Cont
EJDC 2022

Rezultatele finale pentru Etapa regionala calificari c. n. cadeti 12-14 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m liber (0-99M custom)

1 Rogoveanu Vlad Andrei ACS Atena Sport Club Constanta 01:04:75 Timp 13803 Cod 0 Puncte
2 Gavrila Ionut Madalin Clubul Sportiv Municipal Braila 01:08:09 Timp 12824 Cod 0 Puncte
3 Susanu Eugen Florin ACS Atena Sport Club Constanta 01:09:65 Timp 11517 Cod 0 Puncte
4 Stan Alexandru Palatul copiilor Constanta 01:10:19 Timp 12042 Cod 0 Puncte
5 Balan Rares Alexandru Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:11:20 Timp 11120 Cod 0 Puncte
6 Ganea Cristian Stefan Clubul Sportiv Municipal Braila 01:11:39 Timp 12822 Cod 0 Puncte
7 Verman Cristian Sport Club Municipal Bacau 01:11:48 Timp 12606 Cod 0 Puncte
8 Adam Toma Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:11:92 Timp 12865 Cod 0 Puncte
9 Mihai Radu Alexandru Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:12:05 Timp 12648 Cod 0 Puncte
10 Leganel Andrei Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:12:78 Timp 12775 Cod 0 Puncte
11 Barabas Andras Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:12:80 Timp 14464 Cod 0 Puncte
12 Ciutacu Robert C-Tin Clubul Sportiv Municipal Braila 01:12:96 Timp 12823 Cod 0 Puncte
13 Balan Paul Liceul cu program sportiv Braila 01:14:38 Timp 12578 Cod 0 Puncte
14 Matusa George Mihai Palatul copiilor Constanta 01:15:09 Timp 12037 Cod 0 Puncte
15 Leopa Denis Iulian Liceul cu program sportiv Braila 01:15:12 Timp 12595 Cod 0 Puncte
16 Sprianu Marian Petrica Liceul cu program sportiv Bacau 01:15:81 Timp 12861 Cod 0 Puncte
17 Faur Andreas Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:16:31 Timp 12617 Cod 0 Puncte
18 Blaga Georgio Alessandro Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 01:16:40 Timp 13479 Cod 0 Puncte
19 Gyenge Attila Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:16:54 Timp 14465 Cod 0 Puncte
20 Lungu Sebastian Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:16:69 Timp 12999 Cod 0 Puncte
21 Turluianu Victor Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:17:12 Timp 12681 Cod 0 Puncte
22 Dumbrava Andrei Iulian ACS Atena Sport Club Constanta 01:17:40 Timp 11516 Cod 0 Puncte
23 Gavriliuc Marco C-Tin Palatul copiilor Constanta 01:20:29 Timp 13411 Cod 0 Puncte
24 Bizadea Vlad Damian Palatul copiilor Constanta 01:20:77 Timp 13795 Cod 0 Puncte
25 Luffy Akos Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:22:48 Timp 14463 Cod 0 Puncte
26 Keller Eduard Mihai Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:23:58 Timp 12618 Cod 0 Puncte

2. 100 m liber (0-99F custom)

1 Nastaca Ioana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:09:26 Timp 12682 Cod 0 Puncte
2 Moraru Sovoiu Daria ACS Atena Sport Club Constanta 01:10:65 Timp 12205 Cod 0 Puncte
3 Sicoe Ana Sport Club Municipal Bacau 01:10:66 Timp 12917 Cod 0 Puncte
4 Artene Maria Raluca Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:10:69 Timp 12526 Cod 0 Puncte
5 Pirvu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:11:31 Timp 12592 Cod 0 Puncte
6 Tepes Greurus Georgiana Sport Club Municipal Bacau 01:12:27 Timp 12921 Cod 0 Puncte
7 Cojocaru Ilinca Mara Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:12:54 Timp 12624 Cod 0 Puncte
8 Munteanu Oana Cristina ACS Atena Sport Club Constanta 01:12:79 Timp 12763 Cod 0 Puncte
9 Croitoru Beatrice Oana Clubul Sportiv Farul Constanta 01:15:49 Timp 12203 Cod 0 Puncte
10 Pascu Diana Alexandra Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:16:40 Timp 12857 Cod 0 Puncte
11 Munteanu Miruna Mihaela Sport Club Municipal Bacau 01:16:66 Timp 12608 Cod 0 Puncte
12 Zamfiroiu Miruna Paula Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:16:84 Timp 13612 Cod 0 Puncte
13 Andrei Mihaela Gisela Sport Club Municipal Bacau 01:17:78 Timp 12609 Cod 0 Puncte
14 Luncasu Gabor Ioana Sport Club Municipal Bacau 01:18:38 Timp 12610 Cod 0 Puncte
15 Rosu Elena Stefania Liceul cu program sportiv Braila 01:18:51 Timp 12591 Cod 0 Puncte
16 Crihana Denisa Cristina As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 01:19:25 Timp 13791 Cod 0 Puncte
17 Andrei Alina Francesca As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 01:22:11 Timp 13792 Cod 0 Puncte
18 Tules Maria Cristina Liceul cu program sportiv Braila 01:22:44 Timp 12593 Cod 0 Puncte
19 Tanase Alexandra Palatul copiilor Constanta 01:22:83 Timp 13414 Cod 0 Puncte
20 Stanciu Ariana Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:24:77 Timp 13001 Cod 0 Puncte
21 Rojnita Raluca Andreea ASC Corona 2010 Brasov 01:29:87 Timp 14468 Cod 0 Puncte
22 Iurascu Francesca Andreea Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:40:75 Timp 14118 Cod 0 Puncte

3. 100 m fluture (0-99M custom)

1 Hriscu Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Bacau 01:04:18 Timp 11916 Cod 0 Puncte
2 Cotos Serban Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:06:11 Timp 12342 Cod 0 Puncte
3 Bolfa Robert Ion Liceul cu program sportiv Bacau 01:09:52 Timp 11915 Cod 0 Puncte
4 Ropan Stefan Andrei Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:12:38 Timp 11468 Cod 0 Puncte
5 Croitor Iulius Sebastian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:13:68 Timp 12048 Cod 0 Puncte
6 Dragu Andrei Ionut Liceul cu program sportiv Braila 01:13:96 Timp 12281 Cod 0 Puncte
7 Papuc David Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:14:98 Timp 12277 Cod 0 Puncte
8 Petrache Alexandru Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:16:36 Timp 11991 Cod 0 Puncte
9 Cabuz Paul Octavian Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:16:96 Timp 12079 Cod 0 Puncte
10 Lacatus Matei Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:17:80 Timp 12067 Cod 0 Puncte
11 Botez Daniel Stefan Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:20:53 Timp 11762 Cod 0 Puncte
12 Kuti Attila As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 01:21:80 Timp 13011 Cod 0 Puncte
13 Gheorghita Andrei Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:21:82 Timp 11993 Cod 0 Puncte
14 Patarlageanu Bogdan Mihai Clubul Sportiv Municipal Braila 01:23:52 Timp 12295 Cod 0 Puncte
15 Bucur Andrei Radu Sport Club Municipal Bacau 01:24:18 Timp 11888 Cod 0 Puncte
16 Busuioc Andrei Rafael Sport Club Municipal Bacau 01:25:73 Timp 11886 Cod 0 Puncte
17 Tuzson Gellert Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:27:77 Timp 14466 Cod 0 Puncte
18 Brandis Razvan Vlad Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:34:85 Timp 12684 Cod 0 Puncte
19 Goda Daniel As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 01:37:30 Timp 13019 Cod 0 Puncte

