Cont
EJDC 2022

Rezultatele finale pentru Campionat national de juniori 2

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (13-14F custom)

1 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:19:76 Timp 5177 Cod 0 Puncte
1 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:13:79 Timp 3316 Cod 0 Puncte
1 Goga Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:14:75 Timp 4775 Cod 0 Puncte
1 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 01:18:50 Timp 5303 Cod 0 Puncte
1 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:12:42 Timp 3272 Cod 0 Puncte
1 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:13:79 Timp 4407 Cod 0 Puncte
2 Carp Iuliana Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:21:09 Timp 4690 Cod 0 Puncte
2 Draghia Vladimir Roland Liceul cu program sportiv Braila 01:13:61 Timp 3616 Cod 0 Puncte
2 Toader Claudia Leonisa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:22:05 Timp 4011 Cod 0 Puncte
2 Andreiev Lucian Florentin Palatul copiilor Constanta 01:15:50 Timp 4895 Cod 0 Puncte
3 Blaga Teodor Lucian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:18:88 Timp 4632 Cod 0 Puncte
3 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:63 Timp 4867 Cod 0 Puncte
3 Banescu Alexandru Iulian Palatul copiilor Constanta 01:13:76 Timp 5565 Cod 0 Puncte
3 Cebzan Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:16:07 Timp 4849 Cod 0 Puncte
3 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:21:25 Timp 5765 Cod 0 Puncte
4 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:19:40 Timp 3414 Cod 0 Puncte
4 Minich Edith Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:26:73 Timp 4898 Cod 0 Puncte
4 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:06 Timp 3221 Cod 0 Puncte
4 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:17:66 Timp 4792 Cod 0 Puncte
4 Marinescu Antonia Teona Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:21:86 Timp 6787 Cod 0 Puncte
5 Petrea Alexandra Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:26:75 Timp 5032 Cod 0 Puncte
5 Caba Dragos Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:23 Timp 2737 Cod 0 Puncte
5 Moldovan Radu Mihai Liceul cu program sportiv ARAD 01:18:05 Timp 4949 Cod 0 Puncte
5 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 01:25:86 Timp 5470 Cod 0 Puncte
5 Stancu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:20:97 Timp 3794 Cod 0 Puncte
6 Barbu Monica Lia Liceul cu program sportiv Braila 01:27:48 Timp 5019 Cod 0 Puncte
6 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:19:26 Timp 3110 Cod 0 Puncte
6 Grigore Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:20:93 Timp 4605 Cod 0 Puncte
6 Dan Cosmina Alina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:28:74 Timp 5535 Cod 0 Puncte
6 Constantinescu Ioan Liviu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:04 Timp 3827 Cod 0 Puncte
7 Serban Gabriela Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:28:28 Timp 4577 Cod 0 Puncte
7 Orzanescu George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:76 Timp 2779 Cod 0 Puncte
7 Costea Gabriel Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:77 Timp 4583 Cod 0 Puncte
7 Purice Daniela Florina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:29:69 Timp 4594 Cod 0 Puncte
7 Ionescu Alexandru Claudiu Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:25:13 Timp 4208 Cod 0 Puncte
8 Calota Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:25:30 Timp 4742 Cod 0 Puncte
8 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:28:96 Timp 5860 Cod 0 Puncte
8 Sandu Vladimir Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:25:03 Timp 4575 Cod 0 Puncte
8 Pascu Alexandra Irina Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:30:59 Timp 5519 Cod 0 Puncte
9 Balaj Radu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:22:19 Timp 4859 Cod 0 Puncte
9 Vas Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:25:89 Timp 4710 Cod 0 Puncte
9 Arghir Oana Liceul cu program sportiv Braila 01:32:64 Timp 5471 Cod 0 Puncte
9 Mardare Roxana Claudia Palatul copiilor Constanta 01:30:33 Timp 5166 Cod 0 Puncte
10 Dumitrescu Andreea Madali Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:32:08 Timp 5070 Cod 0 Puncte
10 Barbos Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:22:70 Timp 5175 Cod 0 Puncte
10 Georgescu Irina Stefania Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:33:37 Timp 5555 Cod 0 Puncte
10 Tenea Dan Vlad Liceul cu program sportiv ARAD 01:29:23 Timp 4280 Cod 0 Puncte
11 Ghita Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:72 Timp 3790 Cod 0 Puncte
11 Minoiu Anca Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:38:13 Timp 4473 Cod 0 Puncte
11 Dumitras Anda Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:38:44 Timp 4561 Cod 0 Puncte
12 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:22:97 Timp 5769 Cod 0 Puncte
13 Pataki Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:23:11 Timp 6100 Cod 0 Puncte
14 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 01:23:84 Timp 5031 Cod 0 Puncte
15 Manoliu Ion Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:36 Timp 4242 Cod 0 Puncte
16 Zuzu Alexandru Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:25:11 Timp 5909 Cod 0 Puncte
17 Vintila Robert Nicolae Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:26:61 Timp 4705 Cod 0 Puncte
18 Filip Aurelian Palatul copiilor Constanta 01:27:07 Timp 4487 Cod 0 Puncte
19 Pataki Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:27:75 Timp 6101 Cod 0 Puncte
20 Jumatate Mircea Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:28:85 Timp 4466 Cod 0 Puncte
21 Ghita Alexandru Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:29:62 Timp 4584 Cod 0 Puncte
22 Ionescu Catalin Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:31:74 Timp 4530 Cod 0 Puncte
23 Stanciu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:32:48 Timp 4596 Cod 0 Puncte

2. 1500 m liber (14-16M custom)

1 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16:22:85 Timp 3677 Cod 0 Puncte
1 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 17:24:48 Timp 3103 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:29:65 Timp 4365 Cod 0 Puncte
2 Filca Vlado Mikie Clubul Sportiv Scolar Resita 18:25:52 Timp 2270 Cod 0 Puncte
3 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 17:36:71 Timp 4847 Cod 0 Puncte
4 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:54:04 Timp 5553 Cod 0 Puncte
5 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:56:98 Timp 4437 Cod 0 Puncte
6 Ungur Sorin Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 18:52:07 Timp 3833 Cod 0 Puncte

3. 50 m liber (13-14F custom)

