Cont
EJDC 2022

Rezultatele finale pentru Campionatul national in bazin acoperit open

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m fluture (19-99M custom)

1 Badea Madalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:47 Timp 90 Cod 0 Puncte
1 Butacu Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:55:31 Timp 386 Cod 0 Puncte
2 Gheorghe Corina Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:62 Timp 5 Cod 0 Puncte
2 Ivan Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:56:16 Timp 403 Cod 0 Puncte
3 Zisu Loredana Clubul Sportiv Scolar Resita 01:03:45 Timp 118 Cod 0 Puncte
3 Gherghel Ioan Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:57:02 Timp 484 Cod 0 Puncte
4 Stirbei George Doru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:57:26 Timp 440 Cod 0 Puncte
4 Sica Mariana Lavinia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 01:03:51 Timp 247 Cod 0 Puncte
5 Coros Daria Ioana Sport Club Municipal Bacau 01:04:67 Timp 184 Cod 0 Puncte
5 Rosca Ioan Stelian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:57:93 Timp 388 Cod 0 Puncte
6 Gheorghe Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:45 Timp 166 Cod 0 Puncte
6 Kormendi Daniel Marius Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:58:51 Timp 872 Cod 0 Puncte
7 Trufasu Andreea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:65 Timp 89 Cod 0 Puncte
7 Cuciurean Cosmin Gheorghe Clubul Sportiv Municipal Arad 00:58:86 Timp 482 Cod 0 Puncte
8 Orasanu Nicoleta Liceul cu program sportiv Braila 01:07:10 Timp 305 Cod 0 Puncte
8 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:59:33 Timp 651 Cod 0 Puncte
9 Nodis Cristian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:48 Timp 528 Cod 0 Puncte
9 Serban Nicoleta Francisca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:08:94 Timp 201 Cod 0 Puncte
10 Retevoi Mihaela Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:49 Timp 161 Cod 0 Puncte
10 Constantinescu Ion Catali Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:59:49 Timp 472 Cod 0 Puncte
11 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:12:55 Timp 257 Cod 0 Puncte
11 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:03 Timp 536 Cod 0 Puncte
12 Ignat Tudor Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:45 Timp 476 Cod 0 Puncte
12 Ciobanu Elena Cristina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:14:50 Timp 3181 Cod 0 Puncte
13 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:13:92 Timp 244 Cod 0 Puncte
13 Mihalache Florin Valeriu Liceul cu program sportiv Braila 01:00:91 Timp 541 Cod 0 Puncte
14 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:01:01 Timp 586 Cod 0 Puncte
14 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:15:43 Timp 1610 Cod 0 Puncte
15 Palea Ciprian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:03 Timp 593 Cod 0 Puncte
15 Calin Fani Crinuta Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:16:31 Timp 3187 Cod 0 Puncte
16 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:16:42 Timp 1604 Cod 0 Puncte
16 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:01:57 Timp 791 Cod 0 Puncte
17 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:23:01 Timp 1609 Cod 0 Puncte
17 Prada Andrei Contantin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:62 Timp 623 Cod 0 Puncte
18 Sztankovics Lavinia Vanes Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:28:35 Timp 1145 Cod 0 Puncte
18 Moise Adrian Valentin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:02:64 Timp 1006 Cod 0 Puncte
19 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 01:05:08 Timp 535 Cod 0 Puncte
20 Mirea Costinel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:05:36 Timp 625 Cod 0 Puncte
21 Bota Adrian Florin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:06:79 Timp 4057 Cod 0 Puncte
22 Andrut Alin Liviu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:07:42 Timp 669 Cod 0 Puncte
23 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:09:82 Timp 730 Cod 0 Puncte
24 Sarpe Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:13:03 Timp 1096 Cod 0 Puncte
25 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:14:49 Timp 946 Cod 0 Puncte

2. 200 m fluture (17-99F custom)

1 Gheorghe Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:15:07 Timp 166 Cod 0 Puncte
1 Butacu Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:00:60 Timp 386 Cod 0 Puncte
2 Mazilu Calin Aron Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:03:16 Timp 420 Cod 0 Puncte
2 Zisu Loredana Clubul Sportiv Scolar Resita 02:15:09 Timp 118 Cod 0 Puncte
3 Gheorghe Corina Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:15:29 Timp 5 Cod 0 Puncte
3 Gherghel Ioan Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:06:04 Timp 484 Cod 0 Puncte
4 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:07:44 Timp 591 Cod 0 Puncte
4 Sica Mariana Lavinia Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 02:18:17 Timp 247 Cod 0 Puncte
5 Coros Daria Ioana Sport Club Municipal Bacau 02:21:63 Timp 184 Cod 0 Puncte
5 Nodis Cristian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:08:70 Timp 528 Cod 0 Puncte
6 Serban Nicoleta Francisca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:25:62 Timp 201 Cod 0 Puncte
6 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:09:04 Timp 651 Cod 0 Puncte
7 Chiriac Radu Ionut Liceul cu program sportiv Braila 02:14:92 Timp 531 Cod 0 Puncte
7 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 02:29:74 Timp 1458 Cod 0 Puncte
8 Ciobanu Elena Cristina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:37:24 Timp 3181 Cod 0 Puncte
8 Constantinescu Ion Catali Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:16:25 Timp 472 Cod 0 Puncte
9 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:38:58 Timp 257 Cod 0 Puncte
10 Calin Fani Crinuta Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:41:20 Timp 3187 Cod 0 Puncte
11 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:43:95 Timp 1610 Cod 0 Puncte

