Cont
SCEC 2023

Rezultatele finale pentru Campionatele internationale ale romaniei

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 1500 m liber (18-99M custom)

1 Mazilu Calin Aron DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 19 ani 16:23:70 Timp 420 Cod 0 Puncte
2 Driscu Bogdan Dumitru CSV - Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 18 ani 16:32:45 Timp 441 Cod 0 Puncte

2. 800 m liber (16-99F custom)

1 Buciu Ileana Mihaela CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 09:03:59 Timp 59 Cod 0 Puncte
2 Vintila Cristina Elena CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 09:05:42 Timp 94 Cod 0 Puncte
3 Baroiu Nina Diana CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 09:16:97 Timp 58 Cod 0 Puncte
4 Naghi Ioana Lucia SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 17 ani 09:20:25 Timp 56 Cod 0 Puncte
5 Matache Ioana SCB - Sport Club Municipal Bacau 13 ani 09:37:51 Timp 231 Cod 0 Puncte
8 Tudorache Ramona Mihaela SCB - Sport Club Municipal Bacau 14 ani 10:07:50 Timp 172 Cod 0 Puncte
10 Potec Camelia Alina SBR - LPS Braila 12 ani 10:42:14 Timp 314 Cod 0 Puncte

3. 400 m mixt (16-99F custom)

1 Bene Sergiu Iulian DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 20 ani 04:34:72 Timp 393 Cod 0 Puncte
1 Naghi Ioana Lucia SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 17 ani 05:04:50 Timp 56 Cod 0 Puncte
2 Stana Nicoleta Aurora CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 05:10:76 Timp 39 Cod 0 Puncte
3 Paduraru Simona SCB - Sport Club Municipal Bacau 13 ani 05:11:60 Timp 230 Cod 0 Puncte
3 Robea Nicolae Doru CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 04:42:25 Timp 481 Cod 0 Puncte
4 Gusoiu (Oprea) Iulia CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 05:17:42 Timp 160 Cod 0 Puncte
4 Ignat Tudor CSV - Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 17 ani 04:53:69 Timp 476 Cod 0 Puncte
5 Tabacaru Alina Catalina SCB - Sport Club Municipal Bacau 12 ani 05:31:29 Timp 304 Cod 0 Puncte
5 Sorica Bogdan ABV - SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 16 ani 04:56:53 Timp 508 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

4. 100 m bras (14-15F custom)

1 Tin Madalina Elisabeta LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 01:15:09 Timp 124 Cod 0 Puncte
1 Anastase Vasile Silviu SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 20 ani 01:07:25 Timp 397 Cod 0 Puncte
2 Gagiu Daniel Stefan LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17 ani 01:09:66 Timp 462 Cod 0 Puncte
2 Caslaru Beatrice Nicoleta SBR - LPS Braila 19 ani 01:15:50 Timp 16 Cod 0 Puncte
3 Ignat Tudor CSV - Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 17 ani 01:10:24 Timp 476 Cod 0 Puncte
3 Pana Giulia Roxana SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 16 ani 01:16:86 Timp 83 Cod 0 Puncte
4 Sorica Bogdan ABV - SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 16 ani 01:11:60 Timp 508 Cod 0 Puncte
4 Lacusta Larisa Elena CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 01:18:07 Timp 1370 Cod 0 Puncte
5 Paduraru Simona SCB - Sport Club Municipal Bacau 13 ani 01:20:63 Timp 230 Cod 0 Puncte

5. 200 m bras (18-99M custom)

1 Anastase Vasile Silviu SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 20 ani 02:27:71 Timp 397 Cod 0 Puncte
1 Tin Madalina Elisabeta LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 02:43:76 Timp 124 Cod 0 Puncte
2 Ignat Tudor CSV - Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 17 ani 02:29:45 Timp 476 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona SCB - Sport Club Municipal Bacau 13 ani 02:44:53 Timp 230 Cod 0 Puncte
3 Gagiu Daniel Stefan LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17 ani 02:31:23 Timp 462 Cod 0 Puncte
3 Pana Giulia Roxana SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 16 ani 02:48:62 Timp 83 Cod 0 Puncte
4 Sorica Bogdan ABV - SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 16 ani 02:34:74 Timp 508 Cod 0 Puncte
4 Stana Nicoleta Aurora CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 02:49:48 Timp 39 Cod 0 Puncte

6. 50 m bras (18-99M custom)

