Cont
SCEC 2023

Lista de start pentru Campionat national de juniori ii

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (50 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bodiu Sorin 6671 1992 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 2 1500 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Leucuta Robert Octavian 6951 1991 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 3 50 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (107 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Duminica Alexandru 6724 1992 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 4 800 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ghita Andreia Georgiana 7962 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 5 200 m mixt - 13 - 14 ani - Feminin (56 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Craciunescu Adrian 6429 1991 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 6 50 m fluture - 14 - 16 ani - Masculin (89 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Vilceleanu Bogdan Victor 7357 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 7 100 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 6393 1991 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 8 200 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (62 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Nuber Elisabeta 7432 1993 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 9 400 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stoian George Iulian 7175 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 10 100 m spate - 14 - 16 ani - Masculin (57 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Hetes Vladiana Maria 7262 1993 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 11 50 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (64 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Pavel Andrei 7458 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 12 200 m fluture - 13 - 14 ani - Feminin (32 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Oniciuc Monica 7483 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 13 100 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (93 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Teodorescu Anca Ruxandra 7364 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 14 200 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 7458 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 15 200 m spate - 13 - 14 ani - Feminin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Balaj Marius 7253 1993 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 16 200 m bras - 14 - 16 ani - Masculin (49 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sandulescu Lucia Marina 7924 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 17 100 m fluture - 14 - 16 ani - Masculin (63 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Carsote Catalin Alexandru 7171 1993 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 18 400 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (42 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Tatar Gheorghe Cristian 6527 1991 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 19 100 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 7198 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Proba 20 50 m spate - 14 - 16 ani - Masculin (71 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Radu Teodora Alexandra 7915 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99