3. 100 m liber (17-99F custom)

1 Dobrescu Liliana Luminita Clubul Sportiv Scolar Resita 00:55:70 Timp 2 Cod 0 Puncte
1 Ivan Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:50:69 Timp 403 Cod 0 Puncte
2 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:55:75 Timp 120 Cod 0 Puncte
2 Machita Mihai Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:51:09 Timp 460 Cod 0 Puncte
3 Rosca Ioan Stelian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:52:36 Timp 388 Cod 0 Puncte
3 Trufasu Andreea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:56:49 Timp 89 Cod 0 Puncte
4 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 00:57:95 Timp 314 Cod 0 Puncte
4 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:52:39 Timp 535 Cod 0 Puncte
5 Kormendi Daniel Marius Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:52:84 Timp 872 Cod 0 Puncte
5 Badea Madalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:58:09 Timp 90 Cod 0 Puncte
6 Tin Madalina Elisabeta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:00:21 Timp 124 Cod 0 Puncte
6 Tiu Bogdan Valentin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:53:24 Timp 459 Cod 0 Puncte
7 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:51 Timp 119 Cod 0 Puncte
7 Badita Horatiu Nicusor Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:50:57 Timp 446 Cod 0 Puncte
8 Puiu Ion Liceul cu program sportiv Braila 00:52:48 Timp 542 Cod 0 Puncte
8 Negrea Carla Creola Clubul Sportiv Scolar Resita 00:59:52 Timp 10 Cod 0 Puncte
9 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:53:07 Timp 586 Cod 0 Puncte
9 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:76 Timp 852 Cod 0 Puncte
10 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:53:46 Timp 533 Cod 0 Puncte
10 Teglas Diana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:58 Timp 193 Cod 0 Puncte
11 Puscasu Aida Daniela Sport Club Municipal Bacau 01:01:73 Timp 829 Cod 0 Puncte
11 Stirbei George Doru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:53:67 Timp 440 Cod 0 Puncte
12 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:53:68 Timp 585 Cod 0 Puncte
12 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:02:29 Timp 1615 Cod 0 Puncte
13 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:54:39 Timp 525 Cod 0 Puncte
13 Nistor Daniela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:99 Timp 173 Cod 0 Puncte
14 Pop Doru Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:29 Timp 592 Cod 0 Puncte
14 Jureschi Andreea Natalia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:36 Timp 195 Cod 0 Puncte
15 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:55:30 Timp 536 Cod 0 Puncte
15 Giju Nicoleta Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:02:41 Timp 3186 Cod 0 Puncte
16 Chiriac Daniel Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:55:32 Timp 468 Cod 0 Puncte
16 Zabreanu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:48 Timp 163 Cod 0 Puncte
17 Retevoi Mihaela Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:72 Timp 161 Cod 0 Puncte
17 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:55:45 Timp 522 Cod 0 Puncte
18 Palea Ciprian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:88 Timp 593 Cod 0 Puncte
18 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:02:93 Timp 1141 Cod 0 Puncte
19 Buidan Adriana Onorica Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:03:45 Timp 309 Cod 0 Puncte
19 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:56:35 Timp 620 Cod 0 Puncte
20 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:03:77 Timp 337 Cod 0 Puncte
20 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:56:52 Timp 677 Cod 0 Puncte
21 Marginean Madalina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:04:02 Timp 1523 Cod 0 Puncte
21 Fulea Iustin Aurel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:56:65 Timp 610 Cod 0 Puncte
22 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:04:48 Timp 244 Cod 0 Puncte
22 Gherghel Ioan Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:56:75 Timp 484 Cod 0 Puncte
23 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:56:80 Timp 723 Cod 0 Puncte
23 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:06:67 Timp 1604 Cod 0 Puncte
24 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:08:23 Timp 1609 Cod 0 Puncte
24 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:56:96 Timp 791 Cod 0 Puncte
25 Cilici Mirela Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:08:97 Timp 1383 Cod 0 Puncte
25 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:57:38 Timp 730 Cod 0 Puncte
26 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:58:01 Timp 634 Cod 0 Puncte
27 Chirvasoiu Mihai Teodor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:59:22 Timp 905 Cod 0 Puncte
28 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:59:32 Timp 598 Cod 0 Puncte
29 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:34 Timp 959 Cod 0 Puncte
30 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:47 Timp 1022 Cod 0 Puncte
31 Andrut Alin Liviu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:59:96 Timp 669 Cod 0 Puncte
32 Brezae Marian Nicolae Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:00:60 Timp 4028 Cod 0 Puncte
33 Mihalache Florin Valeriu Liceul cu program sportiv Braila 01:01:06 Timp 541 Cod 0 Puncte
34 Mirea Costinel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:01:19 Timp 625 Cod 0 Puncte
35 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:03:03 Timp 630 Cod 0 Puncte
36 Brezae Radu Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:04:98 Timp 4334 Cod 0 Puncte
37 Abrudan Vlad Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:05:09 Timp 1088 Cod 0 Puncte
38 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:05:21 Timp 946 Cod 0 Puncte
39 Sarpe Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:06:12 Timp 1096 Cod 0 Puncte
40 Zamfir Victor Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:09:13 Timp 4336 Cod 0 Puncte

