Cont
SCEC 2023

Lista de inscrieri pentru Campionatul national de poliatlon - copii

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 10 - 13 ani - Masculin (75 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Baban Otilia Adriana 4562 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Badalac Radu Lucian 3701 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Bakale Emile Rony 4847 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Balaj Raluca 4858 1988 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Balasic Georgiana Alina 4578 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Bancos Mihaela Ramona 4782 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Barbu Monica Lia 5019 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Bejinariu Elena Alexandra 5177 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Berbecaru Corina Gabriela 4581 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Birlescu Radu Avram 4839 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Blaga Teodor Lucian 4632 1987 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Botez Andreea 4010 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Both Timea 3252 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Branzan Andreea Florentin 4602 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Buculei Adrian Octavian 3315 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Buliman Nicolae Adrian 3931 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Busca Dragos Mircea 4023 1987 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Calota Bogdan Florin 4742 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Candet Gabriela 5014 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cocar Nada Alexandra 4758 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Constantinescu Ioan Liviu 3827 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Daghid Ioan Sergiu 3309 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
David Crina Maria 4765 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dina Alexandru Madalin 4248 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Dragoi Dan Alexandru 4004 1987 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Dragomir Laura Mihaela 4899 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Galatan Alexandra Iulia 4845 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ginta Mihaela Catalina 4604 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Gombos Diana Dora 5591 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gorgan Alexandra 4835 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Guta Sabina Mirela 4897 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gutu Andrei Ioan 3988 1987 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Herman Adrian Iuliu 4037 1987 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ionescu Alexandru Claudiu 4208 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Lepizan Vlad 3442 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Lisita Andreea 4762 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Maier Vasile 4034 1987 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Malcomete Emma Florentina 4567 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Manisor Sorin Nicusor 4481 1987 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Matau Ioana Despina 4768 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Matei Alexandru 4852 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Minich Edith 4898 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Mocanu Costin Alexandru 4211 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Moise Bogdan Alexandru 3414 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Molnar Andrei Ionut 4371 1987 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Moser Stefan Laurentiu 3825 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Motrogan Floriana 5143 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Muraru Bogdan 4449 1987 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Negru Ionela Loredana 4867 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Niculae Irina 4572 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Niculescu Andrei Alexandr 4159 1987 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Nita Cristina 4730 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Oancea Radu George 4364 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Olteanu Sever George 3677 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Oprescu Lavinia Georgiana 5084 1988 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Orel Laura 4751 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Osan Marian 4198 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Petcu Constantin Cosmin 3904 1987 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Petrea Alexandra Maria 5032 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Picos Silvia Maria 4943 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Pojar Mircea Adrian 4842 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Popa Sebastian 4113 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Revesz Levente 4407 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Rusu Carmen 5169 1988 ACS Steaua Brasov 99:99:99
Sabovici Adrian Marius 3316 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Samoila Elena Roxana 5043 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Serban Gabriela Cristina 4577 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Silvestru Andrei Vasile 4373 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Tiriteu Cristian 2272 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Toader Claudia Leonisa 4011 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ungur Sorin Cristian 3833 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ursu Doru Florin 5553 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vaduva Ioan Pavel 2767 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Vas Andrei Vasile 4710 1987 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 2 50 m bras - 10 - 12 ani - Feminin (198 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ababi Vivi Daniel 4537 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Achim Oana Stefania 5765 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Acsente Razvan Constantin 5514 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Adascaliti Marius Nicolae 4886 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Afrentoaie Lucian Ionel 5267 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Anastasescu Horatiu Vlad 4158 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Andrei Daniel Vasile 3708 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Andrei Ionut 5104 1988 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Andreiev Lucian Florentin 4895 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Anghelache Adrian Bogdan 5675 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Antohe Tiberiu Virgil 4528 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Anton Alexandru Daniel 5907 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ardelean Ciprian Andrei 5692 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ardelean Mircea Mario 5624 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Arghir Oana 5471 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Baciu Razvan Marian 5437 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Badea George Razvan 5910 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Baderca Andrei Moise 5300 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Balaj Radu 4859 1988 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Baran Alexandru 5274 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Basa Alexandru Marian 4213 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Belciugan Angelo George 5468 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Big Marius Lucian 4793 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bisboaca Corneliu 5450 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Bisboaca Ioan 5456 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Bordeianu Alexandru 4844 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Bozga Alin Catalin 4794 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Brudiu Dragos Andrei 4850 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Bulat Bianca Andreea 5309 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Bunaciu Alexandra Ioana 5443 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Buruga Albert Dorin 5318 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Caloji Alexandra Gabriela 5523 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Calota Robert George 4731 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Caraus Teodor 5515 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Carp Iuliana Elena 4690 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ceasar Bogdan Gheorghita 5266 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Cebzan Paul 4849 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Cerbu Andreea 5289 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Chereches Mircea Vasile 4864 1988 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ciocan Stefan Vladimir 5792 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cioinaru Cristina Maria 5417 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Coci Alexandru 5997 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Coman Maria Luiza 5332 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Andreea Pa 4644 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Cosma Adrian Vlad 5531 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Costachescu Cristian 4698 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Costea Gabriel Antonio 4583 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Coveltir Oana 5472 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cozariuc Andrei 4681 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Cozma Ionela 5533 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Craciun Paula Iuliana 5694 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cretu Bogdan Stefan 5497 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Crisan Alina Alexandra 5927 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Crisan Emil Adrian 4791 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Crisan Paul 5641 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Croitoru Ruxandra Elena 5676 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Dancescu Marina Loredana 5524 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Datcu Alexandra Andreea 5594 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
David Remus Florin 5690 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Deaconu Bogdan Victor 4769 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dobrea Daniel 5483 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dobrescu Gabriel Adrian 5139 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Dobrica Daniel 4639 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Dogaru Catalina 5495 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Dorobantu Liviu 4680 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Dragne Dan Stefan 5338 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Drasovean Irina Maria 5717 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Dumitrescu Iulian 4819 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Dumitrescu Stefan Andrei 5716 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Duta Victor 5103 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Eftene Florin Cristian 5037 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Elecfi Ioana Maria 5299 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ene Ioana Adriana 4603 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ermalai Victor 5475 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Farcas Victoria Maria 5137 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Farr Szabalcs 4629 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Filip Aurelian 4487 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Filipan Aida Renata 5537 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Friedmann Roland 5626 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Galca Adrian 5281 1989 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Garbou Marinela 5593 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Georgescu Irina Stefania 5555 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gherghel Ioan 4798 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ghita Mihai 3790 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Goga Andreea Ioana 5762 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Goga Razvan Ioan 4775 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Grigore Adelina 5619 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Grigore Bogdan Andrei 4605 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Halus Cristian Gabriel 4749 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Hang Adrian Emil 4935 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Hutanu Daniela 5595 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Idriceanu Andrei Alexandr 4675 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Iftode Vlad Andrei 4936 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ignat Marian Claudiu 4945 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Imling Anca 5315 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ionescu Roxana Mihaela 5476 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ionescu Simona Ioana 5554 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionita Catalin Alexandru 5080 1988 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Iorgulescu Dragos Matei 5567 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Istrate Ilie Alin Vasile 4738 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Katana Anda Lorena 5305 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lazar George Sorin 5440 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Lengyel Vasile Bogdan 5538 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Luca Alexandra 5604 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Luca Roberto 4748 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lucut Bogdan Florin 4779 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Lupu Razvan Cristian 5023 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Manoliu Ion Alexandru 4242 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Mantea Tudor George 5457 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Marcu Mirela Andreea 4648 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Marica Iulian Andrei 5490 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Marin Cristian Mihai 4469 