Cont
EJDC 2022

Clasament Tineret Masculin 17 - 18 ani 50 m bras

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Dancanet Emil UTM M 18 50 m bras (Finala A) 00:28:99
2 Nae Adrian Gabriel DAC M 17 50 m bras (Finala A) 00:29:31
3 Pricop Vlad Alexandru CSM M 17 50 m bras (Finala A) 00:30:27
4 Coman Darius Stefan BAR M 15 50 m bras (Finala B) 00:30:54
5 Adam Robert SCB M 17 50 m bras (Finala B) 00:31:01
6 Petrache Darius Catalin STE M 18 50 m bras (Finala B) 00:31:07
7 Nicolaev Vladimir Andrei PCT M 16 50 m bras (Finala B) 00:31:24
8 Stefanache Alexandru Mari LER M 17 50 m bras (Finala B) 00:31:29
9 Niculaie David Andreas ACT M 16 50 m bras (Finala B) 00:31:52
10 Gheorghe Lucas Ioan LER M 18 50 m bras (Finala B) 00:31:60
11 Tanase Gheorghe Gabriel CPT M 16 50 m bras (Finala B) 00:31:71
12 Hotea Lucian UTM M 16 50 m bras (Finala C) 00:31:04
13 Cojocaru Flavius C-Tin SCB M 15 50 m bras (Finala C) 00:31:85
14 Rotaru Luca Stefan ALS M 16 50 m bras (Finala C) 00:32:31
15 Matei Vlad Alexandru ASP M 16 50 m bras (Finala C) 00:32:37
16 Aron Mario Robert CES M 15 50 m bras (Finala C) 00:32:45
17 Rachieru Stefan Razvan TRG M 16 50 m bras (Finala C) 00:32:62
18 Anton Bogdan SRT M 15 50 m bras (Finala C) 00:32:98
19 Siliste Indru George STE M 15 50 m bras (Finala C) 00:33:51
20 Yakovlev Ihor UKR M 18 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:31:71
21 Romaniuc Vladimir ANA M 17 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:32:14
22 Dascalescu Mihnea Dumitru CMC M 18 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:32:51
23 Padurariu Mihai Denis SCB M 18 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:32:62
24 Checiches Bogdan Alex. UTM M 18 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:32:64
25 Adam Bogdan LER M 17 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:32:68
26 Mistireanu Iustin Teodor SCB M 17 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:33:03
27 Buda Alexandru Gabriel ALB M 17 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:33:08
28 Radoi Rares Nicolae TRG M 17 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:33:11
29 Miu Eduard Andrei UPT M 18 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:33:12
30 Cojocaru Stefan BAR M 16 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:33:15
31 Nistor Darius Dragan STM M 16 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:33:46
32 Tutuianu Sebastian LER M 17 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:33:54
33 Dumitru Mario Eduard CSM M 17 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:33:89
34 Bertea Alin Dan STM M 18 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:33:90
34 Postelnicu George Alexand REN M 16 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:33:90
36 Raicu Badea Gabriel LPT M 16 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:34:46
37 Birghilescu Alexandru ALS M 16 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:34:61
38 Modoran Mihnea Cosmin LER M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:35:00
39 Iordache Matei Alexandru ALS M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:35:17
40 Krizbai Negru Robert ALB M 16 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:35:50
41 Bancila Andrei Mihai ACT M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:35:67
42 Dinu Ian REN M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:36:16
43 Hriscu Daniel-Emilian SWM M 16 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:36:63
44 Burtan Luca Gabriel ALS M 16 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:37:53
45 VELIMIROVICI ERIK LUCAS STM M 17 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:38:90
46 Irimia Alexandru Gabriel LER M 16 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:40:50