31 Timp 5557 Cod 0 Puncte
7 Purcelea Liliana Roxana Clubul Sportiv Farul Constanta 01:01:26 Timp 3940 Cod 0 Puncte
8 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:52:67 Timp 4662 Cod 0 Puncte
8 Scutaru Loredana Elena Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:02:43 Timp 6252 Cod 0 Puncte
9 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:84 Timp 5724 Cod 0 Puncte
9 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:53:01 Timp 4158 Cod 0 Puncte
10 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:03:21 Timp 5925 Cod 0 Puncte
10 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:53:53 Timp 5975 Cod 0 Puncte
11 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 00:54:34 Timp 5846 Cod 0 Puncte
11 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:85 Timp 5963 Cod 0 Puncte
12 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:54:78 Timp 6527 Cod 0 Puncte
12 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:97 Timp 5962 Cod 0 Puncte
13 Ungureanu Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:55:70 Timp 6260 Cod 0 Puncte
13 Oprescu Mihaela Gabriela Palatul copiilor Constanta 01:04:10 Timp 6754 Cod 0 Puncte
14 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:18 Timp 5902 Cod 0 Puncte
14 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:55:80 Timp 6833 Cod 0 Puncte
15 Militaru Anca Palatul copiilor Constanta 01:04:18 Timp 5850 Cod 0 Puncte
15 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:56:04 Timp 5552 Cod 0 Puncte
16 Predescu Petru Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:56:38 Timp 6047 Cod 0 Puncte
16 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 01:04:30 Timp 7067 Cod 0 Puncte
17 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:57 Timp 5901 Cod 0 Puncte
17 Nuber Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:45 Timp 7432 Cod 0 Puncte
18 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:56:66 Timp 5827 Cod 0 Puncte
18 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:56 Timp 4689 Cod 0 Puncte
19 Simion Sonya Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:65 Timp 7232 Cod 0 Puncte
19 Neagu Vlad Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:56:72 Timp 6641 Cod 0 Puncte
20 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 01:06:11 Timp 5306 Cod 0 Puncte
20 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:58:12 Timp 5483 Cod 0 Puncte
21 Grindeanu Alexandru Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 00:58:58 Timp 5581 Cod 0 Puncte
21 Ion Stefania Ecaterina Liceul cu program sportiv Braila 01:07:35 Timp 6730 Cod 0 Puncte
22 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 00:58:87 Timp 3904 Cod 0 Puncte
22 Nicolae Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:66 Timp 6423 Cod 0 Puncte
23 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:59:19 Timp 6570 Cod 0 Puncte
23 Popescu Andreea Maria Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 01:14:55 Timp 8364 Cod 0 Puncte
24 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:28 Timp 5769 Cod 0 Puncte
24 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:18:93 Timp 7834 Cod 0 Puncte
25 Leucuta Robert Octavian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:00:37 Timp 6951 Cod 0 Puncte

6. 400 m liber (19-99M custom)

1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:11:49 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:49:12 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:58:34 Timp 4365 Cod 0 Puncte
2 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:28:58 Timp 5533 Cod 0 Puncte
3 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:30:34 Timp 5784 Cod 0 Puncte
3 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 04:00:67 Timp 4961 Cod 0 Puncte
4 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:03:36 Timp 6069 Cod 0 Puncte
4 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:44:31 Timp 5724 Cod 0 Puncte
5 Nuber Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:46:20 Timp 7432 Cod 0 Puncte
5 Olteanu Sever George Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:06:01 Timp 3677 Cod 0 Puncte
6 Radaslavescu Raluca R. Clubul Sportiv Scolar Resita 05:00:26 Timp 4188 Cod 0 Puncte
6 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:06:94 Timp 5690 Cod 0 Puncte
7 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:14:18 Timp 6652 Cod 0 Puncte
7 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 04:45:82 Timp 7067 Cod 0 Puncte
8 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 04:45:82 Timp 7087 Cod 0 Puncte
8 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:18:61 Timp 5742 Cod 0 Puncte
9 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:18:89 Timp 5901 Cod 0 Puncte
9 Bob Laura Mihaela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:46:57 Timp 6234 Cod 0 Puncte
10 Ochirosi Cosmin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 04:28:33 Timp 5477 Cod 0 Puncte
10 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:55:73 Timp 4689 Cod 0 Puncte
11 Coicici Miroslav Radu Clubul Sportiv Scolar Resita 04:42:59 Timp 6393 Cod 0 Puncte

