Cont
EJDC 2022

Clasament Juniori Masculin 15 - 16 ani 50 m fluture

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Mihalache Vlad Stefan ASP M 16 50 m fluture (Finala A) 00:24:83
2 Dobrescu Mihai CPT M 16 50 m fluture (Finala B) 00:26:30
3 Cojocaru Flavius C-Tin SCB M 15 50 m fluture (Finala B) 00:26:47
4 Culea Petre Cristian CSM M 16 50 m fluture (Finala C) 00:26:84
5 Utuleac Florin Orlando SPL M 15 50 m fluture (Finala C) 00:27:27
6 Koncz Nimrod Kalman TGM M 16 50 m fluture (Finala C) 00:27:30
7 Cseh Andrei LBM M 16 50 m fluture (Finala C) 00:27:40
8 Seksi Luca CSO M 16 50 m fluture (Finala C) 00:27:56
9 Sibiseanu David Andrei NAV M 15 50 m fluture (Finala C) 00:27:79
10 Baciu Denis Andrei CSB M 16 50 m fluture (Finala C) 00:27:85
11 Oanta Rares Mihai LLP M 15 50 m fluture (Finala C) 00:28:17
12 Siliste Indru George STE M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:02
12 Rotaru Luca Stefan ALS M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:02
14 Petre Eduard Ionut CPT M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:05
15 M.Sediq Edris STE M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:08
16 Bancila Andrei Mihai ACT M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:12
17 Strimbeanu Razvan PCT M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:15
18 Proca Andrei Theodor CPT M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:42
19 Benghiac Eric LUN M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:54
20 Bercaru Rares C-Tin SPL M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:70
21 Constantin Mihai Antonio MPL M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:84
22 Blidaru David Andrei SS7 M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:07
23 Anton Bogdan SRT M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:15
24 Dinu Ian REN M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:20
25 Aboud Adam LER M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:40
26 Stoica Robert Alex. SPL M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:50
27 Hrekov Yehor UKR M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:55
28 Dudui Razvan STM M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:62
29 Raicu Badea Gabriel LPT M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:71
30 Aron Mario Robert CES M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:79
31 Modoran Mihnea Cosmin LER M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:80
32 Postelnicu George Alexand REN M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:03
33 Hriscu Daniel-Emilian SWM M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:05
34 Jitaru Nikita MTG M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:20
35 Lupu Cristian Andrei SPL M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:47
36 Birghilescu Alexandru ALS M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:52
37 Alexandrescu Denis Mihai SPL M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:77
38 Kacmaz Enes LER M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:78
39 Marc Albert Catalin ALB M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:93
40 Stroe David Ioan LER M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:97
41 Rusu Andrei Eugen ALS M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:09
42 Stamate Gabriel Luca CSO M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:19
43 Iordache Matei Alexandru ALS M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:82
44 Burtan Luca Gabriel ALS M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:68
45 Irimia Alexandru Gabriel LER M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:77
46 Ghitan Valentin Florin LER M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:97