Cont

Rezultatele finale pentru Campionatul national de seniori - open

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (13-14F custom)

1 Ignat Tudor Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:04:34 Timp 476 Cod 0 Puncte
1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 01:12:86 Timp 1458 Cod 0 Puncte
2 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:14 Timp 547 Cod 0 Puncte
2 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:13:25 Timp 1370 Cod 0 Puncte
3 Tin Madalina Elisabeta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:14:98 Timp 124 Cod 0 Puncte
3 Prada Andrei Contantin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:07:17 Timp 623 Cod 0 Puncte
4 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:18:87 Timp 1167 Cod 0 Puncte
4 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 01:08:37 Timp 684 Cod 0 Puncte
5 Puscasu Aida Daniela Sport Club Municipal Bacau 01:20:28 Timp 829 Cod 0 Puncte
5 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:31 Timp 702 Cod 0 Puncte
6 Giurcaneanu Matei Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:09:84 Timp 398 Cod 0 Puncte
6 Bere Anamaria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:21:35 Timp 847 Cod 0 Puncte
7 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:77 Timp 631 Cod 0 Puncte
7 Farcas Kinga Hajnalka Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:22:35 Timp 189 Cod 0 Puncte
8 Anton Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:11:05 Timp 706 Cod 0 Puncte
8 Bujor Andreea Roxana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:22:83 Timp 3073 Cod 0 Puncte
9 Lazar Olimpia Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:22:38 Timp 341 Cod 0 Puncte
9 Palea Ciprian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:11:54 Timp 593 Cod 0 Puncte
10 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 01:23:28 Timp 1225 Cod 0 Puncte
10 Schreiber Liviu Catalin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:11:81 Timp 715 Cod 0 Puncte
11 Enache Adriana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:23:63 Timp 137 Cod 0 Puncte
11 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:14:59 Timp 685 Cod 0 Puncte
12 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:89 Timp 731 Cod 0 Puncte
12 Ionescu Ramona Cornelia Liceul cu program sportiv Braila 01:24:27 Timp 1153 Cod 0 Puncte
13 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:24:46 Timp 915 Cod 0 Puncte
13 Petrescu Andrei Madalin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:15:74 Timp 920 Cod 0 Puncte
14 Hristov Alina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:25:52 Timp 229 Cod 0 Puncte
14 Bota Adrian Florin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:17:18 Timp 4057 Cod 0 Puncte
15 Savui Zsuzsanna Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:27:12 Timp 1067 Cod 0 Puncte
15 Gavrilescu Laurentiu Dan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:22:52 Timp 3185 Cod 0 Puncte
16 Verdes Mihaela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:28:68 Timp 1758 Cod 0 Puncte
16 Franciuc Constantin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:24:73 Timp 818 Cod 0 Puncte
17 Sitov Cristian Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:26:84 Timp 772 Cod 0 Puncte
17 Benchis Florina Adriana Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:28:66 Timp 1712 Cod 0 Puncte
18 Cune Gabriela Mirela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:36:35 Timp 1131 Cod 0 Puncte
19 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:39:58 Timp 2197 Cod 0 Puncte

2. 400 m liber (15-16F custom)

1 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 04:16:80 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:54:45 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:01:36 Timp 536 Cod 0 Puncte
2 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:17:30 Timp 120 Cod 0 Puncte
3 Mazilu Calin Aron Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:03:91 Timp 420 Cod 0 Puncte
3 Negrea Carla Creola Clubul Sportiv Scolar Resita 04:25:08 Timp 10 Cod 0 Puncte
4 Jureschi Andreea Natalia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:29:60 Timp 195 Cod 0 Puncte
4 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 04:10:66 Timp 674 Cod 0 Puncte
5 Marginean Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:33:47 Timp 1523 Cod 0 Puncte
5 Chiriac Daniel Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:17:33 Timp 468 Cod 0 Puncte
6 Gheorghe Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:33:93 Timp 166 Cod 0 Puncte
6 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:20:83 Timp 651 Cod 0 Puncte
7 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:22:69 Timp 677 Cod 0 Puncte
7 Teglas Diana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:36:55 Timp 193 Cod 0 Puncte
8 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:23:75 Timp 1022 Cod 0 Puncte
8 Postolache Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:45:67 Timp 2883 Cod 0 Puncte
9 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:27:85 Timp 522 Cod 0 Puncte
9 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:50:88 Timp 1126 Cod 0 Puncte
10 Baban Dorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:54:70 Timp 1473 Cod 0 Puncte
10 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:29:55 Timp 634 Cod 0 Puncte
11 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:56:23 Timp 330 Cod 0 Puncte
11 Chirvasoiu Mihai Teodor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:29:62 Timp 905 Cod 0 Puncte
12 Ciobanu Elena Cristina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:58:50 Timp 3181 Cod 0 Puncte
12 Romischer Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:35:69 Timp 698 Cod 0 Puncte
13 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 04:44:81 Timp 730 Cod 0 Puncte
13 Stan Cristina Daniela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 06:04:90 Timp 1754 Cod 0 Puncte
14 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 04:42:25 Timp 1615 Cod 0 Puncte

3. 100 m spate (15-16F custom)

