Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Cupa carpati

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 16 - 99 ani - Feminin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dragulet Dan 369 1967 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 2 200 m bras - 16 - 17 ani - Masculin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Grigore Marius Mihai 421 1975 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - 16 - 99 ani - Feminin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Crisan Marius 384 1973 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 4 200 m fluture - 18 - 99 ani - Masculin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Toma Bogdan 452 1976 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 5 100 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Szucs Iolan Lacramioara 65 1977 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 6 1500 m liber - 16 - 17 ani - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Gherghel Adrian Vasile 461 1977 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 7 200 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (45 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Hazota Catalin 378 1972 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 8 400 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mazilu Calin Aron 420 1975 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 9 50 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (51 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Badea Robert 415 1975 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Proba 10 800 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Rapolti Reka 111 1978 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 11 200 m mixt - 16 - 99 ani - Feminin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Szucs Iolan Lacramioara 65 1977 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 12 400 m mixt - 16 - 17 ani - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ciocilteu Florentina 37 1976 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 13 100 m spate - 18 - 99 ani - Masculin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Datcu Nadia 49 1976 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 14 200 m spate - 14 - 15 ani - Feminin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Cuciurean Cosmin Gheorghe 482 1978 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99