4. 200 m liber (19-99M custom)

1 Dobrescu Liliana Luminita Clubul Sportiv Scolar Resita 01:59:71 Timp 2 Cod 0 Puncte
1 Butacu Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:51:67 Timp 386 Cod 0 Puncte
2 Badita Horatiu Nicusor Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:52:82 Timp 446 Cod 0 Puncte
2 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:00:04 Timp 120 Cod 0 Puncte
3 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 02:02:86 Timp 314 Cod 0 Puncte
3 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:53:77 Timp 585 Cod 0 Puncte
4 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 01:53:78 Timp 535 Cod 0 Puncte
4 Gheorghe Corina Loredana Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:04:89 Timp 5 Cod 0 Puncte
5 Zisu Loredana Clubul Sportiv Scolar Resita 02:05:25 Timp 118 Cod 0 Puncte
5 Gherghel Ioan Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:55:15 Timp 484 Cod 0 Puncte
6 Negrea Carla Creola Clubul Sportiv Scolar Resita 02:05:73 Timp 10 Cod 0 Puncte
6 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:55:50 Timp 533 Cod 0 Puncte
7 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:10:63 Timp 852 Cod 0 Puncte
7 Machita Mihai Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:53:41 Timp 460 Cod 0 Puncte
8 Jureschi Andreea Natalia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:10:89 Timp 195 Cod 0 Puncte
8 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:55:82 Timp 536 Cod 0 Puncte
9 Tiu Bogdan Valentin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:56:01 Timp 459 Cod 0 Puncte
9 Teglas Diana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:11:00 Timp 193 Cod 0 Puncte
10 Giju Nicoleta Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:12:99 Timp 3186 Cod 0 Puncte
10 Puiu Ion Liceul cu program sportiv Braila 01:56:15 Timp 542 Cod 0 Puncte
11 Puscasu Aida Daniela Sport Club Municipal Bacau 02:15:39 Timp 829 Cod 0 Puncte
11 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:59:85 Timp 525 Cod 0 Puncte
12 Buidan Adriana Onorica Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:15:50 Timp 309 Cod 0 Puncte
12 Chiriac Daniel Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:02:70 Timp 468 Cod 0 Puncte
13 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:59:16 Timp 620 Cod 0 Puncte
13 Serban Nicoleta Francisca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:18:84 Timp 201 Cod 0 Puncte
14 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:19:98 Timp 1141 Cod 0 Puncte
14 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:00:29 Timp 522 Cod 0 Puncte
15 Fulea Iustin Aurel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:01:28 Timp 610 Cod 0 Puncte
15 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:22:33 Timp 257 Cod 0 Puncte
16 Pop Doru Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:02:72 Timp 592 Cod 0 Puncte
16 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:30:33 Timp 1609 Cod 0 Puncte
17 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:04:27 Timp 631 Cod 0 Puncte
17 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:30:36 Timp 1610 Cod 0 Puncte
18 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:04:91 Timp 634 Cod 0 Puncte
18 Sztankovics Lavinia Vanes Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:43:80 Timp 1145 Cod 0 Puncte
19 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:06:89 Timp 723 Cod 0 Puncte
20 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:07:51 Timp 1022 Cod 0 Puncte
21 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:08:45 Timp 959 Cod 0 Puncte
22 Chirvasoiu Mihai Teodor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:11:81 Timp 905 Cod 0 Puncte
23 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:12:07 Timp 730 Cod 0 Puncte
24 Brezae Marian Nicolae Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:18:17 Timp 4028 Cod 0 Puncte
25 Brezae Radu Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:28:39 Timp 4334 Cod 0 Puncte
26 Abrudan Vlad Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:36:81 Timp 1088 Cod 0 Puncte
27 Zamfir Victor Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:37:09 Timp 4336 Cod 0 Puncte

5. 200 m liber (17-99F custom)

1 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 08:26:04 Timp 0 Puncte
2 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 08:39:43 Timp 0 Puncte
3 Liceul cu program sportiv Braila 08:42:55 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 08:55:25 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 09:58:38 Timp 0 Puncte
6 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 08:30:59 Timp 0 Puncte
7 Liceul cu program sportiv Braila 08:49:06 Timp 0 Puncte
8 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 09:38:10 Timp 0 Puncte
99 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 08:26:20 Timp 0 Puncte

6. 100 m mixt (19-99M custom)

1 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:50:58 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:53:36 Timp 0 Puncte
3 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:57:41 Timp 0 Puncte
4 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:01:87 Timp 0 Puncte
5 Liceul cu program sportiv Braila 04:05:41 Timp 0 Puncte
6 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:07:88 Timp 0 Puncte
7 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:18:24 Timp 0 Puncte
8 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:30:46 Timp 0 Puncte
9 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 04:44:73 Timp 0 Puncte
99 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:03:32 Timp 0 Puncte