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Marin Georgiana Madalina 5099 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Marinescu Antonia Leona 5416 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Matei Florin Ovidiu 5650 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Matei Tiberiu Alexandru 5786 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Mazilu Adrian 4737 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Merintean Sabin Ioan 5757 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Micu Roxana 5621 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Mierla Andrei 5632 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Mihai Gabriel 5039 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Mihalcea Cristian Nicolae 4012 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Mihali Alexandru Petru 5105 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Miholca Alexandru Dorel 5540 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mocanu Victor Ioan 4542 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Moldovan Radu Mihai 4949 1988 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Nanu Albert Alexandru 4727 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nastase Alin Lucian 4678 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Nechifor Mihai Alexandru 5758 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Nechifor Roxana Mihaela A 4649 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Nedelcu Oana Andreea 4724 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nemteanu Filip Cristian 4868 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Nica Alexandru Ionut 4589 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Nita Emilian Florin 4544 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Nitu Radu Adrian 5666 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Nyri Anita 5928 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Oancea Ciprian Adrian 5804 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Obretin Catalin Florin 4662 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ochirosi Cosmin Alexandru 5477 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Olteanu Marius Nicolae 4434 1988 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Osiac Sabrina Smara 5306 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Otesteanu Corin Felix 5651 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Pantazi Denisa Maria 5724 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Papuc Alexandru Laurentiu 5283 1989 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Pasmagiu Laurentiu 5841 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Patru Vladut Alexandru 5557 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pau Carmen 5303 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Pepa Daniel 5301 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Perta Bogdan Tudor 4947 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Petroi Alexandru Cristian 5623 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Petru Oana 5760 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Pintea Ovidiu Vasile 5542 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Pirvu Alexandru 4541 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Pistea Ionut Cristin 5316 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Poeana Adrian Nicusor 4882 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Pop Cristina Diana 5543 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Popa Alexandra Catalina 5484 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Popescu Alexandru Daniel 4755 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Preda Adelin Liviu 5720 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Pretli Emanuela Kristina 5545 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Pruncu Alexandru 5610 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Pui Ioan Gelu 5752 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Purice Daniela Florina 4594 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Racolta Bogdan Vasile 5546 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Radu Alexandru Ionut 5668 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Raducanu Mihail Bogdan 4883 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Retezan Diana Adelina 5311 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ricu Razvan 4595 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ripanu Ionut Marius 4836 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Rosioru Bogdan 5273 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Rosu Florentin Vasilica 5031 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Rotaru Laura Gabriela 5142 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Safer Nicoleta 5307 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Salgau Dumitru Alexandru 5789 1989 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Sandu Vladimir Andrei 4575 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Satmari Sebastian Ionut 5548 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Selea Livia Cristina 5648 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Silaghe Daniel 4846 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Silaghi Raluca Marinela 5696 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Sirbu Diana Liliana 5447 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sirbu Sergiu 3995 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Soit Mihai Alexandru 5454 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sopa Loana 5761 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Stroian Sorin Ciprian 4218 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Szomoru Teodora 5612 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tapoca Luminita 5470 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Tarachiu Bianca 5674 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Valean Teodora Cristina 5287 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Varga Ferenc Attila 5552 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Verman Tiberius Adrian 5858 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Vintila Silviu Valentin 4704 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Voicu Oana Georgiana 4598 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Zamfir Laurentiu Stefanit 5466 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Zamfirescu Tudor 4599 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Zibileanu Silviu 5168 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Zuzu Alexandru Cristian 5909 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 3 100 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (271 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ababi Vivi Daniel 4537 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Achim Oana Stefania 5765 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Acsente Razvan Constantin 5514 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Adascaliti Marius Nicolae 4886 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Afrentoaie Lucian Ionel 5267 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Anastasescu Horatiu Vlad 4158 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Andrei Daniel Vasile 3708 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Andrei Ionut 5104 1988 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Andreiev Lucian Florentin 4895 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Anghelache Adrian Bogdan 5675 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Antohe Tiberiu Virgil 4528 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Anton Alexandru Daniel 5907 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ardelean Mircea Mario 5624 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Arghir Oana 5471 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Baban Otilia Adriana 4562 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Baciu Razvan Marian 5437 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Badalac Radu Lucian 3701 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Badea George Razvan 5910 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Baderca Andrei Moise 5300 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Bakale Emile Rony 4847 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Balaj Radu 4859 1988 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Balaj Raluca 4858 1988 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Balasic Georgiana Alina 4578 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Bancos Mihaela Ramona 4782 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Baran Alexandru 5274 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Barbu Monica Lia 5019 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Basa Alexandru Marian 4213 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Bejinariu Elena Alexandra 5177 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Belciugan Angelo George 5468 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Berbecaru Corina Gabriela 4581 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Big Marius Lucian 4793 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Birlescu Radu Avram 4839 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Bisboaca Corneliu 5450 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Bisboaca Ioan 5456 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Blaga Teodor Lucian 4632 1987 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Bordeianu Alexandru 4844 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Botez Andreea 4010 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Both Timea 3252 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Bozga Alin Catalin 4794 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Branzan Andreea Florentin 4602 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Brudiu Dragos Andrei 4850 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Buculei Adrian Octavian 3315 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bulat Bianca Andreea 5309 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Buliman Nicolae Adrian 3931 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Bunaciu Alexandra Ioana 5443 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Buruga Albert Dorin 5318 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Busca Dragos Mircea 4023 1987 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Caloji Alexandra Gabriela 5523 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Calota Bogdan Florin 4742 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Calota Robert George 4731 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Candet Gabriela 5014 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Caraus Teodor 5515 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Carp Iuliana Elena 4690 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ceasar Bogdan Gheorghita 5266 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Cebzan Paul 4849 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Cerbu Andreea 5289 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Chereches Mircea Vasile 4864 1988 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ciocan Stefan Vladimir 5792 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cioinaru Cristina Maria 5417 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Cocar Nada Alexandra 4758 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Coci Alexandru 5997 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Coman Maria Luiza 5332 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Andreea Pa 4644 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Constantinescu Ioan Liviu 3827 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Cosma Adrian Vlad 5531 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Costachescu Cristian 4698 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Costea Gabriel Antonio 4583 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Coveltir Oana 5472 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cozariuc Andrei 4681 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Cozma Ionela 5533 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Craciun Paula Iuliana 5694 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cretu Bogdan Stefan 5497 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Crisan Alina Alexandra 5927 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Crisan Emil Adrian 4791 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Crisan Paul 5641 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Croitoru Ruxandra Elena 5676 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Dafina Alexandru Daniel 4124 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Daghid Ioan Sergiu 3309 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Dancescu Marina Loredana 5524 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Datcu Alexandra Andreea 5594 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
David Crina Maria 4765 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