4. 100 m fluture (0-99F custom)

1 Dodita Ariana Gabriela Sport Club Municipal Bacau 01:10:26 Timp 11880 Cod 0 Puncte
2 Blanaru Ana Teodora Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:14:72 Timp 12680 Cod 0 Puncte
3 Prisacaru Diana Lucia Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:15:17 Timp 12068 Cod 0 Puncte
4 Tomele Cosmina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:17:91 Timp 12081 Cod 0 Puncte
5 Zaharia Delia Ana Maria Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:18:99 Timp 11778 Cod 0 Puncte
6 Padurariu Carina Florina Sport Club Municipal Bacau 01:19:71 Timp 11883 Cod 0 Puncte
7 Enciu Daria Teodora Liceul cu program sportiv Braila 01:20:97 Timp 12287 Cod 0 Puncte
8 Pancescu Roxana Cristina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:24:15 Timp 12074 Cod 0 Puncte
9 Corbu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:24:59 Timp 12286 Cod 0 Puncte
10 Coada Andreea Georgiana Liceul cu program sportiv Braila 01:27:15 Timp 12285 Cod 0 Puncte
11 Turenschi Roxana Camelia Liceul cu program sportiv Braila 01:33:32 Timp 13466 Cod 0 Puncte
12 Turlica Maria Ramona Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:39:16 Timp 14042 Cod 0 Puncte
13 Florea Ana Georgiana ASC Corona 2010 Brasov 01:42:56 Timp 14396 Cod 0 Puncte
14 Botezatu Elena Bianca ASC Corona 2010 Brasov 01:42:80 Timp 14469 Cod 0 Puncte

5. 100 m fluture (0-99M custom)

1 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:04:73 Timp 11657 Cod 0 Puncte
2 Apetrei Andrei Octavian As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:08:81 Timp 11163 Cod 0 Puncte
3 Leu Razvan Constantin ACS Atena Sport Club Constanta 01:10:13 Timp 11533 Cod 0 Puncte
4 Tulea Sebastian Nicolae ACS Atena Sport Club Constanta 01:10:90 Timp 10721 Cod 0 Puncte
5 Chitoiu Raul Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 01:12:05 Timp 9578 Cod 0 Puncte
6 Dragoi Johnny Florin ACS Atena Sport Club Constanta 01:14:33 Timp 11953 Cod 0 Puncte
7 Mateiciuc Alexandru Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:16:68 Timp 11539 Cod 0 Puncte
8 Doaga Claudiu Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:17:11 Timp 11726 Cod 0 Puncte
9 Rebenciuc Rares Andrei ASC Corona 2010 Brasov 01:18:72 Timp 14470 Cod 0 Puncte
10 Voicu Stefan ACS Atena Sport Club Constanta 01:21:85 Timp 10725 Cod 0 Puncte
11 Suciu Bogdan Adrian Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:22:45 Timp 11409 Cod 0 Puncte

6. 100 m fluture (0-99F custom)

1 Constantin Mara Clubul Sportiv Farul Constanta 01:11:41 Timp 11522 Cod 0 Puncte
2 Cojocaru Alina Georgiana Sport Club Municipal Bacau 01:12:42 Timp 11660 Cod 0 Puncte
3 Nitu Antonia Daria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:14:15 Timp 11538 Cod 0 Puncte
4 Stroe Teodora Simina Palatul copiilor Constanta 01:14:43 Timp 11223 Cod 0 Puncte
5 Gherman Mara Elena ACS Atena Sport Club Constanta 01:18:48 Timp 11534 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

1. 100 m bras (0-99F custom)

1 Nitu Antonia Daria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:21:49 Timp 11538 Cod 0 Puncte
2 Stroe Teodora Simina Palatul copiilor Constanta 01:23:07 Timp 11223 Cod 0 Puncte
3 Cojocaru Alina Georgiana Sport Club Municipal Bacau 01:27:91 Timp 11660 Cod 0 Puncte
4 Florea Maria Palatul copiilor Constanta 01:31:70 Timp 13820 Cod 0 Puncte
5 Calapod Delia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:40:90 Timp 11716 Cod 0 Puncte

2. 100 m bras (0-99M custom)

1 Tulea Sebastian Nicolae ACS Atena Sport Club Constanta 01:17:28 Timp 10721 Cod 0 Puncte
2 Chitoiu Raul Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 01:19:36 Timp 9578 Cod 0 Puncte
2 Mateiciuc Alexandru Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:19:36 Timp 11539 Cod 0 Puncte
4 Leu Razvan Constantin ACS Atena Sport Club Constanta 01:24:66 Timp 11533 Cod 0 Puncte
5 Costan Stefan As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:27:41 Timp 12159 Cod 0 Puncte
6 Voicu Stefan ACS Atena Sport Club Constanta 01:28:81 Timp 10725 Cod 0 Puncte
7 Rebenciuc Rares Andrei ASC Corona 2010 Brasov 01:36:54 Timp 14470 Cod 0 Puncte

3. 200 m liber (0-99F custom)

