Cont
EJDC 2022

Clasament Juniori Masculin 15 - 16 ani 50 m spate

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Mihalache Vlad Stefan ASP M 16 50 m spate (Finala A) 00:27:44
2 Constantinescu Alexandru CSO M 16 50 m spate (Finala B) 00:27:49
3 Culea Petre Cristian CSM M 16 50 m spate (Finala B) 00:28:17
4 Cojocaru Carol Mihai SCB M 16 50 m spate (Finala B) 00:28:70
5 Petrea Razvan Dumitru ASP M 15 50 m spate (Finala C) 00:28:92
6 Dobre Cristian Andrei CSO M 15 50 m spate (Finala C) 00:29:08
7 Harabagiu Rares Petru BAM M 16 50 m spate (Finala C) 00:29:37
7 Stancel Lukas ALB M 16 50 m spate (Finala C) 00:29:37
9 Baciu Denis Andrei CSB M 16 50 m spate (Finala C) 00:29:46
10 Stoian Andrei Constantin CSO M 16 50 m spate (Finala C) 00:30:01
11 Utuleac Florin Orlando SPL M 15 50 m spate (Finala C) 00:30:15
12 Krizbai Negru Robert ALB M 16 50 m spate (Finala C) 00:30:17
13 Anghel Horia Petru ALS M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:39
14 Firu Lucian Mihai TSP M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:41
15 Rotaru Luca Stefan ALS M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:47
16 Florea Razvan Stefan LBR M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:51
17 Csendes Laszlo Igor SS7 M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:72
18 Rachieru Stefan Razvan TRG M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:79
19 Marc Albert Catalin ALB M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:00
20 Moian Dusa Rares COB M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:05
21 Deleu Mihnea C-Tin SCB M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:12
22 Oanta Rares Mihai LLP M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:19
23 Bercaru Rares C-Tin SPL M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:21
24 Proca Andrei Theodor CPT M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:25
25 Kacmaz Enes LER M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:32
26 Besarab Oleh UKR M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:37
27 Modoran Mihnea Cosmin LER M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:72
28 Benghiac Eric LUN M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:32:29
29 Dinu Ian REN M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:32:35
30 Maternic David Mihaly LBM M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:32:45
31 Stamate Gabriel Luca CSO M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:32:77
32 Ionescu David Stefan LPT M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:33:12
33 Ghitan Valentin Florin LER M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:33:55
34 Rusu Andrei Eugen ALS M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:34:66
35 Serban Robert Gabriel LLP M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:35:14
36 Sidletskyi Oleksandr UKR M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:36:68