1 Tin Madalina Elisabeta LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 00:34:62 Timp 124 Cod 0 Puncte
1 Anastase Vasile Silviu SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 20 ani 00:29:80 Timp 397 Cod 0 Puncte
2 Caslaru Beatrice Nicoleta SBR - LPS Braila 19 ani 00:34:81 Timp 16 Cod 0 Puncte
3 Pana Giulia Roxana SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 16 ani 00:34:96 Timp 83 Cod 0 Puncte
3 Popescu Catalin Lucian SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 17 ani 00:32:46 Timp 456 Cod 0 Puncte
4 Gagiu Daniel Stefan LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17 ani 00:32:50 Timp 462 Cod 0 Puncte
4 Georgescu Carmen Gabriela LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 22 ani 00:35:34 Timp 4 Cod 0 Puncte
5 Herea Florina Carmen SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 15 ani 00:35:70 Timp 119 Cod 0 Puncte
5 Ignat Tudor CSV - Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 17 ani 00:32:71 Timp 476 Cod 0 Puncte
6 Sorica Bogdan ABV - SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 16 ani 00:33:62 Timp 508 Cod 0 Puncte
6 Lacusta Larisa Elena CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 00:36:57 Timp 1370 Cod 0 Puncte
7 Paduraru Simona SCB - Sport Club Municipal Bacau 13 ani 00:37:38 Timp 230 Cod 0 Puncte

7. 100 m fluture (14-15F custom)

1 Rosca Ioan Stelian DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 20 ani 00:58:08 Timp 388 Cod 0 Puncte
1 Zisu Loredana SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 15 ani 01:04:09 Timp 118 Cod 0 Puncte
2 Gheorghe Corina Loredana DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 21 ani 01:04:54 Timp 5 Cod 0 Puncte
2 Ivan Nicolae LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 19 ani 00:58:13 Timp 403 Cod 0 Puncte
3 Tiu Bogdan Valentin LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17 ani 00:59:67 Timp 459 Cod 0 Puncte
3 Georgescu Carmen Gabriela LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 22 ani 01:05:93 Timp 4 Cod 0 Puncte
4 Sica Mariana Lavinia DTS - Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 13 ani 01:07:86 Timp 247 Cod 0 Puncte
4 Raduch Akos ABV - SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 16 ani 00:59:74 Timp 509 Cod 0 Puncte
5 Cirstea Diana CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 01:09:15 Timp 95 Cod 0 Puncte
6 Tabacaru Alina Catalina SCB - Sport Club Municipal Bacau 12 ani 01:09:18 Timp 304 Cod 0 Puncte
7 Naghi Ioana Lucia SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 17 ani 01:09:54 Timp 56 Cod 0 Puncte
8 Guta Bogdan Ionut CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 01:05:41 Timp 1041 Cod 0 Puncte
8 Lacusta Larisa Elena CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 01:10:82 Timp 1370 Cod 0 Puncte
9 Moscaliuc Cezar Dumitru CSV - Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 18 ani 01:07:56 Timp 432 Cod 0 Puncte

8. 200 m fluture (18-99M custom)

1 Zisu Loredana SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 15 ani 02:19:04 Timp 118 Cod 0 Puncte
1 Mazilu Calin Aron DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 19 ani 02:09:09 Timp 420 Cod 0 Puncte
2 Rosca Ioan Stelian DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 20 ani 02:10:82 Timp 388 Cod 0 Puncte
2 Gheorghe Corina Loredana DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 21 ani 02:19:98 Timp 5 Cod 0 Puncte
3 Vintila Cristina Elena CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 02:21:71 Timp 94 Cod 0 Puncte
3 Robea Nicolae Doru CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 02:11:37 Timp 481 Cod 0 Puncte
4 Naghi Ioana Lucia SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 17 ani 02:22:89 Timp 56 Cod 0 Puncte
5 Raduch Akos ABV - SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 16 ani 02:12:85 Timp 509 Cod 0 Puncte
6 Tabacaru Alina Catalina SCB - Sport Club Municipal Bacau 12 ani 02:38:72 Timp 304 Cod 0 Puncte
10 Tiu Bogdan Valentin LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17 ani 02:27:80 Timp 459 Cod 0 Puncte

9. 50 m fluture (18-99M custom)