1 Butacu Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:57:78 Timp 386 Cod 0 Puncte
1 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:76 Timp 306 Cod 0 Puncte
2 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:58:22 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Badea Madalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:04:95 Timp 90 Cod 0 Puncte
3 Casaru Catalina Monica Liceul cu program sportiv Braila 01:05:65 Timp 136 Cod 0 Puncte
3 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:59:43 Timp 484 Cod 0 Puncte
4 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:37 Timp 119 Cod 0 Puncte
4 Ardelean Dan Clubul Sportiv Scolar Resita 00:59:68 Timp 589 Cod 0 Puncte
5 Hristov Alina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:08:58 Timp 229 Cod 0 Puncte
5 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:59:75 Timp 791 Cod 0 Puncte
6 Sava Adrian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:26 Timp 540 Cod 0 Puncte
6 Mustata Cristina Elena Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:08:66 Timp 1330 Cod 0 Puncte
7 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:00:31 Timp 591 Cod 0 Puncte
7 Zabreanu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:72 Timp 163 Cod 0 Puncte
8 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:02:37 Timp 598 Cod 0 Puncte
8 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:87 Timp 302 Cod 0 Puncte
9 Orasanu Nicoleta Liceul cu program sportiv Braila 01:09:07 Timp 305 Cod 0 Puncte
9 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:02:40 Timp 909 Cod 0 Puncte
10 Retevoi Mihaela Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:09:90 Timp 161 Cod 0 Puncte
10 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:03:83 Timp 687 Cod 0 Puncte
11 Georgescu Carmen Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:25 Timp 4 Cod 0 Puncte
11 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:04:04 Timp 688 Cod 0 Puncte
12 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:12 Timp 723 Cod 0 Puncte
12 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:10:65 Timp 244 Cod 0 Puncte
13 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:04:25 Timp 2561 Cod 0 Puncte
13 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:11:47 Timp 337 Cod 0 Puncte
14 Saiz Constanta Iulia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:11:49 Timp 1150 Cod 0 Puncte
14 Felesco Florin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:04:40 Timp 757 Cod 0 Puncte
15 Tugui Emilia Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:14:86 Timp 3182 Cod 0 Puncte
15 Andrut Alin Liviu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:04:45 Timp 669 Cod 0 Puncte
16 Koszta Beata Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:15:31 Timp 1149 Cod 0 Puncte
16 Munteanu Mircea Mihai Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:04:50 Timp 599 Cod 0 Puncte
17 Cune Gabriela Mirela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:18:76 Timp 1131 Cod 0 Puncte
17 Dragomir Remus Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:05:65 Timp 664 Cod 0 Puncte
18 Petho Andras Zoltan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:05:80 Timp 941 Cod 0 Puncte
18 Stratianu Anca Oana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:19:44 Timp 1331 Cod 0 Puncte
19 Pop Doru Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:07:98 Timp 592 Cod 0 Puncte
19 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:19:90 Timp 2197 Cod 0 Puncte
20 Mircea Diana Nicoleta Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:24:02 Timp 1110 Cod 0 Puncte
20 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:09:44 Timp 730 Cod 0 Puncte
21 Ghenghea Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:26:95 Timp 1232 Cod 0 Puncte
21 Seicaru Claudiu Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:12:08 Timp 652 Cod 0 Puncte
22 Stan Cristina Daniela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:35:65 Timp 1754 Cod 0 Puncte
22 Franciuc Constantin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:13:69 Timp 818 Cod 0 Puncte
23 Jurca Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:17:16 Timp 746 Cod 0 Puncte
24 Sarpe Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:20:91 Timp 1096 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

4. 100 m fluture (19-99M custom)

1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:56:11 Timp 484 Cod 0 Puncte
1 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 01:02:31 Timp 1458 Cod 0 Puncte
2 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:56:55 Timp 535 Cod 0 Puncte
2 Sica Mariana Lavinia Clubul Sportiv Scolar Resita 01:02:41 Timp 247 Cod 0 Puncte
3 Tin Madalina Elisabeta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:04:18 Timp 124 Cod 0 Puncte
3 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:56:87 Timp 710 Cod 0 Puncte
4 Badea Madalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:04:34 Timp 90 Cod 0 Puncte
4 Visinescu Ionut Adrian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:56:98 Timp 434 Cod 0 Puncte
5 Butacu Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:57:02 Timp 386 Cod 0 Puncte
5 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:04:53 Timp 184 Cod 0 Puncte
6 Mazilu Calin Aron Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:57:90 Timp 420 Cod 0 Puncte
6 Gheorghe Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:61 Timp 166 Cod 0 Puncte
7 Ivan Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:58:06 Timp 403 Cod 0 Puncte
7 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:84 Timp 852 Cod 0 Puncte
8 Rosca Ioan Stelian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:58:63 Timp 388 Cod 0 Puncte
8 Georgescu Carmen Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:00 Timp 4 Cod 0 Puncte
9 Zabreanu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:07:42 Timp 163 Cod 0 Puncte
9 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:57:12 Timp 536 Cod 0 Puncte
10 Retevoi Mihaela Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:38 Timp 161 Cod 0 Puncte
10 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:57:20 Timp 591 Cod 0 Puncte
11 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:00:03 Timp 651 Cod 0 Puncte
11 Giju Nicoleta Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:08:45 Timp 3186 Cod 0 Puncte
12 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:00:49 Timp 909 Cod 0 Puncte
12 Bere Anamaria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:10:08 Timp 847 Cod 0 Puncte
13 Prada Andrei Contantin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:93 Timp 623 Cod 0 Puncte
13 Orasanu Nicoleta Liceul cu program sportiv Braila 01:10:19 Timp 305 Cod 0 Puncte
14 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:10:22 Timp 330 Cod 0 Puncte
14 Petho Andras Zoltan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:01:86 Timp 941 Cod 0 Puncte
15 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:10:47 Timp 1141 Cod 0 Puncte
15 Dragomir Remus Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:02:77 Timp 664 Cod 0 Puncte
16 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:11:64 Timp 1139 Cod 0 Puncte
16 Felesco Florin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:02:92 Timp 757 Cod 0 Puncte
17 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:03:00 Timp 685 Cod 0 Puncte
17 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:15:07 Timp 257 Cod 0 Puncte
18 Seicaru Claudiu Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:04:19 Timp 652 Cod 0 Puncte
18 Tugui Emilia Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:15:09 Timp 3182 Cod 0 Puncte
19 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:04:39 Timp 2561 Cod 0 Puncte
19 Stoica Eva Adriana Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:16:90 Timp 2035 Cod 0 Puncte
20 Bota Adrian Florin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:05:51 Timp 4057 Cod 0 Puncte
20 Calin Fani Crinuta Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:18:22 Timp 3187 Cod 0 Puncte
21 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:06:70 Timp 730 Cod 0 Puncte
22 Mirea Costinel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:07:38 Timp 625 Cod 0 Puncte
23 Andrut Alin Liviu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:08:36 Timp 669 Cod 0 Puncte
24 Jurca Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:13:11 Timp 746 Cod 0 Puncte
25 Sarpe Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:14:65 Timp 1096 Cod 0 Puncte