1 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:53 Timp 4365 Cod 0 Puncte
1 Balaj Raluca Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:04 Timp 4858 Cod 0 Puncte
1 Orzanescu George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:87 Timp 2779 Cod 0 Puncte
1 Cosma Catalin Liceul cu program sportiv ARAD 00:26:50 Timp 4961 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:11 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:26:81 Timp 4149 Cod 0 Puncte
2 Batranu Ana Maria Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:29:12 Timp 5053 Cod 0 Puncte
2 Draghia Vladimir Roland Liceul cu program sportiv Braila 00:26:41 Timp 3616 Cod 0 Puncte
2 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:38 Timp 3309 Cod 0 Puncte
2 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:12 Timp 4758 Cod 0 Puncte
2 Sasu Anca Andreea Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:28:83 Timp 6264 Cod 0 Puncte
2 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 00:26:38 Timp 4335 Cod 0 Puncte
3 Marin Cristian Mihai Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:27:18 Timp 4469 Cod 0 Puncte
3 Tatarcan Daniel Nicolae Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:26:50 Timp 3747 Cod 0 Puncte
3 Ene Ioana Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:93 Timp 4603 Cod 0 Puncte
4 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:26:75 Timp 4847 Cod 0 Puncte
4 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:29:22 Timp 5084 Cod 0 Puncte
4 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:26:66 Timp 3110 Cod 0 Puncte
4 Dracila Robert Alexandru Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:27:39 Timp 5052 Cod 0 Puncte
4 Coman Maria Luiza Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:38 Timp 5332 Cod 0 Puncte
5 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:56 Timp 5099 Cod 0 Puncte
5 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:26:91 Timp 3701 Cod 0 Puncte
5 Rusu Carmen Sport Club Municipal Bacau 00:30:02 Timp 5169 Cod 0 Puncte
5 Popescu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:26:72 Timp 3510 Cod 0 Puncte
5 Poeana Adrian Nicusor Sport Club Municipal Bacau 00:27:88 Timp 4882 Cod 0 Puncte
6 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:91 Timp 5315 Cod 0 Puncte
6 Dumitrescu Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:77 Timp 3376 Cod 0 Puncte
6 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 00:27:46 Timp 3904 Cod 0 Puncte
6 Orel Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:08 Timp 4751 Cod 0 Puncte
6 Caba Dragos Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:77 Timp 2737 Cod 0 Puncte
6 Moldovan Radu Mihai Liceul cu program sportiv ARAD 00:27:97 Timp 4949 Cod 0 Puncte
7 Zibileanu Silviu Palatul copiilor Constanta 00:28:34 Timp 5168 Cod 0 Puncte
7 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:18 Timp 5306 Cod 0 Puncte
7 Constantinescu Ioan Liviu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:80 Timp 3827 Cod 0 Puncte
7 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:48 Timp 4867 Cod 0 Puncte
8 Marinescu Antonia Teona Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:31:30 Timp 6787 Cod 0 Puncte
8 Pernes Mihai Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:95 Timp 4743 Cod 0 Puncte
8 Baban Otilia Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:49 Timp 4562 Cod 0 Puncte
8 Gurau Willy Gabriel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:27:01 Timp 3408 Cod 0 Puncte
8 Udrea Alexandru Liceul cu program sportiv ARAD 00:28:49 Timp 4964 Cod 0 Puncte
9 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 00:28:69 Timp 5023 Cod 0 Puncte
9 Farcas Victoria Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:31:38 Timp 5137 Cod 0 Puncte
9 Carstoiu Mihai Ion Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:48 Timp 2530 Cod 0 Puncte
9 Ciobanescu Stefan Adrian Palatul copiilor Constanta 00:28:66 Timp 4339 Cod 0 Puncte
9 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:52 Timp 4567 Cod 0 Puncte
9 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:27:48 Timp 3463 Cod 0 Puncte
10 Guta Sabina Mirela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:70 Timp 4897 Cod 0 Puncte
10 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:84 Timp 5104 Cod 0 Puncte
10 Goga Andreea Ioana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:51 Timp 5762 Cod 0 Puncte
10 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:28:82 Timp 3414 Cod 0 Puncte
11 Deaconu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:98 Timp 4769 Cod 0 Puncte
11 Costiug Emma Aleca Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:31:56 Timp 6257 Cod 0 Puncte
11 Stancu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:33 Timp 3794 Cod 0 Puncte
11 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:74 Timp 5860 Cod 0 Puncte
11 Chiric Anton Palatul copiilor Constanta 00:27:73 Timp 3679 Cod 0 Puncte
12 Gorgan Sebastian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:77 Timp 3518 Cod 0 Puncte
12 Grigore Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:00 Timp 4605 Cod 0 Puncte
12 Tita Sidoriuc Alexandra Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:31:76 Timp 6262 Cod 0 Puncte
12 Dina Alexandru Madalin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:81 Timp 4248 Cod 0 Puncte
12 Miculescu Loredana Andrea Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:30:89 Timp 5047 Cod 0 Puncte
13 Constantin Iulian Liceul cu program sportiv Braila 00:29:19 Timp 3384 Cod 0 Puncte
13 Ghita Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:12 Timp 3790 Cod 0 Puncte
13 Bulat Bianca Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:97 Timp 5309 Cod 0 Puncte
13 Prodan Iulian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:06 Timp 3821 Cod 0 Puncte
13 Motrogan Floriana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:30:91 Timp 5143 Cod 0 Puncte
14 Andreiev Lucian Florentin Palatul copiilor Constanta 00:29:40 Timp 4895 Cod 0 Puncte
14 Voicu Oana Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:06 Timp 4598 Cod 0 Puncte
14 Moser Stefan Laurentiu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:78 Timp 3825 Cod 0 Puncte
14 Niculae Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:17 Timp 4572 Cod 0 Puncte
15 Dogaru Catalina Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:32:30 Timp 5495 Cod 0 Puncte
15 Tenea Dan Vlad Liceul cu program sportiv ARAD 00:30:93 Timp 4280 Cod 0 Puncte
15 Ginta Mihaela Catalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:25 Timp 4604 Cod 0 Puncte
15 Kadar Zsolt Mihaly Liceul cu program sportiv ARAD 00:29:64 Timp 4952 Cod 0 Puncte
16 Ionescu Alexandru Claudiu Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:32:42 Timp 4208 Cod 0 Puncte
16 Balasic Georgiana Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:38 Timp 4578 Cod 0 Puncte
16 Filip Aurelian Palatul copiilor Constanta 00:29:75 Timp 4487 Cod 0 Puncte
16 Carp Iuliana Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:38 Timp 4690 Cod 0 Puncte
17 Vintila Robert Nicolae Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:29:79 Timp 4705 Cod 0 Puncte
17 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 00:32:46 Timp 5470 Cod 0 Puncte
17 Mardare Roxana Claudia Palatul copiilor Constanta 00:31:55 Timp 5166 Cod 0 Puncte
18 Barbu Monica Lia Liceul cu program sportiv Braila 00:31:83 Timp 5019 Cod 0 Puncte
18 Caloji Alexandra Gabriela Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:32:55 Timp 5523 Cod 0 Puncte
18 Novac Alexandru Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:94 Timp 6472 Cod 0 Puncte
19 Iorgulescu Dragos Matei Palatul copiilor Constanta 00:29:99 Timp 5567 Cod 0 Puncte
19 Gaucan Daniela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:59 Timp 4171 Cod 0 Puncte
19 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 00:31:98 Timp 5014 Cod 0 Puncte
20 Basa Alexandru Marian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:30:42 Timp 4213 Cod 0 Puncte
20 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:66 Timp 5303 Cod 0 Puncte
20 Dumitrescu Andreea Madali Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:32:43 Timp 5070 Cod 0 Puncte
21 Zburlea Atena Georgeta Palatul copiilor Constanta 00:32:60 Timp 5678 Cod 0 Puncte
21 Minoiu Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:30:55 Timp 4465 Cod 0 Puncte
21 Katana Anda Lorena Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:93 Timp 5305 Cod 0 Puncte
22 Ilie Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:79 Timp 4733 Cod 0 Puncte
22 Eftene Florin Cristian Liceul cu program sportiv Braila 00:30:62 Timp 5037 Cod 0 Puncte
22 Arghir Oana Liceul cu program sportiv Braila 00:33:06 Timp 5471 Cod 0 Puncte
23 Musca George Alexandru Liceul cu program sportiv ARAD 00:30:77 Timp 4960 Cod 0 Puncte
23 Onofrei Theodora Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:33:07 Timp 6266 Cod 0 Puncte
23 Petrea Alexandra Maria Liceul cu program sportiv Braila 00:33:46 Timp 5032 Cod 0 Puncte
24 Mihai Gabriel Liceul cu program sportiv Braila 00:30:79 Timp 5039 Cod 0 Puncte
24 Dancescu Marina Loredana Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:33:26 Timp 5524 Cod 0 Puncte
24 Dumitras Anda Gabriela Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:96 Timp 4561 Cod 0 Puncte
25 Manoliu Ion Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:84 Timp 4242 Cod 0 Puncte
25 Roman Iulia Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:33:32 Timp 6255 Cod 0 Puncte
26 Constantinescu Andreea Pa Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:84 Timp 4644 Cod 0 Puncte
26 Cebzan Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:92 Timp 4849 Cod 0 Puncte
27 Ionita Catalin Alexandru Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:30:97 Timp 5080 Cod 0 Puncte
27 Valean Teodora Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:33:91 Timp 5287 Cod 0 Puncte
27 Pataki Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:97 Timp 6100 Cod 0 Puncte
28 Nechifor Roxana Mihaela A Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:98 Timp 4649 Cod 0 Puncte
29 Nica Alexandru Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:98 Timp 4589 Cod 0 Puncte
29 Purice Daniela Florina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:28 Timp 4594 Cod 0 Puncte
30 Sandu Dan Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:15 Timp 4609 Cod 0 Puncte
30 Gheorghiu Ioana Anne Mari Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:34:40 Timp 5657 Cod 0 Puncte
31 Jumatate Mircea Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:31:58 Timp 4466 Cod 0 Puncte
31 Minoiu Anca Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:34:48 Timp 4473 Cod 0 Puncte
32 Constantin Carmen Grety Liceul cu program sportiv Braila 00:34:78 Timp 5460 Cod 0 Puncte
32 Ionescu Catalin Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:31:79 Timp 4530 Cod 0 Puncte
33 Sidor Stefana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:35:14 Timp 6269 Cod 0 Puncte
33 Ricu Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:84 Timp 4595 Cod 0 Puncte
34 Dan Cosmina Alina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:35:72 Timp 5535 Cod 0 Puncte
34 Brudiu Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:92 Timp 4850 Cod 0 Puncte
35 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:09 Timp 4727 Cod 0 Puncte
36 Pataki Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:36 Timp 6101 Cod 0 Puncte
37 Dumitrache Teodor Alin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:52 Timp 7032 Cod 0 Puncte
38 Preda Razvan Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:32:84 Timp 6701 Cod 0 Puncte
39 Barbos Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:21 Timp 5175 Cod 0 Puncte
40 Stanciu Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:95 Timp 4596 Cod 0 Puncte

