Cont

Rezultatele finale pentru Cupa romaniei la sprint - seniori+juniori

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (13-14F custom)

1 Ignat Tudor Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:02:28 Timp 476 Cod 0 Puncte
1 Dumitru Denisa Adriana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:17:43 Timp 1524 Cod 0 Puncte
2 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 01:18:44 Timp 1225 Cod 0 Puncte
2 Anastase Vasile Silviu Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:14 Timp 397 Cod 0 Puncte
3 Farcas Kinga Hajnalka Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:21:65 Timp 189 Cod 0 Puncte
3 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 01:06:29 Timp 684 Cod 0 Puncte
4 Hristov Alina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:21:95 Timp 229 Cod 0 Puncte
4 Cuciurean Cosmin Gheorghe Clubul Sportiv Municipal Arad 01:06:51 Timp 482 Cod 0 Puncte
5 Horne Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:23:39 Timp 2243 Cod 0 Puncte
5 Schreiber Liviu Catalin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:08:49 Timp 715 Cod 0 Puncte
6 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:11:08 Timp 631 Cod 0 Puncte
6 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:23:97 Timp 1587 Cod 0 Puncte
7 Biro Nona Bogdana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:33:62 Timp 1737 Cod 0 Puncte
7 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:49 Timp 731 Cod 0 Puncte
8 Stan Mariana Adela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:43:83 Timp 1398 Cod 0 Puncte
8 Samihaian Matei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:15:14 Timp 2894 Cod 0 Puncte

2. 50 m bras (19-99M custom)

1 Tin Madalina Elisabeta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:33:62 Timp 124 Cod 0 Puncte
1 Ignat Tudor Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:28:17 Timp 476 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 00:34:44 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Anastase Vasile Silviu Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:78 Timp 397 Cod 0 Puncte
3 Dumitru Denisa Adriana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:36:10 Timp 1524 Cod 0 Puncte
3 Cuciurean Cosmin Gheorghe Clubul Sportiv Municipal Arad 00:29:87 Timp 482 Cod 0 Puncte
4 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:30:07 Timp 791 Cod 0 Puncte
4 Farcas Kinga Hajnalka Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:37:69 Timp 189 Cod 0 Puncte
5 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 00:37:83 Timp 1225 Cod 0 Puncte
5 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 00:30:88 Timp 684 Cod 0 Puncte
6 Biro Nona Bogdana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:41:61 Timp 1737 Cod 0 Puncte
6 Giurcaneanu Matei Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:41 Timp 398 Cod 0 Puncte
7 Samihaian Matei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:34:83 Timp 2894 Cod 0 Puncte
7 Stan Mariana Adela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:46:12 Timp 1398 Cod 0 Puncte

3. 200 m fluture (19-99M custom)

1 Sica Mariana Lavinia Clubul Sportiv Scolar Resita 02:18:11 Timp 247 Cod 0 Puncte
1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:00:52 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Mazilu Calin Aron Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:03:08 Timp 420 Cod 0 Puncte
2 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 02:24:92 Timp 184 Cod 0 Puncte
3 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 02:28:87 Timp 2058 Cod 0 Puncte
3 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:03:51 Timp 591 Cod 0 Puncte
4 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:03:67 Timp 710 Cod 0 Puncte
4 Bere Anamaria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:30:46 Timp 847 Cod 0 Puncte
5 Ciobanu Elena Cristina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:34:76 Timp 3181 Cod 0 Puncte
5 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:08:27 Timp 688 Cod 0 Puncte
6 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:41:85 Timp 257 Cod 0 Puncte
6 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:08:29 Timp 536 Cod 0 Puncte
7 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:09:48 Timp 651 Cod 0 Puncte
8 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:28:51 Timp 731 Cod 0 Puncte
9 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:48:17 Timp 1023 Cod 0 Puncte

4. 50 m fluture (17-99F custom)

