Cont
EJDC 2022

Rezultatele finale pentru Campionatul national juniori 2 fete 11-13 ani baieti 12-14 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (10-12F custom)

1 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:24:69 Timp 5765 Cod 0 Puncte
1 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:20:50 Timp 3137 Cod 0 Puncte
1 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:22:50 Timp 5177 Cod 0 Puncte
1 Costea Gabriel Antonio Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:22:78 Timp 4583 Cod 0 Puncte
1 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:12:90 Timp 3221 Cod 0 Puncte
1 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:18:95 Timp 3316 Cod 0 Puncte
2 Kozminczuk Andreea Mirebe Sport Club Municipal Bacau 01:21:52 Timp 4451 Cod 0 Puncte
2 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:25:37 Timp 4792 Cod 0 Puncte
2 Toader Claudia Leonisa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:25:36 Timp 4011 Cod 0 Puncte
2 Banescu Alexandru Iulian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:13:79 Timp 5565 Cod 0 Puncte
2 Mocanu Costin Alexandru Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:19:36 Timp 4211 Cod 0 Puncte
2 Ene Ioana Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:25:46 Timp 4603 Cod 0 Puncte
3 Balaj Raluca Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:26:07 Timp 4858 Cod 0 Puncte
3 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 01:25:96 Timp 5303 Cod 0 Puncte
3 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 01:21:58 Timp 3904 Cod 0 Puncte
3 Varga Andrea Raluca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:24:05 Timp 4476 Cod 0 Puncte
3 Cebzan Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:25:56 Timp 4849 Cod 0 Puncte
3 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:14:31 Timp 3272 Cod 0 Puncte
4 Vasilescu Oana Sport Club Municipal Bacau 01:25:11 Timp 4145 Cod 0 Puncte
4 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:70 Timp 4365 Cod 0 Puncte
4 Mihali Alexandru Petru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:25:91 Timp 5105 Cod 0 Puncte
4 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:37 Timp 3110 Cod 0 Puncte
4 Niculae Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:27:55 Timp 4572 Cod 0 Puncte
4 Carp Iuliana Elena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:28:39 Timp 4690 Cod 0 Puncte
5 Balaj Radu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:26:24 Timp 4859 Cod 0 Puncte
5 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:23:37 Timp 4407 Cod 0 Puncte
5 Orzanescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:16:29 Timp 2779 Cod 0 Puncte
5 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:28:74 Timp 5099 Cod 0 Puncte
5 Negru Ionela Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:27:90 Timp 4867 Cod 0 Puncte
5 Marghescu Luiza Daniela Sport Club Municipal Bacau 01:28:67 Timp 4187 Cod 0 Puncte
6 Szomoru Teodora Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:31:05 Timp 5612 Cod 0 Puncte
6 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:30:33 Timp 4722 Cod 0 Puncte
6 Petrea Alexandra Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:28:25 Timp 5032 Cod 0 Puncte
6 Filip Aurelian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:27:66 Timp 4487 Cod 0 Puncte
6 Tatarcan Daniel Nicolae Sport Club Municipal Bacau 01:16:64 Timp 3747 Cod 0 Puncte
6 Osman Denis Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:24:66 Timp 4341 Cod 0 Puncte
7 Serbanica Elena Laura Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:30:88 Timp 3711 Cod 0 Puncte
7 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 01:28:89 Timp 5043 Cod 0 Puncte
7 Vlasiu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:19:20 Timp 4138 Cod 0 Puncte
7 Gutu Andrei Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 01:26:02 Timp 3988 Cod 0 Puncte
7 Nedelcu Oana Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:31:91 Timp 4724 Cod 0 Puncte
7 Andreiev Lucian Florentin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:28:06 Timp 4895 Cod 0 Puncte
8 Galatan Alexandra Iulia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:29:92 Timp 4845 Cod 0 Puncte
8 Gaucan Daniela Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:32:94 Timp 4171 Cod 0 Puncte
8 Nichita Andreea Loredana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:31:72 Timp 4358 Cod 0 Puncte
8 Vas Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:26:53 Timp 4710 Cod 0 Puncte
8 Olteanu Marius Nicolae Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:28:18 Timp 4434 Cod 0 Puncte
8 Piclisan Adrian Tudor Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:22:75 Timp 4043 Cod 0 Puncte
9 Fabian Andreea Loredana Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:31:87 Timp 4452 Cod 0 Puncte
9 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:28:73 Timp 5910 Cod 0 Puncte
9 Blaga Teodor Lucian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:26:76 Timp 4632 Cod 0 Puncte
9 Dinca George Robert Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:23:10 Timp 2713 Cod 0 Puncte
9 Purice Daniela Florina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:33:27 Timp 4594 Cod 0 Puncte
9 Serban Gabriela Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:29:94 Timp 4577 Cod 0 Puncte
10 Costea Georgian Liceul cu program sportiv Braila 01:23:18 Timp 3696 Cod 0 Puncte
10 Teudean Marius Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:26:99 Timp 4021 Cod 0 Puncte
10 Arghir Oana Liceul cu program sportiv Braila 01:34:12 Timp 5471 Cod 0 Puncte
10 Pirosca Silvia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:32:95 Timp 4363 Cod 0 Puncte
10 Baban Otilia Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:30:40 Timp 4562 Cod 0 Puncte
10 Grigore Bogdan Andrei Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:29:11 Timp 4605 Cod 0 Puncte
11 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 01:34:34 Timp 5470 Cod 0 Puncte
11 Taube Andreea Viorica Liceul cu program sportiv Braila 01:33:15 Timp 4376 Cod 0 Puncte
11 Constantinescu Ioan Liviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:27:62 Timp 3827 Cod 0 Puncte
11 Sandu Vladimir Andrei Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:29:85 Timp 4575 Cod 0 Puncte
11 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:30:56 Timp 4765 Cod 0 Puncte
11 Andone Dan Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:24:36 Timp 3633 Cod 0 Puncte
12 Calota Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:29:34 Timp 4742 Cod 0 Puncte
12 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 01:29:92 Timp 5031 Cod 0 Puncte
12 Dumitrescu Mihai Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:28:34 Timp 3376 Cod 0 Puncte
12 Motrogan Floriana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:30:72 Timp 5143 Cod 0 Puncte
12 Cerbu Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:34:57 Timp 5289 Cod 0 Puncte
12 Petruti Dana Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 01:36:45 Timp 3984 Cod 0 Puncte
13 Silaghi Raluca Marinela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:35:48 Timp 5696 Cod 0 Puncte
13 Bulacu Laura Daliana Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:37:84 Timp 4720 Cod 0 Puncte
13 Mardare Roxana Claudia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:33:03 Timp 5166 Cod 0 Puncte
