Cont
EJDC 2022

Clasament Open Masculin 200 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Popovici David DIN M 18 200 m liber (Finala A) 01:45:78
2 Gergely Mihai CMC M 19 200 m liber (Finala A) 01:52:07
3 Cozma Stefan SCB M 17 200 m liber (Finala A) 01:53:06
4 Vasilescu Stefan Andrei STE M 17 200 m liber (Finala A) 01:54:48
5 Simon Andrei Sebastian UTM M 25 200 m liber (Finala A) 01:54:53
6 Enache Andrei STE M 17 200 m liber (Finala A) 01:54:75
7 Mihalache Vlad Stefan ASP M 16 200 m liber (Finala A) 01:55:37
8 Nagy Nandor SHD M 16 200 m liber (Finala A) 01:57:22
9 Bratulescu Iustinian ACT M 17 200 m liber (Finala B) 01:56:41
10 Gheorghe Lucas Ioan LER M 18 200 m liber (Finala B) 01:57:65
11 Hriscu Rares SCB M 16 200 m liber (Finala B) 01:59:28
12 Tica Stefan SCB M 17 200 m liber (Finala B) 01:59:85
13 Iaschiu Andrei CES M 16 200 m liber (Finala B) 02:00:04
14 M.Sediq Edris STE M 16 200 m liber (Finala B) 02:00:41
15 Lungu Andrei CSO M 18 200 m liber (Finala B) 02:00:73
16 Petrea Razvan Dumitru ASP M 15 200 m liber (Finala B) 02:02:28
17 Farkas Cristopher LBM M 16 200 m liber (Finala C) 02:02:06
18 Matei Vlad Alexandru ASP M 16 200 m liber (Finala C) 02:02:28
19 Petre Eduard Ionut CPT M 15 200 m liber (Finala C) 02:05:00
20 Trenchea Darius Matei ACT M 15 200 m liber (Finala C) 02:05:30
21 Baciu Denis Andrei CSB M 16 200 m liber (Finala C) 02:05:74
22 Andrei Mihai Alexandru ASP M 16 200 m liber (Finala C) 02:06:67
23 Stoica Robert Alex. SPL M 16 200 m liber (Finala C) 02:06:98
24 Csendes Laszlo Igor SS7 M 16 200 m liber (Finala C) 02:09:49
25 Icobescu Gabriel UCJ M 20 200 m liber (Serii eliminatorii) 01:57:38
26 Adam Toma SCB M 19 200 m liber (Serii eliminatorii) 01:58:51
27 Balaita Dragos SCB M 17 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:01:64
28 Dobrescu Mihai CPT M 16 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:02:25
29 Toma Mihai Cosmin UTM M 17 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:02:35
30 Vlad Alessandro Petrisor STE M 18 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:02:37
31 Petre Narcis Alexandru LER M 17 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:02:65
32 Proca Andrei Theodor CPT M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:03:34
33 Todoran Ionut Marian LBM M 18 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:03:67
34 Bugnar Horatiu Cristian CMC M 17 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:04:02
35 Roman David Nicolae ALB M 18 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:04:03
36 Dascalescu Mihnea Dumitru CMC M 18 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:04:60
37 Radoi Rares Nicolae TRG M 17 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:05:86
38 Boboc Emanoel Florin CSM M 17 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:06:44
39 Chira David Cristian CPT M 19 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:06:75
40 Nanulescu Alexandru Nichita CSO M 18 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:07:01
41 Pasa Ungurianu Luca Vlad LER M 17 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:07:71
42 Bratu David Andrei LER M 18 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:08:34
43 Badea Perlik Robert CPT M 16 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:08:60
44 Blidaru David Andrei SS7 M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:08:68
45 Cseh Andrei LBM M 16 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:08:85
46 Alexandrescu Denis Mihai SPL M 16 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:09:06
47 Lazar Andrei Remus TRG M 17 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:09:57
48 Constantin Mihai Antonio MPL M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:09:67
49 Mustata Daniel Alexandru CSP M 16 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:10:92
50 Bertea Alin Dan STM M 18 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:11:03
51 Lupu Cristian Andrei SPL M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:12:14
52 Sibiseanu David Andrei NAV M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:12:99
53 Maternic David Mihaly LBM M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:14:30
54 Aboud Adam LER M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:16:19
55 Modoran Mihnea Cosmin LER M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:17:07
56 Stamate Gabriel Luca CSO M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:18:17
57 Hriscu Daniel-Emilian SWM M 16 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:18:93
58 Birghilescu Alexandru ALS M 16 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:19:96
59 Slavic Alexandr CSP M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:22:45
60 Andreicut Raul Vasile LBM M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:22:89
61 Stroe David Ioan LER M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:22:99
62 Rusu Andrei Eugen ALS M 16 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:27:04