Cont
SCEC 2023

Lista de start pentru Cupa sperantelor - copii

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 12 - 13 ani - Feminin (140 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Jumanca Dragos Marius 1440 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 2 200 m bras - 9 - 12 ani - Masculin (119 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Duma Raluca Alexandra 3009 1985 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 3 50 m bras - 9 - 12 ani - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Gavrilescu Laurentiu 1360 1983 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 4 100 m fluture - 9 - 11 ani - Feminin (104 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Negoias Dorin 1382 1984 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99

Proba 5 200 m fluture - 12 - 13 ani - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stanciu Ovidiu Dorel 814 1982 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 6 50 m fluture - 9 - 12 ani - Masculin (139 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Gatalan Dan Paul 3173 1983 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 7 100 m liber - 9 - 12 ani - Masculin (244 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Paraschiv Diana Giorgiana 2046 1985 LPS Braila 99:99:99

Proba 8 100 m liber - 9 - 12 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1995 CSS Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 9 1500 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Felesco Florin 757 1982 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 10 200 m liber - 9 - 12 ani - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 11 400 m liber - 9 - 11 ani - Feminin (124 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stancescu Victor Dan 1026 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 12 50 m liber - 13 - 15 ani - Masculin (241 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Calin Rozalia 2321 1984 LPS Braila 99:99:99

Proba 13 800 m liber - 9 - 11 ani - Feminin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Igna Claudia 1605 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 14 100 m mixt - 9 - 11 ani - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1995 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 15 200 m mixt - 13 - 15 ani - Masculin (207 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Deac Andreea Adela 3144 1985 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Proba 16 400 m mixt - 9 - 11 ani - Feminin (58 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Igna Claudia 1605 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 17 100 m spate - 9 - 11 ani - Feminin (174 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Toth Alexandru 1531 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99

Proba 18 200 m spate - 9 - 12 ani - Masculin (119 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stratianu Anca Oana 1331 1983 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99