13 Dracila Robert Alexandru Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:30:14 Timp 5052 Cod 0 Puncte
13 Carstoiu Mihai Ion Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:30:81 Timp 2530 Cod 0 Puncte
13 Busca Dragos Mircea Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:31:85 Timp 4023 Cod 0 Puncte
14 Balasic Georgiana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:33:89 Timp 4578 Cod 0 Puncte
14 Bacia Vlad Ionut Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:30:42 Timp 4862 Cod 0 Puncte
14 Ungur Sorin Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:33:83 Timp 3833 Cod 0 Puncte
14 Datcu Alexandra Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:36:59 Timp 5594 Cod 0 Puncte
15 Dragomir Laura Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:34:86 Timp 4899 Cod 0 Puncte
15 Vintila Silviu Valentin Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:30:49 Timp 4704 Cod 0 Puncte
15 Oancea Radu George Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:35:48 Timp 4364 Cod 0 Puncte
15 Pop Cristina Diana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:36:85 Timp 5543 Cod 0 Puncte
16 Big Marius Lucian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:30:87 Timp 4793 Cod 0 Puncte
16 Georgescu Irina Stefania Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:36:89 Timp 5555 Cod 0 Puncte
16 Ginta Mihaela Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:36:43 Timp 4604 Cod 0 Puncte
17 Malcomete Emma Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:37:19 Timp 4567 Cod 0 Puncte
17 Buleandra Simona Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:37:53 Timp 5766 Cod 0 Puncte
17 Ababi Vivi Daniel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:30:92 Timp 4537 Cod 0 Puncte
18 Voicu Oana Georgiana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:37:62 Timp 4598 Cod 0 Puncte
18 Zuzu Alexandru Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:31:09 Timp 5909 Cod 0 Puncte
18 Miculescu Loredana Andrea Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:37:34 Timp 5047 Cod 0 Puncte
19 Retezan Diana Adelina Clubul Sportiv Scolar Resita 01:38:28 Timp 5311 Cod 0 Puncte
19 Branzan Andreea Florentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:40:26 Timp 4602 Cod 0 Puncte
19 Ionescu Adrian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:31:20 Timp 5871 Cod 0 Puncte
20 Manoliu Ion Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:31:35 Timp 4242 Cod 0 Puncte
20 Lisita Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:40:50 Timp 4762 Cod 0 Puncte
20 Drasovean Irina Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:38:32 Timp 5717 Cod 0 Puncte
21 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:32:41 Timp 5769 Cod 0 Puncte
21 Garbou Marinela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:38:54 Timp 5593 Cod 0 Puncte
21 Serban Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:43:15 Timp 5870 Cod 0 Puncte
22 Bunaciu Alexandra Ioana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:38:62 Timp 5443 Cod 0 Puncte
22 Sandu Dan Florin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:32:77 Timp 4609 Cod 0 Puncte
23 Dan Cosmina Alina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:38:63 Timp 5535 Cod 0 Puncte
23 Chereches Mircea Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:32:82 Timp 4864 Cod 0 Puncte
24 Goga Andreea Ioana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:39:25 Timp 5762 Cod 0 Puncte
24 Udrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:33:35 Timp 4964 Cod 0 Puncte
25 Minoiu Anca Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:39:78 Timp 4473 Cod 0 Puncte
25 Ghita Mihai Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:33:36 Timp 3790 Cod 0 Puncte
26 Andrei Ionut Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:33:40 Timp 5104 Cod 0 Puncte
26 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:42:13 Timp 5724 Cod 0 Puncte
27 Halus Cristian Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 01:33:79 Timp 4749 Cod 0 Puncte
27 Sasu Anca Andreea Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:42:45 Timp 6264 Cod 0 Puncte
28 Pretli Emanuela Kristina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:42:46 Timp 5545 Cod 0 Puncte
28 Haimana Sava Sebastian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:34:59 Timp 5926 Cod 0 Puncte
29 Gheorghiu Ioana Anne Mari Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:43:11 Timp 5657 Cod 0 Puncte
29 Vintila Robert Nicolae Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:34:63 Timp 4705 Cod 0 Puncte
30 Luca Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:43:96 Timp 5604 Cod 0 Puncte
30 Barbos Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:34:76 Timp 5175 Cod 0 Puncte
31 Popescu Alexandru Daniel Clubul Sportiv Scolar Resita 01:34:86 Timp 4755 Cod 0 Puncte
31 Filipan Aida Renata Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:44:10 Timp 5537 Cod 0 Puncte
32 Perta Bogdan Tudor Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:35:51 Timp 4947 Cod 0 Puncte
32 Coveltir Oana Liceul cu program sportiv Braila 01:44:23 Timp 5472 Cod 0 Puncte
33 Jumatate Mircea Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:35:64 Timp 4466 Cod 0 Puncte
33 Nechifor Roxana Mihaela A Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:44:92 Timp 4649 Cod 0 Puncte
34 Constantin Carmen Grety Liceul cu program sportiv Braila 01:45:09 Timp 5460 Cod 0 Puncte
34 Crisan Emil Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:36:62 Timp 4791 Cod 0 Puncte
35 Valean Teodora Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:45:53 Timp 5287 Cod 0 Puncte
35 Bordeianu Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:37:04 Timp 4844 Cod 0 Puncte
36 Crisan Alina Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:45:56 Timp 5927 Cod 0 Puncte
36 Mitrus Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:37:72 Timp 4896 Cod 0 Puncte
37 Pop Andrei Cosmin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:37:75 Timp 4795 Cod 0 Puncte
37 Tita Sidoriuc Alexandra Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:50:19 Timp 6262 Cod 0 Puncte
38 Sirbu Sergiu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:38:41 Timp 3995 Cod 0 Puncte
38 Popa Alexandra Catalina Liceul cu program sportiv Braila 01:50:83 Timp 5484 Cod 0 Puncte
39 Roman Iulia Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:52:26 Timp 6255 Cod 0 Puncte
39 Mihai Gabriel Liceul cu program sportiv Braila 01:41:58 Timp 5039 Cod 0 Puncte
40 Sanduloiu Andreea Diana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:52:38 Timp 3526 Cod 0 Puncte
40 Eftene Florin Cristian Liceul cu program sportiv Braila 01:43:52 Timp 5037 Cod 0 Puncte
41 Anchidin Maria Alexandra Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:53:88 Timp 6251 Cod 0 Puncte
41 Iorgulescu Dragos Matei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:45:19 Timp 5567 Cod 0 Puncte
42 Onofrei Theodora Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:54:48 Timp 6266 Cod 0 Puncte
43 Sidor Stefana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:55:99 Timp 6269 Cod 0 Puncte
44 Sabo Melinda Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:57:45 Timp 5547 Cod 0 Puncte
45 Costiug Emma Aleca Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:00:06 Timp 6257 Cod 0 Puncte

