Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatul national al juniorilor

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (115 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Boeroiu Mihail Catalin 812 1982 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 2 800 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Potec Camelia Alina 314 1982 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 3 100 m mixt - 16 - 17 ani - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1996 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 4 400 m mixt - 14 - 15 ani - Feminin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Malacu Constantin Laurent 791 1982 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 5 200 m bras - 16 - 17 ani - Masculin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Paduraru Simona 230 1981 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99

Proba 6 1500 m liber - 16 - 17 ani - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Manolea George Ciprian 730 1981 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 7 200 m liber - 16 - 17 ani - Masculin (57 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Rosu Bogdan 1613 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 8 200 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 9 100 m spate - 16 - 17 ani - Masculin (51 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Szoke Tibor Fabian 848 1982 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 10 100 m bras - 14 - 15 ani - Feminin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Terigar Beatrice Gabriela 1549 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99

Proba 11 100 m fluture - 14 - 15 ani - Feminin (47 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mirea Costinel 625 1980 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 12 400 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Munteanu George 566 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 13 200 m spate - 14 - 15 ani - Feminin (40 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Felesco Florin 757 1982 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 14 200 m fluture - 16 - 17 ani - Masculin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Andronescu Matei Andrei 525 1979 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 15 100 m liber - 16 - 17 ani - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 16 50 m liber - 16 - 17 ani - Masculin (97 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Oancea Mihaita 2415 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 17 200 m mixt - 16 - 17 ani - Masculin (67 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Badita Cezar Alexandru 547 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99