7. 400 m mixt (15-16F custom)

1 Mazilu Calin Aron Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:28:55 Timp 420 Cod 0 Puncte
1 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 04:46:17 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Casaru Catalina Monica Liceul cu program sportiv Braila 04:50:71 Timp 136 Cod 0 Puncte
2 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:33:66 Timp 547 Cod 0 Puncte
3 Enache Adriana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:08:64 Timp 137 Cod 0 Puncte
3 Nodis Cristian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:36:18 Timp 528 Cod 0 Puncte
4 Otvos Klaudia Karmen Sport Club Municipal Bacau 05:12:90 Timp 177 Cod 0 Puncte
4 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:48:78 Timp 677 Cod 0 Puncte
5 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 04:49:16 Timp 791 Cod 0 Puncte
5 Naghi Ioana Lucia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:16:75 Timp 56 Cod 0 Puncte
6 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 05:20:03 Timp 630 Cod 0 Puncte
6 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:19:76 Timp 302 Cod 0 Puncte
7 Hristov Alina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:25:03 Timp 229 Cod 0 Puncte
8 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:26:86 Timp 1126 Cod 0 Puncte
9 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:42:90 Timp 1604 Cod 0 Puncte
10 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:44:64 Timp 1610 Cod 0 Puncte
11 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:56:66 Timp 1609 Cod 0 Puncte
12 Sztankovics Lavinia Vanes Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 06:13:13 Timp 1145 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

8. 100 m bras (19-99M custom)

1 Ignat Tudor Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:87 Timp 476 Cod 0 Puncte
1 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:22 Timp 1370 Cod 0 Puncte
2 Cuciurean Cosmin Gheorghe Clubul Sportiv Municipal Arad 01:05:00 Timp 482 Cod 0 Puncte
2 Tin Madalina Elisabeta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:12:85 Timp 124 Cod 0 Puncte
3 Kormendi Daniel Marius Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:05:87 Timp 872 Cod 0 Puncte
3 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 01:13:62 Timp 230 Cod 0 Puncte
4 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:15:10 Timp 1615 Cod 0 Puncte
4 Badros Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:07:16 Timp 506 Cod 0 Puncte
5 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 01:08:23 Timp 702 Cod 0 Puncte
5 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 01:15:67 Timp 1458 Cod 0 Puncte
6 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:08:59 Timp 608 Cod 0 Puncte
6 Enache Adriana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:19:16 Timp 137 Cod 0 Puncte
7 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:53 Timp 547 Cod 0 Puncte
7 Otvos Klaudia Karmen Sport Club Municipal Bacau 01:18:11 Timp 177 Cod 0 Puncte
8 Giurcaneanu Matei Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:07:11 Timp 398 Cod 0 Puncte
8 Puscasu Aida Daniela Sport Club Municipal Bacau 01:19:73 Timp 829 Cod 0 Puncte
9 Bere Anamaria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:20:04 Timp 847 Cod 0 Puncte
9 Prada Andrei Contantin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:07:49 Timp 623 Cod 0 Puncte
10 Chiriac Radu Ionut Liceul cu program sportiv Braila 01:10:34 Timp 531 Cod 0 Puncte
10 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:20:89 Timp 1167 Cod 0 Puncte
11 Palea Ciprian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:10:57 Timp 593 Cod 0 Puncte
11 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:20:90 Timp 915 Cod 0 Puncte
12 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 01:10:88 Timp 684 Cod 0 Puncte
12 Farcas Kinga Hajnalka Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:22:00 Timp 189 Cod 0 Puncte
13 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:12:19 Timp 631 Cod 0 Puncte
13 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:22:28 Timp 1126 Cod 0 Puncte
14 Astefanei Ancuta Gabriela Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:22:43 Timp 353 Cod 0 Puncte
14 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:15:06 Timp 1195 Cod 0 Puncte
15 Bota Adrian Florin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:15:43 Timp 4057 Cod 0 Puncte
15 Stanescu Ana Mirabela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:25:67 Timp 3184 Cod 0 Puncte
16 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:25:76 Timp 244 Cod 0 Puncte
16 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:15:56 Timp 630 Cod 0 Puncte
17 Moise Adrian Valentin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:16:00 Timp 1006 Cod 0 Puncte
17 Dumitru Denisa Adriana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:29:79 Timp 1524 Cod 0 Puncte
18 Brezae Marian Nicolae Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:16:24 Timp 4028 Cod 0 Puncte
19 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:19:90 Timp 946 Cod 0 Puncte
20 Zamfir Victor Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:20:35 Timp 4336 Cod 0 Puncte
21 Abrudan Vlad Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:25:75 Timp 1088 Cod 0 Puncte

9. 200 m bras (17-99F custom)