David Remus Florin 5690 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Deaconu Bogdan Victor 4769 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dina Alexandru Madalin 4248 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Dobrea Daniel 5483 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dobrescu Gabriel Adrian 5139 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Dogaru Catalina 5495 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Dorobantu Liviu 4680 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Dragne Dan Stefan 5338 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Dragoi Dan Alexandru 4004 1987 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Dragomir Laura Mihaela 4899 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Drasovean Irina Maria 5717 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Dumitrescu Iulian 4819 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Dumitrescu Stefan Andrei 5716 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Duta Victor 5103 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Eftene Florin Cristian 5037 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Elecfi Ioana Maria 5299 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ene Ioana Adriana 4603 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ermalai Victor 5475 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Farcas Victoria Maria 5137 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Farr Szabalcs 4629 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Filip Aurelian 4487 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Filipan Aida Renata 5537 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Friedmann Roland 5626 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Galatan Alexandra Iulia 4845 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Galca Adrian 5281 1989 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Garbou Marinela 5593 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gaucan Daniela 4171 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Georgescu Irina Stefania 5555 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gherghel Ioan 4798 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ghita Mihai 3790 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ginta Mihaela Catalina 4604 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Goga Andreea Ioana 5762 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Goga Razvan Ioan 4775 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Gombos Diana Dora 5591 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gorgan Alexandra 4835 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Grigore Adelina 5619 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Grigore Bogdan Andrei 4605 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Guta Sabina Mirela 4897 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gutu Andrei Ioan 3988 1987 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Halus Cristian Gabriel 4749 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Hang Adrian Emil 4935 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Herman Adrian Iuliu 4037 1987 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Hutanu Daniela 5595 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Idriceanu Andrei Alexandr 4675 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Iftode Vlad Andrei 4936 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ignat Marian Claudiu 4945 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Imling Anca 5315 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ionescu Alexandru Claudiu 4208 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Ionescu Roxana Mihaela 5476 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ionescu Simona Ioana 5554 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionita Catalin Alexandru 5080 1988 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Iorgulescu Dragos Matei 5567 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Istrate Ilie Alin Vasile 4738 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Katana Anda Lorena 5305 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lengyel Vasile Bogdan 5538 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Lepizan Vlad 3442 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Lisita Andreea 4762 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Luca Alexandra 5604 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Luca Roberto 4748 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lucut Bogdan Florin 4779 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Lupu Razvan Cristian 5023 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Maier Vasile 4034 1987 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Malcomete Emma Florentina 4567 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Manisor Sorin Nicusor 4481 1987 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Manoliu Ion Alexandru 4242 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Mantea Tudor George 5457 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Marcu Mirela Andreea 4648 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Marica Iulian Andrei 5490 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Marin Cristian Mihai 4469 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Marin Georgiana Madalina 5099 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Marinescu Antonia Leona 5416 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Matau Ioana Despina 4768 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Matei Florin Ovidiu 5650 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Matei Tiberiu Alexandru 5786 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Mazilu Adrian 4737 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Merintean Sabin Ioan 5757 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Micu Roxana 5621 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Mierla Andrei 5632 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Mihai Gabriel 5039 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Mihalcea Cristian Nicolae 4012 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Mihali Alexandru Petru 5105 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Miholca Alexandru Dorel 5540 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Minich Edith 4898 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Mocanu Costin Alexandru 4211 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Mocanu Victor Ioan 4542 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Moise Bogdan Alexandru 3414 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Moldovan Radu Mihai 4949 1988 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Molnar Andrei Ionut 4371 1987 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Moser Stefan Laurentiu 3825 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Motrogan Floriana 5143 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Muraru Bogdan 4449 1987 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Nanu Albert Alexandru 4727 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nastase Alin Lucian 4678 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Nechifor Mihai Alexandru 5758 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Nechifor Roxana Mihaela A 4649 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Nedelcu Oana Andreea 4724 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Negru Ionela Loredana 4867 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Nemteanu Filip Cristian 4868 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Nica Alexandru Ionut 4589 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Niculae Irina 4572 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Niculescu Andrei Alexandr 4159 1987 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Nita Cristina 4730 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nita Emilian Florin 4544 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Nitu Radu Adrian 5666 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Nyri Anita 5928 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Oancea Ciprian Adrian 5804 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Oancea Radu George 4364 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Obretin Catalin Florin 4662 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ochirosi Cosmin Alexandru 5477 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Olteanu Marius Nicolae 4434 1988 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Olteanu Sever George 3677 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Oprescu Lavinia Georgiana 5084 1988 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Orel Laura 4751 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Osan Marian 4198 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Osiac Sabrina Smara 5306 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Otesteanu Corin Felix 5651 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Pantazi Denisa Maria 5724 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Papuc Alexandru Laurentiu 5283 1989 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Pasmagiu Laurentiu 5841 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Patru Vladut Alexandru 5557 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pau Carmen 5303 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Pepa Daniel 5301 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Petcu Constantin Cosmin 3904 1987 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Petrea Alexandra Maria 5032 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Petrescu Dorel Andrei 5511 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Petroi Alexandru Cristian 5623 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Petru Oana 5760 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Picos Silvia Maria 4943 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Pintea Ovidiu Vasile 5542 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Pirvu Alexandru 4541 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Pistea Ionut Cristin 5316 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Poeana Adrian Nicusor 4882 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Pojar Mircea Adrian 4842 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Pop Cristina Diana 5543 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Popa Alexandra Catalina 5484 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Popa Sebastian 4113 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Popescu Alexandru Daniel 4755 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Preda Adelin Liviu 5720 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Pretli Emanuela Kristina 5545 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Pruncu Alexandru 5610 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Pui Ioan Gelu 5752 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Purice Daniela Florina 4594 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Racolta Bogdan Vasile 5546 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Radescu Adrian Daniel 5785 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Radu Alexandru Ionut 5668 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Raducanu Mihail Bogdan 4883 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Retezan Diana Adelina 5311 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Revesz Levente 4407 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ricu Razvan 4595 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ripanu Ionut Marius 4836 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Rosioru Bogdan 5273 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Rosu Florentin Vasilica 5031 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Rotaru Laura Gabriela 5142 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Rusu Carmen 5169 1988 ACS Steaua Brasov 99:99:99
Sabovici Adrian Marius 3316 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Safer Nicoleta 5307 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Salgau Dumitru Alexandru 5789 1989 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Samoila Elena Roxana 5043 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Sandu Vladimir Andrei 4575 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Satmari Sebastian Ionut 5548 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Selea Livia Cristina 5648 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Serban Gabriela Cristina 4577 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Silaghe Daniel 4846 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Silaghi Raluca Marinela 5696 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Silvestru Andrei Vasile 4373 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sirbu Diana Liliana 5447 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sirbu Sergiu 3995 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Soit Mihai Alexandru 5454 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Stroian Sorin Ciprian 4218 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Szekeres Andrea 4143 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Szomoru Teodora 5612 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tapoca Luminita 5470 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Tarachiu Bianca 5674 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Toader Claudia Leonisa 4011 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ungur Sorin Cristian 3833 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ursu Doru Florin 5553 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vaduva Ioan Pavel 2767 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Valean Teodora Cristina 5287 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Varga Ferenc Attila 5552 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Vas Andrei Vasile 4710 1987 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Verman Tiberius Adrian 5858 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Vintila Silviu Valentin 4704 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Voicu Oana Georgiana 4598 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Zamfir Laurentiu Stefanit 5466 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Zamfirescu Tudor 4599 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Zibileanu Silviu 5168 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Zuzu Alexandru Cristian 5909 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 4 50 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (273 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ababi Vivi Daniel 4537 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Achim Oana Stefania 5765 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Acsente Razvan Constantin 5514 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Adascaliti Marius Nicolae 4886 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Afrentoaie Lucian Ionel 5267 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Anastasescu Horatiu Vlad 4158 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Andrei Daniel Vasile 3708 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Andrei Ionut 5104 1988 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Andreiev Lucian Florentin 4895 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Anghelache Adrian Bogdan 5675 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Antohe Tiberiu Virgil 4528 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Anton Alexandru Daniel 5907 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ardelean Ciprian Andrei 5692 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ardelean Mircea Mario 5624 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Arghir Oana 5471 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Baban Otilia Adriana 4562 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Baciu Razvan Marian 5437 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Badalac Radu Lucian 3701 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Badea George Razvan 5910 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Baderca Andrei Moise 5300 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Bakale Emile Rony 4847 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Balaj Radu 4859 1988 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Balaj