Cont
EJDC 2022

Clasament Open Feminin 50 m fluture

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Costea Bianca Andreea STE F 17 50 m fluture (Finala A) 00:27:87
2 Bogdaneci Alexandra UPT F 27 50 m fluture (Finala A) 00:27:90
3 Ratiu Maysa STE F 19 50 m fluture (Finala A) 00:28:17
4 Paraschiv Eva Maria ACT F 15 50 m fluture (Finala A) 00:28:37
5 Bako Anastasia Maria COR F 16 50 m fluture (Finala A) 00:28:43
6 Predescu Simona Maria CES F 14 50 m fluture (Finala A) 00:28:67
7 Preda Irina Ana CSO F 15 50 m fluture (Finala A) 00:29:20
8 Santha Emilia Nora STG F 14 50 m fluture (Finala A) 00:29:24
9 Remete Mirestean Daria ALB F 15 50 m fluture (Finala B) 00:29:25
10 Chiru Simona Andreea CSM F 17 50 m fluture (Finala B) 00:29:52
11 Otoiu Ana Cristiana CPT F 16 50 m fluture (Finala B) 00:29:64
12 Huma Daria Elena MTM F 17 50 m fluture (Finala B) 00:29:65
13 Stirbu Ioana Maria CSP F 16 50 m fluture (Finala B) 00:29:67
14 Gorecki Andra Denisa STE F 17 50 m fluture (Finala B) 00:29:74
15 Vacaru Andreea Iuliana TRG F 17 50 m fluture (Finala B) 00:29:75
16 Careba Alexandra Theodora SRT F 16 50 m fluture (Finala B) 00:30:26
17 Stefura Ingrid SCB F 14 50 m fluture (Finala C) 00:29:79
18 Princz Lara BAM F 14 50 m fluture (Finala C) 00:30:38
19 Surugiu Andra Georgiana CPT F 15 50 m fluture (Finala C) 00:30:59
20 Iorga Maria Teodora SWM F 14 50 m fluture (Finala C) 00:30:86
21 Voicu Ioana Alexandra ASP F 15 50 m fluture (Finala C) 00:31:01
22 Visinescu Oana Nicoleta TSP F 15 50 m fluture (Finala C) 00:31:05
23 Popa Maria Alessia CES F 14 50 m fluture (Finala C) 00:31:15
24 Griga Giulia Daria LBM F 14 50 m fluture (Finala C) 00:31:18
25 Boleacu Paula Maria ACT F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:78
26 Botezatu Elena Bianca COB F 20 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:88
27 Motos Letitia Andreea UTM F 18 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:06
28 Adam Sara Daria ALB F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:55
29 Pintilie Alessia Anca SWM F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:68
30 Ostafi Delia Elena STE F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:85
31 Fangli Henrietta TGM F 21 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:87
32 Drog Maria Bianca CSM F 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:91
33 Orban Kis Orsolya STG F 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:32
34 Tica Delia Maria SCB F 18 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:45
35 Bescheret Anca CES F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:64
36 Luta Sara Maria LLP F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:71
37 Stiger Diana Gabriela STE F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:72
38 Dumitrescu Alissa Maria LLP F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:85
39 Zavoianu Maya Maria CPT F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:91
40 Pintican Ingrid MAR F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:07
41 Macoveiciuc Larisa Ioana LER F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:09
42 Boer Henrietta H2O F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:16
43 Radu Elena NAD F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:19
44 Marc Maria Natalia CSW F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:23
45 Cernat Amina Maria STE F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:26
46 Jaravete Paula Maria UCJ F 21 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:27
47 Lospa Tamara Ioana CES F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:36
48 Pan-Ke Laura Ana-Maria LER F 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:49
49 Barbul Zetea Mara Ana BAM F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:53
50 Ambrozie Ilinca ALS F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:70
51 Adam Clara Patricia ALB F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:01
52 Papp Annemarie STM F 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:14
53 Brezan Sara Maria SCB F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:16
54 Costea Mihaela Izabella MPL F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:18
55 Bertea Alina Riana STM F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:29
56 Cunciu Alessia Maria SPL F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:51
57 Nagy Zsofia SHD F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:53
58 Bichescu Andrada Bianca SRT F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:69
59 Cioineag Caterina Alexia CSB F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:73
60 Barbu Eliza Andreea LPT F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:34:65
61 Mirea Stefania Alexia MTG F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:34:68
62 Craciun Andra SRT F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:34:69
63 Medrut Ada Maria ALB F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:34:74
64 Batrinu Gabriela Bianca LBR F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:34:82
65 Dragan Alexandra Huguette LER F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:35:07
66 Melenciuc Sarah Teodora SPL F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:35:36
67 Lungu Amalia Maria TSP F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:36:38
68 Burzo Elisa Gabriela LBM F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:36:83
69 Savulescu Maria Theodora ALS F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:36:91
70 Iorga Ioana Madalina CTR F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:37:60
71 Tudor Iemima CTR F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:38:45
72 Grigore Anita Andreea Lav LLP F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:38:92
73 Somordolea Gabriela STE F 18 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:40:38
74 Hafner Mihaela Alexandra CPT F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:41:28
75 Baciuca Ramona Cristina LER F 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:41:49
76 Tsyklauri Polina UKR F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 10:30:59