1 Ignat Tudor Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:15:88 Timp 476 Cod 0 Puncte
1 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:31:17 Timp 1370 Cod 0 Puncte
2 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:23:07 Timp 547 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 02:33:84 Timp 230 Cod 0 Puncte
3 Giurcaneanu Matei Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:24:88 Timp 398 Cod 0 Puncte
3 Tin Madalina Elisabeta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:42:19 Timp 124 Cod 0 Puncte
4 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:44:04 Timp 1615 Cod 0 Puncte
4 Prada Andrei Contantin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:27:94 Timp 623 Cod 0 Puncte
5 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 02:45:86 Timp 1458 Cod 0 Puncte
5 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 02:28:06 Timp 702 Cod 0 Puncte
6 Enache Adriana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:46:40 Timp 137 Cod 0 Puncte
6 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:30:46 Timp 608 Cod 0 Puncte
7 Badros Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 02:30:20 Timp 506 Cod 0 Puncte
7 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:49:29 Timp 1126 Cod 0 Puncte
8 Bere Anamaria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:52:51 Timp 847 Cod 0 Puncte
8 Sava Adrian Sport Club Municipal Bacau 02:30:34 Timp 540 Cod 0 Puncte
9 Damian Diana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:53:50 Timp 1167 Cod 0 Puncte
9 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 02:31:76 Timp 684 Cod 0 Puncte
10 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:56:56 Timp 915 Cod 0 Puncte
10 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:32:50 Timp 631 Cod 0 Puncte
11 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:42:39 Timp 1195 Cod 0 Puncte
11 Astefanei Ancuta Gabriela Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:57:23 Timp 353 Cod 0 Puncte
12 Farcas Kinga Hajnalka Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:57:62 Timp 189 Cod 0 Puncte
12 Bota Adrian Florin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:42:68 Timp 4057 Cod 0 Puncte
13 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:47:90 Timp 630 Cod 0 Puncte
13 Stanescu Ana Mirabela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:01:44 Timp 3184 Cod 0 Puncte
14 Brezae Marian Nicolae Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:55:89 Timp 4028 Cod 0 Puncte
14 Dumitru Denisa Adriana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:05:52 Timp 1524 Cod 0 Puncte
15 Verdes Mihaela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:20:28 Timp 1758 Cod 0 Puncte
15 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:56:31 Timp 946 Cod 0 Puncte
16 Zamfir Victor Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:00:80 Timp 4336 Cod 0 Puncte

10. 400 m liber (19-99M custom)

1 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:16:94 Timp 120 Cod 0 Puncte
1 Mazilu Calin Aron Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:56:48 Timp 420 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 04:21:39 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:59:64 Timp 585 Cod 0 Puncte
3 Gherghel Ioan Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:00:41 Timp 484 Cod 0 Puncte
3 Negrea Carla Creola Clubul Sportiv Scolar Resita 04:21:98 Timp 10 Cod 0 Puncte
4 Teglas Diana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:31:46 Timp 193 Cod 0 Puncte
4 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:01:24 Timp 536 Cod 0 Puncte
5 Chiriac Daniel Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:12:04 Timp 468 Cod 0 Puncte
5 Jureschi Andreea Natalia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:39:02 Timp 195 Cod 0 Puncte
6 Zabreanu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:40:51 Timp 163 Cod 0 Puncte
6 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:12:05 Timp 651 Cod 0 Puncte
7 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:07:30 Timp 547 Cod 0 Puncte
7 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:36:03 Timp 852 Cod 0 Puncte
8 Naghi Ioana Lucia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:36:39 Timp 56 Cod 0 Puncte
8 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:08:01 Timp 591 Cod 0 Puncte
9 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:36:83 Timp 302 Cod 0 Puncte
9 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:13:55 Timp 522 Cod 0 Puncte
10 Nodis Cristian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:13:69 Timp 528 Cod 0 Puncte
10 Giju Nicoleta Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:38:96 Timp 3186 Cod 0 Puncte
11 Marginean Madalina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 04:44:11 Timp 1523 Cod 0 Puncte
11 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:20:71 Timp 620 Cod 0 Puncte
12 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:25:76 Timp 677 Cod 0 Puncte
12 Buidan Adriana Onorica Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:44:85 Timp 309 Cod 0 Puncte
13 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 04:51:42 Timp 1141 Cod 0 Puncte
13 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:24:83 Timp 634 Cod 0 Puncte
14 Cilici Mirela Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 04:59:11 Timp 1383 Cod 0 Puncte
14 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:28:59 Timp 959 Cod 0 Puncte
15 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:32:46 Timp 1022 Cod 0 Puncte
15 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:04:87 Timp 1604 Cod 0 Puncte
16 Cane Ramona Florina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:05:89 Timp 133 Cod 0 Puncte
16 Chirvasoiu Mihai Teodor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:44:40 Timp 905 Cod 0 Puncte
17 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:10:02 Timp 1609 Cod 0 Puncte
18 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:12:87 Timp 1610 Cod 0 Puncte
19 Sztankovics Lavinia Vanes Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:42:73 Timp 1145 Cod 0 Puncte

11. 50 m liber (17-99F custom)