1 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:25:72 Timp 591 Cod 0 Puncte
1 Sica Mariana Lavinia Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:04 Timp 247 Cod 0 Puncte
2 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:25:82 Timp 535 Cod 0 Puncte
2 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 00:29:38 Timp 184 Cod 0 Puncte
3 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:89 Timp 484 Cod 0 Puncte
3 Tin Madalina Elisabeta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:29:51 Timp 124 Cod 0 Puncte
4 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:19 Timp 852 Cod 0 Puncte
4 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:02 Timp 710 Cod 0 Puncte
5 Badita Horatiu Nicusor Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:26:24 Timp 446 Cod 0 Puncte
5 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 00:32:00 Timp 2058 Cod 0 Puncte
6 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:26:58 Timp 791 Cod 0 Puncte
6 Bere Anamaria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:68 Timp 847 Cod 0 Puncte
7 Mazilu Calin Aron Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:27:13 Timp 420 Cod 0 Puncte
7 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 00:32:43 Timp 1225 Cod 0 Puncte
8 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:27:16 Timp 651 Cod 0 Puncte
8 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:41 Timp 257 Cod 0 Puncte
9 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:25 Timp 688 Cod 0 Puncte
9 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:79 Timp 1036 Cod 0 Puncte
10 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:45 Timp 525 Cod 0 Puncte
11 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:87 Timp 969 Cod 0 Puncte
12 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:61 Timp 731 Cod 0 Puncte
13 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:70 Timp 1022 Cod 0 Puncte
14 Popa Cesiu Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:77 Timp 488 Cod 0 Puncte
15 Stama Catalin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:43 Timp 1577 Cod 0 Puncte
16 Anastase Vasile Silviu Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:08 Timp 397 Cod 0 Puncte
17 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:31:22 Timp 730 Cod 0 Puncte
18 Chijer Florin Toni Liceul cu program sportiv Braila 00:31:60 Timp 1457 Cod 0 Puncte
19 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:72 Timp 1027 Cod 0 Puncte
20 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:99 Timp 1023 Cod 0 Puncte

5. 100 m liber (17-99F custom)

1 Machita Mihai Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:50:92 Timp 460 Cod 0 Puncte
1 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:56:38 Timp 120 Cod 0 Puncte
2 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:51:35 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 00:57:00 Timp 314 Cod 0 Puncte
3 Badita Horatiu Nicusor Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:51:66 Timp 446 Cod 0 Puncte
3 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:59:15 Timp 1615 Cod 0 Puncte
4 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:53 Timp 852 Cod 0 Puncte
4 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:52:09 Timp 535 Cod 0 Puncte
5 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:00:40 Timp 119 Cod 0 Puncte
5 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:53:78 Timp 710 Cod 0 Puncte
6 Teglas Diana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:02:89 Timp 193 Cod 0 Puncte
6 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:54:32 Timp 969 Cod 0 Puncte
7 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:54:10 Timp 533 Cod 0 Puncte
7 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:01:68 Timp 1141 Cod 0 Puncte
8 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:54:97 Timp 525 Cod 0 Puncte
8 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:13 Timp 257 Cod 0 Puncte
9 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:73 Timp 1036 Cod 0 Puncte
9 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:56:00 Timp 687 Cod 0 Puncte
10 Paraschiv Diana Giorgiana Liceul cu program sportiv Braila 01:07:39 Timp 2046 Cod 0 Puncte
10 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:56:17 Timp 1022 Cod 0 Puncte
11 Popa Cesiu Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:62 Timp 488 Cod 0 Puncte
11 Stan Cristina Daniela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:11:11 Timp 1754 Cod 0 Puncte
12 Nemes Mihaela Elena Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:13:06 Timp 1397 Cod 0 Puncte
12 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:01:12 Timp 730 Cod 0 Puncte
13 Biro Nona Bogdana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:14:23 Timp 1737 Cod 0 Puncte
13 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:20 Timp 731 Cod 0 Puncte
14 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:15 Timp 1027 Cod 0 Puncte
15 Stama Catalin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:51 Timp 1577 Cod 0 Puncte
16 Chijer Florin Toni Liceul cu program sportiv Braila 01:02:75 Timp 1457 Cod 0 Puncte
17 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:91 Timp 1023 Cod 0 Puncte

6. 400 m liber (17-18M custom)