Raluca 4858 1988 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Balasic Georgiana Alina 4578 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Bancos Mihaela Ramona 4782 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Baran Alexandru 5274 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Barbu Monica Lia 5019 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Basa Alexandru Marian 4213 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Bejinariu Elena Alexandra 5177 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Belciugan Angelo George 5468 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Berbecaru Corina Gabriela 4581 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Big Marius Lucian 4793 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Birlescu Radu Avram 4839 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Bisboaca Corneliu 5450 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Bisboaca Ioan 5456 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Blaga Teodor Lucian 4632 1987 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Bordeianu Alexandru 4844 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Botez Andreea 4010 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Bozga Alin Catalin 4794 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Branzan Andreea Florentin 4602 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Brudiu Dragos Andrei 4850 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Buculei Adrian Octavian 3315 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bulat Bianca Andreea 5309 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Buliman Nicolae Adrian 3931 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Bunaciu Alexandra Ioana 5443 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Buruga Albert Dorin 5318 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Busca Dragos Mircea 4023 1987 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Caloji Alexandra Gabriela 5523 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Calota Bogdan Florin 4742 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Calota Robert George 4731 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Candet Gabriela 5014 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Caraus Teodor 5515 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Carp Iuliana Elena 4690 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ceasar Bogdan Gheorghita 5266 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Cebzan Paul 4849 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Cerbu Andreea 5289 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Chereches Mircea Vasile 4864 1988 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ciocan Stefan Vladimir 5792 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cioinaru Cristina Maria 5417 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Cocar Nada Alexandra 4758 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Coci Alexandru 5997 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Coman Maria Luiza 5332 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Andreea Pa 4644 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Constantinescu Ioan Liviu 3827 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Cosma Adrian Vlad 5531 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Costachescu Cristian 4698 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Costea Gabriel Antonio 4583 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Coveltir Oana 5472 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cozariuc Andrei 4681 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Cozma Ionela 5533 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Craciun Paula Iuliana 5694 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cretu Bogdan Stefan 5497 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Crisan Alina Alexandra 5927 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Crisan Emil Adrian 4791 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Crisan Paul 5641 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Croitoru Ruxandra Elena 5676 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Dafina Alexandru Daniel 4124 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Daghid Ioan Sergiu 3309 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Dancescu Marina Loredana 5524 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Datcu Alexandra Andreea 5594 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
David Crina Maria 4765 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
David Remus Florin 5690 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Deaconu Bogdan Victor 4769 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dina Alexandru Madalin 4248 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Dobrea Daniel 5483 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dobrescu Gabriel Adrian 5139 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Dobrica Daniel 4639 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Dogaru Catalina 5495 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Dorobantu Liviu 4680 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Dragne Dan Stefan 5338 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Dragoi Dan Alexandru 4004 1987 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Dragomir Laura Mihaela 4899 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Drasovean Irina Maria 5717 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Dumitrescu Iulian 4819 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Dumitrescu Stefan Andrei 5716 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Duta Victor 5103 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Eftene Florin Cristian 5037 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Elecfi Ioana Maria 5299 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ene Ioana Adriana 4603 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ermalai Victor 5475 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Farcas Victoria Maria 5137 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Farr Szabalcs 4629 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Filip Aurelian 4487 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Filipan Aida Renata 5537 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Friedmann Roland 5626 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Galatan Alexandra Iulia 4845 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Galca Adrian 5281 1989 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Garbou Marinela 5593 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gaucan Daniela 4171 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Georgescu Irina Stefania 5555 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gherghel Ioan 4798 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ghita Mihai 3790 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ginta Mihaela Catalina 4604 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Goga Andreea Ioana 5762 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Goga Razvan Ioan 4775 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Gombos Diana Dora 5591 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gorgan Alexandra 4835 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Grigore Adelina 5619 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Grigore Bogdan Andrei 4605 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Guta Sabina Mirela 4897 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gutu Andrei Ioan 3988 1987 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Halus Cristian Gabriel 4749 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Hang Adrian Emil 4935 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Herman Adrian Iuliu 4037 1987 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Hutanu Daniela 5595 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Idriceanu Andrei Alexandr 4675 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Iftode Vlad Andrei 4936 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ignat Marian Claudiu 4945 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Imling Anca 5315 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ionescu Alexandru Claudiu 4208 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Ionescu Roxana Mihaela 5476 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ionescu Simona Ioana 5554 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionita Catalin Alexandru 5080 1988 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Iorgulescu Dragos Matei 5567 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Istrate Ilie Alin Vasile 4738 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Katana Anda Lorena 5305 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lazar George Sorin 5440 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Lengyel Vasile Bogdan 5538 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Lepizan Vlad 3442 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Lisita Andreea 4762 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Luca Alexandra 5604 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Luca Roberto 4748 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lucut Bogdan Florin 4779 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Lupu Razvan Cristian 5023 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Maier Vasile 4034 1987 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Malcomete Emma Florentina 4567 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Manisor Sorin Nicusor 4481 1987 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Manoliu Ion Alexandru 4242 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Mantea Tudor George 5457 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Marcu Mirela Andreea 4648 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Marica Iulian Andrei 5490 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Marin Cristian Mihai 4469 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Marin Georgiana Madalina 5099 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Marinescu Antonia Leona 5416 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Matau Ioana Despina 4768 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Matei Alexandru 4852 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Matei Florin Ovidiu 5650 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Matei Tiberiu Alexandru 5786 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Merintean Sabin Ioan 5757 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Micu Roxana 5621 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Mierla Andrei 5632 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Mihai Gabriel 5039 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Mihalcea Cristian Nicolae 4012 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Mihali Alexandru Petru 5105 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Miholca Alexandru Dorel 5540 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Minich Edith 4898 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Mocanu Costin Alexandru 4211 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Mocanu Victor Ioan 4542 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Moise Bogdan Alexandru 3414 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Moldovan Radu Mihai 4949 1988 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Molnar Andrei Ionut 4371 1987 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Moser Stefan Laurentiu 3825 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Motrogan Floriana 5143 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Muraru Bogdan 4449 1987 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Nanu Albert Alexandru 4727 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nastase Alin Lucian 4678 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Nechifor Mihai Alexandru 5758 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Nechifor Roxana Mihaela A 4649 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Nedelcu Oana Andreea 4724 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Negru Ionela Loredana 4867 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Nemteanu Filip Cristian 4868 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Nica Alexandru Ionut 4589 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Niculae Irina 4572 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Niculescu Andrei Alexandr 4159 1987 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Nita Cristina 4730 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nita Emilian Florin 4544 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Nitu Radu Adrian 5666 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Nyri Anita 5928 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Oancea Ciprian Adrian 5804 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Oancea Radu George 4364 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Obretin Catalin Florin 4662 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ochirosi Cosmin Alexandru 5477 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Olteanu Marius Nicolae 4434 1988 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Olteanu Sever George 3677 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Oprescu Lavinia Georgiana 5084 1988 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Orel Laura 4751 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Osan Marian 4198 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Osiac Sabrina Smara 5306 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Otesteanu Corin Felix 5651 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Pantazi Denisa Maria 5724 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Papuc Alexandru Laurentiu 5283 1989 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Patru Vladut Alexandru 5557 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pau Carmen 5303 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Pepa Daniel 5301 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Perta Bogdan Tudor 4947 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Petcu Constantin Cosmin 3904 1987 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Petrea Alexandra Maria 5032 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Petrescu Dorel Andrei 5511 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Petroi Alexandru Cristian 5623 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Petru Oana 5760 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Picos Silvia Maria 4943 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Pintea Ovidiu Vasile 5542 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Pirvu Alexandru 4541 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Pistea Ionut Cristin 5316 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Poeana Adrian Nicusor 4882 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Pojar Mircea Adrian 4842 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Pop Cristina Diana 5543 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Popa Alexandra Catalina 5484 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Popa Sebastian 4113 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Popescu Alexandru Daniel 4755 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Preda Adelin Liviu 5720 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Pretli Emanuela Kristina 5545 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Pruncu Alexandru 5610 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Pui Ioan Gelu 5752 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Purice Daniela Florina 4594 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Racolta Bogdan Vasile 5546 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Radescu Adrian Daniel 5785 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Radu Alexandru Ionut 5668 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Raducanu Mihail Bogdan 4883 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Retezan Diana Adelina 5311 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Revesz Levente 4407 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ricu Razvan 4595 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ripanu Ionut Marius 4836 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Rosu Florentin Vasilica 5031 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Rotaru Laura Gabriela 5142 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Rusu Carmen 5169 1988 ACS Steaua Brasov 99:99:99