2. 200 m bras (14-16M custom)

1 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:52:87 Timp 3137 Cod 0 Puncte
1 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:50:53 Timp 3316 Cod 0 Puncte
1 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:37:92 Timp 3272 Cod 0 Puncte
1 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:59:19 Timp 5177 Cod 0 Puncte
2 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:55:12 Timp 4365 Cod 0 Puncte
2 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:42:17 Timp 3110 Cod 0 Puncte
2 Balaj Raluca Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:05:70 Timp 4858 Cod 0 Puncte
2 Kozminczuk Andreea Mirebe Sport Club Municipal Bacau 02:53:18 Timp 4451 Cod 0 Puncte
3 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:43:53 Timp 3221 Cod 0 Puncte
3 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 03:06:08 Timp 5043 Cod 0 Puncte
3 Vasilescu Oana Sport Club Municipal Bacau 02:59:23 Timp 4145 Cod 0 Puncte
3 Mocanu Costin Alexandru Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:55:34 Timp 4211 Cod 0 Puncte
4 Banescu Alexandru Iulian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:46:65 Timp 5565 Cod 0 Puncte
4 Toader Claudia Leonisa Clubul Sportiv Scolar Resita 03:06:42 Timp 4011 Cod 0 Puncte
4 Varga Andrea Raluca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:59:41 Timp 4476 Cod 0 Puncte
4 Revesz Levente Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:57:20 Timp 4407 Cod 0 Puncte
5 Niculae Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:07:33 Timp 4572 Cod 0 Puncte
5 Marghescu Luiza Daniela Sport Club Municipal Bacau 03:05:36 Timp 4187 Cod 0 Puncte
5 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 03:01:69 Timp 3904 Cod 0 Puncte
5 Orzanescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:47:37 Timp 2779 Cod 0 Puncte
6 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:09:68 Timp 4722 Cod 0 Puncte
6 Vas Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:02:99 Timp 4710 Cod 0 Puncte
6 Vlasiu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:51:20 Timp 4138 Cod 0 Puncte
6 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:07:90 Timp 4765 Cod 0 Puncte
7 Busca Dragos Mircea Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:07:61 Timp 4023 Cod 0 Puncte
7 Piclisan Adrian Tudor Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:55:99 Timp 4043 Cod 0 Puncte
7 Galatan Alexandra Iulia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:09:34 Timp 4845 Cod 0 Puncte
7 Serbanica Elena Laura Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:11:52 Timp 3711 Cod 0 Puncte
8 Costea Georgian Liceul cu program sportiv Braila 03:00:11 Timp 3696 Cod 0 Puncte
8 Petrea Alexandra Maria Liceul cu program sportiv Braila 03:10:69 Timp 5032 Cod 0 Puncte
8 Taube Andreea Viorica Liceul cu program sportiv Braila 03:14:66 Timp 4376 Cod 0 Puncte
8 Teudean Marius Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:08:74 Timp 4021 Cod 0 Puncte
9 Andone Dan Razvan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:06:16 Timp 3633 Cod 0 Puncte
9 Serban Gabriela Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:11:80 Timp 4577 Cod 0 Puncte
9 Pirosca Silvia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 03:16:78 Timp 4363 Cod 0 Puncte
9 Gutu Andrei Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 03:09:73 Timp 3988 Cod 0 Puncte
10 Baban Otilia Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:12:85 Timp 4562 Cod 0 Puncte
10 Nichita Andreea Loredana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 03:22:96 Timp 4358 Cod 0 Puncte
11 Bulacu Laura Daliana Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 03:31:07 Timp 4720 Cod 0 Puncte
11 Balasic Georgiana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:16:99 Timp 4578 Cod 0 Puncte
12 Miculescu Loredana Andrea Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 03:20:41 Timp 5047 Cod 0 Puncte
13 Malcomete Emma Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:24:29 Timp 4567 Cod 0 Puncte
14 Ginta Mihaela Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:33:51 Timp 4604 Cod 0 Puncte
15 Branzan Andreea Florentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:35:38 Timp 4602 Cod 0 Puncte
16 Lisita Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 03:38:48 Timp 4762 Cod 0 Puncte
17 Serban Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:38:63 Timp 5870 Cod 0 Puncte

3. 100 m fluture (14-16M custom)