4. 800 m liber (13-14F custom)

1 Ripanu Ionut Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 09:22:65 Timp 4836 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:27:21 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Baban Otilia Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 09:46:12 Timp 4562 Cod 0 Puncte
2 Guta Sabina Mirela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:52:84 Timp 4897 Cod 0 Puncte
2 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:28:37 Timp 5910 Cod 0 Puncte
2 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:52:29 Timp 5724 Cod 0 Puncte
3 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:09:44 Timp 4730 Cod 0 Puncte
3 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:40:67 Timp 5104 Cod 0 Puncte
3 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 10:17:67 Timp 5099 Cod 0 Puncte
4 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 10:36:98 Timp 5315 Cod 0 Puncte
4 Ilie Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:11:55 Timp 4733 Cod 0 Puncte
4 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 09:42:57 Timp 4794 Cod 0 Puncte
5 Farr Szabalcs Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 09:56:62 Timp 4629 Cod 0 Puncte
5 Caloji Alexandra Gabriela Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 10:50:90 Timp 5523 Cod 0 Puncte
5 Serban Gabriela Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 10:35:39 Timp 4577 Cod 0 Puncte
6 Katana Anda Lorena Clubul Sportiv Scolar Resita 10:57:21 Timp 5305 Cod 0 Puncte
6 Dumitrescu Iulian Palatul copiilor Constanta 10:17:31 Timp 4819 Cod 0 Puncte
7 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:22:43 Timp 4727 Cod 0 Puncte
8 Big Marius Lucian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 10:33:22 Timp 4793 Cod 0 Puncte
9 Gherghel Ioan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 10:39:51 Timp 4798 Cod 0 Puncte
10 Preda Razvan Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 11:50:93 Timp 6701 Cod 0 Puncte

5. 200 m mixt (13-14F custom)