1 Ivan Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:23:05 Timp 403 Cod 0 Puncte
1 Trufasu Andreea Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:09 Timp 89 Cod 0 Puncte
2 Dobrescu Liliana Luminita Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:26 Timp 2 Cod 0 Puncte
2 Badita Horatiu Nicusor Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:23:07 Timp 446 Cod 0 Puncte
3 Machita Mihai Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:23:47 Timp 460 Cod 0 Puncte
3 Badea Madalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:63 Timp 90 Cod 0 Puncte
4 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:39 Timp 119 Cod 0 Puncte
4 Kormendi Daniel Marius Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:23:63 Timp 872 Cod 0 Puncte
5 Tiu Bogdan Valentin Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:24:26 Timp 459 Cod 0 Puncte
5 Retevoi Mihaela Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:56 Timp 161 Cod 0 Puncte
6 Butacu Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:97 Timp 386 Cod 0 Puncte
6 Puscasu Aida Daniela Sport Club Municipal Bacau 00:28:85 Timp 829 Cod 0 Puncte
7 Nistor Daniela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:08 Timp 173 Cod 0 Puncte
7 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:23:98 Timp 535 Cod 0 Puncte
8 Puiu Ion Liceul cu program sportiv Braila 00:24:42 Timp 542 Cod 0 Puncte
8 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:34 Timp 244 Cod 0 Puncte
9 Zabreanu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:46 Timp 163 Cod 0 Puncte
9 Rosca Ioan Stelian Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:24:55 Timp 388 Cod 0 Puncte
10 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:25:15 Timp 525 Cod 0 Puncte
10 Giju Nicoleta Simona Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:72 Timp 3186 Cod 0 Puncte
11 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:25:98 Timp 585 Cod 0 Puncte
11 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:29:88 Timp 1141 Cod 0 Puncte
12 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:94 Timp 337 Cod 0 Puncte
13 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:97 Timp 1604 Cod 0 Puncte
13 Pop Doru Calin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:26 Timp 592 Cod 0 Puncte
14 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:25:36 Timp 723 Cod 0 Puncte
14 Marginean Madalina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:30:27 Timp 1523 Cod 0 Puncte
15 Jors Alexandru Lucian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:25:40 Timp 702 Cod 0 Puncte
15 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:28 Timp 1610 Cod 0 Puncte
16 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:18 Timp 1609 Cod 0 Puncte
16 Prada Andrei Contantin Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:25:59 Timp 623 Cod 0 Puncte
17 Cilici Mirela Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:31:47 Timp 1383 Cod 0 Puncte
17 Chiriac Daniel Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:66 Timp 468 Cod 0 Puncte
18 Sztankovics Lavinia Vanes Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:61 Timp 1145 Cod 0 Puncte
18 Guta Bogdan Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:69 Timp 1041 Cod 0 Puncte
19 Mihalache Florin Valeriu Liceul cu program sportiv Braila 00:25:71 Timp 541 Cod 0 Puncte
20 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:25:88 Timp 791 Cod 0 Puncte
20 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:25:88 Timp 620 Cod 0 Puncte
22 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:20 Timp 677 Cod 0 Puncte
23 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:26:26 Timp 651 Cod 0 Puncte
24 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:27 Timp 631 Cod 0 Puncte
25 Moise Adrian Valentin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:26:53 Timp 1006 Cod 0 Puncte
26 Mirea Costinel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:26:98 Timp 625 Cod 0 Puncte
27 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:27:09 Timp 730 Cod 0 Puncte
28 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:10 Timp 1022 Cod 0 Puncte
29 Brezae Marian Nicolae Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:27:13 Timp 4028 Cod 0 Puncte
30 Badros Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 00:27:25 Timp 506 Cod 0 Puncte
31 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:27:56 Timp 634 Cod 0 Puncte
32 Chirvasoiu Mihai Teodor Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:27:65 Timp 905 Cod 0 Puncte
33 Andrut Alin Liviu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:08 Timp 669 Cod 0 Puncte
34 Abrudan Vlad Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:09 Timp 1088 Cod 0 Puncte
35 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:28:44 Timp 630 Cod 0 Puncte
36 Brezae Radu Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:92 Timp 4334 Cod 0 Puncte
37 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:22 Timp 1195 Cod 0 Puncte
38 Bota Adrian Florin Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:57 Timp 4057 Cod 0 Puncte
39 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:29:69 Timp 946 Cod 0 Puncte
40 Sarpe Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:29:70 Timp 1096 Cod 0 Puncte
41 Zamfir Victor Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:39 Timp 4336 Cod 0 Puncte
255 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:24:72 Timp 533 Cod 0 Puncte

12. 800 m liber (15-16F custom)

1 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 08:59:99 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Teglas Diana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 09:10:20 Timp 193 Cod 0 Puncte
3 Gheorghe Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:24:50 Timp 166 Cod 0 Puncte
4 Naghi Ioana Lucia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:28:43 Timp 56 Cod 0 Puncte
5 Jureschi Andreea Natalia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 09:33:30 Timp 195 Cod 0 Puncte
6 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:35:18 Timp 302 Cod 0 Puncte
7 Marginean Madalina Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 09:40:46 Timp 1523 Cod 0 Puncte
8 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:45:50 Timp 852 Cod 0 Puncte
9 Buidan Adriana Onorica Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 09:54:47 Timp 309 Cod 0 Puncte
10 Cilici Mirela Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 10:15:93 Timp 1383 Cod 0 Puncte
11 Cane Ramona Florina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 10:31:98 Timp 133 Cod 0 Puncte

13. 100 m spate (17-99F custom)