1 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:51:10 Timp 585 Cod 0 Puncte
1 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 04:17:07 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:58:50 Timp 536 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 04:18:70 Timp 230 Cod 0 Puncte
3 Chiriac Daniel Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:10:72 Timp 468 Cod 0 Puncte
3 Teglas Diana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:28:66 Timp 193 Cod 0 Puncte
4 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:15:90 Timp 631 Cod 0 Puncte
4 Naghi Ioana Lucia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:43:51 Timp 56 Cod 0 Puncte
5 Paraschiv Diana Giorgiana Liceul cu program sportiv Braila 05:00:52 Timp 2046 Cod 0 Puncte
5 Miu Adrian Petrus Liceul cu program sportiv Braila 04:30:69 Timp 1451 Cod 0 Puncte
6 Draganuta Catalin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:32:58 Timp 1237 Cod 0 Puncte

7. 50 m liber (17-99F custom)

1 Liceul cu program sportiv Braila 01:54:69 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:56:67 Timp 0 Puncte
3 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:12:75 Timp 0 Puncte
4 Liceul cu program sportiv Braila 01:43:62 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:46:52 Timp 0 Puncte

8. 800 m liber (15-16F custom)

1 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 08:55:11 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Teglas Diana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 09:04:40 Timp 193 Cod 0 Puncte
3 Naghi Ioana Lucia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:42:70 Timp 56 Cod 0 Puncte
4 Ciobanu Elena Cristina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 10:01:84 Timp 3181 Cod 0 Puncte
5 Paraschiv Diana Giorgiana Liceul cu program sportiv Braila 10:10:65 Timp 2046 Cod 0 Puncte

9. 100 m mixt (19-99M custom)

1 Ignat Tudor Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:57:25 Timp 476 Cod 0 Puncte
1 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:04 Timp 120 Cod 0 Puncte
2 Butacu Nicolae Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:57:90 Timp 386 Cod 0 Puncte
2 Casaru Catalina Monica Liceul cu program sportiv Braila 01:05:26 Timp 136 Cod 0 Puncte
3 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:08:26 Timp 119 Cod 0 Puncte
3 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:58:09 Timp 547 Cod 0 Puncte
4 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:59:03 Timp 791 Cod 0 Puncte
4 Bere Anamaria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:10:68 Timp 847 Cod 0 Puncte
5 Cuciurean Cosmin Gheorghe Clubul Sportiv Municipal Arad 00:59:06 Timp 482 Cod 0 Puncte
5 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:13:12 Timp 1141 Cod 0 Puncte
6 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:02:03 Timp 688 Cod 0 Puncte
6 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:13:30 Timp 852 Cod 0 Puncte
7 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 01:03:23 Timp 684 Cod 0 Puncte
7 Farcas Kinga Hajnalka Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:20:84 Timp 189 Cod 0 Puncte
8 Nemes Mihaela Elena Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:26:29 Timp 1397 Cod 0 Puncte
8 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:45 Timp 677 Cod 0 Puncte
9 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 01:06:21 Timp 969 Cod 0 Puncte
9 Stan Cristina Daniela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:26:99 Timp 1754 Cod 0 Puncte
10 Dragomir Andrei Liceul cu program sportiv Braila 01:07:59 Timp 1450 Cod 0 Puncte
11 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:12:22 Timp 525 Cod 0 Puncte
12 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:12:27 Timp 1027 Cod 0 Puncte
13 Samihaian Matei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:12:57 Timp 2894 Cod 0 Puncte
14 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:14:41 Timp 533 Cod 0 Puncte
15 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 01:23:26 Timp 535 Cod 0 Puncte

10. 400 m mixt (17-99F custom)

1 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 04:46:60 Timp 230 Cod 0 Puncte
1 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:27:52 Timp 547 Cod 0 Puncte
2 Casaru Catalina Monica Liceul cu program sportiv Braila 04:46:61 Timp 136 Cod 0 Puncte
2 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:33:36 Timp 688 Cod 0 Puncte
3 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:59:12 Timp 677 Cod 0 Puncte
3 Bere Anamaria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:15:75 Timp 847 Cod 0 Puncte
4 Naghi Ioana Lucia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:21:99 Timp 56 Cod 0 Puncte

11. 200 m spate (17-99F custom)