1 Nastaca Ioana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:29:87 Timp 12682 Cod 0 Puncte
2 Moraru Sovoiu Daria ACS Atena Sport Club Constanta 02:32:16 Timp 12205 Cod 0 Puncte
3 Artene Maria Raluca Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 02:36:31 Timp 12526 Cod 0 Puncte
4 Pirvu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 02:37:80 Timp 12592 Cod 0 Puncte
5 Sicoe Ana Sport Club Municipal Bacau 02:38:55 Timp 12917 Cod 0 Puncte
6 Croitoru Beatrice Oana Clubul Sportiv Farul Constanta 02:42:79 Timp 12203 Cod 0 Puncte
7 Cojocaru Ilinca Mara Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:44:80 Timp 12624 Cod 0 Puncte
8 Rosu Elena Stefania Liceul cu program sportiv Braila 02:46:69 Timp 12591 Cod 0 Puncte
9 Tepes Greurus Georgiana Sport Club Municipal Bacau 02:48:03 Timp 12921 Cod 0 Puncte
10 Munteanu Oana Cristina ACS Atena Sport Club Constanta 02:48:52 Timp 12763 Cod 0 Puncte
11 Zamfiroiu Miruna Paula Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:50:67 Timp 13612 Cod 0 Puncte
12 Munteanu Miruna Mihaela Sport Club Municipal Bacau 02:52:17 Timp 12608 Cod 0 Puncte
13 Andrei Mihaela Gisela Sport Club Municipal Bacau 02:52:40 Timp 12609 Cod 0 Puncte
14 Luncasu Gabor Ioana Sport Club Municipal Bacau 02:54:66 Timp 12610 Cod 0 Puncte
15 Crihana Denisa Cristina As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 02:57:53 Timp 13791 Cod 0 Puncte
16 Pascu Diana Alexandra Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:57:75 Timp 12857 Cod 0 Puncte
17 Tanase Alexandra Palatul copiilor Constanta 03:04:52 Timp 13414 Cod 0 Puncte
18 Tules Maria Cristina Liceul cu program sportiv Braila 03:04:64 Timp 12593 Cod 0 Puncte
19 Andrei Alina Francesca As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 03:05:10 Timp 13792 Cod 0 Puncte
20 Rojnita Raluca Andreea ASC Corona 2010 Brasov 03:15:76 Timp 14468 Cod 0 Puncte
21 Stanciu Ariana Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:17:28 Timp 13001 Cod 0 Puncte
22 Iurascu Francesca Andreea Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:42:96 Timp 14118 Cod 0 Puncte

4. 200 m liber (0-99M custom)

1 Rogoveanu Vlad Andrei ACS Atena Sport Club Constanta 02:22:89 Timp 13803 Cod 0 Puncte
2 Ganea Cristian Stefan Clubul Sportiv Municipal Braila 02:33:13 Timp 12822 Cod 0 Puncte
3 Balan Rares Alexandru Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:33:66 Timp 11120 Cod 0 Puncte
4 Gavrila Ionut Madalin Clubul Sportiv Municipal Braila 02:35:09 Timp 12824 Cod 0 Puncte
5 Susanu Eugen Florin ACS Atena Sport Club Constanta 02:35:22 Timp 11517 Cod 0 Puncte
6 Mihai Radu Alexandru Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:37:03 Timp 12648 Cod 0 Puncte
7 Stan Alexandru Palatul copiilor Constanta 02:38:21 Timp 12042 Cod 0 Puncte
8 Leganel Andrei Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:39:03 Timp 12775 Cod 0 Puncte
9 Adam Toma Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:42:30 Timp 12865 Cod 0 Puncte
10 Ciutacu Robert C-Tin Clubul Sportiv Municipal Braila 02:42:85 Timp 12823 Cod 0 Puncte
11 Turluianu Victor Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:42:95 Timp 12681 Cod 0 Puncte
12 Verman Cristian Sport Club Municipal Bacau 02:43:18 Timp 12606 Cod 0 Puncte
13 Leopa Denis Iulian Liceul cu program sportiv Braila 02:45:62 Timp 12595 Cod 0 Puncte
14 Lungu Sebastian Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:46:33 Timp 12999 Cod 0 Puncte
15 Sprianu Marian Petrica Liceul cu program sportiv Bacau 02:46:36 Timp 12861 Cod 0 Puncte
16 Matusa George Mihai Palatul copiilor Constanta 02:46:92 Timp 12037 Cod 0 Puncte
17 Balan Paul Liceul cu program sportiv Braila 02:47:72 Timp 12578 Cod 0 Puncte
18 Barabas Andras Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 02:48:42 Timp 14464 Cod 0 Puncte
19 Dumbrava Andrei Iulian ACS Atena Sport Club Constanta 02:49:82 Timp 11516 Cod 0 Puncte
20 Gyenge Attila Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 02:55:30 Timp 14465 Cod 0 Puncte
21 Albu Stefan Dragos Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 02:57:03 Timp 14131 Cod 0 Puncte
22 Gavriliuc Marco C-Tin Palatul copiilor Constanta 02:57:63 Timp 13411 Cod 0 Puncte
23 Bizadea Vlad Damian Palatul copiilor Constanta 02:59:34 Timp 13795 Cod 0 Puncte
24 Luffy Akos Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 02:59:38 Timp 14463 Cod 0 Puncte
25 Faur Andreas Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 02:59:58 Timp 12617 Cod 0 Puncte
26 Blaga Georgio Alessandro Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 03:01:25 Timp 13479 Cod 0 Puncte
27 Keller Eduard Mihai Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 03:02:22 Timp 12618 Cod 0 Puncte
28 Crut Rares Ioan Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 03:03:84 Timp 13033 Cod 0 Puncte

5. 100 m liber (0-99F custom)

1 Guias Meg Lidia Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:02:82 Timp 12269 Cod 0 Puncte
2 Dodita Ariana Gabriela Sport Club Municipal Bacau 01:04:84 Timp 11880 Cod 0 Puncte
3 Enciu Daria Teodora Liceul cu program sportiv Braila 01:05:08 Timp 12287 Cod 0 Puncte
4 Zaharia Delia Ana Maria Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:06:44 Timp 11778 Cod 0 Puncte
5 Tomele Cosmina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:08:02 Timp 12081 Cod 0 Puncte
6 Blanaru Ana Teodora Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:09:09 Timp 12680 Cod 0 Puncte
7 Padurariu Carina Florina Sport Club Municipal Bacau 01:09:83 Timp 11883 Cod 0 Puncte
8 Prisacaru Diana Lucia Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:10:60 Timp 12068 Cod 0 Puncte
9 Popescu Maria Palatul copiilor Constanta 01:11:50 Timp 12773 Cod 0 Puncte
10 Pancescu Roxana Cristina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:13:40 Timp 12074 Cod 0 Puncte
11 Botezatu Elena Bianca ASC Corona 2010 Brasov 01:15:69 Timp 14469 Cod 0 Puncte
12 Corbu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:16:05 Timp 12286 Cod 0 Puncte
13 Turenschi Roxana Camelia Liceul cu program sportiv Braila 01:18:99 Timp 13466 Cod 0 Puncte
14 Coada Andreea Georgiana Liceul cu program sportiv Braila 01:19:80 Timp 12285 Cod 0 Puncte
15 Grecu Ioana Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:23:43 Timp 14526 Cod 0 Puncte
16 Turlica Maria Ramona Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:25:42 Timp 14042 Cod 0 Puncte