1 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:20:54 Timp 3272 Cod 0 Puncte
1 Cosma Catalin Liceul cu program sportiv ARAD 02:24:19 Timp 4961 Cod 0 Puncte
1 Ene Ioana Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:31:28 Timp 4603 Cod 0 Puncte
1 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:19:14 Timp 4365 Cod 0 Puncte
1 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:33:33 Timp 4567 Cod 0 Puncte
2 Tatarcan Daniel Nicolae Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:20:59 Timp 3747 Cod 0 Puncte
2 Costea Gabriel Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:25:32 Timp 4583 Cod 0 Puncte
2 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:37:75 Timp 5099 Cod 0 Puncte
2 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:19:90 Timp 3677 Cod 0 Puncte
2 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:34:28 Timp 4765 Cod 0 Puncte
3 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:23:45 Timp 3463 Cod 0 Puncte
3 Sandu Vladimir Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:27:26 Timp 4575 Cod 0 Puncte
3 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 02:38:97 Timp 5306 Cod 0 Puncte
3 Osan Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:24:22 Timp 4198 Cod 0 Puncte
3 Szekeres Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:34:47 Timp 4143 Cod 0 Puncte
4 Minich Edith Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:35:07 Timp 4898 Cod 0 Puncte
4 Voicu Vasile Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:24:40 Timp 2487 Cod 0 Puncte
4 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:28:55 Timp 4149 Cod 0 Puncte
4 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:39:37 Timp 5765 Cod 0 Puncte
4 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:24:80 Timp 5553 Cod 0 Puncte
5 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:37:09 Timp 5177 Cod 0 Puncte
5 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 02:25:65 Timp 3598 Cod 0 Puncte
5 Farr Szabalcs Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:29:61 Timp 4629 Cod 0 Puncte
5 Gaucan Daniela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:39:79 Timp 4171 Cod 0 Puncte
5 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:26:12 Timp 3701 Cod 0 Puncte
6 Rusu Carmen Sport Club Municipal Bacau 02:37:65 Timp 5169 Cod 0 Puncte
6 Dumitrescu Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:28:66 Timp 3376 Cod 0 Puncte
6 Udrea Alexandru Liceul cu program sportiv ARAD 02:29:87 Timp 4964 Cod 0 Puncte
6 Sopa Loana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:41:43 Timp 5761 Cod 0 Puncte
6 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:28:85 Timp 3316 Cod 0 Puncte
7 Oprescu Lavinia Georgiana Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:38:44 Timp 5084 Cod 0 Puncte
7 Vas Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:28:93 Timp 4710 Cod 0 Puncte
7 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:31:22 Timp 4792 Cod 0 Puncte
7 Dogaru Catalina Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:43:76 Timp 5495 Cod 0 Puncte
7 Orzanescu George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:98 Timp 2779 Cod 0 Puncte
8 Deaconu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:35:87 Timp 4769 Cod 0 Puncte
8 Voicu Oana Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:46:30 Timp 4598 Cod 0 Puncte
8 Pernes Mihai Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:33:42 Timp 4743 Cod 0 Puncte
8 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:40:82 Timp 4867 Cod 0 Puncte
8 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 02:31:26 Timp 3563 Cod 0 Puncte
9 Zuzu Alexandru Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:39:73 Timp 5909 Cod 0 Puncte
9 Dancescu Marina Loredana Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:48:89 Timp 5524 Cod 0 Puncte
9 Calota Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:41:98 Timp 4742 Cod 0 Puncte
9 Niculae Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:44:16 Timp 4572 Cod 0 Puncte
10 Prodan Iulian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:48:15 Timp 3821 Cod 0 Puncte
10 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 02:49:75 Timp 5014 Cod 0 Puncte
10 Zibileanu Silviu Palatul copiilor Constanta 02:40:01 Timp 5168 Cod 0 Puncte
10 Georgescu Irina Stefania Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:51:17 Timp 5555 Cod 0 Puncte
11 Dumitrescu Iulian Palatul copiilor Constanta 02:42:26 Timp 4819 Cod 0 Puncte
11 Sasu Anca Andreea Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:55:46 Timp 6264 Cod 0 Puncte
11 Dina Alexandru Madalin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:49:62 Timp 4248 Cod 0 Puncte
11 Balasic Georgiana Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:50:67 Timp 4578 Cod 0 Puncte
12 Moser Stefan Laurentiu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:49:98 Timp 3825 Cod 0 Puncte
12 Tita Sidoriuc Alexandra Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:56:73 Timp 6262 Cod 0 Puncte
12 Brudiu Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:43:90 Timp 4850 Cod 0 Puncte
13 Pascu Alexandra Irina Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:58:58 Timp 5519 Cod 0 Puncte
13 Iorgulescu Dragos Matei Palatul copiilor Constanta 02:43:92 Timp 5567 Cod 0 Puncte
14 Coveltir Oana Liceul cu program sportiv Braila 03:03:52 Timp 5472 Cod 0 Puncte
14 Basa Alexandru Marian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:44:18 Timp 4213 Cod 0 Puncte
15 Onofrei Theodora Scoala Generala Nr. 3 Suceava 03:06:58 Timp 6266 Cod 0 Puncte
15 Nica Alexandru Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:44:52 Timp 4589 Cod 0 Puncte
16 Balaj Radu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:45:63 Timp 4859 Cod 0 Puncte
16 Roman Iulia Scoala Generala Nr. 3 Suceava 03:07:45 Timp 6255 Cod 0 Puncte
17 Ionita Catalin Alexandru Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:47:29 Timp 5080 Cod 0 Puncte
17 Sidor Stefana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 03:08:54 Timp 6269 Cod 0 Puncte
18 Costiug Emma Aleca Scoala Generala Nr. 3 Suceava 03:16:11 Timp 6257 Cod 0 Puncte
18 Sandu Dan Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:50:34 Timp 4609 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

6. 50 m fluture (14-16M custom)