1 Ripanu Ionut Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:11:81 Timp 4836 Cod 0 Puncte
1 Toderasc Vlad George Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:05 Timp 3318 Cod 0 Puncte
1 Szekeres Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:11:78 Timp 4143 Cod 0 Puncte
1 Ene Ioana Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:15:03 Timp 4603 Cod 0 Puncte
1 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:01 Timp 3665 Cod 0 Puncte
1 Vas Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:07:50 Timp 4710 Cod 0 Puncte
2 Galatan Alexandra Iulia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:15:75 Timp 4845 Cod 0 Puncte
2 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:05:24 Timp 3103 Cod 0 Puncte
2 Voicu Oana Georgiana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:21:69 Timp 4598 Cod 0 Puncte
2 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:88 Timp 3677 Cod 0 Puncte
2 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:95 Timp 4287 Cod 0 Puncte
2 Costea Gabriel Antonio Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:12:48 Timp 4583 Cod 0 Puncte
3 Sopa Loana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:21:86 Timp 5761 Cod 0 Puncte
3 Popescu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:06:52 Timp 3510 Cod 0 Puncte
3 Buculei Adrian Octavian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:61 Timp 3315 Cod 0 Puncte
3 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:13:00 Timp 4794 Cod 0 Puncte
3 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:86 Timp 3863 Cod 0 Puncte
3 Baban Otilia Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:15:75 Timp 4562 Cod 0 Puncte
4 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:13:44 Timp 4149 Cod 0 Puncte
4 Lupoaie Andreea Carmen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:12:53 Timp 4041 Cod 0 Puncte
4 Gorgan Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:17:75 Timp 4835 Cod 0 Puncte
4 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 01:23:02 Timp 5306 Cod 0 Puncte
4 Niculescu Andrei Alexandr Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:09:06 Timp 4159 Cod 0 Puncte
4 Jitaru Sabin Iulian Sport Club Municipal Bacau 01:06:81 Timp 3598 Cod 0 Puncte
5 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:13:54 Timp 4404 Cod 0 Puncte
5 Balaj Raluca Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:18:05 Timp 4858 Cod 0 Puncte
5 Bulat Bianca Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:23:25 Timp 5309 Cod 0 Puncte
5 Nicola Florin Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:10:02 Timp 4335 Cod 0 Puncte
5 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:13:71 Timp 4961 Cod 0 Puncte
5 Dinca George Robert Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:88 Timp 2713 Cod 0 Puncte
6 Ursu Doru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:62 Timp 5553 Cod 0 Puncte
6 Luca Roberto Clubul Sportiv Scolar Resita 01:13:91 Timp 4748 Cod 0 Puncte
6 Chiric Anton Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:09:52 Timp 3679 Cod 0 Puncte
6 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:19:80 Timp 4765 Cod 0 Puncte
6 Koos Evelin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:14:23 Timp 4142 Cod 0 Puncte
6 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 01:23:78 Timp 5315 Cod 0 Puncte
7 Deaconu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:14:14 Timp 4769 Cod 0 Puncte
7 Creteanu Filip Florin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:58 Timp 3563 Cod 0 Puncte
7 Serban Gabriela Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:19:87 Timp 4577 Cod 0 Puncte
7 Pretli Emanuela Kristina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:25:02 Timp 5545 Cod 0 Puncte
7 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:14:78 Timp 4286 Cod 0 Puncte
7 Mocanu Costin Alexandru Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:11:91 Timp 4211 Cod 0 Puncte
8 Miculescu Loredana Andrea Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:21:50 Timp 5047 Cod 0 Puncte
8 Achim Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:04 Timp 2475 Cod 0 Puncte
8 Pop Cristina Diana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:25:32 Timp 5543 Cod 0 Puncte
8 Ungur Sorin Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:12:29 Timp 3833 Cod 0 Puncte
8 Purcelea Liliana Roxana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:16:05 Timp 3940 Cod 0 Puncte
8 Farr Szabalcs Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:15:16 Timp 4629 Cod 0 Puncte
9 Plesca Sergiu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:11:65 Timp 3684 Cod 0 Puncte
9 Brudiu Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:16:11 Timp 4850 Cod 0 Puncte
9 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:16:35 Timp 3933 Cod 0 Puncte
9 Motrogan Floriana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:23:04 Timp 5143 Cod 0 Puncte
9 Grigore Adelina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:27:38 Timp 5619 Cod 0 Puncte
9 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:71 Timp 4365 Cod 0 Puncte
10 Balasic Georgiana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:23:34 Timp 4578 Cod 0 Puncte
10 Andor Ioana Gabriela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:17:03 Timp 3923 Cod 0 Puncte
10 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:28:14 Timp 5724 Cod 0 Puncte
10 Constantinescu Ioan Liviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:19:25 Timp 3827 Cod 0 Puncte
10 Olteanu Marius Nicolae Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:16:48 Timp 4434 Cod 0 Puncte
10 Albu Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:13:82 Timp 3601 Cod 0 Puncte
11 Georgescu Irina Stefania Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:28:35 Timp 5555 Cod 0 Puncte
11 Baciu Liliana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:17:71 Timp 4338 Cod 0 Puncte
11 Oancea Radu George Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:20:65 Timp 4364 Cod 0 Puncte
11 Zibileanu Silviu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:16:57 Timp 5168 Cod 0 Puncte
11 Both Attila Hugo Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:18:35 Timp 3253 Cod 0 Puncte
11 Mardare Roxana Claudia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:23:35 Timp 5166 Cod 0 Puncte
12 Poeana Adrian Nicusor Liceul cu program sportiv Bacau 01:17:10 Timp 4882 Cod 0 Puncte
12 Niculae Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:24:34 Timp 4572 Cod 0 Puncte
12 Luca Ricardo Clubul Sportiv Scolar Resita 01:23:28 Timp 3551 Cod 0 Puncte
12 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 01:28:38 Timp 5470 Cod 0 Puncte
12 Dragoi Lucian Augustin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:21:22 Timp 2310 Cod 0 Puncte
12 Constantin Raluca Stefana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:23:47 Timp 3801 Cod 0 Puncte
13 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 01:26:44 Timp 5014 Cod 0 Puncte
13 Rotaru Laura Gabriela Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:31:48 Timp 5142 Cod 0 Puncte
13 Boboc Radu Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:31:36 Timp 3640 Cod 0 Puncte
13 Gutu Andrei Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 01:22:04 Timp 3988 Cod 0 Puncte
13 Andrei Ionut Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:17:50 Timp 5104 Cod 0 Puncte
14 Birlescu Radu Avram Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:22:33 Timp 4839 Cod 0 Puncte
14 Baran Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:17:54 Timp 5274 Cod 0 Puncte
14 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 01:27:12 Timp 5043 Cod 0 Puncte
14 Sasu Anca Andreea Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:33:60 Timp 6264 Cod 0 Puncte
15 Grigore Bogdan Andrei Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:18:41 Timp 4605 Cod 0 Puncte
15 Toader Claudia Leonisa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:27:68 Timp 4011 Cod 0 Puncte
15 Garbou Marinela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:36:31 Timp 5593 Cod 0 Puncte
15 Negru Ionut Marian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:25:24 Timp 4437 Cod 0 Puncte
16 Malcomete Emma Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:29:80 Timp 4567 Cod 0 Puncte
16 Constantinescu Andreea Pa Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:36:87 Timp 4644 Cod 0 Puncte
16 Dragoi Dan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Resita 01:31:58 Timp 4004 Cod 0 Puncte
16 Big Marius Lucian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:18:50 Timp 4793 Cod 0 Puncte
17 Nica Alexandru Ionut Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:19:26 Timp 4589 Cod 0 Puncte
17 Maxim Alexandra Oana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:30:69 Timp 4784 Cod 0 Puncte
17 Katana Anda Lorena Clubul Sportiv Scolar Resita 01:36:93 Timp 5305 Cod 0 Puncte
18 Filipan Aida Renata Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:37:69 Timp 5537 Cod 0 Puncte
18 Gherghel Ioan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:20:21 Timp 4798 Cod 0 Puncte
18 Ginta Mihaela Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:33:02 Timp 4604 Cod 0 Puncte
19 Lisita Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:34:34 Timp 4762 Cod 0 Puncte
19 Datcu Alexandra Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:39:36 Timp 5594 Cod 0 Puncte
19 Sandu Vladimir Andrei Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:21:60 Timp 4575 Cod 0 Puncte
20 Tita Sidoriuc Alexandra Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:42:61 Timp 6262 Cod 0 Puncte
20 Dumitrescu Iulian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:22:14 Timp 4819 Cod 0 Puncte
21 Safer Nicoleta Clubul Sportiv Scolar Resita 01:49:11 Timp 5307 Cod 0 Puncte
21 Ignat Marian Claudiu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:23:50 Timp 4945 Cod 0 Puncte
22 Dan Cosmina Alina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:51:50 Timp 5535 Cod 0 Puncte
22 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 01:24:10 Timp 5023 Cod 0 Puncte
23 Costachescu Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:24:43 Timp 4698 Cod 0 Puncte
24 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:24:59 Timp 4727 Cod 0 Puncte
25 Sandu Dan Florin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:27:60 Timp 4609 Cod 0 Puncte
26 Ghita Mihai Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:31:05 Timp 3790 Cod 0 Puncte