5. 800 m liber (17-99F custom)

1 Negrea Carla Creola Clubul Sportiv Scolar Resita 08:59:69 Timp 10 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 08:59:86 Timp 314 Cod 0 Puncte
3 Teglas Diana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 09:17:44 Timp 193 Cod 0 Puncte
4 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:18:63 Timp 302 Cod 0 Puncte
5 Marginean Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:26:43 Timp 1523 Cod 0 Puncte
6 Postolache Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:37:02 Timp 2883 Cod 0 Puncte
7 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 09:54:50 Timp 1126 Cod 0 Puncte
9 Ciobanu Elena Cristina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 10:16:45 Timp 3181 Cod 0 Puncte
10 Baban Dorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:23:78 Timp 1473 Cod 0 Puncte
11 Savui Zsuzsanna Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 10:43:81 Timp 1067 Cod 0 Puncte
12 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 11:38:59 Timp 2197 Cod 0 Puncte
255 Jureschi Andreea Natalia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 09:33:11 Timp 195 Cod 0 Puncte

6. 100 m mixt (19-99M custom)

1 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:54:08 Timp 0 Puncte
2 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:56:13 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:58:60 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:59:36 Timp 0 Puncte
5 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:07:82 Timp 0 Puncte
6 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:19:21 Timp 0 Puncte
7 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:39:88 Timp 0 Puncte

7. 200 m mixt (19-99M custom)

1 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:06:08 Timp 547 Cod 0 Puncte
1 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:19:09 Timp 1370 Cod 0 Puncte
2 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:09:05 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:19:11 Timp 120 Cod 0 Puncte
3 Ignat Tudor Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:10:78 Timp 476 Cod 0 Puncte
3 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 02:19:38 Timp 1458 Cod 0 Puncte
4 Casaru Catalina Monica Liceul cu program sportiv Braila 02:22:02 Timp 136 Cod 0 Puncte
4 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:11:09 Timp 791 Cod 0 Puncte
5 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:67 Timp 306 Cod 0 Puncte
5 Nodis Cristian Vasile Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:13:80 Timp 528 Cod 0 Puncte
6 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:14:33 Timp 688 Cod 0 Puncte
6 Georgescu Carmen Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:32:11 Timp 4 Cod 0 Puncte
7 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:14:89 Timp 677 Cod 0 Puncte
7 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:34:60 Timp 244 Cod 0 Puncte
8 Sava Adrian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:16:94 Timp 540 Cod 0 Puncte
8 Hristov Alina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:39:57 Timp 229 Cod 0 Puncte
9 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 02:16:82 Timp 684 Cod 0 Puncte
9 Enache Adriana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:36:54 Timp 137 Cod 0 Puncte
10 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:39:83 Timp 337 Cod 0 Puncte
10 Palea Ciprian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:19:11 Timp 593 Cod 0 Puncte
11 Koszta Beata Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:42:08 Timp 1149 Cod 0 Puncte
11 Schreiber Liviu Catalin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:19:28 Timp 715 Cod 0 Puncte
12 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 02:19:29 Timp 969 Cod 0 Puncte
12 Mircea Diana Nicoleta Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:58:26 Timp 1110 Cod 0 Puncte
13 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:22:17 Timp 631 Cod 0 Puncte
13 Cune Gabriela Mirela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:02:80 Timp 1131 Cod 0 Puncte
14 Pop Doru Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:23:17 Timp 592 Cod 0 Puncte
14 Stan Cristina Daniela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:13:60 Timp 1754 Cod 0 Puncte
15 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:23:80 Timp 634 Cod 0 Puncte
16 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 02:33:41 Timp 533 Cod 0 Puncte
17 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:28:34 Timp 522 Cod 0 Puncte
18 Romischer Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:28:38 Timp 698 Cod 0 Puncte
19 Munteanu Mircea Mihai Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:31:17 Timp 599 Cod 0 Puncte
20 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:32:54 Timp 731 Cod 0 Puncte
21 Franciuc Constantin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:41:02 Timp 818 Cod 0 Puncte
22 Sarpe Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:51:94 Timp 1096 Cod 0 Puncte
23 Sitov Cristian Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:56:82 Timp 772 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

