Cont
EJDC 2022

Clasament Tineret Masculin 17 - 18 ani 200 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Popovici David DIN M 18 200 m liber (Finala A) 01:45:78
2 Cozma Stefan SCB M 17 200 m liber (Finala A) 01:53:06
3 Vasilescu Stefan Andrei STE M 17 200 m liber (Finala A) 01:54:48
4 Enache Andrei STE M 17 200 m liber (Finala A) 01:54:75
5 Mihalache Vlad Stefan ASP M 16 200 m liber (Finala A) 01:55:37
6 Nagy Nandor SHD M 16 200 m liber (Finala A) 01:57:22
7 Bratulescu Iustinian ACT M 17 200 m liber (Finala B) 01:56:41
8 Gheorghe Lucas Ioan LER M 18 200 m liber (Finala B) 01:57:65
9 Hriscu Rares SCB M 16 200 m liber (Finala B) 01:59:28
10 Tica Stefan SCB M 17 200 m liber (Finala B) 01:59:85
11 Iaschiu Andrei CES M 16 200 m liber (Finala B) 02:00:04
12 M.Sediq Edris STE M 16 200 m liber (Finala B) 02:00:41
13 Lungu Andrei CSO M 18 200 m liber (Finala B) 02:00:73
14 Petrea Razvan Dumitru ASP M 15 200 m liber (Finala B) 02:02:28
15 Farkas Cristopher LBM M 16 200 m liber (Finala C) 02:02:06
16 Matei Vlad Alexandru ASP M 16 200 m liber (Finala C) 02:02:28
17 Petre Eduard Ionut CPT M 15 200 m liber (Finala C) 02:05:00
18 Trenchea Darius Matei ACT M 15 200 m liber (Finala C) 02:05:30
19 Baciu Denis Andrei CSB M 16 200 m liber (Finala C) 02:05:74
20 Andrei Mihai Alexandru ASP M 16 200 m liber (Finala C) 02:06:67
21 Stoica Robert Alex. SPL M 16 200 m liber (Finala C) 02:06:98
22 Csendes Laszlo Igor SS7 M 16 200 m liber (Finala C) 02:09:49
23 Balaita Dragos SCB M 17 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:01:64
24 Dobrescu Mihai CPT M 16 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:02:25
25 Toma Mihai Cosmin UTM M 17 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:02:35
26 Vlad Alessandro Petrisor STE M 18 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:02:37
27 Petre Narcis Alexandru LER M 17 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:02:65
28 Proca Andrei Theodor CPT M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:03:34
29 Todoran Ionut Marian LBM M 18 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:03:67
30 Bugnar Horatiu Cristian CMC M 17 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:04:02
31 Roman David Nicolae ALB M 18 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:04:03
32 Dascalescu Mihnea Dumitru CMC M 18 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:04:60
33 Radoi Rares Nicolae TRG M 17 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:05:86
34 Boboc Emanoel Florin CSM M 17 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:06:44
35 Nanulescu Alexandru Nichita CSO M 18 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:07:01
36 Pasa Ungurianu Luca Vlad LER M 17 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:07:71
37 Bratu David Andrei LER M 18 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:08:34
38 Badea Perlik Robert CPT M 16 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:08:60
39 Blidaru David Andrei SS7 M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:08:68
40 Cseh Andrei LBM M 16 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:08:85
41 Alexandrescu Denis Mihai SPL M 16 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:09:06
42 Lazar Andrei Remus TRG M 17 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:09:57
43 Constantin Mihai Antonio MPL M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:09:67
44 Mustata Daniel Alexandru CSP M 16 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:10:92
45 Bertea Alin Dan STM M 18 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:11:03
46 Lupu Cristian Andrei SPL M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:12:14
47 Sibiseanu David Andrei NAV M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:12:99
48 Maternic David Mihaly LBM M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:14:30
49 Aboud Adam LER M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:16:19
50 Modoran Mihnea Cosmin LER M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:17:07
51 Stamate Gabriel Luca CSO M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:18:17
52 Hriscu Daniel-Emilian SWM M 16 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:18:93
53 Birghilescu Alexandru ALS M 16 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:19:96
54 Slavic Alexandr CSP M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:22:45
55 Andreicut Raul Vasile LBM M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:22:89
56 Stroe David Ioan LER M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:22:99
57 Rusu Andrei Eugen ALS M 16 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:27:04