Cont
EJDC 2022

Clasament Tineret Masculin 17 - 18 ani 50 m fluture

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Mihalache Vlad Stefan ASP M 16 50 m fluture (Finala A) 00:24:83
2 Ghile Dragos STE M 18 50 m fluture (Finala A) 00:25:21
3 Mihai David Andrei CSM M 17 50 m fluture (Finala A) 00:25:30
4 Ghionu Denis Andrei MBR M 18 50 m fluture (Finala B) 00:25:97
5 Borangel Emanuel George LER M 18 50 m fluture (Finala B) 00:26:19
6 Dobrescu Mihai CPT M 16 50 m fluture (Finala B) 00:26:30
7 Bizau Patrik Raul LBM M 18 50 m fluture (Finala B) 00:26:38
8 Checiches Bogdan Alex. UTM M 18 50 m fluture (Finala B) 00:26:43
9 Ichim Luca Stefan LBM M 18 50 m fluture (Finala B) 00:26:46
10 Cojocaru Flavius C-Tin SCB M 15 50 m fluture (Finala B) 00:26:47
11 Adam Robert SCB M 17 50 m fluture (Finala B) 00:26:73
12 Culea Petre Cristian CSM M 16 50 m fluture (Finala C) 00:26:84
13 Utuleac Florin Orlando SPL M 15 50 m fluture (Finala C) 00:27:27
14 Koncz Nimrod Kalman TGM M 16 50 m fluture (Finala C) 00:27:30
15 Cseh Andrei LBM M 16 50 m fluture (Finala C) 00:27:40
16 Seksi Luca CSO M 16 50 m fluture (Finala C) 00:27:56
17 Sibiseanu David Andrei NAV M 15 50 m fluture (Finala C) 00:27:79
18 Baciu Denis Andrei CSB M 16 50 m fluture (Finala C) 00:27:85
19 Oanta Rares Mihai LLP M 15 50 m fluture (Finala C) 00:28:17
20 Pricop Vlad Alexandru CSM M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:26:74
21 Petre Narcis Alexandru LER M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:26:81
22 Mistireanu Iustin Teodor SCB M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:26:94
23 Roman David Nicolae ALB M 18 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:12
24 Sarbulescu Matei Gabriel LER M 18 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:25
25 Stefanache Alexandru Mari LER M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:55
26 Lazar Andrei Remus TRG M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:82
27 Bratu David Andrei LER M 18 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:85
28 Miu Eduard Andrei UPT M 18 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:93
29 Rotaru Luca Stefan ALS M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:02
29 Siliste Indru George STE M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:02
31 Petre Eduard Ionut CPT M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:05
32 M.Sediq Edris STE M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:08
33 Bancila Andrei Mihai ACT M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:12
34 Strimbeanu Razvan PCT M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:15
35 Adam Bogdan LER M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:22
36 Tutuianu Sebastian LER M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:33
37 Padurariu Mihai Denis SCB M 18 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:35
38 Neamtu Alexandru Cristian SRT M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:42
38 Proca Andrei Theodor CPT M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:42
40 Bertea Alin Dan STM M 18 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:45
41 Benghiac Eric LUN M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:54
42 Radoi Rares Nicolae TRG M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:58
42 Pasa Ungurianu Luca Vlad LER M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:58
44 Bercaru Rares C-Tin SPL M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:70
45 Romaniuc Vladimir ANA M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:72
46 Constantin Mihai Antonio MPL M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:84
47 Blidaru David Andrei SS7 M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:07
48 Anton Bogdan SRT M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:15
49 Dinu Ian REN M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:20
50 Marcu Sebastian CAT M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:27
51 Nanulescu Alexandru Nichita CSO M 18 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:28
52 Aboud Adam LER M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:40
53 Stoica Robert Alex. SPL M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:50
54 Hrekov Yehor UKR M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:55
55 Dudui Razvan STM M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:62
56 Raicu Badea Gabriel LPT M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:71
57 Aron Mario Robert CES M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:79
58 Modoran Mihnea Cosmin LER M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:80
59 Postelnicu George Alexand REN M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:03
60 Hriscu Daniel-Emilian SWM M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:05
61 Jitaru Nikita MTG M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:20
62 Lupu Cristian Andrei SPL M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:47
63 Birghilescu Alexandru ALS M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:52
64 Alexandrescu Denis Mihai SPL M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:77
65 Kacmaz Enes LER M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:78
66 Marc Albert Catalin ALB M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:93
67 Stroe David Ioan LER M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:97
68 Rusu Andrei Eugen ALS M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:09
69 Stamate Gabriel Luca CSO M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:19
70 Toma Mina Atal SPL M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:52
71 Iordache Matei Alexandru ALS M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:82
72 Burtan Luca Gabriel ALS M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:68
73 VELIMIROVICI ERIK LUCAS STM M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:72
74 Irimia Alexandru Gabriel LER M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:77
75 Ghitan Valentin Florin LER M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:97
76 Omelchenko Tymur UKR M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 10:25:09