Cont
EJDC 2022

Clasament Tineret Masculin 17 - 18 ani 100 m spate

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Cojocaru Carol Mihai SCB M 16 100 m spate (Finala A) 00:57:59
2 Constantinescu Alexandru CSO M 16 100 m spate (Finala A) 00:57:92
3 Cojanu Albert Gabriel UTM M 17 100 m spate (Finala A) 00:59:07
4 Ghionu Denis Andrei MBR M 18 100 m spate (Finala A) 00:59:44
5 Ichim Luca Stefan LBM M 18 100 m spate (Finala A) 01:00:26
6 Culea Petre Cristian CSM M 16 100 m spate (Finala B) 01:00:58
7 Boboc Emanoel Florin CSM M 17 100 m spate (Finala B) 01:00:75
8 Todoran Ionut Marian LBM M 18 100 m spate (Finala B) 01:01:34
9 Seksi Luca CSO M 16 100 m spate (Finala B) 01:01:58
10 Koncz Nimrod Kalman TGM M 16 100 m spate (Finala B) 01:01:89
11 Harabagiu Rares Petru BAM M 16 100 m spate (Finala B) 01:02:18
12 Stancel Lukas ALB M 16 100 m spate (Finala B) 01:02:23
13 Dobre Cristian Andrei CSO M 15 100 m spate (Finala B) 01:03:24
14 Firu Lucian Mihai TSP M 16 100 m spate (Finala C) 01:03:52
15 Stoian Andrei Constantin CSO M 16 100 m spate (Finala C) 01:03:87
16 Krizbai Negru Robert ALB M 16 100 m spate (Finala C) 01:04:05
17 Moian Dusa Rares COB M 15 100 m spate (Finala C) 01:04:07
18 Utuleac Florin Orlando SPL M 15 100 m spate (Finala C) 01:05:62
19 Musat Tiberiu Gabriel SSB M 15 100 m spate (Finala C) 01:05:75
20 Rachieru Stefan Razvan TRG M 16 100 m spate (Finala C) 01:06:14
21 Marc Albert Catalin ALB M 15 100 m spate (Finala C) 01:06:62
22 Grigoras Stefan Cristian LER M 17 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:03:06
23 Neamtu Alexandru Cristian SRT M 17 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:05:06
24 Preda Alexandru Florin CSM M 17 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:06:11
25 Florea Razvan Stefan LBR M 16 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:06:42
26 Bercaru Rares C-Tin SPL M 15 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:07:29
27 Oancea Marius Valentin PET M 15 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:08:15
28 Kacmaz Enes LER M 15 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:09:86
29 Marcu Sebastian CAT M 17 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:09:87
30 Hrekov Yehor UKR M 15 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:10:38
31 Benghiac Eric LUN M 16 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:11:04
32 Rotaru Luca Stefan ALS M 16 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:11:54
33 Dinu Ian REN M 15 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:12:34
34 Ionescu David Stefan LPT M 15 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:12:78
35 Rusu Andrei Eugen ALS M 16 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:14:83
36 Serban Robert Gabriel LLP M 16 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:16:17
37 Sidletskyi Oleksandr UKR M 15 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:18:86
38 Omelchenko Tymur UKR M 17 100 m spate (Serii eliminatorii) 11:00:08