8. 200 m bras (17-99F custom)

1 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:37:02 Timp 1370 Cod 0 Puncte
1 Ignat Tudor Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:18:01 Timp 476 Cod 0 Puncte
2 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:47:97 Timp 1615 Cod 0 Puncte
2 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:24:81 Timp 547 Cod 0 Puncte
3 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:48:56 Timp 1167 Cod 0 Puncte
3 Prada Andrei Contantin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:28:05 Timp 623 Cod 0 Puncte
4 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 02:28:14 Timp 684 Cod 0 Puncte
4 Farcas Kinga Hajnalka Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:56:63 Timp 189 Cod 0 Puncte
5 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:29:94 Timp 702 Cod 0 Puncte
5 Bujor Andreea Roxana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:57:56 Timp 3073 Cod 0 Puncte
6 Bere Anamaria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:58:01 Timp 847 Cod 0 Puncte
6 Giurcaneanu Matei Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:32:56 Timp 398 Cod 0 Puncte
7 Ionescu Ramona Cornelia Liceul cu program sportiv Braila 02:58:02 Timp 1153 Cod 0 Puncte
7 Schreiber Liviu Catalin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:32:85 Timp 715 Cod 0 Puncte
8 Hristov Alina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:59:40 Timp 229 Cod 0 Puncte
8 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:35:01 Timp 631 Cod 0 Puncte
9 Palea Ciprian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:37:19 Timp 593 Cod 0 Puncte
9 Lazar Olimpia Clubul Sportiv Municipal Timisoara 03:01:05 Timp 341 Cod 0 Puncte
10 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:38:65 Timp 608 Cod 0 Puncte
10 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 03:03:68 Timp 915 Cod 0 Puncte
11 Savui Zsuzsanna Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:05:35 Timp 1067 Cod 0 Puncte
11 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:39:45 Timp 677 Cod 0 Puncte
12 Verdes Mihaela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:12:03 Timp 1758 Cod 0 Puncte
12 Anton Cristian Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:45:30 Timp 706 Cod 0 Puncte
13 Benchis Florina Adriana Clubul Sportiv Municipal Timisoara 03:18:64 Timp 1712 Cod 0 Puncte
13 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:45:62 Timp 731 Cod 0 Puncte
14 Petrescu Andrei Madalin Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:46:32 Timp 920 Cod 0 Puncte
15 Bota Adrian Florin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:50:03 Timp 4057 Cod 0 Puncte
16 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:52:43 Timp 685 Cod 0 Puncte
17 Franciuc Constantin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:09:33 Timp 818 Cod 0 Puncte
18 Sitov Cristian Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:13:27 Timp 772 Cod 0 Puncte
255 Enache Adriana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:02:38 Timp 137 Cod 0 Puncte

9. 1500 m liber (17-18M custom)

1 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15:44:96 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16:08:84 Timp 536 Cod 0 Puncte
3 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 16:21:62 Timp 674 Cod 0 Puncte
4 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 18:38:44 Timp 730 Cod 0 Puncte

10. 200 m liber (17-99F custom)

1 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 08:44:02 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:52:76 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:06:52 Timp 0 Puncte
4 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 09:24:00 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 09:32:09 Timp 0 Puncte
6 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 10:07:45 Timp 0 Puncte
7 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 09:40:53 Timp 0 Puncte

11. 50 m liber (17-99F custom)