Sabovici Adrian Marius 3316 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Safer Nicoleta 5307 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Samoila Elena Roxana 5043 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Sandu Vladimir Andrei 4575 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Satmari Sebastian Ionut 5548 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Selea Livia Cristina 5648 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Serban Gabriela Cristina 4577 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Silaghe Daniel 4846 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Silaghi Raluca Marinela 5696 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Silvestru Andrei Vasile 4373 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sirbu Diana Liliana 5447 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sirbu Sergiu 3995 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Soit Mihai Alexandru 5454 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sopa Loana 5761 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Stroian Sorin Ciprian 4218 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Szekeres Andrea 4143 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Szomoru Teodora 5612 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tapoca Luminita 5470 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Tarachiu Bianca 5674 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Tiriteu Cristian 2272 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Toader Claudia Leonisa 4011 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ungur Sorin Cristian 3833 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ursu Doru Florin 5553 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vaduva Ioan Pavel 2767 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Valean Teodora Cristina 5287 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Varga Ferenc Attila 5552 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Vas Andrei Vasile 4710 1987 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Verman Tiberius Adrian 5858 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Vintila Silviu Valentin 4704 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Voicu Oana Georgiana 4598 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Zamfir Laurentiu Stefanit 5466 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Zamfirescu Tudor 4599 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Zibileanu Silviu 5168 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Zuzu Alexandru Cristian 5909 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 5 200 m mixt - 10 - 13 ani - Masculin (134 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ababi Vivi Daniel 4537 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Adascaliti Marius Nicolae 4886 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Afrentoaie Lucian Ionel 5267 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Andrei Ionut 5104 1988 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Andreiev Lucian Florentin 4895 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Baban Otilia Adriana 4562 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Badalac Radu Lucian 3701 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Badea George Razvan 5910 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bakale Emile Rony 4847 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Balaj Radu 4859 1988 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Balaj Raluca 4858 1988 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Balasic Georgiana Alina 4578 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Bancos Mihaela Ramona 4782 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Baran Alexandru 5274 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Barbu Monica Lia 5019 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Basa Alexandru Marian 4213 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Bejinariu Elena Alexandra 5177 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Big Marius Lucian 4793 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Birlescu Radu Avram 4839 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Blaga Teodor Lucian 4632 1987 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Bordeianu Alexandru 4844 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Botez Andreea 4010 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Both Timea 3252 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Bozga Alin Catalin 4794 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Branzan Andreea Florentin 4602 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Brudiu Dragos Andrei 4850 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Buculei Adrian Octavian 3315 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Buliman Nicolae Adrian 3931 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Busca Dragos Mircea 4023 1987 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Calota Bogdan Florin 4742 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Calota Robert George 4731 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Candet Gabriela 5014 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ceasar Bogdan Gheorghita 5266 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Cebzan Paul 4849 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Chereches Mircea Vasile 4864 1988 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cocar Nada Alexandra 4758 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Constantinescu Ioan Liviu 3827 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Costachescu Cristian 4698 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Costea Gabriel Antonio 4583 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Crisan Emil Adrian 4791 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Dafina Alexandru Daniel 4124 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Daghid Ioan Sergiu 3309 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
David Crina Maria 4765 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Deaconu Bogdan Victor 4769 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dina Alexandru Madalin 4248 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Dragoi Dan Alexandru 4004 1987 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Dragomir Laura Mihaela 4899 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrescu Iulian 4819 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Farr Szabalcs 4629 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Filip Aurelian 4487 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Galatan Alexandra Iulia 4845 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gherghel Ioan 4798 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ghita Mihai 3790 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ginta Mihaela Catalina 4604 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Goga Razvan Ioan 4775 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Gombos Diana Dora 5591 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gorgan Alexandra 4835 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Grigore Bogdan Andrei 4605 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Guta Sabina Mirela 4897 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gutu Andrei Ioan 3988 1987 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Halus Cristian Gabriel 4749 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Hang Adrian Emil 4935 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Herman Adrian Iuliu 4037 1987 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Iftode Vlad Andrei 4936 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ignat Marian Claudiu 4945 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ionescu Alexandru Claudiu 4208 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Ionita Catalin Alexandru 5080 1988 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Iorgulescu Dragos Matei 5567 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Lepizan Vlad 3442 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Lisita Andreea 4762 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Luca Roberto 4748 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lupu Razvan Cristian 5023 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Maier Vasile 4034 1987 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Malcomete Emma Florentina 4567 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Manoliu Ion Alexandru 4242 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Marin Cristian Mihai 4469 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Matau Ioana Despina 4768 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Matei Alexandru 4852 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Mihai Gabriel 5039 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Mihalcea Cristian Nicolae 4012 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Mihali Alexandru Petru 5105 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Minich Edith 4898 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Mocanu Costin Alexandru 4211 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Moise Bogdan Alexandru 3414 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Moldovan Radu Mihai 4949 1988 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Molnar Andrei Ionut 4371 1987 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Moser Stefan Laurentiu 3825 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Motrogan Floriana 5143 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Muraru Bogdan 4449 1987 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Negru Ionela Loredana 4867 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Nica Alexandru Ionut 4589 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Niculae Irina 4572 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Niculescu Andrei Alexandr 4159 1987 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Nita Cristina 4730 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Oancea Radu George 4364 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Olteanu Marius Nicolae 4434 1988 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Olteanu Sever George 3677 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Oprescu Lavinia Georgiana 5084 1988 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Orel Laura 4751 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Osan Marian 4198 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Perta Bogdan Tudor 4947 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Petcu Constantin Cosmin 3904 1987 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Petrea Alexandra Maria 5032 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Picos Silvia Maria 4943 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Poeana Adrian Nicusor 4882 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Pojar Mircea Adrian 4842 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Popa Sebastian 4113 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Popescu Alexandru Daniel 4755 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Raducanu Mihail Bogdan 4883 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Revesz Levente 4407 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ricu Razvan 4595 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ripanu Ionut Marius 4836 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Rosioru Bogdan 5273 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Rosu Florentin Vasilica 5031 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Rusu Carmen 5169 1988 ACS Steaua Brasov 99:99:99
