Cont
EJDC 2022

Clasament Open Masculin 50 m fluture

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Ratiu George Adrian UCJ M 22 50 m fluture (Finala A) 00:24:23
2 Ungur Catalin Paul UCJ M 28 50 m fluture (Finala A) 00:24:28
3 Popescu Denis Laurean SRT M 19 50 m fluture (Finala A) 00:24:58
4 Costroj Antonio Andrei STE M 20 50 m fluture (Finala A) 00:24:78
5 Ungur Andrei MBV M 24 50 m fluture (Finala A) 00:24:83
5 Mihalache Vlad Stefan ASP M 16 50 m fluture (Finala A) 00:24:83
7 Ghile Dragos STE M 18 50 m fluture (Finala A) 00:25:21
8 Mihai David Andrei CSM M 17 50 m fluture (Finala A) 00:25:30
9 Ghionu Denis Andrei MBR M 18 50 m fluture (Finala B) 00:25:97
10 Borangel Emanuel George LER M 18 50 m fluture (Finala B) 00:26:19
11 Dobrescu Mihai CPT M 16 50 m fluture (Finala B) 00:26:30
12 Bizau Patrik Raul LBM M 18 50 m fluture (Finala B) 00:26:38
13 Checiches Bogdan Alex. UTM M 18 50 m fluture (Finala B) 00:26:43
14 Ichim Luca Stefan LBM M 18 50 m fluture (Finala B) 00:26:46
15 Cojocaru Flavius C-Tin SCB M 15 50 m fluture (Finala B) 00:26:47
16 Adam Robert SCB M 17 50 m fluture (Finala B) 00:26:73
17 Culea Petre Cristian CSM M 16 50 m fluture (Finala C) 00:26:84
18 Utuleac Florin Orlando SPL M 15 50 m fluture (Finala C) 00:27:27
19 Koncz Nimrod Kalman TGM M 16 50 m fluture (Finala C) 00:27:30
20 Cseh Andrei LBM M 16 50 m fluture (Finala C) 00:27:40
21 Seksi Luca CSO M 16 50 m fluture (Finala C) 00:27:56
22 Sibiseanu David Andrei NAV M 15 50 m fluture (Finala C) 00:27:79
23 Baciu Denis Andrei CSB M 16 50 m fluture (Finala C) 00:27:85
24 Oanta Rares Mihai LLP M 15 50 m fluture (Finala C) 00:28:17
25 Dumitrache Tobias George CSM M 19 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:25:52
26 Icobescu Gabriel UCJ M 20 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:25:85
27 Adam Toma SCB M 19 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:25:92
28 Meszaros Balazs TGM M 19 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:26:03
29 Nitu Marius Adrian LER M 19 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:26:50
30 Pricop Vlad Alexandru CSM M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:26:74
31 Petre Narcis Alexandru LER M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:26:81
32 Mistireanu Iustin Teodor SCB M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:26:94
33 Roman David Nicolae ALB M 18 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:12
34 Barabas Andras COB M 19 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:24
35 Sarbulescu Matei Gabriel LER M 18 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:25
36 Stefanache Alexandru Mari LER M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:55
37 Lazar Andrei Remus TRG M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:82
38 Bratu David Andrei LER M 18 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:85
39 Miu Eduard Andrei UPT M 18 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:93
40 Siliste Indru George STE M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:02
40 Rotaru Luca Stefan ALS M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:02
42 Petre Eduard Ionut CPT M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:05
43 M.Sediq Edris STE M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:08
44 Bancila Andrei Mihai ACT M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:12
45 Petre Bogdan Mihai UPT M 25 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:13
46 Strimbeanu Razvan PCT M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:15
47 Teodorescu Bogdan LUN M 24 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:21
48 Adam Bogdan LER M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:22
49 Rotaru Vlad STE M 19 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:30
50 Tutuianu Sebastian LER M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:33
51 Padurariu Mihai Denis SCB M 18 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:35
52 Neamtu Alexandru Cristian SRT M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:42
52 Proca Andrei Theodor CPT M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:42
54 Bertea Alin Dan STM M 18 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:45
55 Benghiac Eric LUN M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:54
56 Zaharia Flavius Angel BLU M 25 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:57
57 Radoi Rares Nicolae TRG M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:58
57 Pasa Ungurianu Luca Vlad LER M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:58
59 Chira David Cristian CPT M 19 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:70
59 Bercaru Rares C-Tin SPL M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:70
61 Romaniuc Vladimir ANA M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:72
62 Constantin Mihai Antonio MPL M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:84
63 Blidaru David Andrei SS7 M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:07
64 Anton Bogdan SRT M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:15
65 Dinu Ian REN M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:20
66 Marcu Sebastian CAT M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:27
67 Nanulescu Alexandru Nichita CSO M 18 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:28
68 Aboud Adam LER M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:40
69 Stoica Robert Alex. SPL M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:50
70 Hrekov Yehor UKR M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:55
71 Dudui Razvan STM M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:62
72 Raicu Badea Gabriel LPT M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:71
73 Aron Mario Robert CES M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:79
74 Modoran Mihnea Cosmin LER M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:80
75 Postelnicu George Alexand REN M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:03
76 Hriscu Daniel-Emilian SWM M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:05
77 Jitaru Nikita MTG M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:20
78 Lupu Cristian Andrei SPL M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:47
79 Birghilescu Alexandru ALS M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:52
80 Alexandrescu Denis Mihai SPL M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:77
81 Kacmaz Enes LER M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:78
82 Marc Albert Catalin ALB M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:93
83 Stroe David Ioan LER M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:97
84 Rusu Andrei Eugen ALS M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:09
85 Stamate Gabriel Luca CSO M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:19
86 Toma Mina Atal SPL M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:52
87 Iordache Matei Alexandru ALS M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:82
88 Burtan Luca Gabriel ALS M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:68
89 VELIMIROVICI ERIK LUCAS STM M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:72
90 Irimia Alexandru Gabriel LER M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:77
91 Ghitan Valentin Florin LER M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:97
92 Omelchenko Tymur UKR M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 10:25:09