1 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:91 Timp 3309 Cod 0 Puncte
1 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:43 Timp 4758 Cod 0 Puncte
1 Constantin Iulian Liceul cu program sportiv Braila 00:27:79 Timp 3384 Cod 0 Puncte
1 Cosma Catalin Liceul cu program sportiv ARAD 00:28:94 Timp 4961 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:88 Timp 5533 Cod 0 Puncte
2 Nicola Florin Cristian Palatul copiilor Constanta 00:28:06 Timp 4335 Cod 0 Puncte
2 Balaj Raluca Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:81 Timp 4858 Cod 0 Puncte
2 Orzanescu George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:81 Timp 2779 Cod 0 Puncte
2 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:29:26 Timp 4149 Cod 0 Puncte
2 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:09 Timp 5306 Cod 0 Puncte
3 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:91 Timp 3103 Cod 0 Puncte
3 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:33 Timp 4794 Cod 0 Puncte
3 Ene Ioana Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:16 Timp 4603 Cod 0 Puncte
3 Osan Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:08 Timp 4198 Cod 0 Puncte
3 Ripanu Ionut Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:33 Timp 4836 Cod 0 Puncte
3 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:83 Timp 5177 Cod 0 Puncte
4 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:30 Timp 5724 Cod 0 Puncte
4 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:40 Timp 5553 Cod 0 Puncte
4 Batranu Ana Maria Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:31:91 Timp 5053 Cod 0 Puncte
4 Draghia Vladimir Roland Liceul cu program sportiv Braila 00:28:29 Timp 3616 Cod 0 Puncte
5 Sopa Loana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:32 Timp 5761 Cod 0 Puncte
5 Vas Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:48 Timp 4710 Cod 0 Puncte
5 Petrea Alexandra Maria Liceul cu program sportiv Braila 00:32:43 Timp 5032 Cod 0 Puncte
5 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:34 Timp 3221 Cod 0 Puncte
5 Dracila Robert Alexandru Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:30:74 Timp 5052 Cod 0 Puncte
6 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:78 Timp 5315 Cod 0 Puncte
6 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:30:16 Timp 3414 Cod 0 Puncte
6 Niculae Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:47 Timp 4572 Cod 0 Puncte
6 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:28:60 Timp 3272 Cod 0 Puncte
6 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:94 Timp 5104 Cod 0 Puncte
7 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 00:28:89 Timp 3598 Cod 0 Puncte
7 Bulat Bianca Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:90 Timp 5309 Cod 0 Puncte
7 Ungur Sorin Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:37 Timp 3833 Cod 0 Puncte
7 Deaconu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:16 Timp 4769 Cod 0 Puncte
7 Rusu Carmen Sport Club Municipal Bacau 00:32:98 Timp 5169 Cod 0 Puncte
8 Popescu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:93 Timp 3510 Cod 0 Puncte
8 Costea Gabriel Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:39 Timp 4583 Cod 0 Puncte
8 Gaucan Daniela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:20 Timp 4171 Cod 0 Puncte
8 Constantinescu Ioan Liviu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:74 Timp 3827 Cod 0 Puncte
8 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:48 Timp 4567 Cod 0 Puncte
9 Galatan Alexandra Iulia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:39 Timp 4845 Cod 0 Puncte
9 Gurau Willy Gabriel Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:29:23 Timp 3408 Cod 0 Puncte
9 Balaj Radu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:49 Timp 4859 Cod 0 Puncte
9 Sasu Anca Andreea Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:34:19 Timp 6264 Cod 0 Puncte
9 Stancu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:06 Timp 3794 Cod 0 Puncte
10 Motrogan Floriana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:33:67 Timp 5143 Cod 0 Puncte
10 Caba Dragos Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:65 Timp 2737 Cod 0 Puncte
10 Poeana Adrian Nicusor Sport Club Municipal Bacau 00:31:61 Timp 4882 Cod 0 Puncte
10 Voicu Oana Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:12 Timp 4598 Cod 0 Puncte
10 Calota Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:14 Timp 4742 Cod 0 Puncte
11 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:75 Timp 4765 Cod 0 Puncte
11 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:82 Timp 3563 Cod 0 Puncte
11 Udrea Alexandru Liceul cu program sportiv ARAD 00:31:81 Timp 4964 Cod 0 Puncte
11 Carp Iuliana Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:16 Timp 4690 Cod 0 Puncte
11 Prodan Iulian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:05 Timp 3821 Cod 0 Puncte
12 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 00:33:81 Timp 5014 Cod 0 Puncte
12 Gorgan Sebastian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:79 Timp 3518 Cod 0 Puncte
12 Brudiu Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:97 Timp 4850 Cod 0 Puncte
12 Marinescu Antonia Teona Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:35:40 Timp 6787 Cod 0 Puncte
12 Tenea Dan Vlad Liceul cu program sportiv ARAD 00:37:93 Timp 4280 Cod 0 Puncte
13 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 00:35:48 Timp 5470 Cod 0 Puncte
13 Miculescu Loredana Andrea Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:33:90 Timp 5047 Cod 0 Puncte
13 Grigore Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:21 Timp 4605 Cod 0 Puncte
14 Tita Sidoriuc Alexandra Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:35:73 Timp 6262 Cod 0 Puncte
14 Toader Claudia Leonisa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:34:29 Timp 4011 Cod 0 Puncte
14 Zibileanu Silviu Palatul copiilor Constanta 00:32:23 Timp 5168 Cod 0 Puncte
15 Basa Alexandru Marian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:32:32 Timp 4213 Cod 0 Puncte
15 Dancescu Marina Loredana Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:35:97 Timp 5524 Cod 0 Puncte
15 Balasic Georgiana Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:32 Timp 4578 Cod 0 Puncte
16 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:85 Timp 4730 Cod 0 Puncte
16 Nica Alexandru Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:63 Timp 4589 Cod 0 Puncte
16 Katana Anda Lorena Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:81 Timp 5305 Cod 0 Puncte
17 Dumitrescu Andreea Madali Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:35:31 Timp 5070 Cod 0 Puncte
17 Sandu Dan Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:71 Timp 4609 Cod 0 Puncte
17 Constantinescu Andreea Pa Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:94 Timp 4644 Cod 0 Puncte
18 Mardare Roxana Claudia Palatul copiilor Constanta 00:35:60 Timp 5166 Cod 0 Puncte
18 Farr Szabalcs Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:64 Timp 4629 Cod 0 Puncte
18 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 00:37:46 Timp 5303 Cod 0 Puncte
19 Onofrei Theodora Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:38:32 Timp 6266 Cod 0 Puncte
19 Rosu Alexandru Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:83 Timp 4601 Cod 0 Puncte
20 Andreiev Lucian Florentin Palatul copiilor Constanta 00:33:94 Timp 4895 Cod 0 Puncte
20 Nechifor Roxana Mihaela A Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:34 Timp 4649 Cod 0 Puncte
21 Cebzan Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:03 Timp 4849 Cod 0 Puncte
21 Roman Iulia Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:39:42 Timp 6255 Cod 0 Puncte
22 Kadar Zsolt Mihaly Liceul cu program sportiv ARAD 00:34:08 Timp 4952 Cod 0 Puncte
22 Arghir Oana Liceul cu program sportiv Braila 00:39:63 Timp 5471 Cod 0 Puncte
23 Sidor Stefana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:40:47 Timp 6269 Cod 0 Puncte
23 Filip Aurelian Palatul copiilor Constanta 00:34:90 Timp 4487 Cod 0 Puncte
24 Valean Teodora Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:40:54 Timp 5287 Cod 0 Puncte
24 Ricu Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:95 Timp 4595 Cod 0 Puncte
25 Pataki Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:28 Timp 6100 Cod 0 Puncte
25 Minoiu Anca Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:41:46 Timp 4473 Cod 0 Puncte
26 Barbos Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:67 Timp 5175 Cod 0 Puncte
26 Costiug Emma Aleca Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:41:66 Timp 6257 Cod 0 Puncte
27 Pataki Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:39 Timp 6101 Cod 0 Puncte
28 Preda Razvan Alexandru Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:37:13 Timp 6701 Cod 0 Puncte

