Cont
SCEC 2023

Lista de start pentru Campionatul national de copii 10-11 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Masculin (89 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Proba 2 100 m liber - open - Feminin (94 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Becsi Iulia Alexia 13556 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 3 100 m liber - open - Masculin (96 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Mihai Alexandru 12756 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 4 100 m liber - open - Masculin (136 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Giuran Dragos 13719 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Feminin (114 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 13519 2004 As. "VIVA SPORT CLUB" GALATI 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Masculin (162 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 13537 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 7 50 m bras - open - Masculin (76 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciutacu Robert C-Tin 12823 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99

Proba 8 50 m bras - open - Feminin (96 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ceaca Mocan Diana Stef. 13706 2004 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 9 50 m bras - open - Masculin (127 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chira Sergiu Florin 13766 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 10 200 m liber - open - Masculin (82 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Margine Nicolae Laurentiu 13071 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - open - Masculin (83 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hurmuzache Robert Ionut 12566 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 m fluture - open - Feminin (93 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bulzan Daiana Gabriela 12981 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - open - Masculin (128 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fotciuc Teodor 13755 2004 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99

Proba 4 100 m spate - open - Masculin (77 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Boc Paul 12703 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Masculin (102 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10574 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 6 50 m spate - open - Feminin (102 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sicaru Daria Ioana 13383 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 7 50 m spate - open - Masculin (144 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gherghel Vlad Cristian 13431 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 8 100 m bras - open - Masculin (68 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99

Proba 9 4 X 50 m mixt - open - Feminin (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 9 Iulia Alexia Becsi, Narcisa Ilea, Iulia Georgiana Haidu, Mihaela Maria Podina, 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 10 4 X 50 m mixt - open - Masculin (22 stafete inscrise in 6 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 9 Mihnea Ionut Pazu, Emre Abit, Nicolas Luca Ursu, Vlad Gheorghe Catana, 2004 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Proba 11 4 X 50 m mixt - open - Masculin (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 10 Costin Gabriel Voicu, Radu Andrei Dragoiu, Alexandru Paul Marinescu, Mihnea Stefan Carstea, 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99