1 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:36 Timp 120 Cod 0 Puncte
1 Ivan Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:23:54 Timp 403 Cod 0 Puncte
2 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 00:26:76 Timp 1458 Cod 0 Puncte
2 Badita Horatiu Nicusor Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:23:87 Timp 446 Cod 0 Puncte
3 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:24:18 Timp 535 Cod 0 Puncte
3 Machita Mihai Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:24:18 Timp 460 Cod 0 Puncte
3 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:18 Timp 119 Cod 0 Puncte
4 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 00:27:37 Timp 314 Cod 0 Puncte
5 Visinescu Ionut Adrian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:24:48 Timp 434 Cod 0 Puncte
5 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:48 Timp 852 Cod 0 Puncte
6 Georgescu Carmen Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:62 Timp 4 Cod 0 Puncte
6 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:24:50 Timp 585 Cod 0 Puncte
7 Giju Nicoleta Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:28:16 Timp 3186 Cod 0 Puncte
7 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:24:56 Timp 687 Cod 0 Puncte
8 Puscasu Aida Daniela Sport Club Municipal Bacau 00:28:34 Timp 829 Cod 0 Puncte
8 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:24:75 Timp 533 Cod 0 Puncte
9 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:24:95 Timp 969 Cod 0 Puncte
9 Badea Madalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:27:49 Timp 90 Cod 0 Puncte
10 Rosca Ioan Stelian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:22 Timp 388 Cod 0 Puncte
10 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:27:94 Timp 244 Cod 0 Puncte
11 Retevoi Mihaela Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:41 Timp 161 Cod 0 Puncte
11 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:25:40 Timp 536 Cod 0 Puncte
12 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:28:80 Timp 1141 Cod 0 Puncte
12 Pop Doru Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:54 Timp 592 Cod 0 Puncte
13 Koszta Beata Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:29:00 Timp 1149 Cod 0 Puncte
13 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:25:55 Timp 723 Cod 0 Puncte
14 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:29:35 Timp 184 Cod 0 Puncte
14 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:35 Timp 330 Cod 0 Puncte
14 Dragomir Remus Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:25:58 Timp 664 Cod 0 Puncte
15 Gavrilescu Laurentiu Dan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:25:87 Timp 3185 Cod 0 Puncte
16 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:11 Timp 710 Cod 0 Puncte
16 Marginean Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:43 Timp 1523 Cod 0 Puncte
17 Saiz Constanta Iulia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:29:75 Timp 1150 Cod 0 Puncte
17 Chiriac Daniel Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:25:87 Timp 468 Cod 0 Puncte
18 Mustata Cristina Elena Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:29:82 Timp 1330 Cod 0 Puncte
18 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:00 Timp 525 Cod 0 Puncte
19 Stoica Eva Adriana Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:40 Timp 2035 Cod 0 Puncte
19 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:26:04 Timp 591 Cod 0 Puncte
20 Munteanu Mircea Mihai Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:26:14 Timp 599 Cod 0 Puncte
20 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:53 Timp 1139 Cod 0 Puncte
21 Palea Ciprian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:23 Timp 593 Cod 0 Puncte
21 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 00:30:94 Timp 1225 Cod 0 Puncte
22 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:34 Timp 2561 Cod 0 Puncte
22 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:96 Timp 337 Cod 0 Puncte
23 Benchis Florina Adriana Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:31:60 Timp 1712 Cod 0 Puncte
23 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:41 Timp 1022 Cod 0 Puncte
24 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:79 Timp 257 Cod 0 Puncte
24 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:26:72 Timp 651 Cod 0 Puncte
25 Cune Gabriela Mirela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:82 Timp 1131 Cod 0 Puncte
25 Petho Andras Zoltan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:26:88 Timp 941 Cod 0 Puncte
26 Seicaru Claudiu Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:26:97 Timp 652 Cod 0 Puncte
26 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 00:31:89 Timp 2197 Cod 0 Puncte
27 Chirvasoiu Mihai Teodor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:27:00 Timp 905 Cod 0 Puncte
27 Baban Dorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:97 Timp 1473 Cod 0 Puncte
28 Verdes Mihaela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:32:66 Timp 1758 Cod 0 Puncte
28 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:27:02 Timp 730 Cod 0 Puncte
29 Mircea Diana Nicoleta Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:36 Timp 1110 Cod 0 Puncte
29 Romischer Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:04 Timp 698 Cod 0 Puncte
30 Stan Cristina Daniela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:40 Timp 1754 Cod 0 Puncte
30 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:27:19 Timp 522 Cod 0 Puncte
31 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:27:45 Timp 634 Cod 0 Puncte
31 Ghenghea Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:34:46 Timp 1232 Cod 0 Puncte
32 Mirea Costinel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:27:87 Timp 625 Cod 0 Puncte
33 Franciuc Constantin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:05 Timp 818 Cod 0 Puncte
34 Andrut Alin Liviu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:11 Timp 669 Cod 0 Puncte
35 Bota Adrian Florin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:32 Timp 4057 Cod 0 Puncte
36 Jurca Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:80 Timp 746 Cod 0 Puncte
37 Sitov Cristian Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:59 Timp 772 Cod 0 Puncte
38 Sarpe Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:30:28 Timp 1096 Cod 0 Puncte

12. 200 m spate (15-16F custom)

1 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:03:89 Timp 586 Cod 0 Puncte
1 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:16:25 Timp 306 Cod 0 Puncte
2 Ardelean Dan Clubul Sportiv Scolar Resita 02:06:87 Timp 589 Cod 0 Puncte
2 Casaru Catalina Monica Liceul cu program sportiv Braila 02:18:47 Timp 136 Cod 0 Puncte
3 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:70 Timp 302 Cod 0 Puncte
3 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:09:80 Timp 791 Cod 0 Puncte
4 Zabreanu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:25:76 Timp 163 Cod 0 Puncte
4 Sava Adrian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:11:10 Timp 540 Cod 0 Puncte
5 Jureschi Andreea Natalia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:26:60 Timp 195 Cod 0 Puncte
5 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:13:20 Timp 909 Cod 0 Puncte
6 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:14:51 Timp 598 Cod 0 Puncte
6 Mustata Cristina Elena Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:26:94 Timp 1330 Cod 0 Puncte
7 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:16:87 Timp 723 Cod 0 Puncte
7 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:31:86 Timp 244 Cod 0 Puncte
8 Hristov Alina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:34:05 Timp 229 Cod 0 Puncte
8 Andrut Alin Liviu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:19:20 Timp 669 Cod 0 Puncte
9 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:25:53 Timp 1126 Cod 0 Puncte
9 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:16:35 Timp 2561 Cod 0 Puncte
10 Teglas Diana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:32:14 Timp 193 Cod 0 Puncte
10 Petho Andras Zoltan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:18:51 Timp 941 Cod 0 Puncte
11 Orasanu Nicoleta Liceul cu program sportiv Braila 02:33:26 Timp 305 Cod 0 Puncte
11 Felesco Florin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:19:52 Timp 757 Cod 0 Puncte
12 Munteanu Mircea Mihai Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:22:25 Timp 599 Cod 0 Puncte
12 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:35:92 Timp 337 Cod 0 Puncte
13 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:27:37 Timp 730 Cod 0 Puncte
13 Tugui Emilia Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:37:98 Timp 3182 Cod 0 Puncte
14 Postolache Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:38:32 Timp 2883 Cod 0 Puncte
14 Seicaru Claudiu Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:31:08 Timp 652 Cod 0 Puncte
15 Cune Gabriela Mirela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:50:28 Timp 1131 Cod 0 Puncte
15 Jurca Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:44:72 Timp 746 Cod 0 Puncte
16 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:51:10 Timp 2197 Cod 0 Puncte
16 Sarpe Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:49:81 Timp 1096 Cod 0 Puncte
17 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:57:61 Timp 688 Cod 0 Puncte
17 Stratianu Anca Oana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:51:72 Timp 1331 Cod 0 Puncte
18 Mircea Diana Nicoleta Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:56:04 Timp 1110 Cod 0 Puncte
19 Stan Cristina Daniela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:11:93 Timp 1754 Cod 0 Puncte