7. 100 m liber (14-16M custom)

1 Liceul cu program sportiv ARAD 04:10:28 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:15:90 Timp 0 Puncte
3 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:16:83 Timp 0 Puncte
4 Palatul copiilor Constanta 04:21:86 Timp 0 Puncte
5 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:23:94 Timp 0 Puncte
6 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:41:09 Timp 0 Puncte

8. 200 m liber (14-16M custom)

1 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 02:14:08 Timp 4758 Cod 0 Puncte
1 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:03:29 Timp 3103 Cod 0 Puncte
1 Cosma Catalin Liceul cu program sportiv ARAD 02:07:98 Timp 4961 Cod 0 Puncte
1 Cozma Ionela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:66 Timp 5533 Cod 0 Puncte
1 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:59:65 Timp 4365 Cod 0 Puncte
2 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:01:44 Timp 3677 Cod 0 Puncte
2 Baban Otilia Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:16:61 Timp 4562 Cod 0 Puncte
2 Filca Vlado Mikie Clubul Sportiv Scolar Resita 02:04:57 Timp 2270 Cod 0 Puncte
2 Ripanu Ionut Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:08:25 Timp 4836 Cod 0 Puncte
2 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:48 Timp 5724 Cod 0 Puncte
3 Batranu Ana Maria Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:17:28 Timp 5053 Cod 0 Puncte
3 Voicu Vasile Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:04:75 Timp 2487 Cod 0 Puncte
3 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:35 Timp 5910 Cod 0 Puncte
3 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:19:46 Timp 5099 Cod 0 Puncte
3 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:05:14 Timp 4847 Cod 0 Puncte
4 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:02 Timp 4730 Cod 0 Puncte
4 Tatarcan Daniel Nicolae Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:06:23 Timp 3747 Cod 0 Puncte
4 Andrei Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:13:86 Timp 5104 Cod 0 Puncte
4 Sasu Anca Andreea Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:22:81 Timp 6264 Cod 0 Puncte
4 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:06:68 Timp 4437 Cod 0 Puncte
5 Guta Sabina Mirela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:30 Timp 4897 Cod 0 Puncte
5 Popescu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:07:39 Timp 3510 Cod 0 Puncte
5 Farr Szabalcs Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:14:56 Timp 4629 Cod 0 Puncte
5 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 02:23:11 Timp 5306 Cod 0 Puncte
5 Pernes Mihai Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:13:03 Timp 4743 Cod 0 Puncte
6 Orel Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 02:23:31 Timp 4751 Cod 0 Puncte
6 Dumitrescu Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:08:75 Timp 3376 Cod 0 Puncte
6 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:17:06 Timp 4792 Cod 0 Puncte
6 Sopa Loana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:23:16 Timp 5761 Cod 0 Puncte
6 Calota Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:34 Timp 4742 Cod 0 Puncte
7 Stancu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:27:22 Timp 3794 Cod 0 Puncte
7 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:23:52 Timp 4867 Cod 0 Puncte
7 Carstoiu Mihai Ion Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:15:37 Timp 2530 Cod 0 Puncte
7 Poeana Adrian Nicusor Sport Club Municipal Bacau 02:17:92 Timp 4882 Cod 0 Puncte
7 Gaucan Daniela Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:24:53 Timp 4171 Cod 0 Puncte
8 Prodan Iulian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:89 Timp 3821 Cod 0 Puncte
8 Ilie Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:27:62 Timp 4733 Cod 0 Puncte
8 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:22:05 Timp 3110 Cod 0 Puncte
8 Costea Gabriel Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:20 Timp 4583 Cod 0 Puncte
8 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:29:50 Timp 5765 Cod 0 Puncte
9 Moser Stefan Laurentiu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:29:93 Timp 3825 Cod 0 Puncte
9 Goga Andreea Ioana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:30:70 Timp 5762 Cod 0 Puncte
9 Udrea Alexandru Liceul cu program sportiv ARAD 02:19:36 Timp 4964 Cod 0 Puncte
9 Serban Gabriela Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:29:29 Timp 4577 Cod 0 Puncte
10 Caloji Alexandra Gabriela Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:31:94 Timp 5523 Cod 0 Puncte
10 Dracila Robert Alexandru Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:20:63 Timp 5052 Cod 0 Puncte
10 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:30:71 Timp 5860 Cod 0 Puncte
10 Dina Alexandru Madalin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:44:60 Timp 4248 Cod 0 Puncte
11 Pascu Alexandra Irina Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:32:01 Timp 5519 Cod 0 Puncte
11 Ginta Mihaela Catalina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:35:85 Timp 4604 Cod 0 Puncte
11 Ghita Mihai Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:21:84 Timp 3790 Cod 0 Puncte
12 Dumitrescu Andreea Madali Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:38:71 Timp 5070 Cod 0 Puncte
12 Zuzu Alexandru Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:19 Timp 5909 Cod 0 Puncte
12 Dancescu Marina Loredana Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:36:83 Timp 5524 Cod 0 Puncte
13 Grigore Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:23:57 Timp 4605 Cod 0 Puncte
13 Purice Daniela Florina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:38:08 Timp 4594 Cod 0 Puncte
14 Ionita Catalin Alexandru Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:24:24 Timp 5080 Cod 0 Puncte
14 Bulat Bianca Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 02:38:61 Timp 5309 Cod 0 Puncte
15 Dumitrescu Iulian Palatul copiilor Constanta 02:24:63 Timp 4819 Cod 0 Puncte
15 Constantinescu Andreea Pa Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:40:04 Timp 4644 Cod 0 Puncte
16 Cioinaru Cristina Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:41:97 Timp 5417 Cod 0 Puncte
16 Zibileanu Silviu Palatul copiilor Constanta 02:26:14 Timp 5168 Cod 0 Puncte
17 Constantin Carmen Grety Liceul cu program sportiv Braila 02:44:89 Timp 5460 Cod 0 Puncte
17 Nica Alexandru Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:26:18 Timp 4589 Cod 0 Puncte
18 Novac Alexandru Bogdan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:26:63 Timp 6472 Cod 0 Puncte
18 Onofrei Theodora Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:47:11 Timp 6266 Cod 0 Puncte
19 Jumatate Mircea Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:28:76 Timp 4466 Cod 0 Puncte
19 Roman Iulia Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:48:35 Timp 6255 Cod 0 Puncte
20 Musca George Alexandru Liceul cu program sportiv ARAD 02:30:00 Timp 4960 Cod 0 Puncte
20 Sidor Stefana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:51:32 Timp 6269 Cod 0 Puncte
21 Eftene Florin Cristian Liceul cu program sportiv Braila 02:30:17 Timp 5037 Cod 0 Puncte
21 Costiug Emma Aleca Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:57:70 Timp 6257 Cod 0 Puncte
21 Mihai Gabriel Liceul cu program sportiv Braila 02:30:17 Timp 5039 Cod 0 Puncte
22 Valean Teodora Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 03:06:75 Timp 5287 Cod 0 Puncte
23 Sandu Dan Florin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:31:75 Timp 4609 Cod 0 Puncte
24 Dumitrache Teodor Alin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:31:79 Timp 7032 Cod 0 Puncte
25 Manoliu Ion Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:32:66 Timp 4242 Cod 0 Puncte
26 Minoiu Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:33:97 Timp 4465 Cod 0 Puncte
27 Ricu Razvan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:34:25 Timp 4595 Cod 0 Puncte
28 Goga Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:35:27 Timp 4775 Cod 0 Puncte
29 Barbos Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:43:56 Timp 5175 Cod 0 Puncte

