Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Cupa carpati

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 1500 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bene Sergiu Iulian 393 1974 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 2 800 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Caslaru Beatrice Nicoleta 16 1975 LPS Braila 99:99:99

Proba 3 100 m mixt - 16 - 99 ani - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 4 400 m mixt - 18 - 99 ani - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Craciun Petruta 138 1979 LPS Braila 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 5 100 m bras - 16 - 99 ani - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Paun Cristina 132 1979 CSS Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 6 200 m bras - 16 - 17 ani - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Tin Madalina Elisabeta 124 1979 Liceul industrial nr. 37 Bucuresti 99:99:99

Proba 7 100 m fluture - 16 - 99 ani - Feminin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Robea Nicolae Doru 481 1977 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 8 200 m fluture - 18 - 99 ani - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Badea Valeria 1019 1977 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 9 200 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Baroiu Nina Diana 58 1977 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 10 50 m liber - 14 - 15 ani - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Diaconescu Ioana Lorena 120 1979 Liceul industrial nr. 37 Bucuresti 99:99:99

Proba 11 100 m spate - 16 - 17 ani - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bekesi Tiberiu 438 1976 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 12 200 m spate - 14 - 15 ani - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Deac Bogdan 429 1976 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 13 100 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Visanescu Cosmina 122 1979 CSS Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 14 100 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1993 LPS Braila 99:99:99

Proba 15 400 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Negrea Carla Creola 10 1974 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 16 200 m mixt - 14 - 15 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stirbei George Doru 440 1976 LPS Braila 99:99:99