Ziua 4 sesiunea 1

13. 200 m fluture (19-99M custom)

1 Sica Mariana Lavinia Clubul Sportiv Scolar Resita 02:15:37 Timp 247 Cod 0 Puncte
1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:04:13 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Gheorghe Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:25 Timp 166 Cod 0 Puncte
2 Mazilu Calin Aron Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:04:17 Timp 420 Cod 0 Puncte
3 Casaru Catalina Monica Liceul cu program sportiv Braila 02:17:49 Timp 136 Cod 0 Puncte
3 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:05:60 Timp 536 Cod 0 Puncte
4 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:06:20 Timp 591 Cod 0 Puncte
4 Georgescu Carmen Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:29:48 Timp 4 Cod 0 Puncte
5 Visinescu Ionut Adrian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:08:44 Timp 434 Cod 0 Puncte
5 Giju Nicoleta Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:30:22 Timp 3186 Cod 0 Puncte
6 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:09:98 Timp 688 Cod 0 Puncte
6 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:34:73 Timp 1139 Cod 0 Puncte
7 Ciobanu Elena Cristina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:35:18 Timp 3181 Cod 0 Puncte
7 Nodis Cristian Vasile Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:10:73 Timp 528 Cod 0 Puncte
8 Tugui Emilia Mihaela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:35:70 Timp 3182 Cod 0 Puncte
8 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:13:55 Timp 651 Cod 0 Puncte
9 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 02:09:16 Timp 674 Cod 0 Puncte
9 Bere Anamaria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:38:52 Timp 847 Cod 0 Puncte
10 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:09:92 Timp 710 Cod 0 Puncte
10 Orasanu Nicoleta Liceul cu program sportiv Braila 02:40:84 Timp 305 Cod 0 Puncte
11 Ciurca Andrei Remus Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:16:18 Timp 909 Cod 0 Puncte
11 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:51:91 Timp 257 Cod 0 Puncte
12 Romischer Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:18:70 Timp 698 Cod 0 Puncte
13 Petho Andras Zoltan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:19:56 Timp 941 Cod 0 Puncte
14 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:21:13 Timp 685 Cod 0 Puncte
15 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:21:16 Timp 608 Cod 0 Puncte
16 Felesco Florin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:21:59 Timp 757 Cod 0 Puncte
17 Seicaru Claudiu Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:24:27 Timp 652 Cod 0 Puncte
18 Palea Ciprian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:25:72 Timp 593 Cod 0 Puncte
19 Bota Adrian Florin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:33:14 Timp 4057 Cod 0 Puncte
20 Neacu Marius Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:38:85 Timp 782 Cod 0 Puncte

14. 100 m liber (19-99M custom)