Sabovici Adrian Marius 3316 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandu Vladimir Andrei 4575 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Serban Gabriela Cristina 4577 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Silvestru Andrei Vasile 4373 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sirbu Sergiu 3995 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Stroian Sorin Ciprian 4218 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Szekeres Andrea 4143 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Tiriteu Cristian 2272 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Toader Claudia Leonisa 4011 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ungur Sorin Cristian 3833 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ursu Doru Florin 5553 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vaduva Ioan Pavel 2767 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Vas Andrei Vasile 4710 1987 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Vintila Silviu Valentin 4704 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Zamfirescu Tudor 4599 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Zibileanu Silviu 5168 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Zuzu Alexandru Cristian 5909 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 6 100 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (75 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Baban Otilia Adriana 4562 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Badalac Radu Lucian 3701 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Bakale Emile Rony 4847 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Balaj Raluca 4858 1988 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Balasic Georgiana Alina 4578 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Bancos Mihaela Ramona 4782 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Barbu Monica Lia 5019 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Bejinariu Elena Alexandra 5177 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Berbecaru Corina Gabriela 4581 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Birlescu Radu Avram 4839 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Blaga Teodor Lucian 4632 1987 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Botez Andreea 4010 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Both Timea 3252 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Branzan Andreea Florentin 4602 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Buculei Adrian Octavian 3315 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Buliman Nicolae Adrian 3931 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Busca Dragos Mircea 4023 1987 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Calota Bogdan Florin 4742 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Candet Gabriela 5014 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cocar Nada Alexandra 4758 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Constantinescu Ioan Liviu 3827 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Dafina Alexandru Daniel 4124 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Daghid Ioan Sergiu 3309 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
David Crina Maria 4765 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dina Alexandru Madalin 4248 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Dragoi Dan Alexandru 4004 1987 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Dragomir Laura Mihaela 4899 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Galatan Alexandra Iulia 4845 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ginta Mihaela Catalina 4604 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Gombos Diana Dora 5591 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gorgan Alexandra 4835 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Guta Sabina Mirela 4897 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gutu Andrei Ioan 3988 1987 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Herman Adrian Iuliu 4037 1987 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ionescu Alexandru Claudiu 4208 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Lepizan Vlad 3442 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Lisita Andreea 4762 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Maier Vasile 4034 1987 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Malcomete Emma Florentina 4567 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Manisor Sorin Nicusor 4481 1987 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Matau Ioana Despina 4768 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Matei Alexandru 4852 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Minich Edith 4898 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Mocanu Costin Alexandru 4211 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Moise Bogdan Alexandru 3414 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Molnar Andrei Ionut 4371 1987 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Moser Stefan Laurentiu 3825 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Motrogan Floriana 5143 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Muraru Bogdan 4449 1987 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Negru Ionela Loredana 4867 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Niculae Irina 4572 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Niculescu Andrei Alexandr 4159 1987 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Nita Cristina 4730 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Oancea Radu George 4364 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Olteanu Sever George 3677 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Oprescu Lavinia Georgiana 5084 1988 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Orel Laura 4751 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Osan Marian 4198 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Petcu Constantin Cosmin 3904 1987 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Petrea Alexandra Maria 5032 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Picos Silvia Maria 4943 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Pojar Mircea Adrian 4842 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Popa Sebastian 4113 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Rusu Carmen 5169 1988 ACS Steaua Brasov 99:99:99
Sabovici Adrian Marius 3316 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Serban Gabriela Cristina 4577 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Silvestru Andrei Vasile 4373 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Szekeres Andrea 4143 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Tiriteu Cristian 2272 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Toader Claudia Leonisa 4011 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ungur Sorin Cristian 3833 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ursu Doru Florin 5553 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vaduva Ioan Pavel 2767 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Vas Andrei Vasile 4710 1987 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 7 50 m spate - 10 - 13 ani - Masculin (199 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ababi Vivi Daniel 4537 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Achim Oana Stefania 5765 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Acsente Razvan Constantin 5514 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Adascaliti Marius Nicolae 4886 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Afrentoaie Lucian Ionel 5267 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Anastasescu Horatiu Vlad 4158 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Andrei Daniel Vasile 3708 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Andrei Ionut 5104 1988 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Andreiev Lucian Florentin 4895 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Anghelache Adrian Bogdan 5675 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Antohe Tiberiu Virgil 4528 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Anton Alexandru Daniel 5907 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ardelean Ciprian Andrei 5692 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ardelean Mircea Mario 5624 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Arghir Oana 5471 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Baciu Razvan Marian 5437 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Badea George Razvan 5910 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Baderca Andrei Moise 5300 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Balaj Radu 4859 1988 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Baran Alexandru 5274 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Basa Alexandru Marian 4213 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Belciugan Angelo George 5468 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Big Marius Lucian 4793 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bisboaca Corneliu 5450 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Bisboaca Ioan 5456 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Bordeianu Alexandru 4844 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Bozga Alin Catalin 4794 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Brudiu Dragos Andrei 4850 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Bulat Bianca Andreea 5309 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Bunaciu Alexandra Ioana 5443 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Buruga Albert Dorin 5318 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Caloji Alexandra Gabriela 5523 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Calota Robert George 4731 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Caraus Teodor 5515 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Carp Iuliana Elena 4690 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ceasar Bogdan Gheorghita 5266 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Cebzan Paul 4849 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Cerbu Andreea 5289 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Chereches Mircea Vasile 4864 1988 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ciocan Stefan Vladimir 5792 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cioinaru Cristina Maria 5417 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Coci Alexandru 5997 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Coman Maria Luiza 5332 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Andreea Pa 4644 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Cosma Adrian Vlad 5531 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Costachescu Cristian 4698 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Costea Gabriel Antonio 4583 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Coveltir Oana 5472 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cozariuc Andrei 4681 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Cozma Ionela 5533 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Craciun Paula Iuliana 5694 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cretu Bogdan Stefan 5497 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Crisan Alina Alexandra 5927 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Crisan Emil Adrian 4791 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Crisan Paul 5641 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dancescu Marina Loredana 5524 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Datcu Alexandra Andreea 5594 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
David Remus Florin 5690 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Deaconu Bogdan Victor 4769 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dobrea Daniel 5483 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dobrescu Gabriel Adrian 5139 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Dobrica Daniel 4639 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Dogaru Catalina 5495 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Dorobantu Liviu 4680 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Dragne Dan Stefan 5338 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Drasovean Irina Maria 5717 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Dumitrescu Iulian 4819 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Dumitrescu Stefan Andrei 5716 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Duta Victor 5103 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Eftene Florin Cristian 5037 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Elecfi Ioana Maria 5299 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ene Ioana Adriana 4603 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ermalai Victor 5475 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Farcas Victoria Maria 5137 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Farr Szabalcs 4629 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Filip Aurelian 4487 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Filipan Aida Renata 5537 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Friedmann Roland 5626 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Galca Adrian 5281 1989 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Garbou Marinela 5593 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gaucan Daniela 4171 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Georgescu Irina Stefania 5555 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gherghel Ioan 4798 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ghita Mihai 3790 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Goga Andreea Ioana 5762 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Goga Razvan Ioan 4775 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Grigore Adelina 5619 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Grigore Bogdan Andrei 4605 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Halus Cristian Gabriel 4749 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Hang Adrian Emil 4935 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Hutanu Daniela 5595 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Idriceanu Andrei Alexandr 4675 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Iftode Vlad Andrei 4936 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ignat Marian Claudiu 4945 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Imling Anca 5315 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ionescu Roxana Mihaela 5476 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ionescu Simona Ioana 5554 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionita Catalin Alexandru 5080 1988 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Iorgulescu Dragos Matei 5567 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Istrate Ilie Alin Vasile 4738 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Katana Anda Lorena 5305 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lazar George Sorin 5440 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Lengyel Vasile Bogdan 5538 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Luca Alexandra 5604 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Luca Roberto 4748 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lucut Bogdan Florin 4779 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Lupu Razvan Cristian 5023 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Manoliu Ion Alexandru 4242 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Mantea Tudor George 5457 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Marcu Mirela Andreea 4648 