Cont
EJDC 2022

Clasament Tineret Feminin 16 - 17 ani 50 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Costea Bianca Andreea STE F 17 50 m liber (Finala A) 00:25:56
2 Bako Anastasia Maria COR F 16 50 m liber (Finala A) 00:26:11
3 Preda Irina Ana CSO F 15 50 m liber (Finala A) 00:26:88
4 Curcan Alexandra Roxana CPT F 17 50 m liber (Finala A) 00:26:98
5 Stirbu Ioana Maria CSP F 16 50 m liber (Finala A) 00:27:32
6 Verciuc Maria STE F 17 50 m liber (Finala A) 00:27:57
7 Sibiseanu Ana Maria STE F 14 50 m liber (Finala A) 00:27:63
8 Predescu Simona Maria CES F 14 50 m liber (Finala A) 00:28:34
9 Pintilie Alessia Anca SWM F 16 50 m liber (Finala B) 00:28:02
9 Oprea Maria Florentina CSO F 16 50 m liber (Finala B) 00:28:02
11 Strimb Sara Flavia UPT F 16 50 m liber (Finala B) 00:28:07
12 Ostafi Delia Elena STE F 16 50 m liber (Finala B) 00:28:18
13 Voicu Ioana Alexandra ASP F 15 50 m liber (Finala B) 00:28:27
14 Nitu Anna Denisa LER F 16 50 m liber (Finala B) 00:28:39
15 Alexa Daria NAD F 14 50 m liber (Finala B) 00:28:79
16 Stefura Ingrid SCB F 14 50 m liber (Finala B) 00:28:83
17 Boleacu Paula Maria ACT F 15 50 m liber (Finala C) 00:28:04
18 Popa Maria Alessia CES F 14 50 m liber (Finala C) 00:28:43
19 Princz Lara BAM F 14 50 m liber (Finala C) 00:28:47
20 Radu Elena NAD F 14 50 m liber (Finala C) 00:28:66
21 Stiger Diana Gabriela STE F 14 50 m liber (Finala C) 00:28:89
22 Macoveiciuc Larisa Ioana LER F 14 50 m liber (Finala C) 00:28:92
23 Griga Giulia Daria LBM F 14 50 m liber (Finala C) 00:29:18
24 Ambrozie Ilinca ALS F 14 50 m liber (Finala C) 00:29:33
25 Prisecariu Aissia Claudia NAD F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:02
26 Chiru Simona Andreea CSM F 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:59
27 Careba Alexandra Theodora SRT F 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:67
28 Otoiu Ana Cristiana CPT F 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:68
29 Bescheret Anca CES F 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:01
30 Drog Maria Bianca CSM F 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:09
31 Grosu Maria STE F 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:21
32 Adam Sara Daria ALB F 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:30
33 Amariei Rianna NAD F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:39
34 Zavoianu Maya Maria CPT F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:40
35 Ciobanu Ioana Alexandra LPT F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:51
36 Radulescu Alexandra CSO F 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:54
37 Bertea Alina Riana STM F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:62
38 Martin Maria Denisa LPT F 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:78
39 Mihai Teodora Maria MBR F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:80
40 Brezan Sara Maria SCB F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:81
40 Sauciuc Oana Iulia STE F 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:81
42 Marc Maria Natalia CSW F 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:89
43 Adam Clara Patricia ALB F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:02
44 Boer Henrietta H2O F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:10
45 Blejan Alexandra Maria SS7 F 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:24
46 Dumitrescu Alissa Maria LLP F 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:29
47 Luta Sara Maria LLP F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:35
48 Precob Roberta Andreea SRT F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:46
48 Cernat Amina Maria STE F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:46
50 Nita Andra Maria SPL F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:49
51 Tatar Maia VCN F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:66
52 Constantinescu Briana BSC F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:67
53 Baciu Amalia Georgiana NAD F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:68
54 Costea Mihaela Izabella MPL F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:70
54 Cioineag Caterina Alexia CSB F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:70
56 Badralexi Sofia Maria VCN F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:71
57 Craiu Ioana STE F 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:79
58 Lungu Bianca Ioana SHD F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:82
59 Melenciuc Sarah Teodora SPL F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:88
60 Pan-Ke Laura Ana-Maria LER F 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:31:25
61 Dragan Alexandra Huguette LER F 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:31:52
62 Gheorghe Iulia Cristina ACT F 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:31:60
63 Mirea Stefania Alexia MTG F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:31:88
64 Lungu Amalia Maria TSP F 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:31:90
65 Ciuciuc Alexandra Maria TSP F 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:32:03
66 Craciun Andra SRT F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:32:12
67 Barbu Eliza Andreea LPT F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:32:15
68 Gheorghe Alexandra Stefan MTG F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:32:44
69 Batrinu Gabriela Bianca LBR F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:32:53
70 Hafner Mihaela Alexandra CPT F 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:32:54
71 Medrut Ada Maria ALB F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:32:66
72 Pan Ke Ilinca Maria Xing LER F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:32:98
73 Savulescu Maria Theodora ALS F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:33:05
74 Miclea Ana Maria BSC F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:33:26
75 Grigore Anita Andreea Lav LLP F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:33:37
76 Florea Raisa Ioana LBR F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:33:67
77 Torcea Ana Maria REN F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:33:73
78 Burzo Elisa Gabriela LBM F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:34:08
79 Iorga Ioana Madalina CTR F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:34:87
80 Baciuca Ramona Cristina LER F 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:34:91
81 Tudor Iemima CTR F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:36:10
82 Zhytariuk Valeriia UKR F 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 10:27:93