Cont
EJDC 2022

Clasament Tineret Masculin 17 - 18 ani 50 m spate

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Ghionu Denis Andrei MBR M 18 50 m spate (Finala A) 00:27:17
2 Cozma Stefan SCB M 17 50 m spate (Finala A) 00:27:19
3 Mihalache Vlad Stefan ASP M 16 50 m spate (Finala A) 00:27:44
4 Ichim Luca Stefan LBM M 18 50 m spate (Finala B) 00:27:29
5 Cojanu Albert Gabriel UTM M 17 50 m spate (Finala B) 00:27:37
6 Constantinescu Alexandru CSO M 16 50 m spate (Finala B) 00:27:49
7 Culea Petre Cristian CSM M 16 50 m spate (Finala B) 00:28:17
8 Mihai David Andrei CSM M 17 50 m spate (Finala B) 00:28:30
9 Boboc Emanoel Florin CSM M 17 50 m spate (Finala B) 00:28:33
10 Balaita Dragos SCB M 17 50 m spate (Finala B) 00:28:67
11 Cojocaru Carol Mihai SCB M 16 50 m spate (Finala B) 00:28:70
12 Petrea Razvan Dumitru ASP M 15 50 m spate (Finala C) 00:28:92
13 Dobre Cristian Andrei CSO M 15 50 m spate (Finala C) 00:29:08
14 Stancel Lukas ALB M 16 50 m spate (Finala C) 00:29:37
14 Harabagiu Rares Petru BAM M 16 50 m spate (Finala C) 00:29:37
16 Baciu Denis Andrei CSB M 16 50 m spate (Finala C) 00:29:46
17 Stoian Andrei Constantin CSO M 16 50 m spate (Finala C) 00:30:01
18 Utuleac Florin Orlando SPL M 15 50 m spate (Finala C) 00:30:15
19 Krizbai Negru Robert ALB M 16 50 m spate (Finala C) 00:30:17
20 Todoran Ionut Marian LBM M 18 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:28:58
21 Yakovlev Ihor UKR M 18 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:29:07
22 Pasa Ungurianu Luca Vlad LER M 17 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:29:13
23 Grigoras Stefan Cristian LER M 17 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:29:15
24 Lungu Andrei CSO M 18 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:29:23
25 Preda Alexandru Florin CSM M 17 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:29:86
26 Borangel Emanuel George LER M 18 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:10
27 Neamtu Alexandru Cristian SRT M 17 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:13
28 Anghel Horia Petru ALS M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:39
29 Firu Lucian Mihai TSP M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:41
30 Rotaru Luca Stefan ALS M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:47
31 Florea Razvan Stefan LBR M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:51
32 Roman David Nicolae ALB M 18 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:59
33 Mistireanu Iustin Teodor SCB M 17 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:63
34 Csendes Laszlo Igor SS7 M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:72
34 Adam Bogdan LER M 17 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:72
36 Rachieru Stefan Razvan TRG M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:79
37 Marc Albert Catalin ALB M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:00
38 Moian Dusa Rares COB M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:05
39 Deleu Mihnea C-Tin SCB M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:12
40 Tutuianu Sebastian LER M 17 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:15
41 Oanta Rares Mihai LLP M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:19
42 Bercaru Rares C-Tin SPL M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:21
43 Proca Andrei Theodor CPT M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:25
44 Kacmaz Enes LER M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:32
45 Besarab Oleh UKR M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:37
46 Marcu Sebastian CAT M 17 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:67
47 Modoran Mihnea Cosmin LER M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:72
48 Benghiac Eric LUN M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:32:29
49 Dinu Ian REN M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:32:35
50 Maternic David Mihaly LBM M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:32:45
51 Nanulescu Alexandru Nichita CSO M 18 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:32:54
52 Stamate Gabriel Luca CSO M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:32:77
53 Ionescu David Stefan LPT M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:33:12
54 Ghitan Valentin Florin LER M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:33:55
55 Rusu Andrei Eugen ALS M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:34:66
56 Serban Robert Gabriel LLP M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:35:14
57 Toma Mina Atal SPL M 17 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:35:23
58 Sidletskyi Oleksandr UKR M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:36:68
59 VELIMIROVICI ERIK LUCAS STM M 17 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:37:99