Cont
SCEC 2023

Lista de start pentru Campionatul national al juniorilor

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (85 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Lacusta Larisa Elena 1370 1979 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 2 800 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Cuc Camelia 961 1981 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 3 100 m mixt - 18 - 99 ani - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 4 400 m mixt - 12 - 13 ani - Feminin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Amariei Lica Ciprian 594 1980 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 5 200 m bras - 16 - 17 ani - Masculin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Gagiu Daniel Stefan 462 1977 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 6 1500 m liber - 16 - 17 ani - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Coman Dragos Cristian 585 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 7 200 m liber - 16 - 17 ani - Masculin (51 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stan Mona 180 1980 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 8 200 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1994 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 9 100 m spate - 16 - 17 ani - Masculin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Roman Roxana 1003 1980 LPS Braila 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 10 100 m bras - 14 - 15 ani - Feminin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Albu Ciprian 496 1978 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 11 100 m fluture - 14 - 15 ani - Feminin (42 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bucur Nicolae Adrian 648 1980 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 12 400 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (32 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Teglas Diana Anamaria 193 1980 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Proba 13 200 m spate - 14 - 15 ani - Feminin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Chiru Ciprian Laurentiu 578 1979 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 14 200 m fluture - 16 - 17 ani - Masculin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Gheorghe Ana Maria 166 1980 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 15 100 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1994 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 16 50 m liber - 16 - 17 ani - Masculin (76 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Moise Adrian Valentin 1006 1979 CSS Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 17 200 m mixt - 16 - 17 ani - Masculin (54 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Potec Camelia Alina 314 1982 LPS Braila 99:99:99