Cont
SCEC 2023

Lista de start pentru Campionatul national - juniori 2

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 14 - 16 ani - Masculin (73 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Rosioara Adrian Aurel 2692 1984 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 2 200 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (51 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Horne Diana Maria 2243 1985 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - 13 - 14 ani - Feminin (70 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Musteata Marius 1239 1983 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (119 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ungur Iuliu Bogdan 4416 1983 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 5 1500 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sasaran Alvin 1243 1983 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 6 200 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 7 50 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (105 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Brehar George Paul 2679 1984 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 8 800 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dita Florentina Oana 2210 1985 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 9 400 m mixt - 13 - 14 ani - Feminin (36 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Botis Georgiana 2881 1985 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 10 200 m spate - 13 - 14 ani - Feminin (47 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Biro Nona Bogdana 1737 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 200 m fluture - 13 - 14 ani - Feminin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Simtion Radu 2545 1983 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 12 400 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (50 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Draganuta Catalin 1237 1983 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 13 100 m mixt - 13 - 14 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 14 200 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (113 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Harau Aurel Mihai 1400 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 15 50 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1998 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Proba 16 100 m spate - 13 - 14 ani - Feminin (66 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Iancu Corina Cristina 3016 1985 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99