Cont
EJDC 2022

Clasament Open Masculin 50 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Ratiu George Adrian UCJ M 22 50 m liber (Finala A) 00:22:87
2 Stoica C-Tin George Alexandru STE M 22 50 m liber (Finala A) 00:22:94
3 Gergely Mihai CMC M 19 50 m liber (Finala A) 00:23:36
4 Ungur Catalin Paul UCJ M 28 50 m liber (Finala A) 00:23:37
5 Ungur Andrei MBV M 24 50 m liber (Finala A) 00:23:58
6 Adam Toma SCB M 19 50 m liber (Finala A) 00:23:74
7 Cozma Stefan SCB M 17 50 m liber (Finala A) 00:23:99
8 Constantinescu Alexandru CSO M 16 50 m liber (Finala A) 00:24:06
9 Vlad Alessandro Petrisor STE M 18 50 m liber (Finala B) 00:24:25
10 Dobrescu Mihai CPT M 16 50 m liber (Finala B) 00:24:43
10 Tapirluie Mihai Andrei TSP M 15 50 m liber (Finala B) 00:24:43
12 Nae Adrian Gabriel DAC M 17 50 m liber (Finala B) 00:24:60
13 Dancanet Emil UTM M 18 50 m liber (Finala B) 00:25:02
14 Cojanu Albert Gabriel UTM M 17 50 m liber (Finala B) 00:25:22
15 Culea Petre Cristian CSM M 16 50 m liber (Finala B) 00:25:60
16 Cojocaru Flavius C-Tin SCB M 15 50 m liber (Finala B) 00:26:40
17 Oanta Rares Mihai LLP M 15 50 m liber (Finala C) 00:25:02
18 Utuleac Florin Orlando SPL M 15 50 m liber (Finala C) 00:25:27
19 Csendes Laszlo Igor SS7 M 16 50 m liber (Finala C) 00:25:55
20 Stancel Lukas ALB M 16 50 m liber (Finala C) 00:25:57
21 Tanase Gheorghe Gabriel CPT M 16 50 m liber (Finala C) 00:25:63
22 Stoica Robert Alex. SPL M 16 50 m liber (Finala C) 00:25:85
23 M.Sediq Edris STE M 16 50 m liber (Finala C) 00:26:08
24 Stoian Andrei Constantin CSO M 16 50 m liber (Finala C) 00:26:34
25 Icobescu Gabriel UCJ M 20 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:36
26 Meszaros Balazs TGM M 19 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:60
27 Nitu Marius Adrian LER M 19 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:93
28 Stefanache Alexandru Mari LER M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:24
29 Dumitru Mario Eduard CSM M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:29
30 Todoran Ionut Marian LBM M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:41
31 Roman David Nicolae ALB M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:50
32 Bertea Alin Dan STM M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:69
33 Teodorescu Bogdan LUN M 24 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:72
34 Strimbeanu Razvan PCT M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:77
34 Dascalescu Mihnea Dumitru CMC M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:77
36 Cseh Andrei LBM M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:88
37 Lazar Andrei Remus TRG M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:00
38 Ichim Luca Stefan LBM M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:02
39 Barabas Andras COB M 19 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:03
40 Nanulescu Alexandru Nichita CSO M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:04
41 Pasa Ungurianu Luca Vlad LER M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:12
42 Mistireanu Iustin Teodor SCB M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:14
43 Sarbulescu Matei Gabriel LER M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:24
44 Sibiseanu David Andrei NAV M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:31
44 Baciu Denis Andrei CSB M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:31
46 Neamtu Alexandru Cristian SRT M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:39
47 Anghel Horia Petru ALS M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:40
48 Rotaru Luca Stefan ALS M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:43
49 Romaniuc Vladimir ANA M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:45
50 Rachieru Stefan Razvan TRG M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:49
51 Hotea Lucian UTM M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:50
52 Zaharia Flavius Angel BLU M 25 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:51
52 Miu Eduard Andrei UPT M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:51
54 Petre Eduard Ionut CPT M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:52
55 Florea Razvan Stefan LBR M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:53
56 Dinu Ian REN M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:54
57 Aron Mario Robert CES M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:60
58 Bugnar Horatiu Cristian CMC M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:63
59 Radoi Rares Nicolae TRG M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:66
60 Talpes Ioan Vlad PCT M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:68
60 Grigoras Stefan Cristian LER M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:68
62 Abibula Atila FAR M 27 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:81
63 Adam Bogdan LER M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:85
64 Chira David Cristian CPT M 19 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:91
65 Borangel Emanuel George LER M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:92
66 Deleu Mihnea C-Tin SCB M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:99
66 Anton Bogdan SRT M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:99
68 Blidaru David Andrei SS7 M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:15
69 Hriscu Daniel-Emilian SWM M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:21
69 Benghiac Eric LUN M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:21
71 Siliste Indru George STE M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:33
72 Bancila Andrei Mihai ACT M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:36
72 Alexandrescu Denis Mihai SPL M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:36
74 Buda Alexandru Gabriel ALB M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:43
74 Modoran Mihnea Cosmin LER M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:43
76 Stamate Gabriel Luca CSO M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:54
77 Dudui Razvan STM M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:56
78 Balaci Alexandru REN M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:65
79 Ionescu David Stefan LPT M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:83
80 Krizbai Negru Robert ALB M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:91
81 Nistor Darius Dragan STM M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:99
82 Lupu Cristian Andrei SPL M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:05
83 Maternic David Mihaly LBM M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:06
84 Birghilescu Alexandru ALS M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:15
85 Iordache Matei Alexandru ALS M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:22
86 Ene Denis TSP M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:24
87 Serban Robert Gabriel LLP M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:26
87 Kacmaz Enes LER M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:26
89 Stroe David Ioan LER M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:52
90 Burtan Luca Gabriel ALS M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:72
91 Ghitan Valentin Florin LER M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:75
92 Aboud Adam LER M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:80
93 VELIMIROVICI ERIK LUCAS STM M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:94
94 Toma Mina Atal SPL M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:99
95 Irimia Alexandru Gabriel LER M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:39
96 Jitaru Nikita MTG M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:82
97 Sidletskyi Oleksandr UKR M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:47
98 Yakovlev Ihor UKR M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 10:24:72