6. 100 m liber (0-99M custom)

1 Hriscu Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Bacau 00:59:43 Timp 11916 Cod 0 Puncte
2 Cotos Serban Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:01:85 Timp 12342 Cod 0 Puncte
3 Croitor Iulius Sebastian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:02:95 Timp 12048 Cod 0 Puncte
4 Dragu Andrei Ionut Liceul cu program sportiv Braila 01:04:04 Timp 12281 Cod 0 Puncte
5 Botez Daniel Stefan Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:04:49 Timp 11762 Cod 0 Puncte
6 Ropan Stefan Andrei Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:04:89 Timp 11468 Cod 0 Puncte
7 Gheorghita Andrei Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:05:90 Timp 11993 Cod 0 Puncte
8 Cabuz Paul Octavian Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:05:95 Timp 12079 Cod 0 Puncte
9 Papuc David Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:06:33 Timp 12277 Cod 0 Puncte
10 Preda Ioan Alexandru Palatul copiilor Constanta 01:06:72 Timp 11518 Cod 0 Puncte
11 Kuti Attila As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 01:08:50 Timp 13011 Cod 0 Puncte
12 Bucur Andrei Radu Sport Club Municipal Bacau 01:08:59 Timp 11888 Cod 0 Puncte
13 Tuzson Gellert Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:09:43 Timp 14466 Cod 0 Puncte
13 Patarlageanu Bogdan Mihai Clubul Sportiv Municipal Braila 01:09:43 Timp 12295 Cod 0 Puncte
15 Bolfa Robert Ion Liceul cu program sportiv Bacau 01:09:99 Timp 11915 Cod 0 Puncte
16 Busuioc Andrei Rafael Sport Club Municipal Bacau 01:10:44 Timp 11886 Cod 0 Puncte
17 Petrache Alexandru Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:11:12 Timp 11991 Cod 0 Puncte
18 Dragoi Valentin ACS Atena Sport Club Constanta 01:11:39 Timp 11952 Cod 0 Puncte
19 Brandis Razvan Vlad Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:12:19 Timp 12684 Cod 0 Puncte
20 Lacatus Matei Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:12:25 Timp 12067 Cod 0 Puncte
21 Goda Daniel As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 01:13:55 Timp 13019 Cod 0 Puncte
22 Cucos Rares Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 01:15:38 Timp 12853 Cod 0 Puncte
23 Petrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:15:75 Timp 12336 Cod 0 Puncte

7. 100 m spate (0-99F custom)

1 Constantin Mara Clubul Sportiv Farul Constanta 01:11:80 Timp 11522 Cod 0 Puncte
2 Vlaicu Andreea Ioana Palatul copiilor Constanta 01:14:40 Timp 11536 Cod 0 Puncte
3 Cojocaru Alina Georgiana Sport Club Municipal Bacau 01:15:89 Timp 11660 Cod 0 Puncte
4 Nitu Antonia Daria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:16:64 Timp 11538 Cod 0 Puncte
5 Gherman Mara Elena ACS Atena Sport Club Constanta 01:17:36 Timp 11534 Cod 0 Puncte
6 Nita Roxana Mariana Clubul Sportiv Municipal Braila 01:27:32 Timp 11556 Cod 0 Puncte
7 Calapod Delia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:32:00 Timp 11716 Cod 0 Puncte

8. 100 m spate (0-99M custom)

1 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:04:82 Timp 11657 Cod 0 Puncte
2 Tandara Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 01:09:72 Timp 9574 Cod 0 Puncte
3 Apetrei Andrei Octavian As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:10:04 Timp 11163 Cod 0 Puncte
4 Banu Alexandru Gabriel ACS Atena Sport Club Constanta 01:10:69 Timp 11225 Cod 0 Puncte
5 Doaga Claudiu Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:12:91 Timp 11726 Cod 0 Puncte
6 Leu Razvan Constantin ACS Atena Sport Club Constanta 01:13:99 Timp 11533 Cod 0 Puncte
7 Costan Stefan As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:14:65 Timp 12159 Cod 0 Puncte
8 Mateiciuc Alexandru Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:17:13 Timp 11539 Cod 0 Puncte
9 Olteanu Alexandru ACS Atena Sport Club Constanta 01:17:27 Timp 13059 Cod 0 Puncte
10 Rebenciuc Rares Andrei ASC Corona 2010 Brasov 01:18:62 Timp 14470 Cod 0 Puncte
11 Dragoi Johnny Florin ACS Atena Sport Club Constanta 01:19:29 Timp 11953 Cod 0 Puncte

9. 100 m spate (0-99M custom)

1 Rogoveanu Vlad Andrei ACS Atena Sport Club Constanta 01:14:11 Timp 13803 Cod 0 Puncte
2 Ganea Cristian Stefan Clubul Sportiv Municipal Braila 01:17:33 Timp 12822 Cod 0 Puncte
3 Balan Paul Liceul cu program sportiv Braila 01:18:96 Timp 12578 Cod 0 Puncte
4 Adam Toma Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:20:81 Timp 12865 Cod 0 Puncte
5 Verman Cristian Sport Club Municipal Bacau 01:20:92 Timp 12606 Cod 0 Puncte
6 Balan Rares Alexandru Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:21:31 Timp 11120 Cod 0 Puncte
7 Leganel Andrei Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:22:92 Timp 12775 Cod 0 Puncte
8 Mihai Radu Alexandru Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:22:98 Timp 12648 Cod 0 Puncte
9 Faur Andreas Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:23:32 Timp 12617 Cod 0 Puncte
10 Gyenge Attila Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:25:68 Timp 14465 Cod 0 Puncte
11 Sprianu Marian Petrica Liceul cu program sportiv Bacau 01:26:59 Timp 12861 Cod 0 Puncte
12 Leopa Denis Iulian Liceul cu program sportiv Braila 01:28:99 Timp 12595 Cod 0 Puncte
13 Blaga Georgio Alessandro Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 01:29:74 Timp 13479 Cod 0 Puncte
14 Lungu Sebastian Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:30:22 Timp 12999 Cod 0 Puncte
15 Crut Rares Ioan Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 01:31:88 Timp 13033 Cod 0 Puncte
16 Albu Stefan Dragos Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 01:33:90 Timp 14131 Cod 0 Puncte
17 Keller Eduard Mihai Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:35:98 Timp 12618 Cod 0 Puncte

10. 100 m spate (0-99F custom)