9. 400 m mixt (14-16M custom)

1 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:21:56 Timp 5177 Cod 0 Puncte
1 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 04:54:83 Timp 3272 Cod 0 Puncte
1 Sandu Vladimir Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:09:00 Timp 4575 Cod 0 Puncte
1 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:31:52 Timp 5099 Cod 0 Puncte
1 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:55:21 Timp 3677 Cod 0 Puncte
2 Baban Otilia Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:23:57 Timp 4562 Cod 0 Puncte
2 Tatarcan Daniel Nicolae Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:01:90 Timp 3747 Cod 0 Puncte
2 Ripanu Ionut Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:09:01 Timp 4836 Cod 0 Puncte
2 Dogaru Catalina Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 05:53:39 Timp 5495 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:55:52 Timp 4365 Cod 0 Puncte
3 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 05:05:83 Timp 3598 Cod 0 Puncte
3 Cosma Catalin Liceul cu program sportiv ARAD 05:14:40 Timp 4961 Cod 0 Puncte
3 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:26:29 Timp 4765 Cod 0 Puncte
3 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:03:13 Timp 5553 Cod 0 Puncte
4 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:17:21 Timp 5910 Cod 0 Puncte
4 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:08:81 Timp 3316 Cod 0 Puncte
4 Galatan Alexandra Iulia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:30:21 Timp 4845 Cod 0 Puncte
5 Serban Gabriela Cristina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:48:73 Timp 4577 Cod 0 Puncte
5 Udrea Alexandru Liceul cu program sportiv ARAD 05:22:54 Timp 4964 Cod 0 Puncte
5 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:14:52 Timp 4407 Cod 0 Puncte
6 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:30:55 Timp 4792 Cod 0 Puncte
7 Gherghel Ioan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:45:74 Timp 4798 Cod 0 Puncte
8 Balaj Radu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:57:89 Timp 4859 Cod 0 Puncte

10. 100 m spate (14-16M custom)

1 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:73 Timp 4567 Cod 0 Puncte
1 Bakale Emile Rony Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:03:92 Timp 4847 Cod 0 Puncte
1 Ene Ioana Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:53 Timp 4603 Cod 0 Puncte
1 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:06:52 Timp 4149 Cod 0 Puncte
1 Orzanescu George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:46 Timp 2779 Cod 0 Puncte
2 Niculae Irina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:49 Timp 4572 Cod 0 Puncte
2 Blaga Teodor Lucian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:05:40 Timp 4632 Cod 0 Puncte
2 Coman Maria Luiza Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:12:33 Timp 5332 Cod 0 Puncte
2 Marin Cristian Mihai Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:07:42 Timp 4469 Cod 0 Puncte
2 Chiric Anton Palatul copiilor Constanta 01:06:48 Timp 3679 Cod 0 Puncte
3 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 01:12:69 Timp 5315 Cod 0 Puncte
3 Barbu Monica Lia Liceul cu program sportiv Braila 01:12:04 Timp 5019 Cod 0 Puncte
3 Osan Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:06:29 Timp 4198 Cod 0 Puncte
3 Rusu Carmen Sport Club Municipal Bacau 01:12:04 Timp 5169 Cod 0 Puncte
3 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 01:07:60 Timp 5023 Cod 0 Puncte
3 Petre George Cosmin Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:06:68 Timp 3463 Cod 0 Puncte
4 Sandu Vladimir Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:43 Timp 4575 Cod 0 Puncte
4 Caba Dragos Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:80 Timp 2737 Cod 0 Puncte
4 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:13:88 Timp 5099 Cod 0 Puncte
4 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:06:42 Timp 3701 Cod 0 Puncte
5 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:06:91 Timp 3563 Cod 0 Puncte
5 Minich Edith Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:64 Timp 4898 Cod 0 Puncte
5 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 01:06:44 Timp 3904 Cod 0 Puncte
5 Voicu Oana Georgiana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:39 Timp 4598 Cod 0 Puncte
5 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:09:78 Timp 4794 Cod 0 Puncte
6 Constantin Iulian Liceul cu program sportiv Braila 01:09:13 Timp 3384 Cod 0 Puncte
6 Balasic Georgiana Alina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:30 Timp 4578 Cod 0 Puncte
6 Vas Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:11:41 Timp 4710 Cod 0 Puncte
6 Dogaru Catalina Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:15:64 Timp 5495 Cod 0 Puncte
6 Moldovan Radu Mihai Liceul cu program sportiv ARAD 01:10:74 Timp 4949 Cod 0 Puncte
7 Brudiu Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:11:35 Timp 4850 Cod 0 Puncte
7 Gorgan Sebastian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:12:45 Timp 3518 Cod 0 Puncte
7 Miculescu Loredana Andrea Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:15:55 Timp 5047 Cod 0 Puncte
7 Negru Ionut Marian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:45 Timp 4437 Cod 0 Puncte
7 Farcas Victoria Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:15:93 Timp 5137 Cod 0 Puncte
8 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:27 Timp 4867 Cod 0 Puncte
8 Dina Alexandru Madalin Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:64 Timp 4248 Cod 0 Puncte
8 Katana Anda Lorena Clubul Sportiv Scolar Resita 01:17:29 Timp 5305 Cod 0 Puncte
8 Basa Alexandru Marian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:13:57 Timp 4213 Cod 0 Puncte
9 Tita Sidoriuc Alexandra Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:21:07 Timp 6262 Cod 0 Puncte
9 Kadar Zsolt Mihaly Liceul cu program sportiv ARAD 01:15:09 Timp 4952 Cod 0 Puncte
9 Ilie Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:44 Timp 4733 Cod 0 Puncte
9 Ungur Sorin Cristian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:88 Timp 3833 Cod 0 Puncte
10 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:17:82 Timp 5860 Cod 0 Puncte
10 Ciobanescu Stefan Adrian Palatul copiilor Constanta 01:14:76 Timp 4339 Cod 0 Puncte
10 Coveltir Oana Liceul cu program sportiv Braila 01:21:56 Timp 5472 Cod 0 Puncte
10 Iorgulescu Dragos Matei Palatul copiilor Constanta 01:15:28 Timp 5567 Cod 0 Puncte
11 Zburlea Atena Georgeta Palatul copiilor Constanta 01:18:24 Timp 5678 Cod 0 Puncte
11 Constantinescu Ioan Liviu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:06 Timp 3827 Cod 0 Puncte
11 Georgescu Irina Stefania Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:66 Timp 5555 Cod 0 Puncte
11 Big Marius Lucian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:15:52 Timp 4793 Cod 0 Puncte
12 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 01:22:34 Timp 5470 Cod 0 Puncte
12 Gherghel Ioan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:16:32 Timp 4798 Cod 0 Puncte
12 Petrea Alexandra Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:23:02 Timp 5032 Cod 0 Puncte
12 Moser Stefan Laurentiu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:56 Timp 3825 Cod 0 Puncte
13 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:19:71 Timp 4727 Cod 0 Puncte
13 Purice Daniela Florina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:52 Timp 4594 Cod 0 Puncte
14 Ionescu Catalin Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:19:79 Timp 4530 Cod 0 Puncte
14 Gheorghiu Ioana Anne Mari Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:22:82 Timp 5657 Cod 0 Puncte
15 Dumitrescu Iulian Palatul copiilor Constanta 01:20:65 Timp 4819 Cod 0 Puncte
15 Caloji Alexandra Gabriela Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:23:56 Timp 5523 Cod 0 Puncte
16 Rosu Alexandru Ionut Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:21:38 Timp 4601 Cod 0 Puncte
17 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 01:28:85 Timp 5031 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