4. 100 m liber (10-13M custom)

1 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:04:28 Timp 4961 Cod 0 Puncte
1 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 01:05:22 Timp 4758 Cod 0 Puncte
1 Sofron Vasilica Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:66 Timp 3665 Cod 0 Puncte
1 Ene Ioana Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:00 Timp 4603 Cod 0 Puncte
1 Toderasc Vlad George Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:07 Timp 3318 Cod 0 Puncte
1 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:99 Timp 3677 Cod 0 Puncte
2 Ripanu Ionut Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:04:66 Timp 4836 Cod 0 Puncte
2 Niculescu Andrei Alexandr Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:00:96 Timp 4159 Cod 0 Puncte
2 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:71 Timp 3863 Cod 0 Puncte
2 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:09:00 Timp 5099 Cod 0 Puncte
2 Baban Otilia Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:17 Timp 4562 Cod 0 Puncte
2 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:59:47 Timp 3107 Cod 0 Puncte
3 Coman Maria Luiza Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:09:91 Timp 5332 Cod 0 Puncte
3 Buculei Adrian Octavian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:69 Timp 3315 Cod 0 Puncte
3 Popescu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:59:90 Timp 3510 Cod 0 Puncte
3 Gorgan Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:08:37 Timp 4835 Cod 0 Puncte
3 Poeana Adrian Nicusor Liceul cu program sportiv Bacau 01:04:99 Timp 4882 Cod 0 Puncte
3 Koos Evelin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:05:18 Timp 4142 Cod 0 Puncte
4 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:00 Timp 5315 Cod 0 Puncte
4 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:00:14 Timp 3110 Cod 0 Puncte
4 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:76 Timp 4365 Cod 0 Puncte
4 Farr Szabalcs Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:05:74 Timp 4629 Cod 0 Puncte
4 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:05:50 Timp 4404 Cod 0 Puncte
4 Both Timea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:08:84 Timp 3252 Cod 0 Puncte
5 Guta Sabina Mirela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:15 Timp 4897 Cod 0 Puncte
5 Ciobanelea Elena Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:65 Timp 4286 Cod 0 Puncte
5 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:06:51 Timp 4149 Cod 0 Puncte
5 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:02:84 Timp 3701 Cod 0 Puncte
5 Tatarcan Daniel Nicolae Sport Club Municipal Bacau 01:00:33 Timp 3747 Cod 0 Puncte
5 Sasu Anca Andreea Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:10:98 Timp 6264 Cod 0 Puncte
6 Zibileanu Silviu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:06:95 Timp 5168 Cod 0 Puncte
6 Purcelea Liliana Roxana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:06:74 Timp 3940 Cod 0 Puncte
6 Galatan Alexandra Iulia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:09:50 Timp 4845 Cod 0 Puncte
6 Sopa Loana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:13:76 Timp 5761 Cod 0 Puncte
6 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:01:43 Timp 3103 Cod 0 Puncte
6 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:00 Timp 3309 Cod 0 Puncte
7 Deaconu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:07:47 Timp 4769 Cod 0 Puncte
7 Zaulet Mihaela Adina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:07:39 Timp 3753 Cod 0 Puncte
7 Nicola Florin Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:03:22 Timp 4335 Cod 0 Puncte
7 Bulat Bianca Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:13:82 Timp 5309 Cod 0 Puncte
7 Filca Vlado Mikie Clubul Sportiv Scolar Resita 01:01:54 Timp 2270 Cod 0 Puncte
7 Orel Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:52 Timp 4751 Cod 0 Puncte
8 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:14:17 Timp 5765 Cod 0 Puncte
8 Carstoiu Mihai Ion Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:88 Timp 2530 Cod 0 Puncte
8 Osan Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:98 Timp 4198 Cod 0 Puncte
8 Balaj Raluca Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:09:66 Timp 4858 Cod 0 Puncte
8 Bozga Alin Catalin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:07:67 Timp 4794 Cod 0 Puncte
8 Bradeanu Sorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:81 Timp 4287 Cod 0 Puncte
9 Szekeres Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:09:79 Timp 4143 Cod 0 Puncte
9 Gaucan Daniela Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:14:31 Timp 4171 Cod 0 Puncte
9 Orzanescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:86 Timp 2779 Cod 0 Puncte
9 Silvestru Andrei Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:04:08 Timp 4373 Cod 0 Puncte
9 Mihali Alexandru Petru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:70 Timp 5105 Cod 0 Puncte
9 Benea Daniela Sport Club Municipal Bacau 01:07:98 Timp 4695 Cod 0 Puncte
10 Goga Andreea Ioana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:14:31 Timp 5762 Cod 0 Puncte
10 Achim Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:03:03 Timp 2475 Cod 0 Puncte
10 Negru Ionela Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:23 Timp 4867 Cod 0 Puncte
10 Costea Gabriel Antonio Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:07:90 Timp 4583 Cod 0 Puncte
10 Anton Cortan Ioana Johana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:08:86 Timp 4532 Cod 0 Puncte
10 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 01:04:97 Timp 3904 Cod 0 Puncte
11 Mocanu Costin Alexandru Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:05:61 Timp 4211 Cod 0 Puncte
11 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:97 Timp 5910 Cod 0 Puncte
11 Varga Andrea Raluca Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:94 Timp 4476 Cod 0 Puncte
11 Niculae Irina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:50 Timp 4572 Cod 0 Puncte
11 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 01:14:82 Timp 5306 Cod 0 Puncte
11 Csorbasi Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:03:24 Timp 3272 Cod 0 Puncte
12 Ignat Marian Claudiu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:08:03 Timp 4945 Cod 0 Puncte
12 Popa Adina Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:14 Timp 4722 Cod 0 Puncte
12 Blaga Teodor Lucian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:05:85 Timp 4632 Cod 0 Puncte
12 Grigore Adelina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:15:46 Timp 5619 Cod 0 Puncte
12 Dinca George Robert Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:03:41 Timp 2713 Cod 0 Puncte
12 Nita Cristina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:95 Timp 4730 Cod 0 Puncte
13 Sirbu Sergiu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:08:29 Timp 3995 Cod 0 Puncte
13 Vasilescu Oana Sport Club Municipal Bacau 01:10:29 Timp 4145 Cod 0 Puncte
13 Voicu Oana Georgiana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:15:85 Timp 4598 Cod 0 Puncte
13 Plesca Sergiu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:03:54 Timp 3684 Cod 0 Puncte