7. 50 m liber (17-99F custom)

1 Negru Ionela Loredana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:50:32 Timp 4867 Cod 0 Puncte
1 Tiu Bogdan Valentin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:32:87 Timp 459 Cod 0 Puncte
2 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:54:01 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Obretin Catalin Florin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:33:67 Timp 4662 Cod 0 Puncte
3 Militaru Anca Palatul copiilor Constanta 01:55:10 Timp 5850 Cod 0 Puncte
3 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:36:10 Timp 1597 Cod 0 Puncte
4 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:36:24 Timp 4158 Cod 0 Puncte
4 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:55:21 Timp 5903 Cod 0 Puncte
5 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:38:84 Timp 5557 Cod 0 Puncte
5 Leonte Cristina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:55:64 Timp 5436 Cod 0 Puncte
6 Caciuc Vlad Razvan Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:39:06 Timp 5975 Cod 0 Puncte
6 Simion Sonya Clubul Sportiv Scolar Resita 01:57:83 Timp 7232 Cod 0 Puncte
7 Chitu Catalin Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:39:47 Timp 5783 Cod 0 Puncte
7 Rusu Ramona Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:58:18 Timp 5963 Cod 0 Puncte
8 Scurtu Silvia Anca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:01:53 Timp 4653 Cod 0 Puncte
8 Urichianu Bogdan Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:41:55 Timp 6069 Cod 0 Puncte
9 Ochirosi Cosmin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:42:06 Timp 5477 Cod 0 Puncte

8. 800 m liber (17-99F custom)

1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:41:26 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:07:67 Timp 5533 Cod 0 Puncte
3 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:21:79 Timp 5784 Cod 0 Puncte
4 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 09:34:69 Timp 5894 Cod 0 Puncte
5 Nuber Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:40:44 Timp 7432 Cod 0 Puncte
6 Bob Laura Mihaela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 09:45:57 Timp 6234 Cod 0 Puncte

9. 100 m mixt (19-99M custom)

1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:44 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 00:56:71 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 01:06:60 Timp 5043 Cod 0 Puncte
2 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:56:98 Timp 484 Cod 0 Puncte
3 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:08:01 Timp 5894 Cod 0 Puncte
3 Preda Valentin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:35 Timp 2316 Cod 0 Puncte
4 Nistor Catalin Clubul Sportiv Municipal Braila 00:58:16 Timp 684 Cod 0 Puncte
4 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:29 Timp 4867 Cod 0 Puncte
5 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:09:40 Timp 5925 Cod 0 Puncte
5 Gutu Octavian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:58:54 Timp 8758 Cod 0 Puncte
6 Revesz Levente Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:59:82 Timp 4407 Cod 0 Puncte
6 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:45 Timp 6556 Cod 0 Puncte
7 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:41 Timp 5903 Cod 0 Puncte
7 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:00:90 Timp 5100 Cod 0 Puncte
8 Leonte Cristina Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:66 Timp 5436 Cod 0 Puncte
8 Radu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:99 Timp 2498 Cod 0 Puncte
9 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:01:58 Timp 4158 Cod 0 Puncte
9 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:12:94 Timp 7087 Cod 0 Puncte
10 Oprescu Mihaela Gabriela Palatul copiilor Constanta 01:12:99 Timp 6754 Cod 0 Puncte
10 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 01:01:83 Timp 5475 Cod 0 Puncte
11 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:96 Timp 6069 Cod 0 Puncte
11 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:94 Timp 5924 Cod 0 Puncte
12 Ion Stefania Ecaterina Liceul cu program sportiv Braila 01:16:48 Timp 6730 Cod 0 Puncte
12 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:02:69 Timp 5968 Cod 0 Puncte
13 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:03:20 Timp 5690 Cod 0 Puncte
13 Lacusta Larisa Elena Sport Club Municipal Bacau 01:17:03 Timp 1370 Cod 0 Puncte
14 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:03:78 Timp 5338 Cod 0 Puncte
14 Popescu Andreea Maria Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 01:25:23 Timp 8364 Cod 0 Puncte
15 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:26:23 Timp 7834 Cod 0 Puncte
15 Mihali Alexandru Petru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:03:87 Timp 5105 Cod 0 Puncte
16 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 01:03:89 Timp 5846 Cod 0 Puncte
17 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:04:02 Timp 6239 Cod 0 Puncte
18 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 01:04:36 Timp 6600 Cod 0 Puncte
19 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:04:46 Timp 1597 Cod 0 Puncte
20 Anghelache Adrian Bogdan Palatul copiilor Constanta 01:04:53 Timp 5675 Cod 0 Puncte
21 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:25 Timp 6833 Cod 0 Puncte
22 Ochirosi Cosmin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:05:39 Timp 5477 Cod 0 Puncte
23 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:32 Timp 5509 Cod 0 Puncte
24 Teodoru Victor Lucian Liceul cu program sportiv Braila 01:07:17 Timp 6238 Cod 0 Puncte
25 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 01:08:72 Timp 5468 Cod 0 Puncte
26 Chiriac Flavius Ghita Clubul Sportiv Scolar Resita 01:08:97 Timp 6380 Cod 0 Puncte
27 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:09:35 Timp 6570 Cod 0 Puncte
28 Coicici Miroslav Radu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:73 Timp 6393 Cod 0 Puncte
29 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 01:14:59 Timp 5857 Cod 0 Puncte

