Cont
EJDC 2022

Clasament Juniori Masculin 15 - 16 ani 200 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Mihalache Vlad Stefan ASP M 16 200 m liber (Finala A) 01:55:37
2 Nagy Nandor SHD M 16 200 m liber (Finala A) 01:57:22
3 Hriscu Rares SCB M 16 200 m liber (Finala B) 01:59:28
4 Iaschiu Andrei CES M 16 200 m liber (Finala B) 02:00:04
5 M.Sediq Edris STE M 16 200 m liber (Finala B) 02:00:41
6 Petrea Razvan Dumitru ASP M 15 200 m liber (Finala B) 02:02:28
7 Farkas Cristopher LBM M 16 200 m liber (Finala C) 02:02:06
8 Matei Vlad Alexandru ASP M 16 200 m liber (Finala C) 02:02:28
9 Petre Eduard Ionut CPT M 15 200 m liber (Finala C) 02:05:00
10 Trenchea Darius Matei ACT M 15 200 m liber (Finala C) 02:05:30
11 Baciu Denis Andrei CSB M 16 200 m liber (Finala C) 02:05:74
12 Andrei Mihai Alexandru ASP M 16 200 m liber (Finala C) 02:06:67
13 Stoica Robert Alex. SPL M 16 200 m liber (Finala C) 02:06:98
14 Csendes Laszlo Igor SS7 M 16 200 m liber (Finala C) 02:09:49
15 Dobrescu Mihai CPT M 16 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:02:25
16 Proca Andrei Theodor CPT M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:03:34
17 Badea Perlik Robert CPT M 16 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:08:60
18 Blidaru David Andrei SS7 M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:08:68
19 Cseh Andrei LBM M 16 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:08:85
20 Alexandrescu Denis Mihai SPL M 16 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:09:06
21 Constantin Mihai Antonio MPL M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:09:67
22 Mustata Daniel Alexandru CSP M 16 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:10:92
23 Lupu Cristian Andrei SPL M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:12:14
24 Sibiseanu David Andrei NAV M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:12:99
25 Maternic David Mihaly LBM M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:14:30
26 Aboud Adam LER M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:16:19
27 Modoran Mihnea Cosmin LER M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:17:07
28 Stamate Gabriel Luca CSO M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:18:17
29 Hriscu Daniel-Emilian SWM M 16 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:18:93
30 Birghilescu Alexandru ALS M 16 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:19:96
31 Slavic Alexandr CSP M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:22:45
32 Andreicut Raul Vasile LBM M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:22:89
33 Stroe David Ioan LER M 15 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:22:99
34 Rusu Andrei Eugen ALS M 16 200 m liber (Serii eliminatorii) 02:27:04