Cont

Lista de start pentru Campionatul cluburilor sportive scolare - resita

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m bras - 9 - 11 ani - Feminin (92 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Boeroiu Mihail Catalin 812 1982 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 2 50 m bras - 14 - 15 ani - Feminin (110 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Tindechie Florentina Mari 325 1982 Liceul industrial nr. 37 Bucuresti 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - 12 - 13 ani - Feminin (156 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sarmes Amalia Maria 337 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 4 100 m spate - 12 - 13 ani - Feminin (125 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Maestru Alexandru Felix 710 1981 Liceul industrial nr. 37 Bucuresti 99:99:99

Proba 5 200 m spate - 12 - 13 ani - Feminin (91 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Boboc Laura Lavinia 322 1982 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 6 50 m spate - 9 - 11 ani - Feminin (136 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Andrei Diana Adriana 858 1981 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 7 100 m bras - 9 - 11 ani - Feminin (103 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Tatar Simona 1349 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 8 100 m fluture - 13 - 15 ani - Masculin (86 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ecobici Cristina Alexandr 204 1980 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 9 100 m liber - 9 - 11 ani - Feminin (188 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ana Alexandru 1059 1981 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Proba 10 400 m liber - 13 - 15 ani - Masculin (113 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Matache Ioana 231 1981 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 11 50 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (193 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Petrescu Ciprian 672 1981 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 12 200 m mixt - 9 - 11 ani - Masculin (143 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Andrut Alin Liviu 669 1981 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99