1 Artene Maria Raluca Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:15:14 Timp 12526 Cod 0 Puncte
2 Pirvu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:18:84 Timp 12592 Cod 0 Puncte
3 Moraru Sovoiu Daria ACS Atena Sport Club Constanta 01:19:25 Timp 12205 Cod 0 Puncte
4 Cojocaru Ilinca Mara Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:20:20 Timp 12624 Cod 0 Puncte
5 Nastaca Ioana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:20:73 Timp 12682 Cod 0 Puncte
6 Tepes Greurus Georgiana Sport Club Municipal Bacau 01:22:87 Timp 12921 Cod 0 Puncte
7 Munteanu Miruna Mihaela Sport Club Municipal Bacau 01:24:65 Timp 12608 Cod 0 Puncte
8 Sicoe Ana Sport Club Municipal Bacau 01:25:87 Timp 12917 Cod 0 Puncte
9 Andrei Alina Francesca As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 01:26:82 Timp 13792 Cod 0 Puncte
10 Munteanu Oana Cristina ACS Atena Sport Club Constanta 01:27:10 Timp 12763 Cod 0 Puncte
11 Crihana Denisa Cristina As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 01:27:12 Timp 13791 Cod 0 Puncte
12 Zamfiroiu Miruna Paula Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:27:47 Timp 13612 Cod 0 Puncte
13 Luncasu Gabor Ioana Sport Club Municipal Bacau 01:28:66 Timp 12610 Cod 0 Puncte
14 Pascu Diana Alexandra Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:29:35 Timp 12857 Cod 0 Puncte
15 Andrei Mihaela Gisela Sport Club Municipal Bacau 01:30:75 Timp 12609 Cod 0 Puncte
16 Tanase Alexandra Palatul copiilor Constanta 01:36:49 Timp 13414 Cod 0 Puncte
17 Iurascu Francesca Andreea Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:53:86 Timp 14118 Cod 0 Puncte

11. 400 m liber (0-99M custom)

1 Hriscu Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Bacau 04:35:08 Timp 11916 Cod 0 Puncte
2 Cotos Serban Scoala Generala Nr. 3 Suceava 04:41:86 Timp 12342 Cod 0 Puncte
3 Croitor Iulius Sebastian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 04:52:92 Timp 12048 Cod 0 Puncte
4 Dragu Andrei Ionut Liceul cu program sportiv Braila 04:56:75 Timp 12281 Cod 0 Puncte
5 Botez Daniel Stefan Clubul Sportiv Municipal Bacau 05:00:16 Timp 11762 Cod 0 Puncte
6 Ropan Stefan Andrei Scoala Generala Nr. 3 Suceava 05:06:79 Timp 11468 Cod 0 Puncte
7 Papuc David Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 05:06:89 Timp 12277 Cod 0 Puncte
8 Preda Ioan Alexandru Palatul copiilor Constanta 05:08:50 Timp 11518 Cod 0 Puncte
9 Kuti Attila As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 05:11:09 Timp 13011 Cod 0 Puncte
10 Cabuz Paul Octavian Clubul Sportiv Municipal Brasov 05:16:37 Timp 12079 Cod 0 Puncte
11 Busuioc Andrei Rafael Sport Club Municipal Bacau 05:19:70 Timp 11886 Cod 0 Puncte
12 Dragoi Valentin ACS Atena Sport Club Constanta 05:20:14 Timp 11952 Cod 0 Puncte
13 Patarlageanu Bogdan Mihai Clubul Sportiv Municipal Braila 05:22:10 Timp 12295 Cod 0 Puncte
14 Bolfa Robert Ion Liceul cu program sportiv Bacau 05:25:84 Timp 11915 Cod 0 Puncte
15 Bucur Andrei Radu Sport Club Municipal Bacau 05:27:87 Timp 11888 Cod 0 Puncte
16 Petrache Alexandru Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 05:30:71 Timp 11991 Cod 0 Puncte
17 Lacatus Matei Clubul Sportiv Municipal Brasov 05:32:06 Timp 12067 Cod 0 Puncte
18 Gheorghita Andrei Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 05:33:14 Timp 11993 Cod 0 Puncte
19 Brandis Razvan Vlad Scoala Generala Nr. 3 Suceava 05:34:53 Timp 12684 Cod 0 Puncte
20 Goda Daniel As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 05:37:34 Timp 13019 Cod 0 Puncte
21 Tuzson Gellert Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 05:37:69 Timp 14466 Cod 0 Puncte
22 Cucos Rares Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 05:56:38 Timp 12853 Cod 0 Puncte
23 Petrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 05:59:97 Timp 12336 Cod 0 Puncte

12. 400 m liber (0-99F custom)

1 Dodita Ariana Gabriela Sport Club Municipal Bacau 04:55:30 Timp 11880 Cod 0 Puncte
2 Guias Meg Lidia Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 04:57:42 Timp 12269 Cod 0 Puncte
3 Enciu Daria Teodora Liceul cu program sportiv Braila 05:01:75 Timp 12287 Cod 0 Puncte
4 Blanaru Ana Teodora Scoala Generala Nr. 3 Suceava 05:04:61 Timp 12680 Cod 0 Puncte
5 Zaharia Delia Ana Maria Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 05:08:33 Timp 11778 Cod 0 Puncte
6 Tomele Cosmina Clubul Sportiv Municipal Brasov 05:24:22 Timp 12081 Cod 0 Puncte
7 Corbu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 05:25:05 Timp 12286 Cod 0 Puncte
8 Padurariu Carina Florina Sport Club Municipal Bacau 05:26:71 Timp 11883 Cod 0 Puncte
9 Popescu Maria Palatul copiilor Constanta 05:39:97 Timp 12773 Cod 0 Puncte
10 Coada Andreea Georgiana Liceul cu program sportiv Braila 05:40:14 Timp 12285 Cod 0 Puncte
11 Prisacaru Diana Lucia Clubul Sportiv Municipal Brasov 05:40:82 Timp 12068 Cod 0 Puncte
12 Pancescu Roxana Cristina Clubul Sportiv Municipal Brasov 05:46:37 Timp 12074 Cod 0 Puncte
13 Turenschi Roxana Camelia Liceul cu program sportiv Braila 05:46:41 Timp 13466 Cod 0 Puncte
14 Botezatu Elena Bianca ASC Corona 2010 Brasov 06:06:43 Timp 14469 Cod 0 Puncte
15 Turlica Maria Ramona Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 06:25:80 Timp 14042 Cod 0 Puncte
16 Florea Ana Georgiana ASC Corona 2010 Brasov 06:27:54 Timp 14396 Cod 0 Puncte
17 Grecu Ioana Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 06:33:62 Timp 14526 Cod 0 Puncte

13. 100 m liber (0-99M custom)

