Cont
EJDC 2022

Clasament Tineret Masculin 17 - 18 ani 100 m fluture

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Ghile Dragos STE M 18 100 m fluture (Finala A) 00:55:38
2 Mihai David Andrei CSM M 17 100 m fluture (Finala A) 00:55:41
3 Gheorghe Lucas Ioan LER M 18 100 m fluture (Finala A) 00:56:66
4 Checiches Bogdan Alex. UTM M 18 100 m fluture (Finala A) 00:58:55
5 Mihalache Vlad Stefan ASP M 16 100 m fluture (Finala A) 01:01:56
6 Borangel Emanuel George LER M 18 100 m fluture (Finala B) 00:57:89
7 Bizau Patrik Raul LBM M 18 100 m fluture (Finala B) 00:58:42
8 Roman David Nicolae ALB M 18 100 m fluture (Finala B) 00:58:77
9 Sarbulescu Matei Gabriel LER M 18 100 m fluture (Finala B) 00:59:24
10 Hriscu Rares SCB M 16 100 m fluture (Finala B) 00:59:28
11 Petre Narcis Alexandru LER M 17 100 m fluture (Finala B) 00:59:49
12 Lungu Andrei CSO M 18 100 m fluture (Finala B) 00:59:79
13 Balaita Dragos SCB M 17 100 m fluture (Finala B) 01:00:31
14 Coman Darius Stefan BAR M 15 100 m fluture (Finala C) 00:59:25
15 Cseh Andrei LBM M 16 100 m fluture (Finala C) 00:59:51
16 Seksi Luca CSO M 16 100 m fluture (Finala C) 01:00:33
17 Moian Dusa Rares COB M 15 100 m fluture (Finala C) 01:00:68
18 Cojocaru Flavius C-Tin SCB M 15 100 m fluture (Finala C) 01:00:96
19 Csendes Laszlo Igor SS7 M 16 100 m fluture (Finala C) 01:01:19
20 Utuleac Florin Orlando SPL M 15 100 m fluture (Finala C) 01:02:26
21 Farkas Cristopher LBM M 16 100 m fluture (Finala C) 01:03:48
22 Omelchenko Tymur UKR M 17 100 m fluture (Serii eliminatorii) 00:55:64
23 Preda Alexandru Florin CSM M 17 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:00:91
24 Barbul Zetea Luca Vasile BAM M 18 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:01:15
25 Mistireanu Iustin Teodor SCB M 17 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:01:24
26 Nicolaev Vladimir Andrei PCT M 16 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:01:40
27 Tutuianu Sebastian LER M 17 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:01:66
28 Bratu David Andrei LER M 18 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:01:71
29 Lazar Andrei Remus TRG M 17 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:02:37
30 Rotaru Luca Stefan ALS M 16 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:02:75
31 Dobre Cristian Andrei CSO M 15 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:03:42
32 Baciu Denis Andrei CSB M 16 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:03:46
33 Anghel Horia Petru ALS M 16 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:03:66
34 Petre Eduard Ionut CPT M 15 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:03:76
35 Constantin Mihai Antonio MPL M 15 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:03:84
36 Sibiseanu David Andrei NAV M 15 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:04:50
37 Strimbeanu Razvan PCT M 16 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:05:03
38 Blidaru David Andrei SS7 M 15 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:05:51
39 Lupu Cristian Andrei SPL M 15 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:06:43
40 Raicu Badea Gabriel LPT M 16 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:06:52
41 Bancila Andrei Mihai ACT M 15 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:06:82
42 Hrekov Yehor UKR M 15 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:06:86
43 Marc Albert Catalin ALB M 15 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:07:14
44 Benghiac Eric LUN M 16 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:08:15
45 Dudui Razvan STM M 16 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:08:76
46 Aboud Adam LER M 15 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:09:69