1 Ioanovici Alexandru DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 20 ani 00:26:14 Timp 389 Cod 0 Puncte
1 Diaconescu Ioana Lorena LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 00:29:39 Timp 120 Cod 0 Puncte
2 Georgescu Carmen Gabriela LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 22 ani 00:29:47 Timp 4 Cod 0 Puncte
2 Ivan Nicolae LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 19 ani 00:26:61 Timp 403 Cod 0 Puncte
3 Badea Madalina LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 00:29:59 Timp 90 Cod 0 Puncte
3 Rosca Ioan Stelian DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 20 ani 00:26:79 Timp 388 Cod 0 Puncte
4 Zisu Loredana SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 15 ani 00:29:82 Timp 118 Cod 0 Puncte
4 Tiu Bogdan Valentin LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17 ani 00:26:99 Timp 459 Cod 0 Puncte
5 Baroiu Nina Diana CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 00:30:16 Timp 58 Cod 0 Puncte
5 Stirbei George Doru SBR - LPS Braila 18 ani 00:27:23 Timp 440 Cod 0 Puncte
6 Gheorghe Corina Loredana DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 21 ani 00:30:36 Timp 5 Cod 0 Puncte
7 Sica Mariana Lavinia DTS - Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 13 ani 00:30:41 Timp 247 Cod 0 Puncte
7 Raduch Akos ABV - SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 16 ani 00:27:77 Timp 509 Cod 0 Puncte
8 Deac Bogdan CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18 ani 00:27:77 Timp 429 Cod 0 Puncte
8 Herea Florina Carmen SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 15 ani 00:30:96 Timp 119 Cod 0 Puncte
9 Lacusta Larisa Elena CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 00:31:48 Timp 1370 Cod 0 Puncte
9 Boitz Artur Robert LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 20 ani 00:27:99 Timp 873 Cod 0 Puncte
10 Cirstea Diana CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 00:31:52 Timp 95 Cod 0 Puncte
11 Robea Nicolae Doru CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 00:28:19 Timp 481 Cod 0 Puncte
11 Tabacaru Alina Catalina SCB - Sport Club Municipal Bacau 12 ani 00:31:56 Timp 304 Cod 0 Puncte
12 Cuciurean Cosmin Gheorghe SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 16 ani 00:28:20 Timp 482 Cod 0 Puncte
13 Popescu Catalin Lucian SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 17 ani 00:28:58 Timp 456 Cod 0 Puncte
15 Moscaliuc Cezar Dumitru CSV - Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 18 ani 00:29:12 Timp 432 Cod 0 Puncte
16 Dalea Petru Flavius SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 15 ani 00:29:20 Timp 535 Cod 0 Puncte
18 Vasilescu Gabriel SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 17 ani 00:30:62 Timp 467 Cod 0 Puncte
20 Ignat Tudor CSV - Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 17 ani 00:32:29 Timp 476 Cod 0 Puncte

10. 100 m liber (18-99M custom)

1 Ivan Nicolae LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 19 ani 00:52:73 Timp 403 Cod 0 Puncte
1 Dobrescu Liliana Luminita SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 23 ani 00:57:07 Timp 2 Cod 0 Puncte
2 Ioanovici Alexandru DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 20 ani 00:53:60 Timp 389 Cod 0 Puncte
2 Diaconescu Ioana Lorena LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 00:57:35 Timp 120 Cod 0 Puncte
3 Machita Mihai Alexandru SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 17 ani 00:54:28 Timp 460 Cod 0 Puncte
3 Lacusta Larisa Elena CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 01:01:88 Timp 1370 Cod 0 Puncte
4 Boitz Artur Robert LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 20 ani 00:55:93 Timp 873 Cod 0 Puncte
4 Gusoiu (Oprea) Iulia CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 01:04:70 Timp 160 Cod 0 Puncte
5 Potec Camelia Alina SBR - LPS Braila 12 ani 01:05:83 Timp 314 Cod 0 Puncte
8 Guta Bogdan Ionut CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 00:58:20 Timp 1041 Cod 0 Puncte
9 Vasilescu Gabriel SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 17 ani 00:59:24 Timp 467 Cod 0 Puncte
10 Stirbei George Doru SBR - LPS Braila 18 ani 99:99:99 Timp 440 Cod 0 Puncte
11 Cuciurean Cosmin Gheorghe SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 16 ani 99:99:99 Timp 482 Cod 0 Puncte

11. 200 m liber (14-15F custom)

