Cont
EJSC 2022
Harsan Farr Iuga Robert

Harsan Farr Iuga Robert

Localitate Bistrita, Bistrita-Nasaud
Club Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita ani
Sexul Masculin
Varsta 16 ani
Data nasterii

Rezultate

Campionatul national Cadeti 12-14 ani 11 Jul 2019 - 14 Jul 2019

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
100 m bras 01:26:06 24
400 m liber 05:05:78 32
100 m liber 01:06:80 42
50 m liber 00:30:38 42
800 m liber 10:39:27 20
200 m mixt 02:49:83 47
200 m bras 03:09:43 24
200 m spate 02:48:96 38
200 m liber 02:24:20 28
100 m spate 99:99:99 descalificat

Campionatul national cadeti 12-14 ani etapa regionala Baia Mare 5 Apr 2019 - 7 Apr 2019

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
100 m fluture 01:27:50 29
100 m liber 01:09:51 23
200 m mixt 02:54:81 28
400 m liber 05:12:93 17
100 m bras 01:29:62 19
100 m spate 01:22:39 26

Campionatul national al cadetilor 12-14 ani 12 Jul 2018 - 15 Jul 2018

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
200 m spate 02:54:46 49
50 m fluture 00:38:26 75
100 m spate 01:23:89 64
100 m bras 01:34:73 47
100 m fluture 01:30:13 60
400 m liber 05:24:78 48
100 m liber 01:10:78 64
200 m mixt 03:00:13 71

Campionatul national de poliatlon copii 10-11 ani 17 Nov 2017 - 19 Nov 2017

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
50 m liber 00:35:92 101
50 m fluture 00:42:72 105
50 m spate 00:41:78 90
200 m mixt 03:15:30 93
200 m liber 02:52:22 99
50 m bras 00:48:42 94

Campionatul national copii 10-11 ani 9 Jun 2017 - 11 Jun 2017

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
50 m liber 00:35:91 107
50 m spate 00:41:97 82
100 m bras 01:47:35 85
100 m liber 01:18:13 78
50 m bras 00:50:20 95
100 m spate 01:29:48 70
200 m mixt 03:22:29 103

Etapa regionala calificari c. n. copii 10-11 ani 7 Apr 2017 - 9 Apr 2017

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
50 m bras 00:52:30 40
50 m liber 00:37:32 45
200 m liber 03:00:76 46
50 m spate 00:43:33 44
50 m fluture 00:48:24 50
200 m mixt 03:26:31 45

Campionatul national copii 10-11 ani 1 Jul 2016 - 3 Jul 2016

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
50 m fluture 00:58:08 133
50 m bras 00:58:89 130
50 m liber 00:41:97 140
50 m spate 00:48:98 136

Etapa regionala calificari c. n. copii 10-11 ani 2 Apr 2016 - 3 Apr 2016

Proba Timp realizat: Locul obtinut:
50 m spate 00:48:61 49
50 m fluture 01:01:58 55
50 m bras 00:57:06 40
50 m liber 00:41:91 50
200 m liber 03:13:95 40

50 m spate:


50 m fluture:


50 m bras:


50 m liber:


200 m liber:


200 m mixt:


100 m bras:


100 m liber:


100 m spate:


200 m spate:


100 m fluture:


400 m liber:


800 m liber:


200 m bras:


Proba Data obtinerii: Timpul obtinut:
50 m spate 17 November 2017 00:41:78
50 m fluture 12 July 2018 00:38:26
50 m bras 17 November 2017 00:48:42
50 m liber 11 July 2019 00:30:38
200 m liber 11 July 2019 02:24:20
200 m mixt 11 July 2019 02:49:83
100 m bras 11 July 2019 01:26:06
100 m liber 11 July 2019 01:06:80
100 m spate 5 April 2019 01:22:39
200 m spate 11 July 2019 02:48:96
100 m fluture 5 April 2019 01:27:50
400 m liber 11 July 2019 05:05:78
800 m liber 11 July 2019 10:39:27
200 m bras 11 July 2019 03:09:43