10. 400 m mixt (17-99F custom)

1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 04:25:05 Timp 586 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:51:56 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Preda Valentin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:29:06 Timp 2316 Cod 0 Puncte
2 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 05:01:46 Timp 5043 Cod 0 Puncte
3 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 04:33:07 Timp 4961 Cod 0 Puncte
3 Lacusta Larisa Elena Sport Club Municipal Bacau 05:02:12 Timp 1370 Cod 0 Puncte
4 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:34:84 Timp 4365 Cod 0 Puncte
4 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:07:88 Timp 6556 Cod 0 Puncte
5 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:36:30 Timp 6069 Cod 0 Puncte
5 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:10:94 Timp 5177 Cod 0 Puncte
6 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:37:45 Timp 5100 Cod 0 Puncte
6 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:15:77 Timp 5925 Cod 0 Puncte
7 Radu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:37:46 Timp 2498 Cod 0 Puncte
7 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 05:21:46 Timp 7087 Cod 0 Puncte
8 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:41:23 Timp 5690 Cod 0 Puncte
9 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:52:76 Timp 5511 Cod 0 Puncte
10 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:53:44 Timp 5742 Cod 0 Puncte
11 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:02:99 Timp 5509 Cod 0 Puncte

11. 200 m spate (17-99F custom)

1 Brat Valentina Georgiana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:16:76 Timp 2500 Cod 0 Puncte
1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 01:56:27 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:02:73 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:98 Timp 4567 Cod 0 Puncte
3 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:22:38 Timp 5367 Cod 0 Puncte
3 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:06:17 Timp 598 Cod 0 Puncte
4 Radaslavescu Raluca R. Clubul Sportiv Scolar Resita 02:27:73 Timp 4188 Cod 0 Puncte
4 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 02:08:45 Timp 5023 Cod 0 Puncte
5 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:28:62 Timp 5903 Cod 0 Puncte
5 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 02:09:04 Timp 5468 Cod 0 Puncte
6 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:89 Timp 4867 Cod 0 Puncte
6 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:11:07 Timp 6652 Cod 0 Puncte
7 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 02:11:44 Timp 6600 Cod 0 Puncte
7 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:31:36 Timp 5099 Cod 0 Puncte
8 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:31:80 Timp 4689 Cod 0 Puncte
8 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 02:13:81 Timp 3904 Cod 0 Puncte
9 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:17:04 Timp 4794 Cod 0 Puncte
9 Militaru Anca Palatul copiilor Constanta 02:32:38 Timp 5850 Cod 0 Puncte
10 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:32:97 Timp 5924 Cod 0 Puncte
10 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 02:18:86 Timp 5857 Cod 0 Puncte
11 Hanescu Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:34:05 Timp 7417 Cod 0 Puncte
11 Nastasescu Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 02:19:69 Timp 6369 Cod 0 Puncte
12 Cojocariu Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 02:34:50 Timp 7761 Cod 0 Puncte
12 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:19:72 Timp 5901 Cod 0 Puncte
13 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 02:36:38 Timp 7067 Cod 0 Puncte
13 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 02:21:39 Timp 5483 Cod 0 Puncte
14 Grecu Titus Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:22:70 Timp 5580 Cod 0 Puncte
14 Ciurpan Alina Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:42:32 Timp 5951 Cod 0 Puncte
15 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:22:00 Timp 7834 Cod 0 Puncte