1 Hristov Alina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:20:52 Timp 229 Cod 0 Puncte
1 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 01:58:92 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 02:24:34 Timp 2058 Cod 0 Puncte
2 Ardelean Dan Clubul Sportiv Scolar Resita 02:03:52 Timp 589 Cod 0 Puncte
3 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:24:89 Timp 119 Cod 0 Puncte
3 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 02:13:19 Timp 598 Cod 0 Puncte
4 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 02:28:28 Timp 1459 Cod 0 Puncte
4 Chijer Florin Toni Liceul cu program sportiv Braila 02:21:03 Timp 1457 Cod 0 Puncte
5 Nemes Mihaela Elena Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:58:44 Timp 1397 Cod 0 Puncte
5 Miu Adrian Petrus Liceul cu program sportiv Braila 02:21:28 Timp 1451 Cod 0 Puncte
6 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:23:90 Timp 730 Cod 0 Puncte

12. 50 m spate (17-18M custom)

1 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:47 Timp 119 Cod 0 Puncte
1 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:26:15 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 00:31:44 Timp 2058 Cod 0 Puncte
2 Butacu Nicolae Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:26:71 Timp 386 Cod 0 Puncte
3 Teglas Diana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:60 Timp 193 Cod 0 Puncte
3 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:26:77 Timp 484 Cod 0 Puncte
4 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 00:33:56 Timp 1459 Cod 0 Puncte
4 Ardelean Dan Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:07 Timp 589 Cod 0 Puncte
5 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 00:27:47 Timp 598 Cod 0 Puncte
5 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 00:35:47 Timp 1225 Cod 0 Puncte
6 Nemes Mihaela Elena Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:37:06 Timp 1397 Cod 0 Puncte
6 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:00 Timp 687 Cod 0 Puncte
7 Chijer Florin Toni Liceul cu program sportiv Braila 00:30:86 Timp 1457 Cod 0 Puncte
8 Dragomir Andrei Liceul cu program sportiv Braila 00:31:90 Timp 1450 Cod 0 Puncte
9 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:32:50 Timp 730 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

13. 200 m bras (17-99F custom)

1 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 02:36:08 Timp 230 Cod 0 Puncte
1 Ignat Tudor Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:14:91 Timp 476 Cod 0 Puncte
2 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:37:57 Timp 1615 Cod 0 Puncte
2 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 02:20:47 Timp 684 Cod 0 Puncte
3 Dumitru Denisa Adriana Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:44:54 Timp 1524 Cod 0 Puncte
3 Schreiber Liviu Catalin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:27:88 Timp 715 Cod 0 Puncte
4 Bere Anamaria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:49:14 Timp 847 Cod 0 Puncte
4 Cuciurean Cosmin Gheorghe Clubul Sportiv Municipal Arad 02:28:44 Timp 482 Cod 0 Puncte
5 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:32:04 Timp 631 Cod 0 Puncte
5 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 02:55:83 Timp 1225 Cod 0 Puncte
6 Farcas Kinga Hajnalka Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:00:01 Timp 189 Cod 0 Puncte
6 Samihaian Matei Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:39:33 Timp 2894 Cod 0 Puncte
7 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:03:08 Timp 1587 Cod 0 Puncte
8 Horne Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:04:22 Timp 2243 Cod 0 Puncte

14. 100 m fluture (17-99F custom)

1 Coros Daria Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 01:04:74 Timp 184 Cod 0 Puncte
1 Gherghel Ioan Stefan Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:55:54 Timp 484 Cod 0 Puncte
2 Miclaus Radu Ioan Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:55:91 Timp 591 Cod 0 Puncte
2 Tin Madalina Elisabeta Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:05:31 Timp 124 Cod 0 Puncte
3 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:55:95 Timp 710 Cod 0 Puncte
3 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:37 Timp 852 Cod 0 Puncte
4 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:57:85 Timp 536 Cod 0 Puncte
4 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:11:35 Timp 2058 Cod 0 Puncte
5 Cosma Marius Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:58:53 Timp 651 Cod 0 Puncte
5 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:12:90 Timp 257 Cod 0 Puncte
6 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:01:02 Timp 585 Cod 0 Puncte
7 Ciobanu Elena Cristina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:15:07 Timp 3181 Cod 0 Puncte
7 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:00:54 Timp 688 Cod 0 Puncte
8 Mazilu Calin Aron Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:01:57 Timp 420 Cod 0 Puncte
9 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:01 Timp 525 Cod 0 Puncte
10 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:76 Timp 535 Cod 0 Puncte
11 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:27 Timp 731 Cod 0 Puncte
12 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:58 Timp 1023 Cod 0 Puncte
255 Sica Mariana Lavinia Clubul Sportiv Scolar Resita 01:06:92 Timp 247 Cod 0 Puncte