11. 50 m bras (13-14F custom)

1 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:01 Timp 5303 Cod 0 Puncte
1 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:55 Timp 3309 Cod 0 Puncte
1 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:26 Timp 5177 Cod 0 Puncte
1 Banescu Alexandru Iulian Palatul copiilor Constanta 00:32:06 Timp 5565 Cod 0 Puncte
1 Andreiev Lucian Florentin Palatul copiilor Constanta 00:34:44 Timp 4895 Cod 0 Puncte
2 Ene Ioana Adriana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:24 Timp 4603 Cod 0 Puncte
2 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:84 Timp 3316 Cod 0 Puncte
2 Toader Claudia Leonisa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:37:75 Timp 4011 Cod 0 Puncte
2 Draghia Vladimir Roland Liceul cu program sportiv Braila 00:32:35 Timp 3616 Cod 0 Puncte
2 Goga Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:34:49 Timp 4775 Cod 0 Puncte
3 Marinescu Antonia Teona Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:36:71 Timp 6787 Cod 0 Puncte
3 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:00 Timp 4407 Cod 0 Puncte
3 Negru Ionela Loredana Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:77 Timp 4867 Cod 0 Puncte
3 Orzanescu George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:54 Timp 2779 Cod 0 Puncte
3 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:34:80 Timp 4792 Cod 0 Puncte
4 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:37:58 Timp 5765 Cod 0 Puncte
4 Stancu Bogdan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:64 Timp 3794 Cod 0 Puncte
4 Petrea Alexandra Maria Liceul cu program sportiv Braila 00:38:57 Timp 5032 Cod 0 Puncte
4 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:75 Timp 3272 Cod 0 Puncte
4 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 00:35:28 Timp 5031 Cod 0 Puncte
5 Carp Iuliana Elena Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:71 Timp 4690 Cod 0 Puncte
5 Moise Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:37:27 Timp 3414 Cod 0 Puncte
5 Barbu Monica Lia Liceul cu program sportiv Braila 00:38:77 Timp 5019 Cod 0 Puncte
5 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:82 Timp 3221 Cod 0 Puncte
5 Moldovan Radu Mihai Liceul cu program sportiv ARAD 00:35:39 Timp 4949 Cod 0 Puncte
6 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 00:38:35 Timp 5470 Cod 0 Puncte
6 Constantinescu Ioan Liviu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:07 Timp 3827 Cod 0 Puncte
6 Minich Edith Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:84 Timp 4898 Cod 0 Puncte
6 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:40 Timp 3110 Cod 0 Puncte
6 Cebzan Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:40 Timp 4849 Cod 0 Puncte
7 Cioinaru Cristina Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:39:49 Timp 5417 Cod 0 Puncte
7 Ionescu Alexandru Claudiu Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:38:14 Timp 4208 Cod 0 Puncte
7 Mardare Roxana Claudia Palatul copiilor Constanta 00:40:25 Timp 5166 Cod 0 Puncte
7 Caba Dragos Emanuel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:46 Timp 2737 Cod 0 Puncte
7 Balaj Radu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:99 Timp 4859 Cod 0 Puncte
8 Grigore Bogdan Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:97 Timp 4605 Cod 0 Puncte
8 Arghir Oana Liceul cu program sportiv Braila 00:39:56 Timp 5471 Cod 0 Puncte
8 Tenea Dan Vlad Liceul cu program sportiv ARAD 00:38:34 Timp 4280 Cod 0 Puncte
8 Miculescu Loredana Andrea Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:41:61 Timp 5047 Cod 0 Puncte
8 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:41:44 Timp 3563 Cod 0 Puncte
9 Farr Szabalcs Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:86 Timp 4629 Cod 0 Puncte
9 Dan Cosmina Alina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:41:44 Timp 5535 Cod 0 Puncte
9 Calota Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:42 Timp 4742 Cod 0 Puncte
9 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:41:15 Timp 5860 Cod 0 Puncte
10 Malcomete Emma Florentina Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:42:08 Timp 4567 Cod 0 Puncte