Cont
EJDC 2022

Clasament Tineret Feminin 16 - 17 ani 50 m fluture

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Costea Bianca Andreea STE F 17 50 m fluture (Finala A) 00:27:87
2 Paraschiv Eva Maria ACT F 15 50 m fluture (Finala A) 00:28:37
3 Bako Anastasia Maria COR F 16 50 m fluture (Finala A) 00:28:43
4 Predescu Simona Maria CES F 14 50 m fluture (Finala A) 00:28:67
5 Preda Irina Ana CSO F 15 50 m fluture (Finala A) 00:29:20
6 Santha Emilia Nora STG F 14 50 m fluture (Finala A) 00:29:24
7 Remete Mirestean Daria ALB F 15 50 m fluture (Finala B) 00:29:25
8 Chiru Simona Andreea CSM F 17 50 m fluture (Finala B) 00:29:52
9 Otoiu Ana Cristiana CPT F 16 50 m fluture (Finala B) 00:29:64
10 Huma Daria Elena MTM F 17 50 m fluture (Finala B) 00:29:65
11 Stirbu Ioana Maria CSP F 16 50 m fluture (Finala B) 00:29:67
12 Gorecki Andra Denisa STE F 17 50 m fluture (Finala B) 00:29:74
13 Vacaru Andreea Iuliana TRG F 17 50 m fluture (Finala B) 00:29:75
14 Careba Alexandra Theodora SRT F 16 50 m fluture (Finala B) 00:30:26
15 Stefura Ingrid SCB F 14 50 m fluture (Finala C) 00:29:79
16 Princz Lara BAM F 14 50 m fluture (Finala C) 00:30:38
17 Surugiu Andra Georgiana CPT F 15 50 m fluture (Finala C) 00:30:59
18 Iorga Maria Teodora SWM F 14 50 m fluture (Finala C) 00:30:86
19 Voicu Ioana Alexandra ASP F 15 50 m fluture (Finala C) 00:31:01
20 Visinescu Oana Nicoleta TSP F 15 50 m fluture (Finala C) 00:31:05
21 Popa Maria Alessia CES F 14 50 m fluture (Finala C) 00:31:15
22 Griga Giulia Daria LBM F 14 50 m fluture (Finala C) 00:31:18
23 Boleacu Paula Maria ACT F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:78
24 Adam Sara Daria ALB F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:55
25 Pintilie Alessia Anca SWM F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:68
26 Ostafi Delia Elena STE F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:85
27 Drog Maria Bianca CSM F 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:91
28 Orban Kis Orsolya STG F 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:32
29 Bescheret Anca CES F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:64
30 Luta Sara Maria LLP F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:71
31 Stiger Diana Gabriela STE F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:72
32 Dumitrescu Alissa Maria LLP F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:85
33 Zavoianu Maya Maria CPT F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:91
34 Pintican Ingrid MAR F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:07
35 Macoveiciuc Larisa Ioana LER F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:09
36 Boer Henrietta H2O F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:16
37 Radu Elena NAD F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:19
38 Marc Maria Natalia CSW F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:23
39 Cernat Amina Maria STE F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:26
40 Lospa Tamara Ioana CES F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:36
41 Pan-Ke Laura Ana-Maria LER F 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:49
42 Barbul Zetea Mara Ana BAM F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:53
43 Ambrozie Ilinca ALS F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:70
44 Adam Clara Patricia ALB F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:01
45 Papp Annemarie STM F 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:14
46 Brezan Sara Maria SCB F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:16
47 Costea Mihaela Izabella MPL F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:18
48 Bertea Alina Riana STM F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:29
49 Cunciu Alessia Maria SPL F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:51
50 Nagy Zsofia SHD F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:53
51 Bichescu Andrada Bianca SRT F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:69
52 Cioineag Caterina Alexia CSB F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:73
53 Barbu Eliza Andreea LPT F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:34:65
54 Mirea Stefania Alexia MTG F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:34:68
55 Craciun Andra SRT F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:34:69
56 Medrut Ada Maria ALB F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:34:74
57 Batrinu Gabriela Bianca LBR F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:34:82
58 Dragan Alexandra Huguette LER F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:35:07
59 Melenciuc Sarah Teodora SPL F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:35:36
60 Lungu Amalia Maria TSP F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:36:38
61 Burzo Elisa Gabriela LBM F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:36:83
62 Savulescu Maria Theodora ALS F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:36:91
63 Iorga Ioana Madalina CTR F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:37:60
64 Tudor Iemima CTR F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:38:45
65 Grigore Anita Andreea Lav LLP F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:38:92
66 Hafner Mihaela Alexandra CPT F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:41:28
67 Baciuca Ramona Cristina LER F 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:41:49
68 Tsyklauri Polina UKR F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 10:30:59