Cont
SCEC 2023

Lista de start pentru Campionatul national in bazin acoperit juniori 2

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 13 - 15 ani - Masculin (64 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Lazar Olimpia 341 1982 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 2 200 m bras - 12 - 13 ani - Feminin (56 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Lupu Laurentiu Stefan 731 1981 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - 12 - 13 ani - Feminin (58 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Cosma Marius 651 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (114 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Albu Lavinius Lucian 634 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 5 1500 m liber - 13 - 15 ani - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Prada Andrei Contantin 623 1980 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99

Proba 6 200 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1994 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 7 50 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (122 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Zovaczki Andrei 666 1981 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 8 800 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Listeveanu Cezar Constant 882 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 9 400 m mixt - 12 - 13 ani - Feminin (46 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Lupu Laurentiu Stefan 731 1981 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 10 200 m spate - 12 - 13 ani - Feminin (47 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stefan Alexandru Adrian 946 1981 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 200 m fluture - 12 - 13 ani - Feminin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mitrut Marian Gabriel 526 1979 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 12 400 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (65 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Serban George 520 1979 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 13 100 m mixt - 12 - 13 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1994 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Proba 14 200 m mixt - open - Masculin (93 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Matei Carmen 292 1981 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 15 50 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1994 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Proba 16 100 m spate - 12 - 13 ani - Feminin (73 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Petraru Oana Stefania 859 1981 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99