Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatul national juniori 1 pitesti

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 13 - 15 ani - Masculin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Hladi Daniela Mihaela 223 1980 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99

Proba 2 200 m bras - 16 - 17 ani - Masculin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ieremie Laura 129 1979 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - 14 - 15 ani - Feminin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Chifu Cosmin 621 1980 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (65 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Constantinescu Marius 1640 1976 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 5 1500 m liber - 16 - 17 ani - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Varga Attila 445 1976 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 6 200 m liber - 16 - 17 ani - Masculin (42 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mirea Costinel 625 1980 CSS Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 7 400 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Rusu Traian Razvan 522 1979 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 8 50 m liber - 16 - 17 ani - Masculin (67 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Vasilescu Valentin 466 1977 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 9 800 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Nicolae Emilia Luminita 169 1980 LPS Braila 99:99:99

Proba 10 400 m mixt - 14 - 15 ani - Feminin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Raduch Akos 509 1978 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 11 100 m spate - 16 - 17 ani - Masculin (32 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bekesi Tiberiu 438 1976 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 12 200 m spate - 14 - 15 ani - Feminin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sarpe Adrian 1096 1980 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 13 200 m fluture - 16 - 17 ani - Masculin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Lazar Valerica 502 1978 LPS Braila 99:99:99

Proba 14 200 m mixt - 16 - 17 ani - Masculin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Chis Costin 564 1979 Liceul industrial nr. 37 Bucuresti 99:99:99