Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatul national al copiilor

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 9 - 11 ani - Feminin (193 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Polbaciu Pamela 1491 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 2 50 m bras - 9 - 12 ani - Masculin (150 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Trohin Virgil Calin 2457 1985 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - 9 - 11 ani - Feminin (249 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ilie Florin 1179 1983 ASOCIATIA SPORTIVA ATLANTIS BACAU 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 9 - 11 ani - Feminin (334 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Roatis Marius Mircea 1503 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Proba 5 400 m liber - 9 - 12 ani - Masculin (87 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sofian Ioan Sebastian 1328 1983 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 6 50 m liber - 9 - 12 ani - Masculin (334 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Soaita Iuliana 2373 1985 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 7 50 m liber - 9 - 12 ani - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1995 LPS Braila 99:99:99

Proba 8 800 m liber - 9 - 12 ani - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ionita Andrei Daniel 1022 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 9 4 X 50 m mixt - 9 - 12 ani - Masculin (16 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stafeta 9 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Proba 10 100 m spate - 9 - 12 ani - Masculin (256 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Lepar Andreea 2277 1985 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 200 m bras - 9 - 11 ani - Feminin (49 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Palfi Janos Attila 1195 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 12 100 m fluture - 9 - 12 ani - Masculin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mihaiu Daniela Anca 1421 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 13 100 m liber - 9 - 12 ani - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1995 LPS Braila 99:99:99

Proba 14 100 m mixt - 9 - 11 ani - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 15 200 m spate - 9 - 11 ani - Feminin (63 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sofian Ioan Sebastian 1328 1983 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 16 200 m liber - 9 - 12 ani - Masculin (104 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Paraschiv Diana Giorgiana 2046 1985 LPS Braila 99:99:99

Proba 17 50 m spate - 9 - 11 ani - Feminin (200 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Voica Bogdan 1406 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 18 200 m mixt - 9 - 12 ani - Masculin (259 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Pirvanescu Valentina Lavi 1583 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99