Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Etapa regionala calificari c. n. copii 10-11 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Feminin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Boghiu Sabina Stefania 14786 2006 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Masculin (42 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sandor Daniel 14830 2006 As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 99:99:99

Proba 3 50 m bras - open - Masculin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stefura Cezar 14125 2005 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99

Proba 4 50 m bras - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lucan Daria Stefania 14234 2005 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 5 50 m fluture - open - Masculin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balazs Ors 15537 2006 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99

Proba 6 50 m fluture - open - Feminin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 7 50 m liber - open - Masculin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bratulescu Iustinian 14300 2005 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 8 50 m liber - open - Feminin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pascu Ana Maria 14506 2005 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99

Proba 9 50 m bras - open - Feminin (33 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tanasa Bianca Petrina 15270 2006 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99

Proba 10 50 m bras - open - Masculin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nofit Codrin Mihai 13701 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 11 200 m liber - open - Feminin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balan Alexandra 14306 2005 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 12 200 m liber - open - Masculin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sibana Robert Stefan 14303 2005 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 13 50 m liber - open - Feminin (36 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Boghiu Sabina Stefania 14786 2006 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99

Proba 14 50 m liber - open - Masculin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Secoban Stefan Alex. 15272 2006 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Feminin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Alexandru Roxana Elena 14389 2005 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Masculin (36 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tanvuia Rares Matei 14505 2005 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99

Proba 3 200 m liber - open - Masculin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Savuca Luca Ionut 14894 2006 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99

Proba 4 200 m liber - open - Feminin (36 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ursu Maria Ioana 15100 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 5 50 m fluture - open - Masculin (33 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Foltic Stefan Andrei 15491 2005 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99

Proba 6 50 m fluture - open - Feminin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Munteanu Sara 15096 2005 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99