Cont
EJDC 2022

Clasament Juniori Feminin 14 - 15 ani 50 m fluture

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Paraschiv Eva Maria ACT F 15 50 m fluture (Finala A) 00:28:37
2 Predescu Simona Maria CES F 14 50 m fluture (Finala A) 00:28:67
3 Preda Irina Ana CSO F 15 50 m fluture (Finala A) 00:29:20
4 Santha Emilia Nora STG F 14 50 m fluture (Finala A) 00:29:24
5 Remete Mirestean Daria ALB F 15 50 m fluture (Finala B) 00:29:25
6 Stefura Ingrid SCB F 14 50 m fluture (Finala C) 00:29:79
7 Princz Lara BAM F 14 50 m fluture (Finala C) 00:30:38
8 Surugiu Andra Georgiana CPT F 15 50 m fluture (Finala C) 00:30:59
9 Iorga Maria Teodora SWM F 14 50 m fluture (Finala C) 00:30:86
10 Voicu Ioana Alexandra ASP F 15 50 m fluture (Finala C) 00:31:01
11 Visinescu Oana Nicoleta TSP F 15 50 m fluture (Finala C) 00:31:05
12 Popa Maria Alessia CES F 14 50 m fluture (Finala C) 00:31:15
13 Griga Giulia Daria LBM F 14 50 m fluture (Finala C) 00:31:18
14 Boleacu Paula Maria ACT F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:78
15 Luta Sara Maria LLP F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:71
16 Stiger Diana Gabriela STE F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:72
17 Zavoianu Maya Maria CPT F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:91
18 Pintican Ingrid MAR F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:07
19 Macoveiciuc Larisa Ioana LER F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:09
20 Boer Henrietta H2O F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:16
21 Radu Elena NAD F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:19
22 Cernat Amina Maria STE F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:26
23 Lospa Tamara Ioana CES F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:36
24 Barbul Zetea Mara Ana BAM F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:53
25 Ambrozie Ilinca ALS F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:70
26 Adam Clara Patricia ALB F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:01
27 Brezan Sara Maria SCB F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:16
28 Costea Mihaela Izabella MPL F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:18
29 Bertea Alina Riana STM F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:29
30 Cunciu Alessia Maria SPL F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:51
31 Nagy Zsofia SHD F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:53
32 Bichescu Andrada Bianca SRT F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:69
33 Cioineag Caterina Alexia CSB F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:73
34 Barbu Eliza Andreea LPT F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:34:65
35 Mirea Stefania Alexia MTG F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:34:68
36 Craciun Andra SRT F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:34:69
37 Medrut Ada Maria ALB F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:34:74
38 Batrinu Gabriela Bianca LBR F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:34:82
39 Melenciuc Sarah Teodora SPL F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:35:36
40 Burzo Elisa Gabriela LBM F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:36:83
41 Savulescu Maria Theodora ALS F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:36:91
42 Iorga Ioana Madalina CTR F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:37:60
43 Tudor Iemima CTR F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:38:45
44 Grigore Anita Andreea Lav LLP F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:38:92
45 Tsyklauri Polina UKR F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 10:30:59