Cont

Rezultatele Campionatului Național Laser Run 2020

Comunicate de presa 08 sept. 2020

Federația Română de Natație și Pentatlon Modern a organizat sâmbătă, 5 septembrie, întrecerile Campionatului Național Laser Run 2020.
Rezultatele sunt următoarele:

MASCULIN, 9-10 ANI
Cezar Crihălmeanu (CSO) – 3.40.75 – locul I
Darius Zsigmond (CES) – 3.55.50 – locul II
Teodor Crișan (ASP) – 5.08.79;


FEMININ, 9-10 ANI
Antonia Vasian (ASP) – 4.21.39 – locul I
Sofia Radu (BSC) – 4.53.77 – locul II
Roberta Popa (BSC) – 5.31.67 – locul III;

MASCULIN, 11-12 ANI
David Radu (BSC) – 5.56.22 – locul I
Victor Grigoriu (BSC) – 6.20.98 – locul II
Eric Drăghici (BSC) – 6.26.41 – locul III;

FEMININ, 11-12 ANI
Ana Dincă (BSC) – 6.07.78 – locul I
Antoneta-Helen Szeidert-Subert ( LPS Banatul TM) – 6.52.09 – locul II
Maia Zavincu (BSC) – 6.55.28 – locul III;

MASCULIN 13-14 ANI
Coriolan Crihălmeanu (CSO) – 7.49.75 – locul I
Andrei Marțoiu (BSC) – 8.13.93 – locul II
Bogdan Ficiu (CSS1 București) – 8.19.09 – locul III;

FEMININ, 13-14 ANI
Francesca Toader (BSC) – 9.15.15 – locul I
Irina Preda (BSC) – 9.20.69 – locul II
Diana-Cezara Achim (CSS Nr.1 Timișoara) – 9.24.00 – locul III;

MASCULIN, 15-16 ANI
Lucas Grigoriu (BSC) – 8.24.94 – locul I
Alexandru Peda (CSS1 București) – 8.39.25 – locul II
Matei Petrașcu (BSC) – 8.42.62 – locul III;

FEMININ, 15-16 ANI
SIMONA CHIRU (CSO) – 8.50.40 – locul I
Rarinca Solomon (CSS1 București) – 8.56.47 – locul II
Daria Huma (CSM Timișoara) – 9.06.18 – locul III;

MASCULIN, 17-18 ANI
Oscar Kiss (CSU Politehnica Timișoara) – 13.40.13 – locul I
Erik Krausz (LPS Banatul Timișoara) – 13.42.63 – locul II
Xavi Huzu (BSC) – 16.19.03 – locul III;

FEMININ, 17-18 ANI
Daniela Pavel (CSO) – 20.30.31 – locul I;

MASCULIN 19-21 ANI
Cosmin Ardelean (CSU Politehnica Timișoara) – 13.35.43 – locul I
Bogdan Toader (LPS Banatul Timișoara) – 14.19.82 – locul II
Gabriel Hliban (CSA Steaua București) – 15.02.82 – locul III;

MASCULIN 22+ ANI
Alexandru Toma (BSC) – 14.42.98 – locul I
Mihai Botici (CSO) – 16.34.22 – locul II
Adrian Diaconescu (CSO) – 19.09.36 – locul III;

FEMININ 22+ ANI
Ana Maria Ivan (CSU Politehnica Timișoara) - 19.54.31 - locul I.