1 Butacu Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:56:53 Timp 386 Cod 0 Puncte
1 Badea Madalina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:78 Timp 90 Cod 0 Puncte
2 Casaru Catalina Monica Liceul cu program sportiv Braila 01:04:05 Timp 136 Cod 0 Puncte
2 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:56:56 Timp 586 Cod 0 Puncte
3 Ardelean Dan Clubul Sportiv Scolar Resita 00:58:83 Timp 589 Cod 0 Puncte
3 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:82 Timp 119 Cod 0 Puncte
4 Gherghel Ioan Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:06 Timp 484 Cod 0 Puncte
4 Hristov Alina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:06:29 Timp 229 Cod 0 Puncte
5 Zabreanu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:06:60 Timp 163 Cod 0 Puncte
5 Sava Adrian Sport Club Municipal Bacau 01:00:95 Timp 540 Cod 0 Puncte
6 Cuciurean Cosmin Gheorghe Clubul Sportiv Municipal Arad 01:09:86 Timp 482 Cod 0 Puncte
6 Nistor Daniela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:07:50 Timp 173 Cod 0 Puncte
7 Otvos Klaudia Karmen Sport Club Municipal Bacau 01:06:51 Timp 177 Cod 0 Puncte
7 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:00:23 Timp 591 Cod 0 Puncte
8 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:02:34 Timp 791 Cod 0 Puncte
8 Orasanu Nicoleta Liceul cu program sportiv Braila 01:08:11 Timp 305 Cod 0 Puncte
9 Cambur Ionut Liceul cu program sportiv Braila 01:02:43 Timp 587 Cod 0 Puncte
9 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:09:16 Timp 244 Cod 0 Puncte
10 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:13 Timp 302 Cod 0 Puncte
10 Andrut Alin Liviu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:03:31 Timp 669 Cod 0 Puncte
11 Fulea Iustin Aurel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:03:32 Timp 610 Cod 0 Puncte
11 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:10:26 Timp 337 Cod 0 Puncte
12 Retevoi Mihaela Alina Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:53 Timp 161 Cod 0 Puncte
12 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:03:72 Timp 598 Cod 0 Puncte
13 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:67 Timp 723 Cod 0 Puncte
13 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:13:70 Timp 1604 Cod 0 Puncte
14 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:07:71 Timp 730 Cod 0 Puncte
14 Verdes Mihaela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:28:03 Timp 1758 Cod 0 Puncte
15 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:11:75 Timp 630 Cod 0 Puncte
16 Brezae Radu Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:14:35 Timp 4334 Cod 0 Puncte
17 Zamfir Victor Andrei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:14:96 Timp 4336 Cod 0 Puncte
18 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:15:70 Timp 946 Cod 0 Puncte
19 Sarpe Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:19:32 Timp 1096 Cod 0 Puncte
20 Abrudan Vlad Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:19:60 Timp 1088 Cod 0 Puncte

14. 200 m spate (19-99M custom)

1 Butacu Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:00:97 Timp 386 Cod 0 Puncte
1 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 02:15:95 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Casaru Catalina Monica Liceul cu program sportiv Braila 02:16:23 Timp 136 Cod 0 Puncte
2 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:02:66 Timp 586 Cod 0 Puncte
3 Ardelean Dan Clubul Sportiv Scolar Resita 02:05:59 Timp 589 Cod 0 Puncte
3 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:20:29 Timp 119 Cod 0 Puncte
4 Zabreanu Raluca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:21:05 Timp 163 Cod 0 Puncte
4 Sava Adrian Sport Club Municipal Bacau 02:10:14 Timp 540 Cod 0 Puncte
5 Cambur Ionut Liceul cu program sportiv Braila 02:10:23 Timp 587 Cod 0 Puncte
5 Otvos Klaudia Karmen Sport Club Municipal Bacau 02:24:14 Timp 177 Cod 0 Puncte
6 Andrut Alin Liviu Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:17:05 Timp 669 Cod 0 Puncte
6 Jureschi Andreea Natalia Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:24:30 Timp 195 Cod 0 Puncte
7 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:14:00 Timp 791 Cod 0 Puncte
7 Manolea Claudia Alina Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:25:18 Timp 302 Cod 0 Puncte
8 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:15:26 Timp 598 Cod 0 Puncte
8 Orasanu Nicoleta Liceul cu program sportiv Braila 02:27:73 Timp 305 Cod 0 Puncte
9 Fulea Iustin Aurel Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:16:52 Timp 610 Cod 0 Puncte
9 Ignat Mariana Cristina Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:29:65 Timp 244 Cod 0 Puncte
10 Stamate Cristian Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:17:31 Timp 723 Cod 0 Puncte
10 Sarmes Amalia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:30:28 Timp 337 Cod 0 Puncte
11 Buidan Adriana Onorica Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:30:93 Timp 309 Cod 0 Puncte
11 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:25:03 Timp 730 Cod 0 Puncte
12 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:30:86 Timp 630 Cod 0 Puncte
12 Nistor Daniela Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:34:20 Timp 173 Cod 0 Puncte
13 Hristov Alina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:25:46 Timp 229 Cod 0 Puncte
13 Brezae Radu Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:42:21 Timp 4334 Cod 0 Puncte
14 Stefan Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:45:38 Timp 946 Cod 0 Puncte
14 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:34:43 Timp 1604 Cod 0 Puncte
15 Sztankovics Lavinia Vanes Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:48:98 Timp 1145 Cod 0 Puncte
15 Sarpe Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:46:11 Timp 1096 Cod 0 Puncte
16 Verdes Mihaela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:59:22 Timp 1758 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