1 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:58:23 Timp 11657 Cod 0 Puncte
2 Banu Alexandru Gabriel ACS Atena Sport Club Constanta 01:02:23 Timp 11225 Cod 0 Puncte
3 Costan Stefan As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:02:32 Timp 12159 Cod 0 Puncte
4 Tulea Sebastian Nicolae ACS Atena Sport Club Constanta 01:02:78 Timp 10721 Cod 0 Puncte
5 Doaga Claudiu Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:03:71 Timp 11726 Cod 0 Puncte
6 Apetrei Andrei Octavian As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 01:03:82 Timp 11163 Cod 0 Puncte
7 Leu Razvan Constantin ACS Atena Sport Club Constanta 01:03:94 Timp 11533 Cod 0 Puncte
8 Tandara Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 01:05:03 Timp 9574 Cod 0 Puncte
9 Olteanu Alexandru ACS Atena Sport Club Constanta 01:05:31 Timp 13059 Cod 0 Puncte
10 Mateiciuc Alexandru Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:05:36 Timp 11539 Cod 0 Puncte
11 Dragoi Johnny Florin ACS Atena Sport Club Constanta 01:05:58 Timp 11953 Cod 0 Puncte
12 Chitoiu Raul Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 01:05:84 Timp 9578 Cod 0 Puncte
13 Suciu Bogdan Adrian Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:06:18 Timp 11409 Cod 0 Puncte
14 Voicu Stefan ACS Atena Sport Club Constanta 01:08:81 Timp 10725 Cod 0 Puncte
15 Rebenciuc Rares Andrei ASC Corona 2010 Brasov 01:10:42 Timp 14470 Cod 0 Puncte

14. 100 m liber (0-99F custom)

1 Gherman Mara Elena ACS Atena Sport Club Constanta 01:03:41 Timp 11534 Cod 0 Puncte
2 Cojocaru Alina Georgiana Sport Club Municipal Bacau 01:03:86 Timp 11660 Cod 0 Puncte
3 Constantin Mara Clubul Sportiv Farul Constanta 01:04:85 Timp 11522 Cod 0 Puncte
4 Vlaicu Andreea Ioana Palatul copiilor Constanta 01:05:14 Timp 11536 Cod 0 Puncte
5 Stroe Teodora Simina Palatul copiilor Constanta 01:05:73 Timp 11223 Cod 0 Puncte
6 Nitu Antonia Daria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:06:13 Timp 11538 Cod 0 Puncte
7 Nita Roxana Mariana Clubul Sportiv Municipal Braila 01:15:46 Timp 11556 Cod 0 Puncte
8 Calapod Delia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:16:11 Timp 11716 Cod 0 Puncte
9 Florea Maria Palatul copiilor Constanta 01:17:07 Timp 13820 Cod 0 Puncte

15. 100 m bras (0-99M custom)

1 Ganea Cristian Stefan Clubul Sportiv Municipal Braila 01:27:91 Timp 12822 Cod 0 Puncte
2 Gavrila Ionut Madalin Clubul Sportiv Municipal Braila 01:30:64 Timp 12824 Cod 0 Puncte
3 Susanu Eugen Florin ACS Atena Sport Club Constanta 01:33:24 Timp 11517 Cod 0 Puncte
4 Sprianu Marian Petrica Liceul cu program sportiv Bacau 01:33:35 Timp 12861 Cod 0 Puncte
5 Adam Toma Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:34:00 Timp 12865 Cod 0 Puncte
6 Ciutacu Robert C-Tin Clubul Sportiv Municipal Braila 01:34:16 Timp 12823 Cod 0 Puncte
7 Stan Alexandru Palatul copiilor Constanta 01:35:50 Timp 12042 Cod 0 Puncte
8 Mihai Radu Alexandru Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:36:59 Timp 12648 Cod 0 Puncte
9 Barabas Andras Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:37:14 Timp 14464 Cod 0 Puncte
10 Turluianu Victor Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:37:94 Timp 12681 Cod 0 Puncte
11 Keller Eduard Mihai Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:39:55 Timp 12618 Cod 0 Puncte
12 Balan Rares Alexandru Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:39:74 Timp 11120 Cod 0 Puncte
13 Verman Cristian Sport Club Municipal Bacau 01:40:02 Timp 12606 Cod 0 Puncte
14 Balan Paul Liceul cu program sportiv Braila 01:44:39 Timp 12578 Cod 0 Puncte
15 Faur Andreas Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:46:97 Timp 12617 Cod 0 Puncte
16 Lungu Sebastian Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:47:72 Timp 12999 Cod 0 Puncte
17 Blaga Georgio Alessandro Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 01:49:14 Timp 13479 Cod 0 Puncte
18 Dumbrava Andrei Iulian ACS Atena Sport Club Constanta 01:49:78 Timp 11516 Cod 0 Puncte
19 Luffy Akos Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:57:66 Timp 14463 Cod 0 Puncte

16. 100 m bras (0-99F custom)

1 Tepes Greurus Georgiana Sport Club Municipal Bacau 01:28:18 Timp 12921 Cod 0 Puncte
2 Rosu Elena Stefania Liceul cu program sportiv Braila 01:29:15 Timp 12591 Cod 0 Puncte
3 Luncasu Gabor Ioana Sport Club Municipal Bacau 01:29:74 Timp 12610 Cod 0 Puncte
4 Cojocaru Ilinca Mara Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:31:98 Timp 12624 Cod 0 Puncte
5 Tules Maria Cristina Liceul cu program sportiv Braila 01:32:11 Timp 12593 Cod 0 Puncte
6 Andrei Alina Francesca As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 01:33:66 Timp 13792 Cod 0 Puncte
7 Crihana Denisa Cristina As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 01:37:86 Timp 13791 Cod 0 Puncte
8 Andrei Mihaela Gisela Sport Club Municipal Bacau 01:38:32 Timp 12609 Cod 0 Puncte
9 Artene Maria Raluca Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:38:60 Timp 12526 Cod 0 Puncte
10 Sicoe Ana Sport Club Municipal Bacau 01:39:04 Timp 12917 Cod 0 Puncte
11 Nastaca Ioana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:42:63 Timp 12682 Cod 0 Puncte
12 Pascu Diana Alexandra Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:44:25 Timp 12857 Cod 0 Puncte
13 Munteanu Oana Cristina ACS Atena Sport Club Constanta 01:49:55 Timp 12763 Cod 0 Puncte
14 Zamfiroiu Miruna Paula Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:49:87 Timp 13612 Cod 0 Puncte
15 Stanciu Ariana Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:50:65 Timp 13001 Cod 0 Puncte
16 Rojnita Raluca Andreea ASC Corona 2010 Brasov 01:51:40 Timp 14468 Cod 0 Puncte
17 Iurascu Francesca Andreea Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:57:43 Timp 14118 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

1. 100 m bras (0-99F custom)