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Marica Iulian Andrei 5490 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Marin Cristian Mihai 4469 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Marin Georgiana Madalina 5099 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Marinescu Antonia Leona 5416 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Matei Florin Ovidiu 5650 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Matei Tiberiu Alexandru 5786 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Mazilu Adrian 4737 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Merintean Sabin Ioan 5757 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Micu Roxana 5621 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Mierla Andrei 5632 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Mihai Gabriel 5039 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Mihalcea Cristian Nicolae 4012 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Mihali Alexandru Petru 5105 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Miholca Alexandru Dorel 5540 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mocanu Victor Ioan 4542 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Moldovan Radu Mihai 4949 1988 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Nanu Albert Alexandru 4727 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nastase Alin Lucian 4678 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Nechifor Mihai Alexandru 5758 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Nechifor Roxana Mihaela A 4649 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Nedelcu Oana Andreea 4724 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nemteanu Filip Cristian 4868 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Nica Alexandru Ionut 4589 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Nita Emilian Florin 4544 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Nitu Radu Adrian 5666 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Nyri Anita 5928 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Oancea Ciprian Adrian 5804 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Obretin Catalin Florin 4662 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ochirosi Cosmin Alexandru 5477 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Olteanu Marius Nicolae 4434 1988 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Osiac Sabrina Smara 5306 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Otesteanu Corin Felix 5651 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Pantazi Denisa Maria 5724 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Papuc Alexandru Laurentiu 5283 1989 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Pasmagiu Laurentiu 5841 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Patru Vladut Alexandru 5557 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pau Carmen 5303 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Pepa Daniel 5301 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Perta Bogdan Tudor 4947 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Petrescu Dorel Andrei 5511 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Petroi Alexandru Cristian 5623 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Petru Oana 5760 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Pintea Ovidiu Vasile 5542 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Pirvu Alexandru 4541 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Pistea Ionut Cristin 5316 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Poeana Adrian Nicusor 4882 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Pop Cristina Diana 5543 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Popa Alexandra Catalina 5484 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Preda Adelin Liviu 5720 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Pretli Emanuela Kristina 5545 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Pruncu Alexandru 5610 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Pui Ioan Gelu 5752 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Purice Daniela Florina 4594 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Racolta Bogdan Vasile 5546 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Radescu Adrian Daniel 5785 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Radu Alexandru Ionut 5668 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Raducanu Mihail Bogdan 4883 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Retezan Diana Adelina 5311 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ricu Razvan 4595 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ripanu Ionut Marius 4836 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Rosioru Bogdan 5273 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Rosu Florentin Vasilica 5031 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Rotaru Laura Gabriela 5142 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Safer Nicoleta 5307 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Salgau Dumitru Alexandru 5789 1989 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Sandu Vladimir Andrei 4575 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Satmari Sebastian Ionut 5548 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Selea Livia Cristina 5648 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Silaghe Daniel 4846 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Silaghi Raluca Marinela 5696 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Sirbu Diana Liliana 5447 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sirbu Sergiu 3995 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Soit Mihai Alexandru 5454 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sopa Loana 5761 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Stroian Sorin Ciprian 4218 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Szomoru Teodora 5612 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tapoca Luminita 5470 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Tarachiu Bianca 5674 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Valean Teodora Cristina 5287 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Varga Ferenc Attila 5552 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Verman Tiberius Adrian 5858 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Vintila Silviu Valentin 4704 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Voicu Oana Georgiana 4598 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Zamfir Laurentiu Stefanit 5466 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Zamfirescu Tudor 4599 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Zibileanu Silviu 5168 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Zuzu Alexandru Cristian 5909 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 8 50 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (13 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
fara nume Nu are 2000 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
fara nume Nu are 2000 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
fara nume Nu are 2000 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
fara nume Nu are 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume Nu are 2000 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume Nu are 2000 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
fara nume Nu are 2000 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
fara nume Nu are 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume Nu are 2000 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume Nu are 2000 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
fara nume Nu are 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
fara nume Nu are 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
fara nume Nu are 2000 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 9 50 m fluture - 10 - 13 ani - Masculin (272 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ababi Vivi Daniel 4537 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Achim Oana Stefania 5765 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Acsente Razvan Constantin 5514 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Adascaliti Marius Nicolae 4886 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Afrentoaie Lucian Ionel 5267 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Anastasescu Horatiu Vlad 4158 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Andrei Daniel Vasile 3708 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Andreiev Lucian Florentin 4895 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Anghelache Adrian Bogdan 5675 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Antohe Tiberiu Virgil 4528 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Anton Alexandru Daniel 5907 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ardelean Ciprian Andrei 5692 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ardelean Mircea Mario 5624 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Arghir Oana 5471 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Baban Otilia Adriana 4562 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Baciu Razvan Marian 5437 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Badalac Radu Lucian 3701 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Badea George Razvan 5910 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Baderca Andrei Moise 5300 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Bakale Emile Rony 4847 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Balaj Radu 4859 1988 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Balaj Raluca 4858 1988 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Balasic Georgiana Alina 4578 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Bancos Mihaela Ramona 4782 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Baran Alexandru 5274 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Barbu Monica Lia 5019 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Basa Alexandru Marian 4213 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Bejinariu Elena Alexandra 5177 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Belciugan Angelo George 5468 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Berbecaru Corina Gabriela 4581 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Big Marius Lucian 4793 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Birlescu Radu Avram 4839 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Bisboaca Corneliu 5450 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Blaga Teodor Lucian 4632 1987 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Bordeianu Alexandru 4844 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Botez Andreea 4010 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Both Timea 3252 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Bozga Alin Catalin 4794 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Branzan Andreea Florentin 4602 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Brudiu Dragos Andrei 4850 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Buculei Adrian Octavian 3315 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bulat Bianca Andreea 5309 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Buliman Nicolae Adrian 3931 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Bunaciu Alexandra Ioana 5443 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Buruga Albert Dorin 5318 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Busca Dragos Mircea 4023 1987 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Caloji Alexandra Gabriela 5523 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Calota Bogdan Florin 4742 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Calota Robert George 4731 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Candet Gabriela 5014 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Caraus Teodor 5515 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Carp Iuliana Elena 4690 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ceasar Bogdan Gheorghita 5266 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Cebzan Paul 4849 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Cerbu Andreea 5289 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Chereches Mircea Vasile 4864 1988 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ciocan Stefan Vladimir 5792 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cioinaru Cristina Maria 5417 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Cocar Nada Alexandra 4758 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Coci Alexandru 5997 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Coman Maria Luiza 5332 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Andreea Pa 4644 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Constantinescu Ioan Liviu 3827 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Cosma Adrian Vlad 5531 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Costachescu Cristian 4698 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Costea Gabriel Antonio 4583 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Coveltir Oana 5472 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cozariuc Andrei 4681 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Cozma Ionela 5533 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Craciun Paula Iuliana 5694 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cretu Bogdan Stefan 5497 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Crisan Alina Alexandra 5927 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Crisan Emil Adrian 4791 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Crisan Paul 5641 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Croitoru Ruxandra Elena 5676 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Dafina Alexandru Daniel 4124 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Daghid Ioan Sergiu 3309 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Datcu Alexandra Andreea 5594 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
David Crina Maria 4765 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
