Cont
EJDC 2022

Clasament Open Masculin 50 m spate

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Anghel Andrei Mircea CSM M 24 50 m spate (Finala A) 00:25:57
2 Popescu Denis Laurean SRT M 19 50 m spate (Finala A) 00:25:97
3 Ungur Andrei MBV M 24 50 m spate (Finala A) 00:25:99
4 Ungur Catalin Paul UCJ M 28 50 m spate (Finala A) 00:26:66
5 Costroj Antonio Andrei STE M 20 50 m spate (Finala A) 00:26:72
6 Ghionu Denis Andrei MBR M 18 50 m spate (Finala A) 00:27:17
7 Cozma Stefan SCB M 17 50 m spate (Finala A) 00:27:19
8 Mihalache Vlad Stefan ASP M 16 50 m spate (Finala A) 00:27:44
9 Ichim Luca Stefan LBM M 18 50 m spate (Finala B) 00:27:29
10 Cojanu Albert Gabriel UTM M 17 50 m spate (Finala B) 00:27:37
11 Constantinescu Alexandru CSO M 16 50 m spate (Finala B) 00:27:49
12 Culea Petre Cristian CSM M 16 50 m spate (Finala B) 00:28:17
13 Mihai David Andrei CSM M 17 50 m spate (Finala B) 00:28:30
14 Boboc Emanoel Florin CSM M 17 50 m spate (Finala B) 00:28:33
15 Balaita Dragos SCB M 17 50 m spate (Finala B) 00:28:67
16 Cojocaru Carol Mihai SCB M 16 50 m spate (Finala B) 00:28:70
17 Petrea Razvan Dumitru ASP M 15 50 m spate (Finala C) 00:28:92
18 Dobre Cristian Andrei CSO M 15 50 m spate (Finala C) 00:29:08
19 Stancel Lukas ALB M 16 50 m spate (Finala C) 00:29:37
19 Harabagiu Rares Petru BAM M 16 50 m spate (Finala C) 00:29:37
21 Baciu Denis Andrei CSB M 16 50 m spate (Finala C) 00:29:46
22 Stoian Andrei Constantin CSO M 16 50 m spate (Finala C) 00:30:01
23 Utuleac Florin Orlando SPL M 15 50 m spate (Finala C) 00:30:15
24 Krizbai Negru Robert ALB M 16 50 m spate (Finala C) 00:30:17
25 Icobescu Gabriel UCJ M 20 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:27:57
26 Meszaros Balazs TGM M 19 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:28:23
27 Todoran Ionut Marian LBM M 18 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:28:58
28 Yakovlev Ihor UKR M 18 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:29:07
29 Pasa Ungurianu Luca Vlad LER M 17 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:29:13
30 Grigoras Stefan Cristian LER M 17 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:29:15
31 Lungu Andrei CSO M 18 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:29:23
32 Preda Alexandru Florin CSM M 17 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:29:86
33 Borangel Emanuel George LER M 18 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:10
34 Neamtu Alexandru Cristian SRT M 17 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:13
35 Anghel Horia Petru ALS M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:39
36 Firu Lucian Mihai TSP M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:41
37 Rotaru Luca Stefan ALS M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:47
38 Florea Razvan Stefan LBR M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:51
39 Roman David Nicolae ALB M 18 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:59
40 Mistireanu Iustin Teodor SCB M 17 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:63
41 Csendes Laszlo Igor SS7 M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:72
41 Adam Bogdan LER M 17 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:72
43 Rachieru Stefan Razvan TRG M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:79
44 Marc Albert Catalin ALB M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:00
45 Moian Dusa Rares COB M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:05
46 Deleu Mihnea C-Tin SCB M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:12
47 Tutuianu Sebastian LER M 17 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:15
48 Oanta Rares Mihai LLP M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:19
49 Bercaru Rares C-Tin SPL M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:21
50 Proca Andrei Theodor CPT M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:25
51 Petre Bogdan Mihai UPT M 25 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:32
51 Kacmaz Enes LER M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:32
53 Besarab Oleh UKR M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:37
54 Marcu Sebastian CAT M 17 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:67
55 Modoran Mihnea Cosmin LER M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:72
56 Benghiac Eric LUN M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:32:29
57 Dinu Ian REN M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:32:35
58 Maternic David Mihaly LBM M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:32:45
59 Nanulescu Alexandru Nichita CSO M 18 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:32:54
60 Stamate Gabriel Luca CSO M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:32:77
61 Ionescu David Stefan LPT M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:33:12
62 Ghitan Valentin Florin LER M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:33:55
63 Rusu Andrei Eugen ALS M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:34:66
64 Serban Robert Gabriel LLP M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:35:14
65 Toma Mina Atal SPL M 17 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:35:23
66 Sidletskyi Oleksandr UKR M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:36:68
67 VELIMIROVICI ERIK LUCAS STM M 17 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:37:99