1 Zaharia Delia Ana Maria Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:20:41 Timp 11778 Cod 0 Puncte
2 Blanaru Ana Teodora Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:21:71 Timp 12680 Cod 0 Puncte
3 Dodita Ariana Gabriela Sport Club Municipal Bacau 01:23:15 Timp 11880 Cod 0 Puncte
4 Tomele Cosmina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:26:05 Timp 12081 Cod 0 Puncte
5 Guias Meg Lidia Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:26:80 Timp 12269 Cod 0 Puncte
6 Padurariu Carina Florina Sport Club Municipal Bacau 01:30:71 Timp 11883 Cod 0 Puncte
7 Pancescu Roxana Cristina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:32:90 Timp 12074 Cod 0 Puncte
8 Popescu Maria Palatul copiilor Constanta 01:36:95 Timp 12773 Cod 0 Puncte
9 Coada Andreea Georgiana Liceul cu program sportiv Braila 01:37:10 Timp 12285 Cod 0 Puncte
10 Turlica Maria Ramona Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:37:16 Timp 14042 Cod 0 Puncte
11 Turenschi Roxana Camelia Liceul cu program sportiv Braila 01:39:81 Timp 13466 Cod 0 Puncte
12 Prisacaru Diana Lucia Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:41:97 Timp 12068 Cod 0 Puncte
13 Botezatu Elena Bianca ASC Corona 2010 Brasov 01:42:62 Timp 14469 Cod 0 Puncte
14 Florea Ana Georgiana ASC Corona 2010 Brasov 01:45:10 Timp 14396 Cod 0 Puncte

2. 100 m bras (0-99M custom)

1 Ropan Stefan Andrei Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:19:60 Timp 11468 Cod 0 Puncte
2 Cotos Serban Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:22:15 Timp 12342 Cod 0 Puncte
3 Preda Ioan Alexandru Palatul copiilor Constanta 01:22:49 Timp 11518 Cod 0 Puncte
4 Hriscu Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Bacau 01:25:52 Timp 11916 Cod 0 Puncte
5 Petrache Alexandru Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:25:96 Timp 11991 Cod 0 Puncte
6 Kuti Attila As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 01:27:97 Timp 13011 Cod 0 Puncte
7 Busuioc Andrei Rafael Sport Club Municipal Bacau 01:28:14 Timp 11886 Cod 0 Puncte
8 Croitor Iulius Sebastian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:30:68 Timp 12048 Cod 0 Puncte
9 Brandis Razvan Vlad Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:30:78 Timp 12684 Cod 0 Puncte
10 Lacatus Matei Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:31:94 Timp 12067 Cod 0 Puncte
11 Gheorghita Andrei Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:32:28 Timp 11993 Cod 0 Puncte
12 Papuc David Alexandru Liceul cu program sportiv Braila 01:32:36 Timp 12277 Cod 0 Puncte
13 Bucur Andrei Radu Sport Club Municipal Bacau 01:34:96 Timp 11888 Cod 0 Puncte
14 Cabuz Paul Octavian Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:37:38 Timp 12079 Cod 0 Puncte
15 Goda Daniel As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 01:38:17 Timp 13019 Cod 0 Puncte
16 Bolfa Robert Ion Liceul cu program sportiv Bacau 01:39:71 Timp 11915 Cod 0 Puncte
17 Petrea Alexandru Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:40:67 Timp 12336 Cod 0 Puncte

3. 100 m fluture (0-99F custom)

1 Rosu Elena Stefania Liceul cu program sportiv Braila 01:22:27 Timp 12591 Cod 0 Puncte
2 Nastaca Ioana Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:22:69 Timp 12682 Cod 0 Puncte
3 Moraru Sovoiu Daria ACS Atena Sport Club Constanta 01:22:75 Timp 12205 Cod 0 Puncte
4 Pascu Diana Alexandra Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:24:67 Timp 12857 Cod 0 Puncte
5 Sicoe Ana Sport Club Municipal Bacau 01:24:69 Timp 12917 Cod 0 Puncte
6 Munteanu Miruna Mihaela Sport Club Municipal Bacau 01:28:49 Timp 12608 Cod 0 Puncte
7 Cojocaru Ilinca Mara Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:29:57 Timp 12624 Cod 0 Puncte
8 Tepes Greurus Georgiana Sport Club Municipal Bacau 01:30:48 Timp 12921 Cod 0 Puncte
9 Pirvu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:30:56 Timp 12592 Cod 0 Puncte
10 Luncasu Gabor Ioana Sport Club Municipal Bacau 01:31:90 Timp 12610 Cod 0 Puncte
11 Crihana Denisa Cristina As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 01:33:00 Timp 13791 Cod 0 Puncte
12 Andrei Alina Francesca As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 01:36:69 Timp 13792 Cod 0 Puncte
13 Andrei Mihaela Gisela Sport Club Municipal Bacau 01:37:44 Timp 12609 Cod 0 Puncte
14 Zamfiroiu Miruna Paula Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:46:44 Timp 13612 Cod 0 Puncte
15 Rojnita Raluca Andreea ASC Corona 2010 Brasov 01:56:37 Timp 14468 Cod 0 Puncte

4. 100 m fluture (0-99M custom)

1 Rogoveanu Vlad Andrei ACS Atena Sport Club Constanta 01:13:38 Timp 13803 Cod 0 Puncte
2 Balan Rares Alexandru Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 01:15:27 Timp 11120 Cod 0 Puncte
3 Ciutacu Robert C-Tin Clubul Sportiv Municipal Braila 01:23:40 Timp 12823 Cod 0 Puncte
4 Mihai Radu Alexandru Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:23:52 Timp 12648 Cod 0 Puncte
5 Stan Alexandru Palatul copiilor Constanta 01:26:86 Timp 12042 Cod 0 Puncte
6 Leganel Andrei Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:27:37 Timp 12775 Cod 0 Puncte
7 Ganea Cristian Stefan Clubul Sportiv Municipal Braila 01:29:16 Timp 12822 Cod 0 Puncte
8 Turluianu Victor Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:31:63 Timp 12681 Cod 0 Puncte
9 Verman Cristian Sport Club Municipal Bacau 01:31:79 Timp 12606 Cod 0 Puncte
10 Leopa Denis Iulian Liceul cu program sportiv Braila 01:31:84 Timp 12595 Cod 0 Puncte
11 Blaga Georgio Alessandro Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 01:34:48 Timp 13479 Cod 0 Puncte
12 Sprianu Marian Petrica Liceul cu program sportiv Bacau 01:36:63 Timp 12861 Cod 0 Puncte
13 Adam Toma Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:36:75 Timp 12865 Cod 0 Puncte
14 Albu Stefan Dragos Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 01:37:97 Timp 14131 Cod 0 Puncte
15 Matusa George Mihai Palatul copiilor Constanta 01:39:90 Timp 12037 Cod 0 Puncte
16 Faur Andreas Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:39:94 Timp 12617 Cod 0 Puncte
17 Keller Eduard Mihai Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:46:13 Timp 12618 Cod 0 Puncte