12. 50 m spate (19-99M custom)

1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 00:25:27 Timp 586 Cod 0 Puncte
1 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:12 Timp 4567 Cod 0 Puncte
2 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:72 Timp 4653 Cod 0 Puncte
2 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:44 Timp 484 Cod 0 Puncte
3 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:31:03 Timp 5894 Cod 0 Puncte
3 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:29 Timp 598 Cod 0 Puncte
4 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:26:82 Timp 1597 Cod 0 Puncte
4 Coman Maria Luiza Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:45 Timp 5332 Cod 0 Puncte
5 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:74 Timp 5367 Cod 0 Puncte
5 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:27:52 Timp 535 Cod 0 Puncte
6 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:27:77 Timp 4961 Cod 0 Puncte
6 Radaslavescu Raluca R. Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:98 Timp 4188 Cod 0 Puncte
7 Militaru Anca Palatul copiilor Constanta 00:32:59 Timp 5850 Cod 0 Puncte
7 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 00:27:86 Timp 5023 Cod 0 Puncte
8 Hanescu Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:67 Timp 7417 Cod 0 Puncte
8 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 00:28:36 Timp 3904 Cod 0 Puncte
9 Cojocariu Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:41 Timp 7761 Cod 0 Puncte
9 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:28:40 Timp 4158 Cod 0 Puncte
10 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:51 Timp 5924 Cod 0 Puncte
10 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 00:28:58 Timp 5857 Cod 0 Puncte
11 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:58 Timp 5975 Cod 0 Puncte
11 Ciurpan Alina Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:75 Timp 5951 Cod 0 Puncte
12 Simion Sonya Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:53 Timp 7232 Cod 0 Puncte
12 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:29:02 Timp 6600 Cod 0 Puncte
13 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:42:29 Timp 7834 Cod 0 Puncte
13 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 00:29:05 Timp 5468 Cod 0 Puncte
14 Nastasescu Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:29:33 Timp 6369 Cod 0 Puncte
15 Leucuta Robert Octavian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:47 Timp 6951 Cod 0 Puncte
16 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:70 Timp 6652 Cod 0 Puncte
17 Grecu Titus Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:30:04 Timp 5580 Cod 0 Puncte
18 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:12 Timp 5901 Cod 0 Puncte
19 Ungureanu Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:14 Timp 6260 Cod 0 Puncte
20 Grindeanu Alexandru Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 00:30:54 Timp 5581 Cod 0 Puncte
21 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 00:30:88 Timp 5483 Cod 0 Puncte
22 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:95 Timp 5552 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

13. 200 m bras (17-99F custom)

1 Lacusta Larisa Elena Sport Club Municipal Bacau 02:33:99 Timp 1370 Cod 0 Puncte
1 Preda Valentin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:15:65 Timp 2316 Cod 0 Puncte
2 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:37:48 Timp 5894 Cod 0 Puncte
2 Nistor Catalin Clubul Sportiv Municipal Braila 02:19:06 Timp 684 Cod 0 Puncte
3 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 02:39:27 Timp 5043 Cod 0 Puncte
3 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:19:85 Timp 5100 Cod 0 Puncte
4 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:40:33 Timp 6556 Cod 0 Puncte
4 Revesz Levente Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:21:42 Timp 4407 Cod 0 Puncte
5 Radu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:26 Timp 2498 Cod 0 Puncte
5 Leonte Cristina Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:41:82 Timp 5436 Cod 0 Puncte
6 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:48:24 Timp 5099 Cod 0 Puncte
6 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 02:33:20 Timp 5031 Cod 0 Puncte
7 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:28:62 Timp 5968 Cod 0 Puncte
7 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:46:58 Timp 5177 Cod 0 Puncte
8 Chitu Catalin Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:29:51 Timp 5783 Cod 0 Puncte
8 Carp Iuliana Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:57:93 Timp 4690 Cod 0 Puncte
9 Cosoreanu Andra Doriana Palatul copiilor Constanta 02:59:38 Timp 5851 Cod 0 Puncte
9 Dragne Dan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:30:07 Timp 5338 Cod 0 Puncte
10 Anghelache Adrian Bogdan Palatul copiilor Constanta 02:32:06 Timp 5675 Cod 0 Puncte
10 Ciurpan Alina Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:05:44 Timp 5951 Cod 0 Puncte
11 State Mihai Clubul WATER PITESTI 02:34:10 Timp 5892 Cod 0 Puncte
12 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:35:56 Timp 4792 Cod 0 Puncte
13 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:39:11 Timp 6069 Cod 0 Puncte
14 Chirila Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 02:40:10 Timp 7174 Cod 0 Puncte
15 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:43:45 Timp 6570 Cod 0 Puncte
16 Chiriac Flavius Ghita Clubul Sportiv Scolar Resita 02:46:60 Timp 6380 Cod 0 Puncte