13 Ungur Sorin Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:86 Timp 3833 Cod 0 Puncte
13 Balasic Georgiana Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:16 Timp 4578 Cod 0 Puncte
14 Szomoru Teodora Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:16:13 Timp 5612 Cod 0 Puncte
14 Albu Alexandru Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:03:75 Timp 3601 Cod 0 Puncte
14 Osman Denis Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:05:94 Timp 4341 Cod 0 Puncte
14 Batranu Ana Maria Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:11:54 Timp 5053 Cod 0 Puncte
14 Olteanu Marius Nicolae Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:08:45 Timp 4434 Cod 0 Puncte
14 Pinciu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:10:39 Timp 3933 Cod 0 Puncte
15 Botea Marius Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:03:80 Timp 2331 Cod 0 Puncte
15 Rotaru Laura Gabriela Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:16:24 Timp 5142 Cod 0 Puncte
15 Sabovici Adrian Marius Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:06:20 Timp 3316 Cod 0 Puncte
15 Crisan Bogdan Danut Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:09:35 Timp 4792 Cod 0 Puncte
15 Miculescu Loredana Andrea Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:12:03 Timp 5047 Cod 0 Puncte
15 Hekman Anamaria Ilona Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:10:57 Timp 3137 Cod 0 Puncte
16 Vas Andrei Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:25 Timp 4710 Cod 0 Puncte
16 Motrogan Floriana Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:12:10 Timp 5143 Cod 0 Puncte
16 Nichita Andreea Loredana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:11:35 Timp 4358 Cod 0 Puncte
16 Luca Roberto Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:41 Timp 4748 Cod 0 Puncte
16 Nedelcu Oana Andreea Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:79 Timp 4724 Cod 0 Puncte
16 Piclisan Adrian Tudor Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:04:83 Timp 4043 Cod 0 Puncte
17 Minich Edith Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:16 Timp 4898 Cod 0 Puncte
17 Andrei Ionut Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:09:42 Timp 5104 Cod 0 Puncte
17 Baciu Liliana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:12:11 Timp 4338 Cod 0 Puncte
17 Tita Sidoriuc Alexandra Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:16:86 Timp 6262 Cod 0 Puncte
17 Luca Ricardo Clubul Sportiv Scolar Resita 01:06:46 Timp 3551 Cod 0 Puncte
17 Constantinescu Ioan Liviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:07:32 Timp 3827 Cod 0 Puncte
18 Mardare Roxana Claudia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:12:63 Timp 5166 Cod 0 Puncte
18 Chereches Mircea Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:09:43 Timp 4864 Cod 0 Puncte
18 Taube Andreea Viorica Liceul cu program sportiv Braila 01:12:83 Timp 4376 Cod 0 Puncte
18 Pantazi Denisa Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:14 Timp 5724 Cod 0 Puncte
18 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:07:52 Timp 3221 Cod 0 Puncte
18 Dragoi Lucian Augustin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:08:08 Timp 2310 Cod 0 Puncte
19 Lupu Razvan Cristian Liceul cu program sportiv Braila 01:09:92 Timp 5023 Cod 0 Puncte
19 Bulacu Laura Daliana Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:14:29 Timp 4720 Cod 0 Puncte
19 Georgescu Irina Stefania Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:27 Timp 5555 Cod 0 Puncte
19 Banescu Alexandru Iulian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:08:42 Timp 5565 Cod 0 Puncte
19 Ciobanescu Stefan Adrian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:08:49 Timp 4339 Cod 0 Puncte
19 David Crina Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:12:74 Timp 4765 Cod 0 Puncte
20 Pau Carmen Clubul Sportiv Scolar Resita 01:17:33 Timp 5303 Cod 0 Puncte
20 Gutu Andrei Ioan Clubul Sportiv Scolar Resita 01:08:78 Timp 3988 Cod 0 Puncte
20 Botez Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:12:76 Timp 4010 Cod 0 Puncte
20 Marin Cristian Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:09:95 Timp 4469 Cod 0 Puncte
20 Both Attila Hugo Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:09:82 Timp 3253 Cod 0 Puncte
21 Luca Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:17:33 Timp 5604 Cod 0 Puncte
21 Birlescu Radu Avram Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:08:84 Timp 4839 Cod 0 Puncte
21 Vlasiu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:09:93 Timp 4138 Cod 0 Puncte
21 Ginta Mihaela Catalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:07 Timp 4604 Cod 0 Puncte
21 Udrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:09:98 Timp 4964 Cod 0 Puncte
22 Petrea Alexandra Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:13:42 Timp 5032 Cod 0 Puncte
22 Grigore Bogdan Andrei Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:29 Timp 4605 Cod 0 Puncte
22 Carp Iuliana Elena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:17:50 Timp 4690 Cod 0 Puncte
22 Teudean Marius Mihai Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:09:33 Timp 4021 Cod 0 Puncte
23 Serban Gabriela Cristina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:85 Timp 4577 Cod 0 Puncte
23 Halus Cristian Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:41 Timp 4749 Cod 0 Puncte
23 Cerbu Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:17:93 Timp 5289 Cod 0 Puncte
23 Calota Bogdan Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:68 Timp 4742 Cod 0 Puncte
24 Malcomete Emma Florentina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:87 Timp 4567 Cod 0 Puncte
24 Dracila Robert Alexandru Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:10:70 Timp 5052 Cod 0 Puncte
24 Silaghi Raluca Marinela Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:18:46 Timp 5696 Cod 0 Puncte
24 Negru Ionut Marian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:10:29 Timp 4437 Cod 0 Puncte
25 Tapoca Luminita Liceul cu program sportiv Braila 01:18:54 Timp 5470 Cod 0 Puncte
25 Pernes Mihai Iulian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:54 Timp 4743 Cod 0 Puncte
25 Dumitrescu Iulian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:10:73 Timp 4819 Cod 0 Puncte
25 Samoila Elena Roxana Liceul cu program sportiv Braila 01:14:32 Timp 5043 Cod 0 Puncte
26 Constantinescu Andreea Pa Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:18:89 Timp 4644 Cod 0 Puncte
26 Dragoi Dan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Resita 01:11:91 Timp 4004 Cod 0 Puncte
26 Toader Claudia Leonisa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:14:79 Timp 4011 Cod 0 Puncte
26 Vintila Silviu Valentin Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:10:74 Timp 4704 Cod 0 Puncte
27 Nechifor Roxana Mihaela A Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:19:01 Timp 4649 Cod 0 Puncte
27 Buliman Nicolae Adrian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:12:93 Timp 3931 Cod 0 Puncte
27 Dragomir Laura Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:24 Timp 4899 Cod 0 Puncte
