Cont
EJDC 2022

Clasament Tineret Masculin 17 - 18 ani 100 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Popovici David DIN M 18 100 m liber (Finala A) 00:48:21
2 Cozma Stefan SCB M 17 100 m liber (Finala A) 00:51:48
3 Stancu Vlad Stefan STE M 17 100 m liber (Finala A) 00:51:62
4 Vlad Alessandro Petrisor STE M 18 100 m liber (Finala B) 00:52:06
5 Ghile Dragos STE M 18 100 m liber (Finala B) 00:52:35
6 Bratulescu Iustinian ACT M 17 100 m liber (Finala B) 00:53:36
7 Gheorghe Lucas Ioan LER M 18 100 m liber (Finala B) 00:53:78
8 Hriscu Rares SCB M 16 100 m liber (Finala B) 00:54:09
9 Balaita Dragos SCB M 17 100 m liber (Finala B) 00:54:46
10 Petrea Razvan Dumitru ASP M 15 100 m liber (Finala B) 00:54:56
11 Dobrescu Mihai CPT M 16 100 m liber (Finala B) 00:54:70
12 Tapirluie Mihai Andrei TSP M 15 100 m liber (Finala C) 00:55:20
13 Cseh Andrei LBM M 16 100 m liber (Finala C) 00:55:21
14 Luput Sebastian Mihai UTM M 16 100 m liber (Finala C) 00:56:09
15 Oanta Rares Mihai LLP M 15 100 m liber (Finala C) 00:56:27
16 Farkas Cristopher LBM M 16 100 m liber (Finala C) 00:56:29
17 Stoica Robert Alex. SPL M 16 100 m liber (Finala C) 00:56:49
18 Hotea Lucian UTM M 16 100 m liber (Finala C) 00:56:75
19 Stoian Andrei Constantin CSO M 16 100 m liber (Finala C) 00:57:04
20 Lungu Andrei CSO M 18 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:54:62
21 Dascalescu Mihnea Dumitru CMC M 18 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:55:14
22 Roman David Nicolae ALB M 18 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:55:15
23 Cojanu Albert Gabriel UTM M 17 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:55:53
24 Cojocaru Flavius C-Tin SCB M 15 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:55:67
25 Borangel Emanuel George LER M 18 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:56:17
26 Strimbeanu Razvan PCT M 16 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:56:24
27 Sarbulescu Matei Gabriel LER M 18 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:56:26
28 Todoran Ionut Marian LBM M 18 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:56:38
29 Mistireanu Iustin Teodor SCB M 17 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:56:46
30 Toma Mihai Cosmin UTM M 17 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:56:85
31 Radoi Rares Nicolae TRG M 17 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:56:92
31 Yakovlev Ihor UKR M 18 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:56:92
33 Bratu David Andrei LER M 18 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:56:95
34 Niculaie David Andreas ACT M 16 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:56:98
35 Baciu Denis Andrei CSB M 16 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:57:01
36 Iaschiu Andrei CES M 16 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:57:10
37 Bugnar Horatiu Cristian CMC M 17 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:57:26
38 Csendes Laszlo Igor SS7 M 16 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:57:27
39 Besarab Oleh UKR M 16 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:57:29
40 Nanulescu Alexandru Nichita CSO M 18 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:57:32
41 Bertea Alin Dan STM M 18 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:57:33
42 Dobre Cristian Andrei CSO M 15 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:57:40
43 Lazar Andrei Remus TRG M 17 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:57:45
44 Dumitru Mario Eduard CSM M 17 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:57:47
45 Barbul Zetea Luca Vasile BAM M 18 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:57:52
46 Pasa Ungurianu Luca Vlad LER M 17 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:57:68
46 Utuleac Florin Orlando SPL M 15 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:57:68
48 Trenchea Darius Matei ACT M 15 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:57:70
49 Petre Eduard Ionut CPT M 15 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:57:71
49 Musat Tiberiu Gabriel SSB M 15 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:57:71
51 Talpes Ioan Vlad PCT M 16 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:57:85
52 Preda Alexandru Florin CSM M 17 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:57:98
53 Deleu Mihnea C-Tin SCB M 15 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:58:14
54 Grigoras Stefan Cristian LER M 17 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:58:21
55 Tutuianu Sebastian LER M 17 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:58:31
56 Blidaru David Andrei SS7 M 15 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:58:47
57 Tanase Gheorghe Gabriel CPT M 16 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:58:48
58 Rotaru Luca Stefan ALS M 16 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:58:96
59 Alexandrescu Denis Mihai SPL M 16 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:59:05
60 Dinu Ian REN M 15 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:59:17
61 Constantin Mihai Antonio MPL M 15 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:59:46
62 Adam Bogdan LER M 17 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:59:49
63 Sibiseanu David Andrei NAV M 15 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:59:65
64 Benghiac Eric LUN M 16 100 m liber (Serii eliminatorii) 00:59:70
65 Modoran Mihnea Cosmin LER M 15 100 m liber (Serii eliminatorii) 01:00:10
66 Stamate Gabriel Luca CSO M 15 100 m liber (Serii eliminatorii) 01:00:51
67 Postelnicu George Alexand REN M 16 100 m liber (Serii eliminatorii) 01:00:64
68 Balaci Alexandru REN M 17 100 m liber (Serii eliminatorii) 01:00:66
69 Bancila Andrei Mihai ACT M 15 100 m liber (Serii eliminatorii) 01:00:99
70 Hriscu Daniel-Emilian SWM M 16 100 m liber (Serii eliminatorii) 01:01:28
71 Maternic David Mihaly LBM M 15 100 m liber (Serii eliminatorii) 01:01:50
72 Ionescu David Stefan LPT M 15 100 m liber (Serii eliminatorii) 01:01:90
73 Aboud Adam LER M 15 100 m liber (Serii eliminatorii) 01:01:98
74 Dudui Razvan STM M 16 100 m liber (Serii eliminatorii) 01:02:11
75 Serban Robert Gabriel LLP M 16 100 m liber (Serii eliminatorii) 01:02:47
76 Marc Albert Catalin ALB M 15 100 m liber (Serii eliminatorii) 01:02:84
77 Stroe David Ioan LER M 15 100 m liber (Serii eliminatorii) 01:02:86
78 Birghilescu Alexandru ALS M 16 100 m liber (Serii eliminatorii) 01:02:96
79 Iordache Matei Alexandru ALS M 15 100 m liber (Serii eliminatorii) 01:03:24
80 Toma Mina Atal SPL M 17 100 m liber (Serii eliminatorii) 01:03:54
81 Ghitan Valentin Florin LER M 16 100 m liber (Serii eliminatorii) 01:04:66
82 Kacmaz Enes LER M 15 100 m liber (Serii eliminatorii) 01:04:70
83 Irimia Alexandru Gabriel LER M 16 100 m liber (Serii eliminatorii) 01:04:80
84 Rusu Andrei Eugen ALS M 16 100 m liber (Serii eliminatorii) 01:05:34
85 Andreicut Raul Vasile LBM M 15 100 m liber (Serii eliminatorii) 01:06:45
86 Sidletskyi Oleksandr UKR M 15 100 m liber (Serii eliminatorii) 01:07:38