Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatul national al juniorilor

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (113 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ionescu Elena Emilia 235 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 2 800 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Giju Nicoleta Simona 3186 1982 CSS Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 3 100 m mixt - 16 - 17 ani - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 4 400 m mixt - 14 - 15 ani - Feminin (33 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Florea Razvan Ionut 586 1980 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 5 200 m bras - 16 - 17 ani - Masculin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Gheorghe Stefan 685 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 6 1500 m liber - 16 - 17 ani - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Coman Dragos Cristian 585 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 7 200 m liber - 16 - 17 ani - Masculin (69 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Romischer Cristian 698 1981 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Proba 8 200 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 9 100 m spate - 13 - 15 ani - Masculin (56 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Tatar Alina Ioana 311 1982 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 10 100 m bras - 14 - 15 ani - Feminin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Otvos Klaudia Karmen 177 1980 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 11 100 m fluture - 14 - 15 ani - Feminin (54 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Leu Dragos Marian 603 1980 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 12 400 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Andrut Alin Liviu 669 1981 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 13 200 m spate - 12 - 13 ani - Feminin (46 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ignat Mariana Cristina 244 1981 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 14 200 m fluture - 16 - 17 ani - Masculin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Cuparencu Razvan 695 1981 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 15 100 m liber - 16 - 17 ani - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 16 50 m liber - 16 - 17 ani - Masculin (98 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stan Mona 180 1980 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 17 200 m mixt - 16 - 17 ani - Masculin (56 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Vladut Corina Maria 336 1982 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99