27 Ghita Mihai Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:61 Timp 3790 Cod 0 Puncte
28 Branzan Andreea Florentin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:15:53 Timp 4602 Cod 0 Puncte
28 Crisan Emil Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:11:75 Timp 4791 Cod 0 Puncte
28 Buleandra Simona Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:19:08 Timp 5766 Cod 0 Puncte
28 Oancea Radu George Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:14:64 Timp 4364 Cod 0 Puncte
29 Balaj Radu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:11:87 Timp 4859 Cod 0 Puncte
29 Purice Daniela Florina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:19:61 Timp 4594 Cod 0 Puncte
29 Candet Gabriela Liceul cu program sportiv Braila 01:16:43 Timp 5014 Cod 0 Puncte
30 Nanu Albert Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:99 Timp 4727 Cod 0 Puncte
30 Danifeld Amalia Ancuta Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:16:88 Timp 4790 Cod 0 Puncte
30 Katana Anda Lorena Clubul Sportiv Scolar Resita 01:19:68 Timp 5305 Cod 0 Puncte
31 Filipan Aida Renata Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:20:09 Timp 5537 Cod 0 Puncte
31 Maxim Alexandra Oana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:18:17 Timp 4784 Cod 0 Puncte
31 Andreiev Lucian Florentin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:12:42 Timp 4895 Cod 0 Puncte
32 Valean Teodora Cristina Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:20:16 Timp 5287 Cod 0 Puncte
32 Musca George Alexandru Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:12:69 Timp 4960 Cod 0 Puncte
32 Lisita Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 01:18:68 Timp 4762 Cod 0 Puncte
33 Chirila Andreea Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:21:79 Timp 5833 Cod 0 Puncte
33 Filip Aurelian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:12:77 Timp 4487 Cod 0 Puncte
33 Garbou Marinela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:20:26 Timp 5593 Cod 0 Puncte
34 Nica Alexandru Ionut Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:12:84 Timp 4589 Cod 0 Puncte
34 Pop Cristina Diana Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:20:70 Timp 5543 Cod 0 Puncte
34 Marinac Claudia Stefania Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:25:72 Timp 5860 Cod 0 Puncte
35 Perta Bogdan Tudor Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:12:88 Timp 4947 Cod 0 Puncte
35 Nedelea Sabrina Ioana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:82 Timp 5556 Cod 0 Puncte
36 Crisan Alina Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:20:87 Timp 5927 Cod 0 Puncte
36 Costachescu Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:13:13 Timp 4698 Cod 0 Puncte
37 Coveltir Oana Liceul cu program sportiv Braila 01:20:94 Timp 5472 Cod 0 Puncte
37 Mihai Gabriel Liceul cu program sportiv Braila 01:13:27 Timp 5039 Cod 0 Puncte
38 Popa Alexandra Catalina Liceul cu program sportiv Braila 01:20:99 Timp 5484 Cod 0 Puncte
38 Vintila Robert Nicolae Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:14:15 Timp 4705 Cod 0 Puncte
39 Sandu Vladimir Andrei Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:14:16 Timp 4575 Cod 0 Puncte
39 Roman Iulia Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:21:29 Timp 6255 Cod 0 Puncte
40 Ababi Vivi Daniel Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:14:35 Timp 4537 Cod 0 Puncte
40 Minoiu Anca Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:21:39 Timp 4473 Cod 0 Puncte
41 Kadar Zsolt Mihaly Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:14:46 Timp 4952 Cod 0 Puncte
41 Bunaciu Alexandra Ioana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:21:62 Timp 5443 Cod 0 Puncte
42 Pretli Emanuela Kristina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:21:65 Timp 5545 Cod 0 Puncte
42 Cebzan Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:14:61 Timp 4849 Cod 0 Puncte
43 Gheorghiu Ioana Anne Mari Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:22:07 Timp 5657 Cod 0 Puncte
43 Gherghel Ioan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:14:76 Timp 4798 Cod 0 Puncte
44 Popescu Alexandru Daniel Clubul Sportiv Scolar Resita 01:15:37 Timp 4755 Cod 0 Puncte
44 Arghir Oana Liceul cu program sportiv Braila 01:22:20 Timp 5471 Cod 0 Puncte
45 Bordeianu Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:15:46 Timp 4844 Cod 0 Puncte
45 Dan Cosmina Alina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:22:30 Timp 5535 Cod 0 Puncte
46 Manoliu Ion Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:15:59 Timp 4242 Cod 0 Puncte
46 Retezan Diana Adelina Clubul Sportiv Scolar Resita 01:22:34 Timp 5311 Cod 0 Puncte
47 Sandu Dan Florin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:15:64 Timp 4609 Cod 0 Puncte
47 Datcu Alexandra Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:22:61 Timp 5594 Cod 0 Puncte
48 Sidor Stefana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:23:55 Timp 6269 Cod 0 Puncte
48 Brudiu Dragos Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:15:66 Timp 4850 Cod 0 Puncte
49 Sanduloiu Andreea Diana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:23:70 Timp 3526 Cod 0 Puncte
49 Bacia Vlad Ionut Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:72 Timp 4862 Cod 0 Puncte
50 Calota Robert George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:41 Timp 4731 Cod 0 Puncte
50 Constantin Carmen Grety Liceul cu program sportiv Braila 01:23:99 Timp 5460 Cod 0 Puncte
51 Eftene Florin Cristian Liceul cu program sportiv Braila 01:16:82 Timp 5037 Cod 0 Puncte
51 Safer Nicoleta Clubul Sportiv Scolar Resita 01:24:24 Timp 5307 Cod 0 Puncte
52 Varga Raul Daniel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:17:04 Timp 5769 Cod 0 Puncte
52 Drasovean Irina Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:25:25 Timp 5717 Cod 0 Puncte
53 Buliman Elena Georgiana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:25:40 Timp 5763 Cod 0 Puncte
53 Iorgulescu Dragos Matei Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:17:39 Timp 5567 Cod 0 Puncte
54 Anchidin Maria Alexandra Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:28:20 Timp 6251 Cod 0 Puncte
54 Mitrus Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:18:30 Timp 4896 Cod 0 Puncte
55 Jumatate Mircea Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:18:83 Timp 4466 Cod 0 Puncte
55 Costiug Emma Aleca Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:28:88 Timp 6257 Cod 0 Puncte
56 Rosu Florentin Vasilica Liceul cu program sportiv Braila 01:19:70 Timp 5031 Cod 0 Puncte
56 Onofrei Theodora Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:29:38 Timp 6266 Cod 0 Puncte
57 Haimana Sava Sebastian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:20:23 Timp 5926 Cod 0 Puncte
57 Gliga Oana Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:29:49 Timp 5344 Cod 0 Puncte
58 Nicoara Mihai Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:22:11 Timp 4797 Cod 0 Puncte
58 Sabo Melinda Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:31:69 Timp 5547 Cod 0 Puncte
59 Pop Andrei Cosmin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:10:11 Timp 4795 Cod 0 Puncte

