Cont
EJDC 2022

Clasament Juniori Feminin 14 - 15 ani 50 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Preda Irina Ana CSO F 15 50 m liber (Finala A) 00:26:88
2 Sibiseanu Ana Maria STE F 14 50 m liber (Finala A) 00:27:63
3 Predescu Simona Maria CES F 14 50 m liber (Finala A) 00:28:34
4 Voicu Ioana Alexandra ASP F 15 50 m liber (Finala B) 00:28:27
5 Alexa Daria NAD F 14 50 m liber (Finala B) 00:28:79
6 Stefura Ingrid SCB F 14 50 m liber (Finala B) 00:28:83
7 Boleacu Paula Maria ACT F 15 50 m liber (Finala C) 00:28:04
8 Popa Maria Alessia CES F 14 50 m liber (Finala C) 00:28:43
9 Princz Lara BAM F 14 50 m liber (Finala C) 00:28:47
10 Radu Elena NAD F 14 50 m liber (Finala C) 00:28:66
11 Stiger Diana Gabriela STE F 14 50 m liber (Finala C) 00:28:89
12 Macoveiciuc Larisa Ioana LER F 14 50 m liber (Finala C) 00:28:92
13 Griga Giulia Daria LBM F 14 50 m liber (Finala C) 00:29:18
14 Ambrozie Ilinca ALS F 14 50 m liber (Finala C) 00:29:33
15 Prisecariu Aissia Claudia NAD F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:02
16 Amariei Rianna NAD F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:39
17 Zavoianu Maya Maria CPT F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:40
18 Ciobanu Ioana Alexandra LPT F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:51
19 Bertea Alina Riana STM F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:62
20 Mihai Teodora Maria MBR F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:80
21 Brezan Sara Maria SCB F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:81
22 Adam Clara Patricia ALB F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:02
23 Boer Henrietta H2O F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:10
24 Luta Sara Maria LLP F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:35
25 Cernat Amina Maria STE F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:46
25 Precob Roberta Andreea SRT F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:46
27 Nita Andra Maria SPL F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:49
28 Tatar Maia VCN F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:66
29 Constantinescu Briana BSC F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:67
30 Baciu Amalia Georgiana NAD F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:68
31 Cioineag Caterina Alexia CSB F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:70
31 Costea Mihaela Izabella MPL F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:70
33 Badralexi Sofia Maria VCN F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:71
34 Lungu Bianca Ioana SHD F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:82
35 Melenciuc Sarah Teodora SPL F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:88
36 Mirea Stefania Alexia MTG F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:31:88
37 Craciun Andra SRT F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:32:12
38 Barbu Eliza Andreea LPT F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:32:15
39 Gheorghe Alexandra Stefan MTG F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:32:44
40 Batrinu Gabriela Bianca LBR F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:32:53
41 Medrut Ada Maria ALB F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:32:66
42 Pan Ke Ilinca Maria Xing LER F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:32:98
43 Savulescu Maria Theodora ALS F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:33:05
44 Miclea Ana Maria BSC F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:33:26
45 Grigore Anita Andreea Lav LLP F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:33:37
46 Florea Raisa Ioana LBR F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:33:67
47 Torcea Ana Maria REN F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:33:73
48 Burzo Elisa Gabriela LBM F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:34:08
49 Iorga Ioana Madalina CTR F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:34:87
50 Tudor Iemima CTR F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:36:10