1 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:56:53 Timp 120 Cod 0 Puncte
1 Ivan Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:51:38 Timp 403 Cod 0 Puncte
2 Badita Horatiu Nicusor Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:51:82 Timp 446 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 00:57:85 Timp 314 Cod 0 Puncte
3 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:51:97 Timp 585 Cod 0 Puncte
3 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:67 Timp 119 Cod 0 Puncte
4 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:52:45 Timp 535 Cod 0 Puncte
4 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:68 Timp 852 Cod 0 Puncte
5 Machita Mihai Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:52:51 Timp 460 Cod 0 Puncte
5 Georgescu Carmen Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:59:70 Timp 4 Cod 0 Puncte
6 Tin Madalina Elisabeta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:69 Timp 124 Cod 0 Puncte
6 Butacu Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:53:22 Timp 386 Cod 0 Puncte
7 Puscasu Aida Daniela Sport Club Municipal Bacau 01:00:94 Timp 829 Cod 0 Puncte
7 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:53:57 Timp 533 Cod 0 Puncte
8 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:53:81 Timp 586 Cod 0 Puncte
8 Badea Madalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:80 Timp 90 Cod 0 Puncte
9 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:54:24 Timp 791 Cod 0 Puncte
9 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:01:45 Timp 1615 Cod 0 Puncte
10 Rosca Ioan Stelian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:54:53 Timp 388 Cod 0 Puncte
10 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:01:63 Timp 1141 Cod 0 Puncte
11 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:02:46 Timp 244 Cod 0 Puncte
11 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:54:77 Timp 969 Cod 0 Puncte
12 Zabreanu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:92 Timp 163 Cod 0 Puncte
12 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:54:78 Timp 723 Cod 0 Puncte
13 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:03:00 Timp 184 Cod 0 Puncte
13 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:54:96 Timp 687 Cod 0 Puncte
14 Prada Andrei Contantin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:55:52 Timp 623 Cod 0 Puncte
14 Retevoi Mihaela Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:03:16 Timp 161 Cod 0 Puncte
15 Pop Doru Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:86 Timp 592 Cod 0 Puncte
15 Jureschi Andreea Natalia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:03:32 Timp 195 Cod 0 Puncte
16 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:56:09 Timp 631 Cod 0 Puncte
16 Teglas Diana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:09:60 Timp 193 Cod 0 Puncte
17 Andrei Alina Manuela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:03:57 Timp 330 Cod 0 Puncte
17 Sava Adrian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:56:39 Timp 540 Cod 0 Puncte
18 Koszta Beata Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:03:58 Timp 1149 Cod 0 Puncte
18 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:56:77 Timp 2561 Cod 0 Puncte
19 Dragomir Remus Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:56:83 Timp 664 Cod 0 Puncte
19 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:03:67 Timp 1126 Cod 0 Puncte
20 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:03 Timp 1022 Cod 0 Puncte
20 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:05:51 Timp 337 Cod 0 Puncte
21 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:57:56 Timp 522 Cod 0 Puncte
21 Saiz Constanta Iulia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:05:77 Timp 1150 Cod 0 Puncte
22 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 01:05:87 Timp 1225 Cod 0 Puncte
22 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:58:01 Timp 730 Cod 0 Puncte
23 Naghi Ioana Lucia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:98 Timp 56 Cod 0 Puncte
23 Munteanu Mircea Mihai Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 00:58:29 Timp 599 Cod 0 Puncte
24 Stoica Eva Adriana Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:06:62 Timp 2035 Cod 0 Puncte
24 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:58:34 Timp 702 Cod 0 Puncte
25 Chirvasoiu Mihai Teodor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:58:36 Timp 905 Cod 0 Puncte
25 Ionescu Ramona Cornelia Liceul cu program sportiv Braila 01:07:55 Timp 1153 Cod 0 Puncte
26 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:58:74 Timp 634 Cod 0 Puncte
26 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:08:10 Timp 1167 Cod 0 Puncte
27 Schreiber Liviu Catalin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:58:93 Timp 715 Cod 0 Puncte
27 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:08:39 Timp 915 Cod 0 Puncte
28 Benchis Florina Adriana Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:10:33 Timp 1712 Cod 0 Puncte
28 Draganuta Catalin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:00:15 Timp 1237 Cod 0 Puncte
29 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 01:10:45 Timp 2197 Cod 0 Puncte
29 Andrut Alin Liviu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:00:77 Timp 669 Cod 0 Puncte
30 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:66 Timp 731 Cod 0 Puncte
30 Stan Cristina Daniela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:13:00 Timp 1754 Cod 0 Puncte
31 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:03:24 Timp 598 Cod 0 Puncte
31 Cune Gabriela Mirela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:13:50 Timp 1131 Cod 0 Puncte
32 Franciuc Constantin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:03:37 Timp 818 Cod 0 Puncte
33 Mirea Costinel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:04:55 Timp 625 Cod 0 Puncte
34 Jurca Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:05:19 Timp 746 Cod 0 Puncte
35 Gavrilescu Laurentiu Dan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:05:71 Timp 3185 Cod 0 Puncte
36 Romischer Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:06:39 Timp 698 Cod 0 Puncte
37 Sarpe Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:06:97 Timp 1096 Cod 0 Puncte
38 Sitov Cristian Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:08:35 Timp 772 Cod 0 Puncte

Ziua 5 sesiunea 1

15. 100 m liber (17-99F custom)

1 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:02:06 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:08:41 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:09:67 Timp 0 Puncte
4 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:28:87 Timp 0 Puncte
5 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:29:55 Timp 0 Puncte
6 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:12:11 Timp 0 Puncte

16. 200 m liber (17-99F custom)

