Cont
SCEC 2023

Lista de start pentru Campionat national de juniori 2

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (62 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sabovici Adrian Marius 3316 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 2 1500 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bakale Emile Rony 4847 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 3 50 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (127 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Zburlea Atena Georgeta 5678 1988 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 4 800 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Imling Anca 5315 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 5 200 m mixt - 13 - 14 ani - Feminin (67 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sabovici Adrian Marius 3316 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 6 50 m fluture - 14 - 16 ani - Masculin (96 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Miculescu Loredana Andrea 5047 1988 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99

Proba 7 100 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 8 200 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (81 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sopa Loana 5761 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 9 400 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Tatarcan Daniel Nicolae 3747 1986 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 10 100 m spate - 14 - 16 ani - Masculin (63 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Negru Ionela Loredana 4867 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 11 50 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (78 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Achim Oana Stefania 5765 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 12 200 m fluture - 13 - 14 ani - Feminin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Nita Cristina 4730 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 13 100 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (102 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Batranu Ana Maria 5053 1988 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99

Proba 14 200 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 15 200 m spate - 13 - 14 ani - Feminin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Farcas Victoria Maria 5137 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 16 200 m bras - 14 - 16 ani - Masculin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Petre George Cosmin 3463 1986 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 17 100 m fluture - 14 - 16 ani - Masculin (50 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Crisan Bogdan Danut 4792 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 18 400 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (48 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Minoiu Alexandru 4465 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99

Proba 19 100 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 20 50 m spate - 14 - 16 ani - Masculin (86 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Georgescu Irina Stefania 5555 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99