15. 1500 m liber (17-18M custom)

1 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15:40:61 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15:46:53 Timp 536 Cod 0 Puncte
3 Chiriac Daniel Bogdan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 16:54:39 Timp 468 Cod 0 Puncte
4 Miu Adrian Petrus Liceul cu program sportiv Braila 18:20:02 Timp 1451 Cod 0 Puncte

16. 200 m liber (17-18M custom)

1 Potec Camelia Alina Liceul cu program sportiv Braila 02:00:08 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:49:06 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:01:41 Timp 120 Cod 0 Puncte
2 Machita Mihai Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:50:77 Timp 460 Cod 0 Puncte
3 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:52:69 Timp 536 Cod 0 Puncte
3 Teglas Diana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:07:37 Timp 193 Cod 0 Puncte
4 Merscic Mirela Doina Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:09:00 Timp 1615 Cod 0 Puncte
4 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 01:58:88 Timp 710 Cod 0 Puncte
5 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:01:89 Timp 1022 Cod 0 Puncte
5 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:09:56 Timp 852 Cod 0 Puncte
6 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:18:23 Timp 119 Cod 0 Puncte
6 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:03:09 Timp 631 Cod 0 Puncte
7 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 02:15:03 Timp 1141 Cod 0 Puncte
7 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 02:08:59 Timp 687 Cod 0 Puncte
8 Draganuta Catalin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:08:81 Timp 1237 Cod 0 Puncte
8 Naghi Ioana Lucia Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:16:46 Timp 56 Cod 0 Puncte
9 Paraschiv Diana Giorgiana Liceul cu program sportiv Braila 02:23:41 Timp 2046 Cod 0 Puncte
9 Dragomir Andrei Liceul cu program sportiv Braila 02:08:89 Timp 1450 Cod 0 Puncte
10 Lupu Valentin Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:19:53 Timp 1027 Cod 0 Puncte
10 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:29:13 Timp 1036 Cod 0 Puncte
11 Prodan Sorina Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:31:60 Timp 1587 Cod 0 Puncte
11 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:25:45 Timp 1023 Cod 0 Puncte
12 Horne Diana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:34:62 Timp 2243 Cod 0 Puncte
13 Stan Cristina Daniela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:38:07 Timp 1754 Cod 0 Puncte

17. 50 m liber (17-99F custom)

1 Machita Mihai Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:23:24 Timp 460 Cod 0 Puncte
1 Diaconescu Ioana Lorena Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:26:42 Timp 120 Cod 0 Puncte
2 Vlaicu Ana Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:15 Timp 852 Cod 0 Puncte
2 Dalea Petru Flavius Clubul Sportiv Scolar Resita 00:23:69 Timp 535 Cod 0 Puncte
3 Badita Horatiu Nicusor Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:24:07 Timp 446 Cod 0 Puncte
3 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:56 Timp 119 Cod 0 Puncte
4 Negreanu Raluca Oana Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:28:25 Timp 1141 Cod 0 Puncte
4 Coman Dragos Cristian Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:24:18 Timp 585 Cod 0 Puncte
5 Malacu Constantin Laurent Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:24:69 Timp 791 Cod 0 Puncte
5 Teglas Diana Anamaria Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:07 Timp 193 Cod 0 Puncte
6 Ene Andrei Gheorghe Clubul Sportiv Scolar Resita 00:24:78 Timp 969 Cod 0 Puncte
6 Alexiu Raluca Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:76 Timp 257 Cod 0 Puncte
7 Vlad Denisa Marilena Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:94 Timp 1036 Cod 0 Puncte
7 Andronescu Matei Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:24:83 Timp 525 Cod 0 Puncte
8 Ionescu Danes Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:24:99 Timp 536 Cod 0 Puncte
8 Stan Cristina Daniela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:00 Timp 1754 Cod 0 Puncte
9 Potoceanu Alexa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:25:05 Timp 533 Cod 0 Puncte
9 Biro Nona Bogdana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:10 Timp 1737 Cod 0 Puncte
10 Nemes Mihaela Elena Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:40 Timp 1397 Cod 0 Puncte
10 Maestru Alexandru Felix Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:25:40 Timp 710 Cod 0 Puncte
11 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 00:25:72 Timp 687 Cod 0 Puncte
11 Stan Mariana Adela Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:37:85 Timp 1398 Cod 0 Puncte
12 Ivcovici Silviu Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 00:25:78 Timp 631 Cod 0 Puncte
13 Ionita Andrei Daniel Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:15 Timp 1022 Cod 0 Puncte
14 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:26:30 Timp 730 Cod 0 Puncte
15 Popa Cesiu Constantin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:31 Timp 488 Cod 0 Puncte
16 Lupu Laurentiu Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:92 Timp 731 Cod 0 Puncte
17 Stama Catalin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:38 Timp 1577 Cod 0 Puncte
18 Ferastrau Cristian Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:91 Timp 1023 Cod 0 Puncte
19 Chijer Florin Toni Liceul cu program sportiv Braila 00:30:97 Timp 1457 Cod 0 Puncte