14. 100 m fluture (17-99F custom)

1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:97 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:53:13 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:41 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:49 Timp 710 Cod 0 Puncte
3 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:60 Timp 585 Cod 0 Puncte
3 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:30 Timp 4567 Cod 0 Puncte
4 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:84 Timp 5784 Cod 0 Puncte
4 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:55:86 Timp 2842 Cod 0 Puncte
5 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:17 Timp 4653 Cod 0 Puncte
5 Coci Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:57:09 Timp 5997 Cod 0 Puncte
6 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:25 Timp 5925 Cod 0 Puncte
6 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:93 Timp 4662 Cod 0 Puncte
7 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 01:08:03 Timp 5306 Cod 0 Puncte
7 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:49 Timp 3309 Cod 0 Puncte
8 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:48 Timp 5962 Cod 0 Puncte
8 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:91 Timp 6833 Cod 0 Puncte
9 Nicolae Bianca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:93 Timp 6423 Cod 0 Puncte
9 Ermalai Victor Liceul cu program sportiv Braila 00:59:04 Timp 5475 Cod 0 Puncte
10 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:00:96 Timp 5827 Cod 0 Puncte
10 Cosoreanu Andra Doriana Palatul copiilor Constanta 01:14:60 Timp 5851 Cod 0 Puncte
11 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:55 Timp 6527 Cod 0 Puncte
12 Pintea Ovidiu Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:02:37 Timp 5542 Cod 0 Puncte
13 Secuiu Aurelian Pavel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:96 Timp 5509 Cod 0 Puncte
14 Neagu Vlad Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:05 Timp 6641 Cod 0 Puncte
15 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:34 Timp 4794 Cod 0 Puncte
16 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 01:04:25 Timp 5483 Cod 0 Puncte
17 Predescu Petru Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:14 Timp 6047 Cod 0 Puncte
18 Leucuta Robert Octavian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:05:96 Timp 6951 Cod 0 Puncte

15. 1500 m liber (19-99M custom)

1 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 15:13:02 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 15:42:05 Timp 4961 Cod 0 Puncte
3 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16:05:07 Timp 4365 Cod 0 Puncte
4 Olteanu Sever George Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 16:07:52 Timp 3677 Cod 0 Puncte
5 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16:46:34 Timp 6652 Cod 0 Puncte
6 Patru Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16:54:33 Timp 5742 Cod 0 Puncte

16. 200 m liber (19-99M custom)