5. 400 m liber (0-99F custom)

1 Nitu Antonia Daria Scoala Generala Nr. 3 Suceava 04:55:28 Timp 11538 Cod 0 Puncte
2 Vlaicu Andreea Ioana Palatul copiilor Constanta 04:57:25 Timp 11536 Cod 0 Puncte
3 Constantin Mara Clubul Sportiv Farul Constanta 05:02:14 Timp 11522 Cod 0 Puncte
4 Stroe Teodora Simina Palatul copiilor Constanta 05:02:16 Timp 11223 Cod 0 Puncte
5 Cojocaru Alina Georgiana Sport Club Municipal Bacau 05:07:07 Timp 11660 Cod 0 Puncte
6 Gherman Mara Elena ACS Atena Sport Club Constanta 05:16:71 Timp 11534 Cod 0 Puncte
7 Nita Roxana Mariana Clubul Sportiv Municipal Braila 05:50:38 Timp 11556 Cod 0 Puncte
8 Calapod Delia Georgiana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 05:57:15 Timp 11716 Cod 0 Puncte
9 Florea Maria Palatul copiilor Constanta 06:09:35 Timp 13820 Cod 0 Puncte

6. 400 m liber (0-99M custom)

1 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 04:39:23 Timp 11657 Cod 0 Puncte
2 Banu Alexandru Gabriel ACS Atena Sport Club Constanta 04:46:78 Timp 11225 Cod 0 Puncte
3 Tulea Sebastian Nicolae ACS Atena Sport Club Constanta 04:51:00 Timp 10721 Cod 0 Puncte
4 Tandara Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 04:52:83 Timp 9574 Cod 0 Puncte
5 Apetrei Andrei Octavian As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 04:56:16 Timp 11163 Cod 0 Puncte
6 Olteanu Alexandru ACS Atena Sport Club Constanta 04:57:53 Timp 13059 Cod 0 Puncte
7 Leu Razvan Constantin ACS Atena Sport Club Constanta 05:05:28 Timp 11533 Cod 0 Puncte
8 Doaga Claudiu Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 05:07:59 Timp 11726 Cod 0 Puncte
9 Dragoi Johnny Florin ACS Atena Sport Club Constanta 05:07:80 Timp 11953 Cod 0 Puncte
10 Mateiciuc Alexandru Scoala Generala Nr. 3 Suceava 05:15:52 Timp 11539 Cod 0 Puncte
11 Costan Stefan As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 05:20:91 Timp 12159 Cod 0 Puncte
12 Chitoiu Raul Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 05:29:42 Timp 9578 Cod 0 Puncte
13 Voicu Stefan ACS Atena Sport Club Constanta 05:37:94 Timp 10725 Cod 0 Puncte
14 Rebenciuc Rares Andrei ASC Corona 2010 Brasov 05:43:67 Timp 14470 Cod 0 Puncte

7. 100 m spate (0-99F custom)

1 Dodita Ariana Gabriela Sport Club Municipal Bacau 01:12:45 Timp 11880 Cod 0 Puncte
2 Enciu Daria Teodora Liceul cu program sportiv Braila 01:14:03 Timp 12287 Cod 0 Puncte
3 Guias Meg Lidia Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:14:82 Timp 12269 Cod 0 Puncte
4 Zaharia Delia Ana Maria Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:17:00 Timp 11778 Cod 0 Puncte
5 Tomele Cosmina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:19:20 Timp 12081 Cod 0 Puncte
6 Pancescu Roxana Cristina Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:20:79 Timp 12074 Cod 0 Puncte
7 Padurariu Carina Florina Sport Club Municipal Bacau 01:20:90 Timp 11883 Cod 0 Puncte
8 Corbu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:20:95 Timp 12286 Cod 0 Puncte
9 Blanaru Ana Teodora Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:22:00 Timp 12680 Cod 0 Puncte
10 Prisacaru Diana Lucia Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:24:78 Timp 12068 Cod 0 Puncte
11 Florea Ana Georgiana ASC Corona 2010 Brasov 01:31:78 Timp 14396 Cod 0 Puncte
12 Grecu Ioana Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:31:93 Timp 14526 Cod 0 Puncte
13 Botezatu Elena Bianca ASC Corona 2010 Brasov 01:34:87 Timp 14469 Cod 0 Puncte
14 Turlica Maria Ramona Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:45:93 Timp 14042 Cod 0 Puncte

8. 100 m spate (0-99M custom)

1 Hriscu Dragos Alexandru Liceul cu program sportiv Bacau 01:06:37 Timp 11916 Cod 0 Puncte
2 Cotos Serban Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:10:61 Timp 12342 Cod 0 Puncte
3 Cabuz Paul Octavian Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:11:87 Timp 12079 Cod 0 Puncte
4 Croitor Iulius Sebastian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:12:84 Timp 12048 Cod 0 Puncte
5 Dragu Andrei Ionut Liceul cu program sportiv Braila 01:13:46 Timp 12281 Cod 0 Puncte
6 Botez Daniel Stefan Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:14:87 Timp 11762 Cod 0 Puncte
7 Bolfa Robert Ion Liceul cu program sportiv Bacau 01:15:55 Timp 11915 Cod 0 Puncte
8 Ropan Stefan Andrei Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:18:05 Timp 11468 Cod 0 Puncte
9 Lacatus Matei Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:20:52 Timp 12067 Cod 0 Puncte
10 Kuti Attila As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 01:20:63 Timp 13011 Cod 0 Puncte
11 Cucos Rares Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 01:21:15 Timp 12853 Cod 0 Puncte
12 Dragoi Valentin ACS Atena Sport Club Constanta 01:21:44 Timp 11952 Cod 0 Puncte
13 Busuioc Andrei Rafael Sport Club Municipal Bacau 01:23:61 Timp 11886 Cod 0 Puncte
14 Gheorghita Andrei Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:24:87 Timp 11993 Cod 0 Puncte
15 Brandis Razvan Vlad Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:24:92 Timp 12684 Cod 0 Puncte
16 Petrache Alexandru Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:25:65 Timp 11991 Cod 0 Puncte
17 Bucur Andrei Radu Sport Club Municipal Bacau 01:26:22 Timp 11888 Cod 0 Puncte
18 Patarlageanu Bogdan Mihai Clubul Sportiv Municipal Braila 01:27:76 Timp 12295 Cod 0 Puncte