18. 200 m mixt (19-99M custom)

1 Casaru Catalina Monica Liceul cu program sportiv Braila 02:17:48 Timp 136 Cod 0 Puncte
1 Badita Cezar Alexandru Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 02:03:98 Timp 547 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona Liceul cu program sportiv Bacau 02:20:20 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Butacu Nicolae Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:05:44 Timp 386 Cod 0 Puncte
3 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:26:50 Timp 119 Cod 0 Puncte
3 Cuciurean Cosmin Gheorghe Clubul Sportiv Municipal Arad 02:09:47 Timp 482 Cod 0 Puncte
4 Szepacher Felix Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:11:02 Timp 688 Cod 0 Puncte
4 Bere Anamaria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:32:50 Timp 847 Cod 0 Puncte
5 Mihalcea Cristian Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:18:26 Timp 677 Cod 0 Puncte
7 Schreiber Liviu Catalin Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:32:14 Timp 715 Cod 0 Puncte
255 Nistor Catalin Liceul cu program sportiv Braila 02:14:56 Timp 684 Cod 0 Puncte

19. 100 m spate (17-99F custom)

1 Hristov Alina Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:05:43 Timp 229 Cod 0 Puncte
1 Florea Razvan Ionut Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 00:55:66 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Herea Florina Carmen Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:42 Timp 119 Cod 0 Puncte
2 Butacu Nicolae Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:55:83 Timp 386 Cod 0 Puncte
3 Leu Ana Maria Liceul cu program sportiv Braila 01:06:62 Timp 2058 Cod 0 Puncte
3 Ardelean Dan Clubul Sportiv Scolar Resita 00:57:52 Timp 589 Cod 0 Puncte
4 Popa Ellen Betrix Liceul cu program sportiv Braila 01:10:31 Timp 1459 Cod 0 Puncte
4 Lux Norbert Erwin Clubul Sportiv Scolar ARAD 01:00:33 Timp 598 Cod 0 Puncte
5 Badaluta Alina Maria Liceul cu program sportiv Bacau 01:14:00 Timp 1225 Cod 0 Puncte
5 Murarasu Claudiu Clubul Sportiv Scolar Resita 01:02:69 Timp 687 Cod 0 Puncte
6 Dragomir Andrei Liceul cu program sportiv Braila 01:07:49 Timp 1450 Cod 0 Puncte
7 Chijer Florin Toni Liceul cu program sportiv Braila 01:06:41 Timp 1457 Cod 0 Puncte
8 Miu Adrian Petrus Liceul cu program sportiv Braila 01:06:45 Timp 1451 Cod 0 Puncte
9 Manolea George Ciprian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:06:57 Timp 730 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

20. 4 X 50 m mixt (17-99F custom)

1 Liceul cu program sportiv Braila 02:05:65 Timp 0 Puncte
2 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:06:24 Timp 0 Puncte
3 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:42:23 Timp 0 Puncte
Malacu Constantin Laurent Liceul cu program sportiv Braila 01:54:81 Timp 0 Puncte
5 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:58:63 Timp 0 Puncte
6 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:05:94 Timp 0 Puncte