Cont
EJDC 2022

Clasament Juniori Masculin 15 - 16 ani 50 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Constantinescu Alexandru CSO M 16 50 m liber (Finala A) 00:24:06
2 Dobrescu Mihai CPT M 16 50 m liber (Finala B) 00:24:43
2 Tapirluie Mihai Andrei TSP M 15 50 m liber (Finala B) 00:24:43
4 Culea Petre Cristian CSM M 16 50 m liber (Finala B) 00:25:60
5 Cojocaru Flavius C-Tin SCB M 15 50 m liber (Finala B) 00:26:40
6 Oanta Rares Mihai LLP M 15 50 m liber (Finala C) 00:25:02
7 Utuleac Florin Orlando SPL M 15 50 m liber (Finala C) 00:25:27
8 Csendes Laszlo Igor SS7 M 16 50 m liber (Finala C) 00:25:55
9 Stancel Lukas ALB M 16 50 m liber (Finala C) 00:25:57
10 Tanase Gheorghe Gabriel CPT M 16 50 m liber (Finala C) 00:25:63
11 Stoica Robert Alex. SPL M 16 50 m liber (Finala C) 00:25:85
12 M.Sediq Edris STE M 16 50 m liber (Finala C) 00:26:08
13 Stoian Andrei Constantin CSO M 16 50 m liber (Finala C) 00:26:34
14 Strimbeanu Razvan PCT M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:77
15 Cseh Andrei LBM M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:88
16 Sibiseanu David Andrei NAV M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:31
16 Baciu Denis Andrei CSB M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:31
18 Anghel Horia Petru ALS M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:40
19 Rotaru Luca Stefan ALS M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:43
20 Rachieru Stefan Razvan TRG M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:49
21 Hotea Lucian UTM M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:50
22 Petre Eduard Ionut CPT M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:52
23 Florea Razvan Stefan LBR M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:53
24 Dinu Ian REN M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:54
25 Aron Mario Robert CES M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:60
26 Talpes Ioan Vlad PCT M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:68
27 Anton Bogdan SRT M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:99
27 Deleu Mihnea C-Tin SCB M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:99
29 Blidaru David Andrei SS7 M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:15
30 Benghiac Eric LUN M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:21
30 Hriscu Daniel-Emilian SWM M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:21
32 Siliste Indru George STE M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:33
33 Bancila Andrei Mihai ACT M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:36
33 Alexandrescu Denis Mihai SPL M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:36
35 Modoran Mihnea Cosmin LER M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:43
36 Stamate Gabriel Luca CSO M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:54
37 Dudui Razvan STM M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:56
38 Ionescu David Stefan LPT M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:83
39 Krizbai Negru Robert ALB M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:91
40 Nistor Darius Dragan STM M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:99
41 Lupu Cristian Andrei SPL M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:05
42 Maternic David Mihaly LBM M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:06
43 Birghilescu Alexandru ALS M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:15
44 Iordache Matei Alexandru ALS M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:22
45 Kacmaz Enes LER M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:26
45 Serban Robert Gabriel LLP M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:26
47 Stroe David Ioan LER M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:52
48 Burtan Luca Gabriel ALS M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:72
49 Ghitan Valentin Florin LER M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:75
50 Aboud Adam LER M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:80
51 Irimia Alexandru Gabriel LER M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:39
52 Jitaru Nikita MTG M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:82
53 Sidletskyi Oleksandr UKR M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:47