Cont
EJDC 2022

Clasament Tineret Masculin 17 - 18 ani 50 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Cozma Stefan SCB M 17 50 m liber (Finala A) 00:23:99
2 Constantinescu Alexandru CSO M 16 50 m liber (Finala A) 00:24:06
3 Vlad Alessandro Petrisor STE M 18 50 m liber (Finala B) 00:24:25
4 Dobrescu Mihai CPT M 16 50 m liber (Finala B) 00:24:43
4 Tapirluie Mihai Andrei TSP M 15 50 m liber (Finala B) 00:24:43
6 Nae Adrian Gabriel DAC M 17 50 m liber (Finala B) 00:24:60
7 Dancanet Emil UTM M 18 50 m liber (Finala B) 00:25:02
8 Cojanu Albert Gabriel UTM M 17 50 m liber (Finala B) 00:25:22
9 Culea Petre Cristian CSM M 16 50 m liber (Finala B) 00:25:60
10 Cojocaru Flavius C-Tin SCB M 15 50 m liber (Finala B) 00:26:40
11 Oanta Rares Mihai LLP M 15 50 m liber (Finala C) 00:25:02
12 Utuleac Florin Orlando SPL M 15 50 m liber (Finala C) 00:25:27
13 Csendes Laszlo Igor SS7 M 16 50 m liber (Finala C) 00:25:55
14 Stancel Lukas ALB M 16 50 m liber (Finala C) 00:25:57
15 Tanase Gheorghe Gabriel CPT M 16 50 m liber (Finala C) 00:25:63
16 Stoica Robert Alex. SPL M 16 50 m liber (Finala C) 00:25:85
17 M.Sediq Edris STE M 16 50 m liber (Finala C) 00:26:08
18 Stoian Andrei Constantin CSO M 16 50 m liber (Finala C) 00:26:34
19 Stefanache Alexandru Mari LER M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:24
20 Dumitru Mario Eduard CSM M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:29
21 Todoran Ionut Marian LBM M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:41
22 Roman David Nicolae ALB M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:50
23 Bertea Alin Dan STM M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:69
24 Strimbeanu Razvan PCT M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:77
24 Dascalescu Mihnea Dumitru CMC M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:77
26 Cseh Andrei LBM M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:88
27 Lazar Andrei Remus TRG M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:00
28 Ichim Luca Stefan LBM M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:02
29 Nanulescu Alexandru Nichita CSO M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:04
30 Pasa Ungurianu Luca Vlad LER M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:12
31 Mistireanu Iustin Teodor SCB M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:14
32 Sarbulescu Matei Gabriel LER M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:24
33 Baciu Denis Andrei CSB M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:31
33 Sibiseanu David Andrei NAV M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:31
35 Neamtu Alexandru Cristian SRT M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:39
36 Anghel Horia Petru ALS M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:40
37 Rotaru Luca Stefan ALS M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:43
38 Romaniuc Vladimir ANA M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:45
39 Rachieru Stefan Razvan TRG M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:49
40 Hotea Lucian UTM M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:50
41 Miu Eduard Andrei UPT M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:51
42 Petre Eduard Ionut CPT M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:52
43 Florea Razvan Stefan LBR M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:53
44 Dinu Ian REN M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:54
45 Aron Mario Robert CES M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:60
46 Bugnar Horatiu Cristian CMC M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:63
47 Radoi Rares Nicolae TRG M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:66
48 Talpes Ioan Vlad PCT M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:68
48 Grigoras Stefan Cristian LER M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:68
50 Adam Bogdan LER M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:85
51 Borangel Emanuel George LER M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:92
52 Deleu Mihnea C-Tin SCB M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:99
52 Anton Bogdan SRT M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:99
54 Blidaru David Andrei SS7 M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:15
55 Benghiac Eric LUN M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:21
55 Hriscu Daniel-Emilian SWM M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:21
57 Siliste Indru George STE M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:33
58 Alexandrescu Denis Mihai SPL M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:36
58 Bancila Andrei Mihai ACT M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:36
60 Modoran Mihnea Cosmin LER M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:43
60 Buda Alexandru Gabriel ALB M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:43
62 Stamate Gabriel Luca CSO M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:54
63 Dudui Razvan STM M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:56
64 Balaci Alexandru REN M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:65
65 Ionescu David Stefan LPT M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:83
66 Krizbai Negru Robert ALB M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:91
67 Nistor Darius Dragan STM M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:99
68 Lupu Cristian Andrei SPL M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:05
69 Maternic David Mihaly LBM M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:06
70 Birghilescu Alexandru ALS M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:15
71 Iordache Matei Alexandru ALS M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:22
72 Ene Denis TSP M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:24
73 Kacmaz Enes LER M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:26
73 Serban Robert Gabriel LLP M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:26
75 Stroe David Ioan LER M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:52
76 Burtan Luca Gabriel ALS M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:72
77 Ghitan Valentin Florin LER M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:75
78 Aboud Adam LER M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:80
79 VELIMIROVICI ERIK LUCAS STM M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:94
80 Toma Mina Atal SPL M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:99
81 Irimia Alexandru Gabriel LER M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:39
82 Jitaru Nikita MTG M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:82
83 Sidletskyi Oleksandr UKR M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:47
84 Yakovlev Ihor UKR M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 10:24:72