Cont
SCEC 2023
Dobre Alexandru Teodor

Dobre Alexandru Teodor

Localitate Bucuresti, Bucuresti
Club As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI
Sexul Masculin
Varsta 17 ani
Data nasterii

Rezultate

Campionatul national Cadeti 12-14 ani 11 Jul 2019 - 14 Jul 2019

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
400 m liber 05:02:75 28
100 m liber 01:06:86 43
50 m liber 00:30:84 49
200 m fluture 02:43:42 13
200 m spate 02:42:36 31
100 m fluture 01:13:98 28
200 m liber 02:26:14 33
100 m spate 01:17:41 37

Campionatul national cadeti 12-14 ani etapa regionala Izvorani 5 Apr 2019 - 7 Apr 2019

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
100 m fluture 01:14:19 16
100 m liber 01:07:51 19
200 m mixt 02:46:40 20
400 m liber 05:00:12 13
100 m bras 01:32:98 24
100 m spate 01:20:01 20

Campionatul national de poliatlon cadeti 12-14 ani 13 Dec 2018 - 16 Dec 2018

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
100 m fluture 01:14:49 25
100 m spate 01:19:83 50
200 m liber 02:25:29 29
100 m bras 01:36:85 74
200 m mixt 02:45:81 41
100 m liber 01:08:14 41

Campionatul national al cadetilor 12-14 ani 12 Jul 2018 - 15 Jul 2018

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
200 m spate 02:51:56 41
50 m fluture 00:35:19 40
100 m spate 01:21:68 50
100 m fluture 01:18:66 32
400 m liber 05:16:66 36
100 m liber 01:09:38 42
200 m mixt 77:77:77 97
4 X 100 m liber 04:27:86 2
50 m liber 00:32:09 41

Campionatul national de poliatlon copii 10-11 ani 17 Nov 2017 - 19 Nov 2017

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
50 m liber 00:33:77 66
50 m fluture 00:37:84 58
50 m spate 00:40:86 73
200 m liber 02:38:35 44
50 m bras 00:49:82 110

Campionatul national copii 10-11 ani 9 Jun 2017 - 11 Jun 2017

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
50 m fluture 00:40:02 89
50 m liber 00:34:13 65
50 m spate 00:44:64 111
100 m liber 01:14:98 49
50 m bras 00:53:34 108
100 m spate 01:32:42 89
200 m mixt 03:13:75 86

Etapa regionala calificari c. n. copii 10-11 ani 7 Apr 2017 - 9 Apr 2017

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
50 m bras 00:52:94 58
50 m liber 00:34:30 30
200 m liber 02:47:00 32
50 m spate 00:43:47 45
50 m fluture 00:39:21 30
200 m mixt 03:14:38 45

Campionatul national copii 10-11 ani 1 Jul 2016 - 3 Jul 2016

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
50 m fluture 00:39:87 40
50 m bras 00:54:84 114
50 m liber 00:35:34 43
50 m spate 00:42:58 64

Etapa regionala calificari c. n. copii 10-11 ani 2 Apr 2016 - 3 Apr 2016

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
50 m spate 00:43:21 27
50 m fluture 00:41:17 21
50 m bras 00:56:17 56
200 m liber 02:59:83 32

50 m spate:


50 m fluture:


50 m bras:


200 m liber:


50 m liber:


200 m mixt:


100 m liber:


100 m spate:


200 m spate:


100 m fluture:


400 m liber:


4 X 100 m liber:


100 m bras:


200 m fluture:


Proba Data obtinerii: Timpul obtinut:
50 m spate 17 November 2017 00:40:86
50 m fluture 12 July 2018 00:35:19
50 m bras 17 November 2017 00:49:82
200 m liber 13 December 2018 02:25:29
50 m liber 11 July 2019 00:30:84
200 m mixt 13 December 2018 02:45:81
100 m liber 11 July 2019 01:06:86
100 m spate 11 July 2019 01:17:41
200 m spate 11 July 2019 02:42:36
100 m fluture 11 July 2019 01:13:98
400 m liber 5 April 2019 05:00:12
4 X 100 m liber 12 July 2018 04:27:86
100 m bras 5 April 2019 01:32:98
200 m fluture 11 July 2019 02:43:42