5. 100 m liber (10-13M custom)

1 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:33:91 Timp 0 Puncte
2 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 04:37:15 Timp 0 Puncte
3 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:39:48 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Scolar Resita 04:40:30 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Scolar ARAD 04:40:86 Timp 0 Puncte
6 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:40:97 Timp 0 Puncte
7 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:42:90 Timp 0 Puncte
8 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:55:49 Timp 0 Puncte
9 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:58:06 Timp 0 Puncte
10 Liceul cu program sportiv Braila 05:00:01 Timp 0 Puncte
11 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:00:70 Timp 0 Puncte
12 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:12:50 Timp 0 Puncte

6. 1500 m liber (14-16M custom)

1 Olaru Tudor Flores Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 17:54:89 Timp 3103 Cod 0 Puncte
2 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 18:13:91 Timp 3107 Cod 0 Puncte
3 Filca Vlado Mikie Clubul Sportiv Scolar Resita 18:29:44 Timp 2270 Cod 0 Puncte
4 Tatarcan Daniel Nicolae Sport Club Municipal Bacau 18:46:89 Timp 3747 Cod 0 Puncte
5 Ciutea Liviu Catalin Sport Club Municipal Bacau 18:57:71 Timp 3606 Cod 0 Puncte
6 Popescu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 19:21:46 Timp 3510 Cod 0 Puncte

7. 200 m liber (13-14F custom)

1 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:40:30 Timp 0 Puncte
2 Sport Club Municipal Bacau 10:05:89 Timp 0 Puncte
3 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 10:18:57 Timp 0 Puncte
4 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 10:24:10 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 10:26:84 Timp 0 Puncte
6 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 10:46:16 Timp 0 Puncte

8. 50 m liber (10-12F custom)

1 Toderasc Vlad George Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:90 Timp 3318 Cod 0 Puncte
1 Ene Ioana Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:30:65 Timp 4603 Cod 0 Puncte
1 Cocar Nada Alexandra Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:74 Timp 4758 Cod 0 Puncte
1 Benea Daniela Sport Club Municipal Bacau 00:29:80 Timp 4695 Cod 0 Puncte
1 Cosma Catalin Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:29:60 Timp 4961 Cod 0 Puncte
1 Niculescu Andrei Alexandr Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:27:76 Timp 4159 Cod 0 Puncte
2 Balaj Raluca Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:44 Timp 4858 Cod 0 Puncte
2 Marin Georgiana Madalina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:31:51 Timp 5099 Cod 0 Puncte
2 Gorgoi Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:95 Timp 3863 Cod 0 Puncte
2 Poeana Adrian Nicusor Liceul cu program sportiv Bacau 00:29:84 Timp 4882 Cod 0 Puncte
2 Buculei Adrian Octavian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:16 Timp 3315 Cod 0 Puncte
2 Popescu Razvan Ioan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:44 Timp 3510 Cod 0 Puncte
3 Olteanu Sever George Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:20 Timp 3677 Cod 0 Puncte
3 Zibileanu Silviu Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:30:41 Timp 5168 Cod 0 Puncte
3 Polbaciu Tiberiu Romulus Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:02 Timp 3110 Cod 0 Puncte
3 Orel Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:94 Timp 4751 Cod 0 Puncte
3 Capverde Andreea Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:10 Timp 4404 Cod 0 Puncte
3 Coman Maria Luiza Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:32:21 Timp 5332 Cod 0 Puncte
4 Predescu Cristian Teofil Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:05 Timp 3107 Cod 0 Puncte
4 Trandafir Norbert Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:42 Timp 4149 Cod 0 Puncte
4 Baban Otilia Adriana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:31:62 Timp 4562 Cod 0 Puncte
4 Purcelea Liliana Roxana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:30:45 Timp 3940 Cod 0 Puncte
4 Sasu Anca Andreea Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:32:64 Timp 6264 Cod 0 Puncte
4 Daghid Ioan Sergiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:40 Timp 3309 Cod 0 Puncte
5 Koos Evelin Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:55 Timp 4142 Cod 0 Puncte
5 Imling Anca Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:68 Timp 5315 Cod 0 Puncte
5 Mocanu Costin Alexandru Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:28:69 Timp 4211 Cod 0 Puncte
5 Achim Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:20 Timp 2475 Cod 0 Puncte
5 Farr Szabalcs Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:45 Timp 4629 Cod 0 Puncte
5 Bejinariu Elena Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:64 Timp 5177 Cod 0 Puncte
6 Badalac Radu Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:72 Timp 3701 Cod 0 Puncte
6 Orzanescu George Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:25 Timp 2779 Cod 0 Puncte
6 Osiac Sabrina Smara Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:54 Timp 5306 Cod 0 Puncte
6 Szekeres Andrea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:81 Timp 4143 Cod 0 Puncte
6 Radaslavescu Raluca R. Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:30:57 Timp 4188 Cod 0 Puncte
6 Mihali Alexandru Petru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:85 Timp 5105 Cod 0 Puncte
7 Carstoiu Mihai Ion Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:35 Timp 2530 Cod 0 Puncte
7 Szomoru Teodora Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:72 Timp 5612 Cod 0 Puncte
7 Guta Sabina Mirela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:83 Timp 4897 Cod 0 Puncte
7 Deac Gabriela Eliza Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:64 Timp 3145 Cod 0 Puncte
7 Ripanu Ionut Marius Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:87 Timp 4836 Cod 0 Puncte
7 Petcu Constantin Cosmin Sport Club Municipal Bacau 00:28:97 Timp 3904 Cod 0 Puncte
8 Petruti Dana Laura Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:72 Timp 3984 Cod 0 Puncte
8 Bulat Bianca Andreea Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:84 Timp 5309 Cod 0 Puncte
8 Nicola Florin Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:29:35 Timp 4335 Cod 0 Puncte
8 Badea George Razvan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:07 Timp 5910 Cod 0 Puncte
8 Sandu Cristian Alexandru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:52 Timp 3221 Cod 0 Puncte
8 Negru Ionela Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:32:05 Timp 4867 Cod 0 Puncte
9 Minca Casian Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:76 Timp 4365 Cod 0 Puncte
9 Botea Marius Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:28:56 Timp 2331 Cod 0 Puncte
9 Deaconu Bogdan Victor Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:26 Timp 4769 Cod 0 Puncte
9 Petrea Alexandra Maria Liceul cu program sportiv Braila 00:32:23 Timp 5032 Cod 0 Puncte
9 Lupoaie Andreea Carmen Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:88 Timp 4041 Cod 0 Puncte
9 Goga Andreea Ioana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:87 Timp 5762 Cod 0 Puncte
10 Balaj Radu Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:27 Timp 4859 Cod 0 Puncte
10 Both Timea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:28 Timp 3252 Cod 0 Puncte
10 Anton Cortan Ioana Johana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:31:97 Timp 4532 Cod 0 Puncte
10 Achim Oana Stefania Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:34:10 Timp 5765 Cod 0 Puncte