1 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:52:56 Timp 585 Cod 0 Puncte
1 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:00:82 Timp 120 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 02:02:37 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Butacu Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:53:21 Timp 386 Cod 0 Puncte
3 Negrea Carla Creola Clubul Sportiv Scolar Resita 02:04:81 Timp 10 Cod 0 Puncte
3 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:54:85 Timp 484 Cod 0 Puncte
4 Machita Mihai Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:55:00 Timp 460 Cod 0 Puncte
4 Tin Madalina Elisabeta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:10:70 Timp 124 Cod 0 Puncte
5 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 01:56:17 Timp 535 Cod 0 Puncte
5 Georgescu Carmen Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:11:37 Timp 4 Cod 0 Puncte
6 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:12:07 Timp 1615 Cod 0 Puncte
6 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:56:20 Timp 536 Cod 0 Puncte
7 Puscasu Aida Daniela Sport Club Municipal Bacau 02:12:20 Timp 829 Cod 0 Puncte
7 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:59:18 Timp 586 Cod 0 Puncte
8 Marginean Madalina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:30 Timp 1523 Cod 0 Puncte
8 Chiriac Daniel Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:01:47 Timp 468 Cod 0 Puncte
9 Negru Adrian Nicolae Sport Club Municipal Bacau 02:00:86 Timp 674 Cod 0 Puncte
9 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:11:59 Timp 1126 Cod 0 Puncte
10 Pop Doru Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:02:55 Timp 592 Cod 0 Puncte
10 Teglas Diana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:11:98 Timp 193 Cod 0 Puncte
11 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:13:28 Timp 1141 Cod 0 Puncte
11 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:03:03 Timp 631 Cod 0 Puncte
12 Jureschi Andreea Natalia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:13:40 Timp 195 Cod 0 Puncte
12 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:03:08 Timp 651 Cod 0 Puncte
13 Giju Nicoleta Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:15:12 Timp 3186 Cod 0 Puncte
13 Oprea Dumitru Sorin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:03:90 Timp 2561 Cod 0 Puncte
14 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:15:48 Timp 244 Cod 0 Puncte
14 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:04:87 Timp 522 Cod 0 Puncte
15 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 02:19:19 Timp 969 Cod 0 Puncte
15 Retevoi Mihaela Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:17:15 Timp 161 Cod 0 Puncte
16 Postolache Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:83 Timp 2883 Cod 0 Puncte
17 Koszta Beata Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:20:56 Timp 1149 Cod 0 Puncte
17 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 02:07:18 Timp 687 Cod 0 Puncte
18 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:07:26 Timp 1022 Cod 0 Puncte
18 Naghi Ioana Lucia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:21:56 Timp 56 Cod 0 Puncte
19 Chirvasoiu Mihai Teodor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:07:36 Timp 905 Cod 0 Puncte
19 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:21:93 Timp 337 Cod 0 Puncte
20 Baban Dorina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:24:79 Timp 1473 Cod 0 Puncte
20 Dragomir Remus Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:08:21 Timp 664 Cod 0 Puncte
21 Rebka Diana Iulia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:24:94 Timp 1139 Cod 0 Puncte
21 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:08:92 Timp 634 Cod 0 Puncte
22 Saiz Constanta Iulia Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:25:66 Timp 1150 Cod 0 Puncte
22 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:08:94 Timp 723 Cod 0 Puncte
23 Stoica Eva Adriana Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:26:70 Timp 2035 Cod 0 Puncte
23 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 02:09:29 Timp 533 Cod 0 Puncte
24 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:10:51 Timp 730 Cod 0 Puncte
24 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:28:89 Timp 1167 Cod 0 Puncte
25 Romischer Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:11:04 Timp 698 Cod 0 Puncte
25 Ciobanu Elena Cristina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:29:29 Timp 3181 Cod 0 Puncte
26 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:30:22 Timp 257 Cod 0 Puncte
26 Draganuta Catalin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:12:88 Timp 1237 Cod 0 Puncte
27 Ivan Angelica Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 02:36:24 Timp 2197 Cod 0 Puncte
27 Gheorghe Stefan Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:13:06 Timp 685 Cod 0 Puncte
28 Cune Gabriela Mirela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:45:73 Timp 1131 Cod 0 Puncte
28 Seicaru Claudiu Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:13:21 Timp 652 Cod 0 Puncte
28 Andrut Alin Liviu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:13:21 Timp 669 Cod 0 Puncte
29 Stan Cristina Daniela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:47:02 Timp 1754 Cod 0 Puncte
30 Munteanu Mircea Mihai Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:19:38 Timp 599 Cod 0 Puncte
31 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:20:66 Timp 710 Cod 0 Puncte
255 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:05:57 Timp 677 Cod 0 Puncte

17. 400 m mixt (17-99F custom)

1 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:31:65 Timp 547 Cod 0 Puncte
1 Casaru Catalina Monica Liceul cu program sportiv Braila 04:54:55 Timp 136 Cod 0 Puncte
2 Udroiu Raluca Antonina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:55:14 Timp 306 Cod 0 Puncte
2 Mazilu Calin Aron Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:34:13 Timp 420 Cod 0 Puncte
3 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:59:65 Timp 1370 Cod 0 Puncte
3 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:40:34 Timp 688 Cod 0 Puncte
4 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 05:01:22 Timp 1458 Cod 0 Puncte
4 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 04:40:44 Timp 791 Cod 0 Puncte
5 Nodis Cristian Vasile Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:48:30 Timp 528 Cod 0 Puncte
5 Sica Mariana Lavinia Clubul Sportiv Scolar Resita 05:04:85 Timp 247 Cod 0 Puncte
6 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 04:53:27 Timp 684 Cod 0 Puncte
6 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:06:20 Timp 302 Cod 0 Puncte
7 Gheorghe Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:13:52 Timp 166 Cod 0 Puncte
7 Palea Ciprian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:02:53 Timp 593 Cod 0 Puncte
8 Georgescu Carmen Gabriela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 05:20:25 Timp 4 Cod 0 Puncte
8 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Scolar ARAD 05:03:30 Timp 608 Cod 0 Puncte
9 Bere Anamaria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:29:81 Timp 847 Cod 0 Puncte
9 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 05:25:71 Timp 730 Cod 0 Puncte
10 Hristov Alina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:35:68 Timp 229 Cod 0 Puncte
10 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:35:35 Timp 731 Cod 0 Puncte