1 Coman Dragos Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:48:74 Timp 585 Cod 0 Puncte
1 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:58:18 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:50:34 Timp 4365 Cod 0 Puncte
2 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:04:34 Timp 5533 Cod 0 Puncte
3 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:30 Timp 5784 Cod 0 Puncte
3 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:51:03 Timp 484 Cod 0 Puncte
4 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:51:13 Timp 2842 Cod 0 Puncte
4 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:12:23 Timp 4867 Cod 0 Puncte
5 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:51:38 Timp 4961 Cod 0 Puncte
5 Radaslavescu Raluca R. Clubul Sportiv Scolar Resita 02:16:15 Timp 4188 Cod 0 Puncte
6 Gutu Octavian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:52:33 Timp 8758 Cod 0 Puncte
6 Cirnatiu Maria Patricia Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:16:44 Timp 7087 Cod 0 Puncte
7 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:56:25 Timp 5557 Cod 0 Puncte
7 Oprescu Mihaela Gabriela Palatul copiilor Constanta 02:16:31 Timp 6754 Cod 0 Puncte
8 Scutaru Loredana Elena Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:16:94 Timp 6252 Cod 0 Puncte
8 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:56:64 Timp 4662 Cod 0 Puncte
9 Olteanu Sever George Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:57:70 Timp 3677 Cod 0 Puncte
9 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:17:09 Timp 4689 Cod 0 Puncte
10 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:58:68 Timp 5690 Cod 0 Puncte
10 Bob Laura Mihaela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:17:13 Timp 6234 Cod 0 Puncte
11 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 01:59:65 Timp 5846 Cod 0 Puncte
11 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 02:17:21 Timp 7067 Cod 0 Puncte
12 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:01:76 Timp 6527 Cod 0 Puncte
12 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:04 Timp 5367 Cod 0 Puncte
13 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:19:10 Timp 5963 Cod 0 Puncte
13 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:02:04 Timp 6833 Cod 0 Puncte
14 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:03:70 Timp 5901 Cod 0 Puncte
14 Nuber Elisabeta Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:41 Timp 7432 Cod 0 Puncte
15 Ochirosi Cosmin Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 02:07:47 Timp 5477 Cod 0 Puncte
15 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:26 Timp 5902 Cod 0 Puncte
16 Coicici Miroslav Radu Clubul Sportiv Scolar Resita 02:10:14 Timp 6393 Cod 0 Puncte
16 Simion Sonya Clubul Sportiv Scolar Resita 02:22:77 Timp 7232 Cod 0 Puncte
17 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 02:10:25 Timp 5827 Cod 0 Puncte
17 Popescu Andreea Maria Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 02:44:55 Timp 8364 Cod 0 Puncte
18 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:10:40 Timp 5769 Cod 0 Puncte
18 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:54:03 Timp 7834 Cod 0 Puncte
19 Predescu Petru Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:11:54 Timp 6047 Cod 0 Puncte
20 Grindeanu Alexandru Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 02:13:68 Timp 5581 Cod 0 Puncte

17. 50 m liber (17-99F custom)

1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:79 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Gutu Octavian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:22:73 Timp 8758 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:23:03 Timp 710 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:81 Timp 314 Cod 0 Puncte
3 Purcelea Liliana Roxana Clubul Sportiv Farul Constanta 00:27:56 Timp 3940 Cod 0 Puncte
3 Tiu Bogdan Valentin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:23:35 Timp 459 Cod 0 Puncte
4 Benea Daniela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:27:78 Timp 4695 Cod 0 Puncte
4 Mihalca Alin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:23:66 Timp 2842 Cod 0 Puncte
5 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:23:67 Timp 5975 Cod 0 Puncte
5 Scutaru Loredana Elena Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:28:24 Timp 6252 Cod 0 Puncte
6 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:23:82 Timp 484 Cod 0 Puncte
6 Stefan Anca Mathilda Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:52 Timp 5784 Cod 0 Puncte
7 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:28:54 Timp 5894 Cod 0 Puncte
7 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:23:92 Timp 4365 Cod 0 Puncte
8 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:24:05 Timp 4158 Cod 0 Puncte
8 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:83 Timp 5925 Cod 0 Puncte
9 Patru Vladut Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:13 Timp 5557 Cod 0 Puncte
9 Militaru Anca Palatul copiilor Constanta 00:28:97 Timp 5850 Cod 0 Puncte
10 Coman Maria Luiza Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:17 Timp 5332 Cod 0 Puncte
10 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:24:32 Timp 1597 Cod 0 Puncte
11 Rusu Ramona Alexandra Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:41 Timp 5963 Cod 0 Puncte
11 Obretin Catalin Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:24:40 Timp 4662 Cod 0 Puncte
12 Kalmar Timea Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:47 Timp 5962 Cod 0 Puncte
12 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:24:51 Timp 535 Cod 0 Puncte
13 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:24:52 Timp 3309 Cod 0 Puncte
13 Oprescu Mihaela Gabriela Palatul copiilor Constanta 00:29:49 Timp 6754 Cod 0 Puncte
14 Leonte Cristina Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:52 Timp 5436 Cod 0 Puncte
14 Kormendi Daniel Marius Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:24:56 Timp 872 Cod 0 Puncte
15 Hanescu Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:29:55 Timp 7417 Cod 0 Puncte
15 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 00:24:76 Timp 5846 Cod 0 Puncte
16 Iordache Alexandra Z. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:65 Timp 5902 Cod 0 Puncte
16 Ungureanu Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:04 Timp 6260 Cod 0 Puncte
17 Cojocariu Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:95 Timp 7761 Cod 0 Puncte
17 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:15 Timp 6069 Cod 0 Puncte
18 Niculescu Valentin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:24 Timp 6833 Cod 0 Puncte
18 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:05 Timp 5306 Cod 0 Puncte
19 Simion Sonya Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:10 Timp 7232 Cod 0 Puncte
19 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:33 Timp 5552 Cod 0 Puncte
20 Ion Stefania Ecaterina Liceul cu program sportiv Braila 00:30:53 Timp 6730 Cod 0 Puncte
20 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:40 Timp 6527 Cod 0 Puncte
21 Popescu Andreea Maria Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 00:34:19 Timp 8364 Cod 0 Puncte
21 Mihali Alexandru Petru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:25:43 Timp 5105 Cod 0 Puncte
22 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:41 Timp 7834 Cod 0 Puncte
22 Stroe Ionut Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:25:74 Timp 6239 Cod 0 Puncte
23 Neagu Vlad Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:25:96 Timp 6641 Cod 0 Puncte
24 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:08 Timp 5901 Cod 0 Puncte
25 Pasolea Krucsai Oliviu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:19 Timp 5827 Cod 0 Puncte
26 Grecu Titus Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:26:27 Timp 5580 Cod 0 Puncte
27 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 00:26:42 Timp 3904 Cod 0 Puncte
28 Predescu Petru Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:67 Timp 6047 Cod 0 Puncte
29 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:26:83 Timp 6570 Cod 0 Puncte
30 Grindeanu Alexandru Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 00:26:98 Timp 5581 Cod 0 Puncte
31 Teodoru Victor Lucian Liceul cu program sportiv Braila 00:27:05 Timp 6238 Cod 0 Puncte
32 Coicici Miroslav Radu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:33 Timp 6393 Cod 0 Puncte
33 Leucuta Robert Octavian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:35 Timp 6951 Cod 0 Puncte
34 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:37 Timp 5769 Cod 0 Puncte
35 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 00:27:64 Timp 5468 Cod 0 Puncte