1 Diaconescu Ioana Lorena LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 02:04:89 Timp 120 Cod 0 Puncte
1 Bene Sergiu Iulian DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 20 ani 01:54:57 Timp 393 Cod 0 Puncte
2 Baroiu Nina Diana CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 02:07:09 Timp 58 Cod 0 Puncte
2 Calinescu Bogdan George SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 19 ani 01:54:77 Timp 425 Cod 0 Puncte
3 Buciu Ileana Mihaela CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 02:07:17 Timp 59 Cod 0 Puncte
3 Rosca Ioan Stelian DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 20 ani 01:56:87 Timp 388 Cod 0 Puncte
4 Vintila Cristina Elena CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16 ani 02:10:52 Timp 94 Cod 0 Puncte
4 Machita Mihai Alexandru SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 17 ani 01:57:90 Timp 460 Cod 0 Puncte
5 Matache Ioana SCB - Sport Club Municipal Bacau 13 ani 02:15:52 Timp 231 Cod 0 Puncte
6 Tudorache Ramona Mihaela SCB - Sport Club Municipal Bacau 14 ani 02:19:74 Timp 172 Cod 0 Puncte
6 Vasilescu Gabriel SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 17 ani 02:06:29 Timp 467 Cod 0 Puncte
11 Driscu Bogdan Dumitru CSV - Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 18 ani 02:08:54 Timp 441 Cod 0 Puncte
12 Dalea Petru Flavius SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 15 ani 02:08:79 Timp 535 Cod 0 Puncte
15 Mazilu Calin Aron DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 19 ani 99:99:99 Timp 420 Cod 0 Puncte

12. 400 m liber (18-99M custom)

1 Buciu Ileana Mihaela CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 04:24:18 Timp 59 Cod 0 Puncte
1 Bene Sergiu Iulian DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 20 ani 04:03:48 Timp 393 Cod 0 Puncte
2 Baroiu Nina Diana CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 04:24:71 Timp 58 Cod 0 Puncte
2 Calinescu Bogdan George SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 19 ani 04:08:68 Timp 425 Cod 0 Puncte
3 Naghi Ioana Lucia SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 17 ani 04:36:62 Timp 56 Cod 0 Puncte
3 Machita Mihai Alexandru SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 17 ani 04:15:55 Timp 460 Cod 0 Puncte
4 Matache Ioana SCB - Sport Club Municipal Bacau 13 ani 04:41:00 Timp 231 Cod 0 Puncte
4 Driscu Bogdan Dumitru CSV - Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 18 ani 04:21:08 Timp 441 Cod 0 Puncte
6 Tudorache Ramona Mihaela SCB - Sport Club Municipal Bacau 14 ani 04:50:02 Timp 172 Cod 0 Puncte
9 Dalea Petru Flavius SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 15 ani 04:32:00 Timp 535 Cod 0 Puncte

13. 50 m liber (14-15F custom)

1 Diaconescu Ioana Lorena LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 00:26:61 Timp 120 Cod 0 Puncte
1 Ivan Nicolae LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 19 ani 00:23:92 Timp 403 Cod 0 Puncte
2 Ioanovici Alexandru DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 20 ani 00:24:02 Timp 389 Cod 0 Puncte
2 Dobrescu Liliana Luminita SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 23 ani 00:26:64 Timp 2 Cod 0 Puncte
3 Herea Florina Carmen SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 15 ani 00:26:85 Timp 119 Cod 0 Puncte
3 Boitz Artur Robert LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 20 ani 00:25:19 Timp 873 Cod 0 Puncte
4 Machita Mihai Alexandru SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 17 ani 00:25:30 Timp 460 Cod 0 Puncte
4 Lacusta Larisa Elena CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 00:28:62 Timp 1370 Cod 0 Puncte
5 Matache Ioana SCB - Sport Club Municipal Bacau 13 ani 00:29:53 Timp 231 Cod 0 Puncte
6 Gagiu Daniel Stefan LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17 ani 00:25:92 Timp 462 Cod 0 Puncte
7 Moscaliuc Cezar Dumitru CSV - Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 18 ani 00:26:13 Timp 432 Cod 0 Puncte
9 Vasilescu Gabriel SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 17 ani 00:27:93 Timp 467 Cod 0 Puncte

14. 200 m mixt (14-15F custom)

1 Calinescu Bogdan George SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 19 ani 02:10:70 Timp 425 Cod 0 Puncte
1 Casaru Catalina Monica SBR - LPS Braila 15 ani 02:22:62 Timp 136 Cod 0 Puncte
2 Georgescu Carmen Gabriela LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 22 ani 02:23:87 Timp 4 Cod 0 Puncte
3 Robea Nicolae Doru CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 02:14:23 Timp 481 Cod 0 Puncte
3 Naghi Ioana Lucia SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 17 ani 02:28:84 Timp 56 Cod 0 Puncte
4 Stana Nicoleta Aurora CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17 ani 02:31:56 Timp 39 Cod 0 Puncte
4 Popescu Catalin Lucian SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 17 ani 02:15:95 Timp 456 Cod 0 Puncte
5 Gusoiu (Oprea) Iulia CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 14 ani 02:31:76 Timp 160 Cod 0 Puncte
5 Cuciurean Cosmin Gheorghe SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 16 ani 02:15:95 Timp 482 Cod 0 Puncte
7 Ignat Tudor CSV - Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 17 ani 02:19:04 Timp 476 Cod 0 Puncte