David Remus Florin 5690 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Deaconu Bogdan Victor 4769 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dina Alexandru Madalin 4248 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Dobrea Daniel 5483 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dobrescu Gabriel Adrian 5139 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Dogaru Catalina 5495 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Dorobantu Liviu 4680 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Dragne Dan Stefan 5338 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Dragoi Dan Alexandru 4004 1987 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Dragomir Laura Mihaela 4899 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Drasovean Irina Maria 5717 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Dumitrescu Iulian 4819 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Dumitrescu Stefan Andrei 5716 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Duta Victor 5103 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Eftene Florin Cristian 5037 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Elecfi Ioana Maria 5299 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ene Ioana Adriana 4603 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ermalai Victor 5475 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Farcas Victoria Maria 5137 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Farr Szabalcs 4629 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Filip Aurelian 4487 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Filipan Aida Renata 5537 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Friedmann Roland 5626 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Galatan Alexandra Iulia 4845 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Galca Adrian 5281 1989 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Garbou Marinela 5593 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gaucan Daniela 4171 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Georgescu Irina Stefania 5555 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gherghel Ioan 4798 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ghita Mihai 3790 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ginta Mihaela Catalina 4604 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Goga Andreea Ioana 5762 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Goga Razvan Ioan 4775 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Gombos Diana Dora 5591 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gorgan Alexandra 4835 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Grigore Adelina 5619 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Grigore Bogdan Andrei 4605 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Guta Sabina Mirela 4897 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gutu Andrei Ioan 3988 1987 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Halus Cristian Gabriel 4749 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Hang Adrian Emil 4935 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Herman Adrian Iuliu 4037 1987 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Hutanu Daniela 5595 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Idriceanu Andrei Alexandr 4675 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Iftode Vlad Andrei 4936 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ignat Marian Claudiu 4945 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Imling Anca 5315 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ionescu Alexandru Claudiu 4208 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Ionescu Roxana Mihaela 5476 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ionescu Simona Ioana 5554 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionita Catalin Alexandru 5080 1988 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Iorgulescu Dragos Matei 5567 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Istrate Ilie Alin Vasile 4738 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Katana Anda Lorena 5305 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lazar George Sorin 5440 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Lengyel Vasile Bogdan 5538 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Lepizan Vlad 3442 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Lisita Andreea 4762 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Luca Alexandra 5604 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Luca Roberto 4748 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lucut Bogdan Florin 4779 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Lupu Razvan Cristian 5023 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Maier Vasile 4034 1987 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Malcomete Emma Florentina 4567 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Manisor Sorin Nicusor 4481 1987 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Manoliu Ion Alexandru 4242 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Mantea Tudor George 5457 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Marcu Mirela Andreea 4648 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Marica Iulian Andrei 5490 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Marin Cristian Mihai 4469 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Marin Georgiana Madalina 5099 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Marinescu Antonia Leona 5416 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Matau Ioana Despina 4768 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Matei Alexandru 4852 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Matei Florin Ovidiu 5650 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Matei Tiberiu Alexandru 5786 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Mazilu Adrian 4737 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Merintean Sabin Ioan 5757 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Micu Roxana 5621 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Mierla Andrei 5632 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Mihai Gabriel 5039 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Mihalcea Cristian Nicolae 4012 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Mihali Alexandru Petru 5105 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Miholca Alexandru Dorel 5540 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Minich Edith 4898 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Mocanu Costin Alexandru 4211 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Mocanu Victor Ioan 4542 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Moise Bogdan Alexandru 3414 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Moldovan Radu Mihai 4949 1988 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Molnar Andrei Ionut 4371 1987 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Moser Stefan Laurentiu 3825 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Motrogan Floriana 5143 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Muraru Bogdan 4449 1987 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Nanu Albert Alexandru 4727 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nastase Alin Lucian 4678 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Nechifor Mihai Alexandru 5758 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Nechifor Roxana Mihaela A 4649 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Nedelcu Oana Andreea 4724 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Negru Ionela Loredana 4867 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Nemteanu Filip Cristian 4868 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Nica Alexandru Ionut 4589 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Niculae Irina 4572 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Niculescu Andrei Alexandr 4159 1987 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Nita Cristina 4730 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nita Emilian Florin 4544 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Nitu Radu Adrian 5666 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Nyri Anita 5928 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Oancea Ciprian Adrian 5804 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Oancea Radu George 4364 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Ochirosi Cosmin Alexandru 5477 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Olteanu Marius Nicolae 4434 1988 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Olteanu Sever George 3677 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Oprescu Lavinia Georgiana 5084 1988 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Orel Laura 4751 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Osan Marian 4198 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Osiac Sabrina Smara 5306 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Otesteanu Corin Felix 5651 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Pantazi Denisa Maria 5724 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Papuc Alexandru Laurentiu 5283 1989 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Pasmagiu Laurentiu 5841 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Patru Vladut Alexandru 5557 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pau Carmen 5303 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Pepa Daniel 5301 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Perta Bogdan Tudor 4947 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Petcu Constantin Cosmin 3904 1987 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Petrea Alexandra Maria 5032 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Petrescu Dorel Andrei 5511 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Petroi Alexandru Cristian 5623 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Petru Oana 5760 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Picos Silvia Maria 4943 1988 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Pintea Ovidiu Vasile 5542 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Pirvu Alexandru 4541 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Pistea Ionut Cristin 5316 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Poeana Adrian Nicusor 4882 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Pojar Mircea Adrian 4842 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Pop Cristina Diana 5543 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Popa Sebastian 4113 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Popescu Alexandru Daniel 4755 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Preda Adelin Liviu 5720 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Pretli Emanuela Kristina 5545 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Pruncu Alexandru 5610 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Pui Ioan Gelu 5752 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Purice Daniela Florina 4594 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Racolta Bogdan Vasile 5546 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Radescu Adrian Daniel 5785 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Radu Alexandru Ionut 5668 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Raducanu Mihail Bogdan 4883 1988 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Retezan Diana Adelina 5311 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Revesz Levente 4407 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ricu Razvan 4595 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ripanu Ionut Marius 4836 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Rosioru Bogdan 5273 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Rosu Florentin Vasilica 5031 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Rotaru Laura Gabriela 5142 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Rusu Carmen 5169 1988 ACS Steaua Brasov 99:99:99
Sabovici Adrian Marius 3316 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Safer Nicoleta 5307 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Salgau Dumitru Alexandru 5789 1989 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Samoila Elena Roxana 5043 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Sandu Vladimir Andrei 4575 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Satmari Sebastian Ionut 5548 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Selea Livia Cristina 5648 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Serban Gabriela Cristina 4577 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Silaghe Daniel 4846 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Silaghi Raluca Marinela 5696 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Silvestru Andrei Vasile 4373 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sirbu Diana Liliana 5447 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sirbu Sergiu 3995 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Soit Mihai Alexandru 5454 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sopa Loana 5761 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Stroian Sorin Ciprian 4218 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Szekeres Andrea 4143 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Szomoru Teodora 5612 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tapoca Luminita 5470 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Tarachiu Bianca 5674 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Tiriteu Cristian 2272 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Toader Claudia Leonisa 4011 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ungur Sorin Cristian 3833 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ursu Doru Florin 5553 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vaduva Ioan Pavel 2767 1987 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Valean Teodora Cristina 5287 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Varga Ferenc Attila 5552 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Vas Andrei Vasile 4710 1987 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Verman Tiberius Adrian 5858 1989 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Vintila Silviu Valentin 4704 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Voicu Oana Georgiana 4598 1989 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Zamfir Laurentiu Stefanit 5466 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Zamfirescu Tudor 4599 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Zibileanu Silviu 5168 1988 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Zuzu Alexandru Cristian 5909 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 10 4 X 50 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (13 stafete inscrise)

Stafeta An nastere Clubul Timp
Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Stafeta 9 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stafeta 12 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Stafeta 10 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Stafeta 13 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Stafeta 11 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99