18. 200 m mixt (19-99M custom)

1 Lacusta Larisa Elena Sport Club Municipal Bacau 02:19:59 Timp 1370 Cod 0 Puncte
1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 02:02:73 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Preda Valentin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:03:02 Timp 2316 Cod 0 Puncte
2 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:19 Timp 5533 Cod 0 Puncte
3 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 02:22:21 Timp 5043 Cod 0 Puncte
3 Nistor Catalin Clubul Sportiv Municipal Braila 02:07:27 Timp 684 Cod 0 Puncte
4 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:09:54 Timp 6069 Cod 0 Puncte
4 Popa Ioana Alexandra Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:23:49 Timp 5894 Cod 0 Puncte
5 Ionita Nicolae Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:10:06 Timp 5100 Cod 0 Puncte
5 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:27:16 Timp 6556 Cod 0 Puncte
6 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:36:50 Timp 4567 Cod 0 Puncte
6 Revesz Levente Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:11:25 Timp 4407 Cod 0 Puncte
7 Radu Valentin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:11:48 Timp 2498 Cod 0 Puncte
7 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:30:39 Timp 5903 Cod 0 Puncte
8 Haimana Simona Emilia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:34:07 Timp 5925 Cod 0 Puncte
8 Petrescu Dorel Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:12:36 Timp 5511 Cod 0 Puncte
9 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:13:83 Timp 5690 Cod 0 Puncte
9 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:39:48 Timp 4867 Cod 0 Puncte
10 Ion Stefania Ecaterina Liceul cu program sportiv Braila 02:41:29 Timp 6730 Cod 0 Puncte
10 Talos Daniel Gheorghe Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:15:84 Timp 5968 Cod 0 Puncte
11 Vartan Bogdan Constantin Palatul copiilor Constanta 02:19:10 Timp 5846 Cod 0 Puncte
11 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:45:18 Timp 5924 Cod 0 Puncte
12 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:13:51 Timp 7834 Cod 0 Puncte
12 Anghelache Adrian Bogdan Palatul copiilor Constanta 02:20:17 Timp 5675 Cod 0 Puncte
13 Babici Tiberiu Ioan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:26:42 Timp 6570 Cod 0 Puncte

19. 100 m spate (17-99F custom)