15. 100 m spate (18-99M custom)

1 Butacu Nicolae LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 20 ani 00:58:20 Timp 386 Cod 0 Puncte
1 Badea Madalina LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 01:05:72 Timp 90 Cod 0 Puncte
2 Casaru Catalina Monica SBR - LPS Braila 15 ani 01:06:60 Timp 136 Cod 0 Puncte
2 Deac Bogdan CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18 ani 00:59:95 Timp 429 Cod 0 Puncte
3 Stirbei George Doru SBR - LPS Braila 18 ani 01:00:71 Timp 440 Cod 0 Puncte
3 Boureanu Claudia ABV - SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 17 ani 01:07:33 Timp 57 Cod 0 Puncte
4 Moscaliuc Cezar Dumitru CSV - Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 18 ani 01:01:70 Timp 432 Cod 0 Puncte
4 Herea Florina Carmen SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 15 ani 01:09:20 Timp 119 Cod 0 Puncte
5 Hristov Alina ABV - SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 13 ani 01:09:58 Timp 229 Cod 0 Puncte
6 Voinovici Ana Maria SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 14 ani 01:12:88 Timp 164 Cod 0 Puncte
6 Vasilescu Valentin SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 17 ani 01:04:11 Timp 466 Cod 0 Puncte
7 Ardelean Dan SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 14 ani 01:05:10 Timp 589 Cod 0 Puncte
7 Potec Camelia Alina SBR - LPS Braila 12 ani 01:13:03 Timp 314 Cod 0 Puncte

16. 200 m spate (16-99F custom)

1 Badea Madalina LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 02:23:04 Timp 90 Cod 0 Puncte
1 Butacu Nicolae LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 20 ani 02:03:32 Timp 386 Cod 0 Puncte
2 Casaru Catalina Monica SBR - LPS Braila 15 ani 02:24:17 Timp 136 Cod 0 Puncte
2 Deac Bogdan CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18 ani 02:06:06 Timp 429 Cod 0 Puncte
3 Boureanu Claudia ABV - SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 17 ani 02:25:14 Timp 57 Cod 0 Puncte
3 Stirbei George Doru SBR - LPS Braila 18 ani 02:11:01 Timp 440 Cod 0 Puncte
4 Hristov Alina ABV - SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 13 ani 02:27:90 Timp 229 Cod 0 Puncte
4 Vasilescu Valentin SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 17 ani 02:18:46 Timp 466 Cod 0 Puncte
5 Potec Camelia Alina SBR - LPS Braila 12 ani 02:31:68 Timp 314 Cod 0 Puncte
5 Ardelean Dan SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 14 ani 02:23:34 Timp 589 Cod 0 Puncte
6 Voinovici Ana Maria SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 14 ani 02:32:80 Timp 164 Cod 0 Puncte

17. 50 m spate (16-99F custom)

1 Butacu Nicolae LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 20 ani 00:27:45 Timp 386 Cod 0 Puncte
1 Badea Madalina LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 00:30:84 Timp 90 Cod 0 Puncte
2 Herea Florina Carmen SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 15 ani 00:31:01 Timp 119 Cod 0 Puncte
2 Ioanovici Alexandru DIN - Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 20 ani 00:28:16 Timp 389 Cod 0 Puncte
3 Stirbei George Doru SBR - LPS Braila 18 ani 00:28:61 Timp 440 Cod 0 Puncte
3 Boureanu Claudia ABV - SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 17 ani 00:31:88 Timp 57 Cod 0 Puncte
4 Hristov Alina ABV - SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 13 ani 00:32:52 Timp 229 Cod 0 Puncte
4 Moscaliuc Cezar Dumitru CSV - Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 18 ani 00:28:88 Timp 432 Cod 0 Puncte
5 Potec Camelia Alina SBR - LPS Braila 12 ani 00:33:08 Timp 314 Cod 0 Puncte
6 Voinovici Ana Maria SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 14 ani 00:33:12 Timp 164 Cod 0 Puncte
7 Ardelean Dan SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 14 ani 00:29:95 Timp 589 Cod 0 Puncte
7 Sica Mariana Lavinia DTS - Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 13 ani 00:34:65 Timp 247 Cod 0 Puncte
8 Vasilescu Valentin SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 17 ani 00:30:78 Timp 466 Cod 0 Puncte