Cont
EJDC 2022

Clasament Tineret Masculin 17 - 18 ani 100 m bras

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Dancanet Emil UTM M 18 100 m bras (Finala A) 01:03:99
2 Nae Adrian Gabriel DAC M 17 100 m bras (Finala A) 01:05:06
3 Pricop Vlad Alexandru CSM M 17 100 m bras (Finala A) 01:05:64
4 Coman Darius Stefan BAR M 15 100 m bras (Finala A) 01:06:22
5 Adam Robert SCB M 17 100 m bras (Finala B) 01:06:66
6 Rosca Mihnea Ionut STE M 16 100 m bras (Finala B) 01:06:97
7 Nicolaev Vladimir Andrei PCT M 16 100 m bras (Finala B) 01:08:51
8 Andries Eric Stefan PCT M 15 100 m bras (Finala B) 01:08:86
9 Niculaie David Andreas ACT M 16 100 m bras (Finala B) 01:09:85
10 Rachieru Stefan Razvan TRG M 16 100 m bras (Finala B) 01:10:11
11 Stefanache Alexandru Mari LER M 17 100 m bras (Finala B) 01:10:86
12 Buda Alexandru Gabriel ALB M 17 100 m bras (Finala B) 01:11:32
13 Cojocaru Stefan BAR M 16 100 m bras (Finala C) 01:10:35
14 Cojocaru Flavius C-Tin SCB M 15 100 m bras (Finala C) 01:10:39
15 Rotaru Luca Stefan ALS M 16 100 m bras (Finala C) 01:11:23
16 Nistor Darius Dragan STM M 16 100 m bras (Finala C) 01:12:84
17 Siliste Indru George STE M 15 100 m bras (Finala C) 01:12:97
18 Tanase Gheorghe Gabriel CPT M 16 100 m bras (Finala C) 01:13:11
19 Aron Mario Robert CES M 15 100 m bras (Finala C) 01:13:38
20 Anton Bogdan SRT M 15 100 m bras (Finala C) 01:14:12
21 Petrache Darius Catalin STE M 18 100 m bras (Serii eliminatorii) 01:06:13
22 Cozma Stefan SCB M 17 100 m bras (Serii eliminatorii) 01:07:64
23 Matei Vlad Alexandru ASP M 16 100 m bras (Serii eliminatorii) 01:09:51
24 Dascalescu Mihnea Dumitru CMC M 18 100 m bras (Serii eliminatorii) 01:11:23
25 Radoi Rares Nicolae TRG M 17 100 m bras (Serii eliminatorii) 01:11:86
26 Luput Sebastian Mihai UTM M 16 100 m bras (Serii eliminatorii) 01:12:77
27 Miu Eduard Andrei UPT M 18 100 m bras (Serii eliminatorii) 01:12:91
28 Romaniuc Vladimir ANA M 17 100 m bras (Serii eliminatorii) 01:13:12
29 Padurariu Mihai Denis SCB M 18 100 m bras (Serii eliminatorii) 01:13:57
30 Bertea Alin Dan STM M 18 100 m bras (Serii eliminatorii) 01:14:51
31 Anghel Horia Petru ALS M 16 100 m bras (Serii eliminatorii) 01:14:85
32 Adam Bogdan LER M 17 100 m bras (Serii eliminatorii) 01:15:27
33 Birghilescu Alexandru ALS M 16 100 m bras (Serii eliminatorii) 01:15:49
34 Krizbai Negru Robert ALB M 16 100 m bras (Serii eliminatorii) 01:16:86
35 Raicu Badea Gabriel LPT M 16 100 m bras (Serii eliminatorii) 01:17:13
36 Modoran Mihnea Cosmin LER M 15 100 m bras (Serii eliminatorii) 01:17:43
37 Postelnicu George Alexand REN M 16 100 m bras (Serii eliminatorii) 01:17:94
38 Iordache Matei Alexandru ALS M 15 100 m bras (Serii eliminatorii) 01:20:32
39 Burtan Luca Gabriel ALS M 16 100 m bras (Serii eliminatorii) 01:23:09
40 Rusu Andrei Eugen ALS M 16 100 m bras (Serii eliminatorii) 01:25:69