1 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:68 Timp 4567 Cod 0 Puncte
1 Florea Razvan Ionut Clubul Sportiv Farul Constanta 00:53:75 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Lupascu Manuela Lavinia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:70 Timp 5367 Cod 0 Puncte
2 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:55:94 Timp 484 Cod 0 Puncte
3 Radaslavescu Raluca R. Clubul Sportiv Scolar Resita 01:07:62 Timp 4188 Cod 0 Puncte
3 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:70 Timp 598 Cod 0 Puncte
4 Coman Maria Luiza Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:08:03 Timp 5332 Cod 0 Puncte
4 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:59:06 Timp 1597 Cod 0 Puncte
5 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 00:59:36 Timp 5023 Cod 0 Puncte
5 Scurtu Silvia Anca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:39 Timp 4653 Cod 0 Puncte
6 Hanescu Irina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:09:97 Timp 7417 Cod 0 Puncte
6 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:59:37 Timp 4961 Cod 0 Puncte
7 Militaru Anca Palatul copiilor Constanta 01:10:20 Timp 5850 Cod 0 Puncte
7 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:59:48 Timp 4158 Cod 0 Puncte
8 Cartu Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:90 Timp 4689 Cod 0 Puncte
8 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 01:00:12 Timp 3904 Cod 0 Puncte
9 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:12:97 Timp 5924 Cod 0 Puncte
9 Caciuc Vlad Razvan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:53 Timp 5975 Cod 0 Puncte
10 Cojocariu Iasmina Clubul Sportiv Scolar Resita 01:13:19 Timp 7761 Cod 0 Puncte
10 Belciugan Angelo George Liceul cu program sportiv Braila 01:00:94 Timp 5468 Cod 0 Puncte
11 Georgescu Anda Beatrice Palatul copiilor Constanta 01:13:53 Timp 7067 Cod 0 Puncte
11 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 01:01:38 Timp 5857 Cod 0 Puncte
12 Ciurpan Alina Diana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:15:18 Timp 5951 Cod 0 Puncte
12 Blaga Razvan Cosmin Clubul Sportiv Municipal Arad 01:01:54 Timp 6600 Cod 0 Puncte
13 Simion Sonya Clubul Sportiv Scolar Resita 01:15:32 Timp 7232 Cod 0 Puncte
13 Nastasescu Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:02:21 Timp 6369 Cod 0 Puncte
14 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:18:87 Timp 5099 Cod 0 Puncte
14 Tudose Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:51 Timp 6652 Cod 0 Puncte
15 Jivcovici Ioana Natalia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:32:68 Timp 7834 Cod 0 Puncte
15 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:03:15 Timp 5690 Cod 0 Puncte
16 Ungureanu Alexandru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:04:00 Timp 6260 Cod 0 Puncte
17 Urichianu Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:40 Timp 6069 Cod 0 Puncte
18 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:64 Timp 5901 Cod 0 Puncte
19 Grecu Titus Andrei Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:04:91 Timp 5580 Cod 0 Puncte
20 Varga Ferenc Attila Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:60 Timp 5552 Cod 0 Puncte
21 Dobrea Daniel Liceul cu program sportiv Braila 01:05:74 Timp 5483 Cod 0 Puncte
22 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:07:06 Timp 535 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

20. 4 X 50 m mixt (17-99F custom)

1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:42:26 Timp 484 Cod 0 Puncte
1 Malcomete Emma Florentina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:00:09 Timp 4567 Cod 0 Puncte
2 Samoila Elena Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:06:73 Timp 5043 Cod 0 Puncte
2 Sadoveac Liviu Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:44:94 Timp 1597 Cod 0 Puncte
3 Dumitru Maria Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:07:51 Timp 5903 Cod 0 Puncte
3 Maestru Alexandru Felix Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:44:99 Timp 710 Cod 0 Puncte
4 Drule Loredana Claudia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:09:32 Timp 5924 Cod 0 Puncte
4 Anastasescu Horatiu Vlad Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:48:35 Timp 4158 Cod 0 Puncte
5 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:48:38 Timp 598 Cod 0 Puncte
5 Militaru Anca Palatul copiilor Constanta 02:09:49 Timp 5850 Cod 0 Puncte
6 David Remus Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:48:86 Timp 5690 Cod 0 Puncte
6 Radaslavescu Raluca R. Clubul Sportiv Scolar Resita 02:09:85 Timp 4188 Cod 0 Puncte
7 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 01:48:95 Timp 5023 Cod 0 Puncte
8 Cosma Catalin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:49:91 Timp 4961 Cod 0 Puncte
9 Milian Alin Ionut Palatul copiilor Constanta 01:54:43 Timp 5857 Cod 0 Puncte
10 Popescu Daniel Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:54:45 Timp 5901 Cod 0 Puncte