15. 100 m liber (17-99F custom)

1 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:48:10 Timp 0 Puncte
2 Liceul cu program sportiv Braila 04:00:14 Timp 0 Puncte
3 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:05:47 Timp 0 Puncte
4 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:07:68 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:34:15 Timp 0 Puncte
6 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:44:33 Timp 0 Puncte
7 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:51:30 Timp 0 Puncte
8 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:23:26 Timp 0 Puncte
9 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 04:24:41 Timp 0 Puncte
99 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:43:68 Timp 0 Puncte

Ziua 4 sesiunea 1

16. 1500 m liber (19-99M custom)

1 Mazilu Calin Aron Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 15:42:94 Timp 420 Cod 0 Puncte
2 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15:55:32 Timp 585 Cod 0 Puncte
3 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16:03:20 Timp 536 Cod 0 Puncte
4 Gherghel Ioan Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 16:05:12 Timp 484 Cod 0 Puncte
5 Chiriac Daniel Bogdan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16:49:52 Timp 468 Cod 0 Puncte
6 Voda Ioan Radu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 16:58:27 Timp 620 Cod 0 Puncte
7 Albu Lavinius Lucian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 17:28:83 Timp 634 Cod 0 Puncte
8 Alexiu Costin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 17:29:00 Timp 959 Cod 0 Puncte
9 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 18:29:63 Timp 730 Cod 0 Puncte

17. 200 m mixt (17-99F custom)

1 Ignat Tudor Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:05:93 Timp 476 Cod 0 Puncte
1 Lacusta Larisa Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:16:64 Timp 1370 Cod 0 Puncte
2 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:17:09 Timp 120 Cod 0 Puncte
2 Stirbei George Doru Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:06:37 Timp 440 Cod 0 Puncte
3 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 02:19:12 Timp 230 Cod 0 Puncte
3 Cuciurean Cosmin Gheorghe Clubul Sportiv Municipal Arad 02:08:06 Timp 482 Cod 0 Puncte
4 Gheorghe Ana Maria Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:26:88 Timp 166 Cod 0 Puncte
4 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:10:11 Timp 547 Cod 0 Puncte
5 Ivan Nicolae Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:10:24 Timp 403 Cod 0 Puncte
5 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:28:20 Timp 119 Cod 0 Puncte
6 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 02:32:95 Timp 535 Cod 0 Puncte
6 Tin Madalina Elisabeta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:35:72 Timp 124 Cod 0 Puncte
7 Mocanu Diana Iuliana Liceul cu program sportiv Braila 02:26:56 Timp 1458 Cod 0 Puncte
7 Nodis Cristian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:12:60 Timp 528 Cod 0 Puncte
8 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:29:47 Timp 852 Cod 0 Puncte
8 Chiriac Radu Ionut Liceul cu program sportiv Braila 02:12:87 Timp 531 Cod 0 Puncte
9 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:29:67 Timp 1615 Cod 0 Puncte
9 Palea Ciprian Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:15:20 Timp 593 Cod 0 Puncte
10 Bere Anamaria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:35:00 Timp 847 Cod 0 Puncte
10 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:17:03 Timp 677 Cod 0 Puncte
11 Rusu Traian Razvan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:17:54 Timp 522 Cod 0 Puncte
11 Naghi Ioana Lucia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:35:01 Timp 56 Cod 0 Puncte
12 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:17:69 Timp 608 Cod 0 Puncte
13 Radu Ana Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:33:45 Timp 1126 Cod 0 Puncte
13 Giurcaneanu Matei Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:26:62 Timp 398 Cod 0 Puncte
14 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:28:55 Timp 1022 Cod 0 Puncte
14 Serban Nicoleta Francisca Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:36:64 Timp 201 Cod 0 Puncte
15 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 02:31:33 Timp 684 Cod 0 Puncte
15 Hayer Andreea Bianca Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:42:96 Timp 915 Cod 0 Puncte
16 Constantinescu Gabriel Oc Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:33:90 Timp 630 Cod 0 Puncte
16 Stanescu Ana Mirabela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:43:34 Timp 3184 Cod 0 Puncte
17 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:44:60 Timp 257 Cod 0 Puncte
17 Palfi Janos Attila Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:36:14 Timp 1195 Cod 0 Puncte
18 Tocu Alina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:45:56 Timp 1610 Cod 0 Puncte
18 Sarpe Adrian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:43:61 Timp 1096 Cod 0 Puncte
19 Paulescu Alina Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:45:97 Timp 1604 Cod 0 Puncte
20 Calin Fani Crinuta Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:49:34 Timp 3187 Cod 0 Puncte
21 Nicolaica Patricia Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:52:04 Timp 1609 Cod 0 Puncte
22 Sztankovics Lavinia Vanes Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:53:92 Timp 1145 Cod 0 Puncte
23 Ciobanu Elena Cristina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:00:51 Timp 3181 Cod 0 Puncte
255 Enache Adriana Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:31:88 Timp 137 Cod 0 Puncte